autoua
×
Autoua.netФорумІнформатика та побутова електроніка

Неттоп-HTPC или медиаплеер? (2/2)

подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24232
С нами с 31.10.2014

Re: Неттоп-HTPC или медиаплеер? [Re: El Erizo]
      21 сентября 2018 в 13:15 Гілками

UT7UX 21.09.2018 13:03 пишет:

harald67 21.09.2018 12:44 пишет:

страница




Тільки ціна...

Там ще й компаньон для нього є.




Цей компаньон для такого пристрою занадто дешевий. Треба вже такий брати: страница
Усього разів у 5 дорожче буде.
А якщо без жартів, то генерація якісних медіаплеєрів померла. Після того, як ОРРО оголосив про припинення їх виробництва (а наведений Кембрідж - не що інше, як перелицьований ОРРО 203) виробників медаіплеєрів, які не потрапляють у категорію "андроїдних коробочок" і не залишилося (Дюна ще раніше деградувала до андроїда). Так що треба встигнути придбати щось із залишків.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Hombre Rayo **
Киев
Сообщения: 25170
С нами с 08.05.2005

Re: Неттоп-HTPC или медиаплеер? [Re: harald67]
      21 сентября 2018 в 13:45 Гілками

harald67 21.09.2018 13:15 пишет:

Цей компаньон для такого пристрою занадто дешевий. Треба вже такий брати: страница
Усього разів у 5 дорожче буде.



Ціна в абсолюті так, дещо забагато за межами запланованого бюджету. А от суто технічно апарат подобається - доволі нечасто в побутовій техніці побачиш балансні з'єднання, а шкода, бо через RFI дешевші небалансні кабелі працюють як антени й збирають все навколишнє радіосміття. А коли вмикається КХ-передавач, то дехто навіть намагається удавати з себе радіоприймача.

harald67 21.09.2018 13:15 пишет:

А якщо без жартів, то генерація якісних медіаплеєрів померла. Після того, як ОРРО оголосив про припинення їх виробництва (а наведений Кембрідж - не що інше, як перелицьований ОРРО 203) виробників медаіплеєрів, які не потрапляють у категорію "андроїдних коробочок" і не залишилося (Дюна ще раніше деградувала до андроїда). Так що треба встигнути придбати щось із залишків.



Так, дякую!
Для себе схиляюсь до думки, що буду або майструвати щось, або шукати готового неттопа, що відповідатиме моїм побажанням. Бо його можна хоча б суто софтово модернізувати в майбутньому, а не залишитись з якимись невиліковними глюками. Я вже не кажу про те, що якщо мені з нього знадобитися стереозвук, то будь-яка зовнішня стодоларова саундкарта дасть мені балансні роз'єми до моніторів або іншого обладнання, що не хрипітиме від RFI під час роботи передавача.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24232
С нами с 31.10.2014

Re: Неттоп-HTPC или медиаплеер? [Re: El Erizo]
      21 сентября 2018 в 13:53 Гілками

UT7UX 21.09.2018 13:45 пишет:


Для себе схиляюсь до думки, що буду або майструвати щось, або шукати готового неттопа, що відповідатиме моїм побажанням. Бо його можна хоча б суто софтово модернізувати в майбутньому, а не залишитись з якимись невиліковними глюками. Я вже не кажу про те, що якщо мені з нього знадобитися стереозвук, то будь-яка зовнішня стодоларова саундкарта дасть мені балансні роз'єми до моніторів або іншого обладнання, що не хрипітиме від RFI під час роботи передавача.




Років 7 тому розглядав варіант придбання собі спеціалізованого компьютера-медіаплеєра із дисковим накопичувачем (щоб і аудіо- і відео- записи на нього з інету закачувати та з нього на тв та авр запускати). Тоді знаходив у продажу вже готові рішення (не саморобні) так ціна була ще вища за наведений Кембрідж аудіо.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Hombre Rayo **
Киев
Сообщения: 25170
С нами с 08.05.2005

Re: Неттоп-HTPC или медиаплеер? [Re: harald67]
      21 сентября 2018 в 16:30 Гілками

harald67 21.09.2018 13:53 пишет:

Років 7 тому розглядав варіант придбання собі спеціалізованого компьютера-медіаплеєра із дисковим накопичувачем (щоб і аудіо- і відео- записи на нього з інету закачувати та з нього на тв та авр запускати). Тоді знаходив у продажу вже готові рішення (не саморобні) так ціна була ще вища за наведений Кембрідж аудіо.



В готових рішеннях завелику частину собівартості складали нестандартні для комп'ютерів, але стандартні для побутової техніки корпуси завширшки близько 435мм. Я згоден поступитись дизайном задля здешевшання кінцевого продукту. Єдине, що могло б бути цікавим, то 19" rackmount корпус, бо його можна було б запхати в стійку з іншим умовно-професійним обладнанням, але й в цьому разі нестандартний корпус плюс 19" поличка можуть коштувати дешевше й бути більш привабливими функціонально. Особливо з тієї точки зору, що існуючи комп'ютерні rackmount корпуси - виключно серверні, тобто не ті, що передбачають низький рівень шуму чи взагалі пасивне охолодження.
За минулі сім років комп'ютери відчутно вдосконалились й сьогоденний початковий рівень може мати пасивне охолодження, але грати більшість сучасних медіаформатів й ще й бути повноцінною друкарською машинкою. От з цього й хочу щось обрати - або зібрати самому, або взяти готове, бо щось бачу, що з медіаплеєрами ділов не буде.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24232
С нами с 31.10.2014

Re: Неттоп-HTPC или медиаплеер? [Re: El Erizo]
      21 сентября 2018 в 16:36 Гілками

UT7UX 21.09.2018 16:30 пишет:


В готових рішеннях завелику частину собівартості складали нестандартні для комп'ютерів, але стандартні для побутової техніки корпуси завширшки близько 435мм. Я згоден поступитись дизайном задля здешевшання кінцевого продукту. Єдине, що могло б бути цікавим, то 19" rackmount корпус, бо його можна було б запхати в стійку з іншим умовно-професійним обладнанням, але й в цьому разі нестандартний корпус плюс 19" поличка можуть коштувати дешевше й бути більш привабливими функціонально. Особливо з тієї точки зору, що існуючи комп'ютерні rackmount корпуси - виключно серверні, тобто не ті, що передбачають низький рівень шуму чи взагалі пасивне охолодження.
За минулі сім років комп'ютери відчутно вдосконалились й сьогоденний початковий рівень може мати пасивне охолодження, але грати більшість сучасних медіаформатів й ще й бути повноцінною друкарською машинкою. От з цього й хочу щось обрати - або зібрати самому, або взяти готове, бо щось бачу, що з медіаплеєрами ділов не буде.




Формфактор безумовно матиме значення. Але ж все одно ціна такого компа не дуже то відрізнятиметься від згадуваного Кембріджа. Там тільки подвійний блок живлення, окремі тракти, звукова карта та відеокарта затягнуть більше, аніж на півтисячи доларів. А якщо ще й гвинти поставити мережеві (вони ж традиційно невисокої ємності і одного для відеоколекції не вистачить) то ціна вже й легко 1000 дол. сягне.
І я, нажаль, трохи відстав від прогресу - що там із програмами програвачами та конвертаторами образів UBD дисків?

Змінено harald67 (16:37 21/09/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Hombre Rayo **
Киев
Сообщения: 25170
С нами с 08.05.2005

Re: Неттоп-HTPC или медиаплеер? [Re: harald67]
      21 сентября 2018 в 17:13 Гілками

harald67 21.09.2018 16:36 пишет:

Формфактор безумовно матиме значення.



Все щось коштує. Для себе я згоден поступитись "хайфайним" дизайном, бо переплата, як на мою суб'єктивну думку, безглузда. Єдине, що чогось варте, то 19" rackmount. Але, повторюю, то лише моя власна думка.

harald67 21.09.2018 16:36 пишет:

Але ж все одно ціна такого компа не дуже то відрізнятиметься від згадуваного Кембріджа. Там тільки подвійний блок живлення, окремі тракти, звукова карта та відеокарта затягнуть більше, аніж на півтисячи доларів.



Все це не має значення, якщо блок живлення - лінійний, що не виробляє гармоніки аж до УКХ. Далі. Стодоларова зовнішня саундкарта вже достатньо гарно грає й має XLR (або TRS) виходи - вона не залежить від брудного живлення самого комп'ютера навіть з найдешевшим БЖ. Звісно, аудіофільскі саункарти коштують значно більше, але принцип той самий. Но, там, наприклад Tascam UH-7000. Відеокарта? Яка, якщо треба тільки відтворювати відео й більш нічого? Відповідаю: вбудована в проц або найдешевша дискретна, що підтримує бажані формати відео. Яка конкретно? Хотів почути відповідь в цій темі.

harald67 21.09.2018 16:36 пишет:

А якщо ще й гвинти поставити мережеві (вони ж традиційно невисокої ємності і одного для відеоколекції не вистачить) то ціна вже й легко 1000 дол. сягне.



То так. Але я б їх рахував окремо, бо з іншим медіаплеєром вони також не йдуть в комплекті, але є потрібні. Я б їх рахував в категорії "NAS", а не "медіаплеєр".

harald67 21.09.2018 16:36 пишет:

І я, нажаль, трохи відстав від прогресу - що там із програмами програвачами та конвертаторами образів UBD дисків?



Не знаю! Хотів все почути в цій темі від більш досвідчених камрадів, але щось ніхто не бажає ділитись досвідом.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11125
С нами с 10.03.2005

Re: Неттоп-HTPC или медиаплеер? [Re: El Erizo]
      21 сентября 2018 в 17:42 Гілками

Себе лет 8 назад собрал HTPC вот в таком корпусе и на материнке ASUS M4A785G HTPC. Вполне себе успешно работало, пока детишки не приложили свои шаловливые ручки - обе передние панельки отвалились. В итоге, в прошлом году заменил на Mi Box 3 (но мне не нужно 4К) и забыл Девайс все еще стоит в качестве пылесборника.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Будівельник ****
44 года (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1628
С нами с 05.12.2005

Re: Неттоп-HTPC или медиаплеер? [Re: El Erizo]
      21 сентября 2018 в 18:32 Гілками

Колись давно, коли біля тв стояв комп 4к ще й не пахло)
Пізніше пересів на малину+коді, тоді ще теж 4к було неактуально. звук ішов через usb+китайську диво коробочку по аналогу на активну акустику.

Останні два роки дивлюсь все прямо через тв (прямо в ящику андроід тв), 4к тяне, але переважно дивимось 1080ріп, якщо хороший видовищний фільм, то 1080 ремукс, все дивимось прямо з мережі через відеобокс (там є варіант дивитись на пряму з торентів через ейсстрім). Зі звуком лажа, є 3,5мм і S/PDIF i ARC, а акустика приймає лише аналог. Тому поки дивлюсь у варіанті 2+1, згодом планую знайти ще якусь диво коробочку зоб передати з цифри в аналог.

Тому порадити конкретне залізо і софт для перегляду UBD дисків не можу, трохи нішева сфера. Як варіант подивитись на IXBT або іноземних ресурсах.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Киев
Сообщения: 1454
С нами с 28.08.2006

Re: Неттоп-HTPC или медиаплеер? [Re: El Erizo]
      21 сентября 2018 в 21:59 Гілками

вот вспомнил vero, когда то облизывался - потом забы(и)л.

пилить на коленке это брать его на поддержку и все такое, надо это не забывать)

зы: говноандроид не умеет NFS из коробки, в отличие от openelec/osmc

Змінено netm@n (22:11 21/09/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Hombre Rayo **
Киев
Сообщения: 25170
С нами с 08.05.2005

Re: Неттоп-HTPC или медиаплеер? [Re: Ravl]
      24 сентября 2018 в 16:53 Гілками

Ravl 21.09.2018 18:32 пишет:

Як варіант подивитись на IXBT або іноземних ресурсах.



Нє, на Автоуа всі все знають, інші ресурси нам не потрібні. Я на 99,9% серйозно і тільки 0,1% сарказму.

netm@n 21.09.2018 21:59 пишет:

вот вспомнил vero, когда то облизывался - потом забы(и)л.



Там описание такое, как будто айфоны продают - много красивых слов и кратинок, а реальные техданные где-то в конце стыдливо мелким почерком.

Не, камрады, из обсуждения я понял, что нужно что-то современное на условно-ноутбучном железе.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24232
С нами с 31.10.2014

Re: Неттоп-HTPC или медиаплеер? [Re: netm@n]
      24 сентября 2018 в 17:42 Гілками

netm@n 21.09.2018 21:59 пишет:

вот вспомнил vero, когда то облизывался - потом забы(и)л.

пилить на коленке это брать его на поддержку и все такое, надо это не забывать)

зы: говноандроид не умеет NFS из коробки, в отличие от openelec/osmc




А що у цій коробчці кошерного і чим вона відрізняється від сотен, або навіть тисяч інших китайських коробочок із подібним функціоналом?

Змінено harald67 (17:45 24/09/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумІнформатика та побутова електроніка
Додаткова інформація
0 користувачів і 6 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, Yorc, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 2041

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія