autoua
×
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

міняти чи не міняти, от у чому питання?

важничающий писатель **
Сообщения: 1816
С нами с 24.12.2017

міняти чи не міняти, от у чому питання?
      16 августа 2018 в 15:27 Гілками

є машина, на якій їзджу вже 2 роки, за два роки десь баксів 500 витратив на неї. зараз там час вкидатись грошенятами, щоб вона і далі продовжувала їздити. по мінімуму треба баксів 300(планові заміни), по хорошему - десь 600. Не можу сказати, що машина сиплеться, але дрібні поломки вже трохи задовбали. Все ж такі вік і якісь резинки та щось по дрібне по ходовці доводиться постійно міняти. От думаю, вкидати грощі і їздити ще пару років, чи продати, закинути пару штук і купити щось молодше на 3-4 роки З іншого боку, як згадаю як я цю шукав і скільки трешу довелось передивитись, то бажання шукати знову якось меньшає. Що порадить шановне панство?

Змінено Aculite (15:28 16/08/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ****
UA
Сообщения: 9899
С нами с 08.09.2005

Re: міняти чи не міняти, от у чому питання? [Re: Aculite]
      16 августа 2018 в 15:42 Гілками

Aculite 16.08.2018 15:27 пишет:

є машина, на якій їзджу вже 2 роки, за два роки десь баксів 500 витратив на неї. зараз там час вкидатись грошенятами, щоб вона і далі продовжувала їздити. по мінімуму треба баксів 300(планові заміни), по хорошему - десь 600. Не можу сказати, що машина сиплеться, але дрібні поломки вже трохи задовбали. Все ж такі вік і якісь резинки та щось по дрібне по ходовці доводиться постійно міняти. От думаю, вкидати грощі і їздити ще пару років, чи продати, закинути пару штук і купити щось молодше на 3-4 роки З іншого боку, як згадаю як я цю шукав і скільки трешу довелось передивитись, то бажання шукати знову якось меньшає. Що порадить шановне панство?




Смотря сколько вы ездите. Расходы 500$ за 2 года - это вообще чепуха.
Очередное б/у авто - это лотерея, обязательно будет какой-то подводный камень, который придётся вам исправлять.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
S0L
Супер писатель! *
Сообщения: 3752
С нами с 12.09.2004

Re: міняти чи не міняти, от у чому питання? [Re: Alex_I]
      16 августа 2018 в 16:04 Гілками

Не вижу криминальных цифр. А менять или нет - зависит от того на что и за какие деньги

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Киев
Сообщения: 35918
С нами с 25.08.2004

Re: міняти чи не міняти, от у чому питання? [Re: Aculite]
      16 августа 2018 в 16:42 Гілками

Сколько лет машине? Чтоб понимать, насколько 3-4 года повлияют на результат.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
49 лет (29 лет за рулем), Киевская обл.
Сообщения: 4481
С нами с 08.11.2012

Re: міняти чи не міняти, от у чому питання? [Re: Aculite]
      16 августа 2018 в 16:44 Гілками

Даже новый автомобиль с салона не дает гарантии, что что-то в автомобиле не поломается. И его тоже нужно обслуживать, причем на сервисе, что бы гарантию не потерять. Брать нужно автомобиль с пробегом 20-30 тыс, когда все заводские дефекты гарантийкой устранены, но хозяин еще не успел авто убить.
Но если это дорого, то 500 долларов в год, то есть чуть больше тысячи гривен в месяц - это не много.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Сообщения: 3816
С нами с 15.03.2017

Re: міняти чи не міняти, от у чому питання? [Re: Bohdan75]
      16 августа 2018 в 17:31 Гілками

В рік 5(пять), баків пального.
Знайомим на місяць,500 на пальне ,не вистачає.
З таким підходом ,на ОЛХ .
Купити проїзний на ГТ.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9186
С нами с 31.07.2010

Re: міняти чи не міняти, от у чому питання? [Re: Тойота]
      16 августа 2018 в 17:51 Гілками

Тойота 16.08.2018 17:31 пишет:

В рік 5(пять), баків пального.
Знайомим на місяць,500 на пальне ,не вистачає.
З таким підходом ,на ОЛХ .
Купити проїзний на ГТ.




от странные люди
есть категория людей для которых личный транспорт - это экономия времени, а когда начинаешь каждый месяц возить авто в сервис то это именно растрата времени

а тут сразу - "ОТ", "чемодан вокзал" и другие глупости

по теме - менять одно б/у на другое б/у - "таке собі"

имхо лучше продумать что машине требуется и потребуется вот-вот, подобрать з/ч и сделать глобальный ремонт с "запасом"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Киев
Сообщения: 3116
С нами с 01.05.2018

Re: міняти чи не міняти, от у чому питання? [Re: Aculite]
      16 августа 2018 в 18:04 Гілками

Aculite 16.08.2018 15:27 пишет:

є машина, на якій їзджу вже 2 роки, за два роки десь баксів 500 витратив на неї. зараз там час вкидатись грошенятами, щоб вона і далі продовжувала їздити. по мінімуму треба баксів 300(планові заміни), по хорошему - десь 600. Не можу сказати, що машина сиплеться, але дрібні поломки вже трохи задовбали. Все ж такі вік і якісь резинки та щось по дрібне по ходовці доводиться постійно міняти. От думаю, вкидати грощі і їздити ще пару років, чи продати, закинути пару штук і купити щось молодше на 3-4 роки З іншого боку, як згадаю як я цю шукав і скільки трешу довелось передивитись, то бажання шукати знову якось меньшає. Що порадить шановне панство?




Если менять на машину б.у то где гарантия, что не придётся вложить несколько тыс в ремонт? В чём экономия, как не крути хорошую машину мало кто продаст, даже взять по минимуму заменить масла фильтра ролики и это как минимум 500$


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
S0L
Супер писатель! *
Сообщения: 3752
С нами с 12.09.2004

Re: міняти чи не міняти, от у чому питання? [Re: karakurtpro]
      16 августа 2018 в 18:47 Гілками

500$ это очень дофига. Разве что какое-то премиум авто или решили накормить каких-то жадных официалов...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Сообщения: 3816
С нами с 15.03.2017

Re: міняти чи не міняти, от у чому питання? [Re: S0L]
      16 августа 2018 в 19:55 Гілками

По темі : одні догадки.
У ТСа,Бентлі Бентаже.
Продати,докласти грошей купити Октаху.
Або продати Ланас, докласти купити Равон.
Без конкретної інформації.,розмова ніабчом.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
62 года (35 лет за рулем), Киев, Троя!
Сообщения: 10489
С нами с 20.02.2004

Re: міняти чи не міняти, от у чому питання? [Re: Aculite]
      16 августа 2018 в 20:55 Гілками

Aculite 16.08.2018 15:27 пишет:

Що порадить шановне панство?


Без розуміння років, стану - складно шось порадити. Але от по собі знаю: якщо в мене є бажання шось покращити/поремонтувати/замінити в машині - вона ще як мінімум рік-другий буде моєю. Але якщо я починаю замислюватись над питаннями, які задав ТС - буду продавати. Незалежно від стану. Тому що вже починаю дивитись по сторонах, прикидати. Вічної машини нема, абсолютної надійності теж. Ну а "треш" ... - зараз досить варіантів: Америка, свій ринок, Європа ... Є з чого вибрати, потрібно тільки оприділитись - а що ти хочеш?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
XS1
Достоевский **
Сообщения: 7505
С нами с 10.10.2010

Re: міняти чи не міняти, от у чому питання? [Re: Aculite]
      17 августа 2018 в 00:56 Гілками

Aculite 16.08.2018 15:27 пишет:

Що порадить шановне панство?


Якщо поточна машина подобається чи задовольняє вимогам, то вкидай, скільки попросить (особливо, якщо мова йде про $300-600). Ні - продавай і купуй ту, яка подобається, і вже в неї вкидай стільки, скільки попросить.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Сообщения: 1816
С нами с 24.12.2017

Re: міняти чи не міняти, от у чому питання? [Re: XS1]
      17 августа 2018 в 03:59 Гілками

XS1 17.08.2018 00:56 пишет:

Aculite 16.08.2018 15:27 пишет:

Що порадить шановне панство?


Якщо поточна машина подобається чи задовольняє вимогам, то вкидай, скільки попросить (особливо, якщо мова йде про $300-600). Ні - продавай і купуй ту, яка подобається, і вже в неї вкидай стільки, скільки попросить.




це як з дружиною, поточна і задовольняє і подобається, але хочеться іноді іншу, щоб молодша і з кращім бампером

Змінено Aculite (03:59 17/08/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
kym 1
V.I.P *
64 года (46 лет за рулем), Киев
Сообщения: 11565
С нами с 09.04.2010

Re: міняти чи не міняти, от у чому питання? [Re: Aculite]
      17 августа 2018 в 08:00 Гілками

Aculite 16.08.2018 15:27 пишет:

є машина, на якій їзджу вже 2 роки, за два роки десь баксів 500 витратив на неї. зараз там час вкидатись грошенятами, щоб вона і далі продовжувала їздити. по мінімуму треба баксів 300(планові заміни), по хорошему - десь 600. Не можу сказати, що машина сиплеться, але дрібні поломки вже трохи задовбали. Все ж такі вік і якісь резинки та щось по дрібне по ходовці доводиться постійно міняти. От думаю, вкидати грощі і їздити ще пару років, чи продати, закинути пару штук і купити щось молодше на 3-4 роки З іншого боку, як згадаю як я цю шукав і скільки трешу довелось передивитись, то бажання шукати знову якось меньшає. Що порадить шановне панство?



если на 2 года 500 баксов много - машина не для тебя
или ты не для машины...
такси заменит

вкидывать в машину нужно при любых раскладах, даже в новую
тогда не придется стоять на трассе с поднятым капотом и разведенными в стороны руками


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Сообщения: 1816
С нами с 24.12.2017

Re: міняти чи не міняти, от у чому питання? [Re: Петрович]
      17 августа 2018 в 16:40 Гілками

Петрович 16.08.2018 20:55 пишет:

Aculite 16.08.2018 15:27 пишет:

Що порадить шановне панство?


Без розуміння років, стану - складно шось порадити. Але от по собі знаю: якщо в мене є бажання шось покращити/поремонтувати/замінити в машині - вона ще як мінімум рік-другий буде моєю. Але якщо я починаю замислюватись над питаннями, які задав ТС - буду продавати. Незалежно від стану. Тому що вже починаю дивитись по сторонах, прикидати. Вічної машини нема, абсолютної надійності теж. Ну а "треш" ... - зараз досить варіантів: Америка, свій ринок, Європа ... Є з чого вибрати, потрібно тільки оприділитись - а що ти хочеш?




в тому і сенс, що я "не любітель" ковиряти машину. Он в мене є кум, він кожні вихідні робить ремонтом вдома, або в гаражах сидить, машину крутить. Хоббі у людини таке. В мене навпаки, кожна, навіть невеличка проблема з машиною викликає бажання продати її нафік і купити щось інше. Хоча я розумію, що інше може бути ще геморнійшим. Тим більше, що машину цю я обирав довго, ретельно і стан в неї не поганий. Але в планах було її тримати до 3х років(2 вже відкатав), а якщо вкладатись в неї, то доведеться ще мінімум пару років кататись, бо потім мене жаба задавить її продавати, відремонтовану


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
41 год, Киев
Сообщения: 3732
С нами с 28.12.2005

Re: міняти чи не міняти, от у чому питання? [Re: Aculite]
      17 августа 2018 в 17:02 Гілками

Aculite 17.08.2018 16:40 пишет:

В мене навпаки, кожна, навіть невеличка проблема з машиною викликає бажання продати її нафік і купити щось інше. Хоча я розумію, що інше може бути ще геморнійшим. Тим більше, що машину цю я обирав довго, ретельно і стан в неї не поганий. Але в планах було її тримати до 3х років(2 вже відкатав), а якщо вкладатись в неї, то доведеться ще мінімум пару років кататись, бо потім мене жаба задавить її продавати, відремонтовану



З таким підходом потрібно брати нову бюджетну машинку в кредит - як правило за 3-4 роки кредит виплачується і навряд чи за цей період вона попросить щось окрім ТО.
Або ж довести один раз авто до технічного ідеалу, а потім просто підтримувати її в цьому стані.
І перший і другий варіант потребують фінансів - все має свою ціну.
В будь-якому разі не бачу логіки в заміні знайомого б/в авто на інше незнайоме б/в авто

Змінено vasikk (17:03 17/08/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
S0L
Супер писатель! *
Сообщения: 3752
С нами с 12.09.2004

Re: міняти чи не міняти, от у чому питання? [Re: vasikk]
      17 августа 2018 в 17:41 Гілками

Только вот в кредитном авто только переплаты будет больше, чем рамходов на содержание нормальной б/у. А если еще учесть потерю за выезд с салона, % за первую регистрацию, каско - то все эти расходы на мелкие ремонты - капля в море по сравнению с потерями на новом кредитном авто. И мне кажется что в вашем случае дело не в ремонтах а просто в том что вам надоело ваше авто, а мелкие ремонты - просто предлог. В таком случае меняйте на нормальное б/у которое вам хочется

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЗапитати Autoua
Додаткова інформація
1 користувачів і 10 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Yorc, AVB, Hrust, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 1813

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія