autoua
×
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

Експертиза по дтп.

СуперСтар **
47 лет (28 лет за рулем), Львов
Сообщения: 4730
С нами с 29.04.2009

Експертиза по дтп.
      29 августа 2018 в 21:44 Гілками

Сьогодні була. Я не виненуватець дтп. Експерт обіцяв завтра надіслати матеріали в страхову опонента (ТАС). Експертизу і експерта призначила страхова.
1. Коли їхати в страхову писати заяву на виплату? Вони самі повинні повідомити? Чи треба їх смикати?
2. Заплатив 450 грн на сервісі за демонтаж/монтаж бампера. Бамага з печаткою є. Повернуть чи забити? В ск сказали, що то мої проблеми - надати доступ до пошкоджень маю я, їх справа - ремонт. Але жаба тисне просто так віддати півтисячі
зі. чому назад ставив - фігня питання, ввігнута на 1- 2 см панель багажника, після регулювання петлі навіть кришка закривається, хоча відкривається тільки ключем, з салону ричажком не хоче . а от їздити без бампера поки дєнюшка від ск капне якось не хочеться...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ****
42 года, Киев
Сообщения: 5725
С нами с 24.07.2006

Re: Експертиза по дтп. [Re: Просто Кіт]
      29 августа 2018 в 22:32 Гілками

Просто Кіт 29.08.2018 21:44 пишет:

Сьогодні була. Я не виненуватець дтп. Експерт обіцяв завтра надіслати матеріали в страхову опонента (ТАС). Експертизу і експерта призначила страхова.
1. Коли їхати в страхову писати заяву на виплату? Вони самі повинні повідомити? Чи треба їх смикати?
2. Заплатив 450 грн на сервісі за демонтаж/монтаж бампера. Бамага з печаткою є. Повернуть чи забити? В ск сказали, що то мої проблеми - надати доступ до пошкоджень маю я, їх справа - ремонт. Але жаба тисне просто так віддати півтисячі
зі. чому назад ставив - фігня питання, ввігнута на 1- 2 см панель багажника, після регулювання петлі навіть кришка закривається, хоча відкривається тільки ключем, з салону ричажком не хоче . а от їздити без бампера поки дєнюшка від ск капне якось не хочеться...




Для відповіді на питання не вистачає уточнення:
1. Маю час та натхнення, але не маю грошей
2. Маю роботу, з оплатою понад 500 грн за день
3. Я не винен, та хочу добити опонента до вовної коменсації хоч з втратою опонентом інших активів.

А поки: смикати, відбивати, попереду може бути ще й суд зі страховою, треба адвокат. Авто при цьому вже можна буде відремонтувати( а може адвокат захоче експертизу)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
47 лет (28 лет за рулем), Львов
Сообщения: 4730
С нами с 29.04.2009

Re: Експертиза по дтп. [Re: Kirill_vaz]
      29 августа 2018 в 22:44 Гілками

Kirill_vaz 29.08.2018 22:32 пишет:

Просто Кіт 29.08.2018 21:44 пишет:

Сьогодні була. Я не виненуватець дтп. Експерт обіцяв завтра надіслати матеріали в страхову опонента (ТАС). Експертизу і експерта призначила страхова.
1. Коли їхати в страхову писати заяву на виплату? Вони самі повинні повідомити? Чи треба їх смикати?
2. Заплатив 450 грн на сервісі за демонтаж/монтаж бампера. Бамага з печаткою є. Повернуть чи забити? В ск сказали, що то мої проблеми - надати доступ до пошкоджень маю я, їх справа - ремонт. Але жаба тисне просто так віддати півтисячі
зі. чому назад ставив - фігня питання, ввігнута на 1- 2 см панель багажника, після регулювання петлі навіть кришка закривається, хоча відкривається тільки ключем, з салону ричажком не хоче . а от їздити без бампера поки дєнюшка від ск капне якось не хочеться...




Для відповіді на питання не вистачає уточнення:
1. Маю час та натхнення, але не маю грошей
2. Маю роботу, з оплатою понад 500 грн за день
3. Я не винен, та хочу добити опонента до вовної коменсації хоч з втратою опонентом інших активів.

А поки: смикати, відбивати, попереду може бути ще й суд зі страховою, треба адвокат. Авто при цьому вже можна буде відремонтувати( а може адвокат захоче експертизу)



щодо 450 грн, то вже-м попрощався. навіть пиво за їх упокій випив, хоч жаба і тисне . а от коли їхати в ск писати заяву щодо виплати? є якісь крайні терміни? бо найближчі пара-трійка днів зайняті і не хотілося б плани міняти без крайньої необхідності.

Змінено Просто Кіт (22:46 29/08/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 26164
С нами с 14.07.2003

Re: Експертиза по дтп. [Re: Просто Кіт]
      30 августа 2018 в 02:41 Гілками

Просто Кіт 29.08.2018 21:44 пишет:

Сьогодні була. Я не виненуватець дтп. Експерт обіцяв завтра надіслати матеріали в страхову опонента (ТАС). Експертизу і експерта призначила страхова.
1. Коли їхати в страхову писати заяву на виплату? Вони самі повинні повідомити? Чи треба їх смикати?
2. Заплатив 450 грн на сервісі за демонтаж/монтаж бампера. Бамага з печаткою є. Повернуть чи забити? В ск сказали, що то мої проблеми - надати доступ до пошкоджень маю я, їх справа - ремонт. Але жаба тисне просто так віддати півтисячі
зі. чому назад ставив - фігня питання, ввігнута на 1- 2 см панель багажника, після регулювання петлі навіть кришка закривається, хоча відкривається тільки ключем, з салону ричажком не хоче . а от їздити без бампера поки дєнюшка від ск капне якось не хочеться...



1. Вместе с решением суда, который прищнал опонента виновным.
2. Приложи к докам, СК может компенсировать, если нет - требуй с опонента.

Опонент и/или представитель его СК присутствовали на экспертизе/были загодя уведомлены и есть подтверждение полученияуведомления?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
45 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 1014
С нами с 29.09.2007

Re: Експертиза по дтп. [Re: Amateur]
      30 августа 2018 в 08:04 Гілками

идите сейчас и пишите заявление о выплате с реквизитами для выплаты.... страховая не сильно будет этому рада, но стойте на своем!
если будете ждать решения суда, то потом у страховой есть еще помоему пол года вам не платить, так что не теряйте время!

знаю не по наслышке, я через это проходил и получил денгь в Оранте через 3-4 мес после ДТП ....
на работе меня не послушали - после ДТП прошло пол года...а выплатой и не пахнет (((


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
kym 1
V.I.P *
64 года (46 лет за рулем), Киев
Сообщения: 11571
С нами с 09.04.2010

Re: Експертиза по дтп. [Re: Просто Кіт]
      30 августа 2018 в 08:18 Гілками

Просто Кіт 29.08.2018 22:44 пишет:

...а от коли їхати в ск писати заяву щодо виплати? є якісь крайні терміни? бо найближчі пара-трійка днів зайняті і не хотілося б плани міняти без крайньої необхідності.



в договоре четко обозначено сколько дней дается на известить и посетить ск
минус выходные

твои дни заняты? - твои личные проблемы


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
47 лет (28 лет за рулем), Львов
Сообщения: 4730
С нами с 29.04.2009

Re: Експертиза по дтп. [Re: kym]
      30 августа 2018 в 09:21 Гілками

kym 30.08.2018 08:18 пишет:

Просто Кіт 29.08.2018 22:44 пишет:

...а от коли їхати в ск писати заяву щодо виплати? є якісь крайні терміни? бо найближчі пара-трійка днів зайняті і не хотілося б плани міняти без крайньої необхідності.



в договоре четко обозначено сколько дней дается на известить и посетить ск
минус выходные

твои дни заняты? - твои личные проблемы



вибачте, може неповно описав питання.
1. було дтп, склали європротокол, опонент визнав себе винним
2. був в його ск, написав заяву про дтп з поясненнями.
3. ск призначила експертизу, яка була вчора. експерт обіцяв передати матеріали в ск сьогодні.
то чи є якісь крайні терміни щодо поїздки в ск для написання заяви на виплату?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 26164
С нами с 14.07.2003

Re: Експертиза по дтп. [Re: Просто Кіт]
      30 августа 2018 в 10:28 Гілками

Просто Кіт 30.08.2018 09:21 пишет:

kym 30.08.2018 08:18 пишет:

Просто Кіт 29.08.2018 22:44 пишет:

...а от коли їхати в ск писати заяву щодо виплати? є якісь крайні терміни? бо найближчі пара-трійка днів зайняті і не хотілося б плани міняти без крайньої необхідності.



в договоре четко обозначено сколько дней дается на известить и посетить ск
минус выходные

твои дни заняты? - твои личные проблемы



вибачте, може неповно описав питання.
1. було дтп, склали європротокол, опонент визнав себе винним
2. був в його ск, написав заяву про дтп з поясненнями.
3. ск призначила експертизу, яка була вчора. експерт обіцяв передати матеріали в ск сьогодні.
то чи є якісь крайні терміни щодо поїздки в ск для написання заяви на виплату?



Таки малось сумбурно написано.У СК есть три месяца на выплату, с момента подачи последнего документа из перечня оговоренного в законе, если оформлялся европротокол и виновный признал себя виновным - едь и пиши заяву, как только заява будет подана - для СК начнет тикать три месяца. Заяву мог написать сразу, когда был в его СК, тогда бы не пришлось второй раз вставать.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
47 лет (28 лет за рулем), Львов
Сообщения: 4730
С нами с 29.04.2009

Re: Експертиза по дтп. [Re: Amateur]
      30 августа 2018 в 12:25 Гілками

Amateur, дякую!
Тобто зараз можу трошки порозпихати хвости і з понеділка-вівторка знову нанести візит СК щоб написати заяву про виплату? Вже строгих термінів нема (повідомлення про ДТП подане в 3-денний термін, все впиралося в експертизу внутрішніх пошкоджень)?
Ще раз дякую і звиняйте, якщо когось заплутав
Всім бобра


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
11 лет за рулем,
Сообщения: 2102
С нами с 22.11.2012

Re: Експертиза по дтп. [Re: Просто Кіт]
      30 августа 2018 в 12:45 Гілками

Просто Кіт 30.08.2018 12:25 пишет:

Amateur, дякую!
Тобто зараз можу трошки порозпихати хвости і з понеділка-вівторка знову нанести візит СК щоб написати заяву про виплату? Вже строгих термінів нема (повідомлення про ДТП подане в 3-денний термін, все впиралося в експертизу внутрішніх пошкоджень)?
Ще раз дякую і звиняйте, якщо когось заплутав
Всім бобра



Є термін. Протягом року з моменту ДТП


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
47 лет (28 лет за рулем), Львов
Сообщения: 4730
С нами с 29.04.2009

Re: Експертиза по дтп. [Re: windowz]
      30 августа 2018 в 12:58 Гілками

windowz 30.08.2018 12:45 пишет:

Просто Кіт 30.08.2018 12:25 пишет:

Amateur, дякую!
Тобто зараз можу трошки порозпихати хвости і з понеділка-вівторка знову нанести візит СК щоб написати заяву про виплату? Вже строгих термінів нема (повідомлення про ДТП подане в 3-денний термін, все впиралося в експертизу внутрішніх пошкоджень)?
Ще раз дякую і звиняйте, якщо когось заплутав
Всім бобра



Є термін. Протягом року з моменту ДТП




Але все-одно дякую!
Всім налив в профіль


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЗапитати Autoua
Додаткова інформація
0 користувачів і 8 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Yorc, AVB, Hrust, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 1371

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія