autoua
Autoua.netФорумЭлектротранспорт

е гольф

новичок
С нами с 21.05.2014

е гольф
      8 сентября 2018 в 12:35 Ветвями

Кто имеет опыт эксплуатации е гольф и как обстоят дела с скоростной зарядкой и сервисом?

Распечатать   Напомнить!   Уведомить модератора   Отправить по E-mail
V.I.P ***
Стольний град
С нами с 19.10.2010

Re: е гольф [Re: kolt7777]
      10 сентября 2018 в 16:11 Ветвями

Шукайте обширний тест Інфокара - вони десь рік тому тестували досить прискіпливо

Щодо сервісу навряд хтось зможе щось тут підказати, але одне я знаю точно: я бачив кілька штук біля якогось дилера і на моє питання сказали, що імпортер взяв собі в автопарк кілька штук для вивчення моделі. Тобто мабуть якісь мануали по обслуговуванню мають бути

подмастерье *****
Киев
С нами с 20.05.2005

11 сентября 2018 в 19:12 Ветвями

kolt7777 08.09.2018 12:35 пишет:

Кто имеет опыт эксплуатации е гольф и как обстоят дела с скоростной зарядкой и сервисом?

Щодо зарядки:
e-Golf буде заряджатися до 7.2 kW від AC та до 50 kW від DC, що досить стандартно.

Якщо з США машина, то там буде CCS combo 1 - поєднання Type 1 J1772 для AC та DC порту. Цей варіант в нас швидкісну зарядку не забезпечить, немає таких зарядок, це тупікова гілка розвитку.

Машина з Європи матиме CCS combo 2 - Type 2 Mennekes + DC. Цього добра є трохи, особливо в містах. Не так багато, як CHAdeMO, але є - в Києві та навколо біля 20 станцій. І кількість таких зарядних станцій буде лише зростати.

В питанні цього не було, але скажу, що перед придбанням варто зважати на те, що в e-Golf немає системи термомендежменту батарейки. Тобто в цьому аспекті (найважливішому, як на мене, для електрички) машина прирівнюється до Nissan Leaf. Добре це, чи погано - кожен сам вирішує.

опытный писатель ****
47 лет (30 лет за рулем), Киев
С нами с 07.02.2008

Re: е гольф [Re: y_lexus]
      12 сентября 2018 в 09:00 Ветвями

Наче б то в новій версії e-Golf 2018 (37 кВт) вже є терморубашка батареї

подмастерье *****
Киев
С нами с 20.05.2005

Re: е гольф [Re: UT7UV]
      12 сентября 2018 в 10:48 Ветвями

Нічого не знаю про таку версію, пошукаю. Попередня, та, що 2017го року з 35.8 kWh батарейкою та доступними 32 kWh, охолодженням не обладнана, хоча батарейка самсунгівська. Підхід такий же, як і у Leaf - пасивне охолодження повітрям.

СуперСтар **
Киевские хутора
С нами с 24.03.2011

13 сентября 2018 в 17:50 Ветвями

из практического опыта: ни разу не видел за это лето больше 6-ти делений температуры батареи на лифе, т.е. до перегрева было еще далеко. мое мнение - в нашем климате это не критично.
правда, ни разу не пользовался Chademo - тут могут быть нюансы.

подмастерье *****
Киев
С нами с 20.05.2005

13 сентября 2018 в 18:46 Ветвями

О, це дуже цікаво. А що означає шість рисок, якщо в цельсіях? По Leaf Spy видно, певно

новичок
С нами с 21.05.2014

Re: е гольф [Re: UT7UV]
      16 сентября 2018 в 13:26 Ветвями

UT7UV 12.09.2018 09:00 пишет:

Наче б то в новій версії e-Golf 2018 (37 кВт) вже є терморубашка батареї

то есть никак нельзя реализовать скоростную зарядку через переходники

подмастерье *****
Киев
С нами с 20.05.2005

17 сентября 2018 в 15:06 Ветвями

Можна і через перехідник, але є одне але. ССS-CHAdeMO перехідників не існує в принципі, наскільки знаю (був би радий помилитися). А от ССS Type 1 на CCS Type 2 перехідник коштує якихось негуманних грошей, як на мене - https://www.elintacharge.com/en/accessories/ccs-type-1-to-ccs-type-2-fast-charge-adaptor. Тому я на своїй машині вирішив обійтися без швидкісної зарядки.

СуперСтар **
Киевские хутора
С нами с 24.03.2011

17 сентября 2018 в 16:14 Ветвями

y_lexus 13.09.2018 18:46 пишет:

О, це дуже цікаво. А що означає шість рисок, якщо в цельсіях? По Leaf Spy видно, певно

ОБД адаптер не покупал, нет надобности.
6 рисок - 23,5-36,8оС

подмастерье *****
Киев
С нами с 20.05.2005

Re: е гольф [Re: mitsukevi4]
      17 сентября 2018 в 17:41 Ветвями

Нічогенький такий діапазон, мало що по ньому можна сказати. Бо включає як температуру, за якої довготривале життя батарейки більш-менш можливе, так і таку, за якої вона досить швидко самознищується. Але це теорія все, взята звідси, https://batteryuniversity.com/learn/article/discharging_at_high_and_low_temperatures (а також є дослідження тут https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4526891/):

All batteries achieve optimum service life if used at 20°C (68°F) or slightly below. If, for example, a battery operates at 30°C (86°F) instead of a more moderate lower room temperature, the cycle life is reduced by 20 percent. At 40°C (104°F), the loss jumps to a whopping 40 percent, and if charged and discharged at 45°C (113°F), the cycle life is only half of what can be expected if used at 20°C (68°F). (See also BU-808: How to Prolong Lithium-based Batteries.)

Як на практиці - не знаю.

СуперСтар **
Киевские хутора
С нами с 24.03.2011

17 сентября 2018 в 19:02 Ветвями

наверное, инженеры ниссана что-то знают...
считают температуру повышенной, начиная с 50-ти градусов. там диапазон риски - 2,5оС

подмастерье *****
Киев
С нами с 20.05.2005

Re: е гольф [Re: mitsukevi4]
      18 сентября 2018 в 15:07 Ветвями

В Leaf хоч таке є. В і3 для того, щоб побачити температуру, треба зайти в інженерне меню, інакше ніяк.

Я слідкував за цим показником влітку, жодного разу не бачив більше 30 градусів навіть у дні, коли довго катався при +32. Чомусь думав, що система буде підтримувати температуру ближче до +20-25, щоб уникнути деградації, але це не так - стоп-температура, виходить, +30. Вважаю, це основна причина, чому батарейки BMW також тануть досить швидко (в моїй оціночний темп поки - 5% на 30 тис. км, далі буду бачити).

Ну і ще тому, що BMW засандалили через інструкцію підхід "ABC" - always be charging. І практично всі власники за кордоном це сприймають як догму, втикають свою машину в зарядку де тільки бачать, стараються завжди тримати на 100%. Навіть не знаю, що гірше. Але це все оффтоп вже

Autoua.netФорумЭлектротранспорт
Дополнительная информация
0 пользователей и 0 пожелавших остаться неизвестными читают этот форум.

Модератор:  UFO 

Распечатать всю тему

Права