autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Fiat Bravo з 2007року

патриарх ***
Луцк
Сообщения: 1011
С нами с 07.03.2013

Fiat Bravo з 2007року
      20 сентября 2018 в 11:51 Гілками

Доброго, дня,цікавлюсь до придбання для себе Fiat Bravo другого покоління з 2007року..Цікавить насамперед з двигуном 1.4 турбо т-джет,ідентичний двигун зустрічається і на Linea,наскільки я в курсі двигун з звичайним розподіленим впорском,тобто ГБО стане не дорого....Автівка не надто поширена..Цікавлять відзиви,хто володів які недоліки ,проблеми?.Чи варто дивитись ресталінг,чи не варто переплачувати.?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 13591
С нами с 05.02.2006

Re: Fiat Bravo з 2007року [Re: О.Бендер]
      20 сентября 2018 в 11:55 Гілками

Дизайном понравился? Почему именно его выбрал?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ***
Луцк
Сообщения: 1011
С нами с 07.03.2013

Re: Fiat Bravo з 2007року [Re: kraev]
      20 сентября 2018 в 12:38 Гілками

kraev 20.09.2018 11:55 пишет:

Дизайном понравился? Почему именно его выбрал?



Та я приглядаюсь,так дизайн більш менш дійсно,особливо в білому або чорному кольорі.,В роздумах,варіантів не надто багато,ціна також суттева ..типовий Меган,бажання не викликає..Дизель не хочу..а бензин щоб їхав і ГБО не дорого,Можливо хтось інші варіанти порадить схожі.Цікаві ваші враження.

Змінено О.Бендер (12:47 20/09/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 13591
С нами с 05.02.2006

Re: Fiat Bravo з 2007року [Re: О.Бендер]
      20 сентября 2018 в 14:52 Гілками

О.Бендер 20.09.2018 12:38 пишет:

kraev 20.09.2018 11:55 пишет:

Дизайном понравился? Почему именно его выбрал?



Та я приглядаюсь,так дизайн більш менш дійсно,особливо в білому або чорному кольорі.,В роздумах,варіантів не надто багато,ціна також суттева ..типовий Меган,бажання не викликає..Дизель не хочу..а бензин щоб їхав і ГБО не дорого,Можливо хтось інші варіанти порадить схожі.Цікаві ваші враження.



А бюджет?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ***
Луцк
Сообщения: 1011
С нами с 07.03.2013

Re: Fiat Bravo з 2007року [Re: kraev]
      20 сентября 2018 в 15:08 Гілками

kraev 20.09.2018 14:52 пишет:

О.Бендер 20.09.2018 12:38 пишет:

kraev 20.09.2018 11:55 пишет:

Дизайном понравился? Почему именно его выбрал?



Та я приглядаюсь,так дизайн більш менш дійсно,особливо в білому або чорному кольорі.,В роздумах,варіантів не надто багато,ціна також суттева ..типовий Меган,бажання не викликає..Дизель не хочу..а бензин щоб їхав і ГБО не дорого,Можливо хтось інші варіанти порадить схожі.Цікаві ваші враження.



А бюджет?



бютжет 6-6,5..розглядаю і інші варіанти ,більш старі авто,ключове стан..Поки приорітет не надано жодному варіанту.Навіть щось не популярне подививсяб,окрім кітайців і вже зовсім убогих варіантів як Ланоси,Авео ,Дачії і тп.. Можна 3 дверний варіант,вік не надто суттевий,головне стан та пробіг.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
16 лет за рулем, Львов
Сообщения: 991
С нами с 30.08.2018

Re: Fiat Bravo з 2007року [Re: О.Бендер]
      20 сентября 2018 в 16:35 Гілками

О.Бендер 20.09.2018 12:38 пишет:

kraev 20.09.2018 11:55 пишет:

Дизайном понравился? Почему именно его выбрал?



Та я приглядаюсь,так дизайн більш менш дійсно,особливо в білому або чорному кольорі.,В роздумах,варіантів не надто багато,ціна також суттева ..типовий Меган,бажання не викликає..Дизель не хочу..а бензин щоб їхав і ГБО не дорого,Можливо хтось інші варіанти порадить схожі.Цікаві ваші враження.



та зрозуміло, що за 6-6,5 типовий меган бажання не викличе


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member
12 лет за рулем, Ужгород
Сообщения: 108
С нами с 16.08.2018

Re: Fiat Bravo з 2007року [Re: О.Бендер]
      20 сентября 2018 в 16:47 Гілками

О.Бендер 20.09.2018 11:51 пишет:

Цікавлять відзиви,хто володів які недоліки ,проблеми?.Чи варто дивитись ресталінг,чи не варто переплачувати.?




"відзиви" - what language have you used? Пардон за занудство, але звучить прямо як ногтями по стіні


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ***
Луцк
Сообщения: 1011
С нами с 07.03.2013

Re: Fiat Bravo з 2007року [Re: JonnyBlack]
      20 сентября 2018 в 17:15 Гілками

JonnyBlack 20.09.2018 16:47 пишет:

О.Бендер 20.09.2018 11:51 пишет:

Цікавлять відзиви,хто володів які недоліки ,проблеми?.Чи варто дивитись ресталінг,чи не варто переплачувати.?




"відзиви" - what language have you used? Пардон за занудство, але звучить прямо як ногтями по стіні



Дякую,..нехай буде "відгуки",але я певен що тут не філолоічний форум. Хотілося б почути враження, та про досвід використання вказаного авто,а не критику граматики,або стилістики написання.

Змінено О.Бендер (17:17 20/09/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ***
Луцк
Сообщения: 1011
С нами с 07.03.2013

Re: Fiat Bravo з 2007року [Re: Drug2]
      20 сентября 2018 в 17:18 Гілками

Drug2 20.09.2018 16:35 пишет:

О.Бендер 20.09.2018 12:38 пишет:

kraev 20.09.2018 11:55 пишет:

Дизайном понравился? Почему именно его выбрал?



Та я приглядаюсь,так дизайн більш менш дійсно,особливо в білому або чорному кольорі.,В роздумах,варіантів не надто багато,ціна також суттева ..типовий Меган,бажання не викликає..Дизель не хочу..а бензин щоб їхав і ГБО не дорого,Можливо хтось інші варіанти порадить схожі.Цікаві ваші враження.



та зрозуміло, що за 6-6,5 типовий меган бажання не викличе



Мав на увазі Меган 2 покоління..Тай 3 Меган теж не вражає


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member ***
Сообщения: 149
С нами с 14.03.2007

Re: Fiat Bravo з 2007року [Re: О.Бендер]
      20 сентября 2018 в 22:12 Гілками

Був власником двох Фіатів у свому житті. Висновок - ніколи більше!
Фіат Тіпо, був дизельним. Двигун виніс мозг, ходовка аналогічно. Продав - перехрестився. Потім довгий період отримав прививку від фіата, але в 2016 році зробив помилку знову. Повівся на першого власника з салону та на вартість. В результаті був придбаний фіат браво 1.4 турбо на 120лс з ГБО. Відразу кажу - ГБО зло для цього двигуна!!! Там клапана прогорають! Я отримав цю проблему після власника. ГБО проїхало всього 30000км, а загальний пробіг був 188000км. Спочатку був чек-енджін, пропуски запалення. Поміняв свічки, старався їхати на бензині, але не врятувало... Клапан прогорів. При цьому його залишки розбили поршень... Ремонт виніс на 1000 євро. Проблема вже була не стільки в грошах як у пошуку запчастин, особливо поршня відповідно до двигуна.
Глюки електрики на цьому фоні - на про що. Реле поміняно було декілька.
Проблема обогріву салону - забита система. Після чистки радіатору салону, трохи допомогло, але прийшлося ставити додатковий насос в систему, після цього тепло в салон почало працювати.
Задня балка - гне осі. Нову балку купити - як на мерседес вартість, а б/ушної знайти дуже важко, тільки Польша, та і то...
Після того як вклав в машинку десь під 1500уе, та довів її фактично до ідеала, вона поїхала. І поїхала дуже круто! Це одна із найкраще керованих авто. Але на жаль, постійно просить заїзжати на СТО. Я не міг з цим змиритися. Продав.
При покупці авто діагностували дуже сильно. Не могли повірити що фіат може бути в такому стані. Перевіряли і лкп і навіть компресію.
В результаті у свій час я купив Фіат за 6200уе, влетів на 1500уе, продав за 6500уе. Машинка стояла в ремонті за весь час володіння нею півроку - 3 місяці по СТО.
Мій вердикт - фіат для себе закрив назавжди! У нас ця машинка дорога в обслуговуванні, запчастин мало, вторинний ринок на неї ніякий.
Машинка позитивна, має душу, але дуже багато вимагає, як та занудна жінка, яка звикла тільки просити кожен день грошей, даруючи неповторимі емоції. Але на жаль жити в сім'ї з нею важко... Вона як коханка, і не більше...
Не рекомендую однозначно! Імхо.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 17067
С нами с 08.01.2008

Re: Fiat Bravo з 2007року [Re: galixp]
      21 сентября 2018 в 00:15 Гілками

galixp 20.09.2018 22:12 пишет:

Проблема вже була не стільки в грошах як у пошуку запчастин, особливо поршня відповідно до двигуна.





А мне тут недавно пели песню, что альфа ромео 159 вполне юзабельная, и запчасти 1-3 дня - и на руках


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ***
Луцк
Сообщения: 1011
С нами с 07.03.2013

Re: Fiat Bravo з 2007року [Re: galixp]
      21 сентября 2018 в 00:47 Гілками

Красно дякую,досить інформативно хоч і невтішно.Не зрозуміло тільки чому раптом клапана прогорають?двигун ж з гідрокомпенсаторами,якісь можливо проблеми з налаштуваннями запалення нетак було? Сам наіздив на різних авто на гащу тисяч вже 300,правда Все на ваг та BMW,-жодних проблем з клапанами в тому числі на старих гбо 3 покоління.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member ***
Сообщения: 149
С нами с 14.03.2007

Re: Fiat Bravo з 2007року [Re: О.Бендер]
      21 сентября 2018 в 20:44 Гілками

О.Бендер 21.09.2018 00:47 пишет:

Красно дякую,досить інформативно хоч і невтішно.Не зрозуміло тільки чому раптом клапана прогорають?двигун ж з гідрокомпенсаторами,якісь можливо проблеми з налаштуваннями запалення нетак було? Сам наіздив на різних авто на гащу тисяч вже 300,правда Все на ваг та BMW,-жодних проблем з клапанами в тому числі на старих гбо 3 покоління.



Це треба питати у інженерів Фіат. Але, в місці переходу штока клапана в тарілку самого клапана, чомусь вони зробили звуження штоку. Тобто місце переходу штока в тарілку - тоньше за сам шток! Тому у мене сам клапан прогорів по фасці а потім його схоже вже від детонації зломало в тому тонкому місці штока. В результаті тарілка клапана почала трощити поршень... Пісоя дефектовки, на всіх випускних(майже так, якщо не помиляюся, давно було) клапанах була схожа проблема. Замінили всі - і впускні і випускні. Також прийшлося попрацювати з головкою циліндрів, добре що її не потрощило... Потім я на форумах почитав про проблему клапанів у цих движків. Колись, на фіаті тіпо, в мене ломало постійно шарову. В мене був дорестайловий тіпо і діаметр шарової там був 15мм. Так ось, сама шарова кріпилася не по різьбі гайкою зверху, а збоку, болт тримав шарову за фаску на штоку шарової. ТОбто сама шарова мала діаметр 15мм а там де на ній була фаска під болт кріплення - 13мм. Ось у цьому місці її ломало, після удару в будь-яку яму. Причому навіть нову. Заміна шарової йшла тільки у зборі з ричагами... На рестайловому тіпо замінили діаметр шарової до 17мм. Ричаги та шарова з нового тіпо мене спасла. Щоб Ви мене порозуміли, то це був такий конструктивний про...йоб у фіата, що я чуть не втратив життя своє та пішохода! І ось ця фаска мабуть, перекочувала у них на клапана...
І таких ацьких моментів у фіата дуже багато.
Не рекомендую. Просто забудьте про цього виробника і його аналоги.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 466
С нами с 25.05.2006

Re: Fiat Bravo з 2007року [Re: О.Бендер]
      21 сентября 2018 в 21:27 Гілками

Фиоринка.2009 год,ГБО, полет нормальный,ни чего не отваливается.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ***
Луцк
Сообщения: 1011
С нами с 07.03.2013

Re: Fiat Bravo з 2007року [Re: galixp]
      22 сентября 2018 в 15:55 Гілками

дякую))досить змістовно і чітко,буду розглядати якісь інші авто

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member ***
Сообщения: 149
С нами с 14.03.2007

Re: Fiat Bravo з 2007року [Re: 0209]
      22 сентября 2018 в 19:25 Гілками

0209 21.09.2018 21:27 пишет:

Фиоринка.2009 год,ГБО, полет нормальный,ни чего не отваливается.



Двигатель какой? Головка цилиндров, клапана? Турбо? Не турбо? у Рено есть тоже безпроблемный двигатель под ГБО, ставился на меганы, логаны и тп., а вот у меня в подписи новый меган 4, с 1.6 двигателем H4M, совместная доработка Ниссан и Рено двигателя HR16DE. Так вот, на этот двигатель вообще нельзя ставить ГБО! Можно ставить только после замены головки. Нет, поставить можно конечно, но тысч через 30 клапана, их седла, прогорают. Надо регулировать клапана, а там они регулируются заменой толкателей, что есть очень накладно, потому что это по работе не дешево и сначала надо замерять зазоры, заказать нужные а потом еще раз лезть в двигатель и менять их. Учитывая что на газу такую процедуру надо делать очень часто, то смысл в этом теряется, потому что на бензе этот двигатель ездит более 200 тысч км и рекомендация проверить зазоры проводится в районе 100 000км, хотя ездят без проблем и без регулировки и под 200. Учитывая мою поломку на газу с фиатом и стоимость ремонта, то смысл в экономии отпадает на некоторых двигателях или даже становится проблемным. Поэтому двигатель не к двигателю.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
45 лет (28 лет за рулем), kiev-sviatoshin region
Сообщения: 4386
С нами с 20.03.2006

Re: Fiat Bravo з 2007року [Re: galixp]
      22 сентября 2018 в 20:15 Гілками

galixp 22.09.2018 19:25 пишет:


Двигатель какой? Головка цилиндров, клапана? Турбо? Не турбо? у Рено есть тоже безпроблемный двигатель под ГБО, ставился на меганы, логаны и тп., а вот у меня в подписи новый меган 4, с 1.6 двигателем H4M, совместная доработка Ниссан и Рено двигателя HR16DE. Так вот, на этот двигатель вообще нельзя ставить ГБО! Можно ставить только после замены головки. Нет, поставить можно конечно, но тысч через 30 клапана, их седла, прогорают. Надо регулировать клапана, а там они регулируются заменой толкателей, что есть очень накладно, потому что это по работе не дешево и сначала надо замерять зазоры, заказать нужные а потом еще раз лезть в двигатель и менять их. Учитывая что на газу такую процедуру надо делать очень часто, то смысл в этом теряется, потому что на бензе этот двигатель ездит более 200 тысч км и рекомендация проверить зазоры проводится в районе 100 000км, хотя ездят без проблем и без регулировки и под 200. Учитывая мою поломку на газу с фиатом и стоимость ремонта, то смысл в экономии отпадает на некоторых двигателях или даже становится проблемным. Поэтому двигатель не к двигателю.




при всем уважении - но это бред сивой кобылы. с такими историями - на форум "натали".

п.с. у меня 3+ десятка авто с такими двигателями обслуживают ГБО. проблем нет.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
Ирпень
Сообщения: 994
С нами с 13.12.2006

Re: Fiat Bravo з 2007року [Re: О.Бендер]
      22 сентября 2018 в 21:14 Гілками

ГБО на t-jet не советовал бы, особенно, если юзать его на все 100 его способностей и при этом не уменьшить ресурс двигла. Производитель на этот двигатель рекомендует ГБО, которое стоит несколько к евро, что не есть экономично - хотя большинство установщиков скажут, что не заморачивайся, ставь простое и все будет ок.на форумах полно инфы от тех кто с ГБО и нюансах, почему это не стоит делать если полюблять давить на педальку - но тут каждому свое .
По стоимости обслуги, если ставить все хорошее - тоже не Ланос ). Например:
1.свечи, которые с нашим самым хорошим бензом неплохо менять раз в 40к
2. Масло, которое лучше лить то, что в мурзилке
3. Спецов мало, а офы - это если комедии Клаб есть желание посетить )
4. 130 +- 10 к - сцепа и турбина, если не пенсионный стиль езды был ). Фикс\замена всех компонент сцепы (оригинал) - 1к Е
5. Чип лучше не делать здесь ("правильный" с гарантией будет около 1к
6. Расход по Киеву с пробками в центр - 10.5 в среднем. Межгород интенсивно и без соблюдения скоростного режима - 9.6 - 10.5. 98 двигатель любит больше, чем 95й )

На я, например, ни разу не пожалел о покупке своей за ходовые характеристики - но тут бравик и линейка немножко отличаются )

Относительно рекомендуемого нашими установщиками "обыкновенного" ГБО - довпрыск бенза нужен однозначно, чтоб клапана не на... А что бы динамика не просела, то газ должен "кончаться" на 3500-4000 оборотах, что для меня нивелирует пользу\экономию не рекомендуемого производителем ГБО на этом двиге.

Змінено Alekseym (21:29 22/09/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member ***
Сообщения: 149
С нами с 14.03.2007

Re: Fiat Bravo з 2007року [Re: Voldemaar]
      23 сентября 2018 в 17:43 Гілками

Voldemaar 22.09.2018 20:15 пишет:

galixp 22.09.2018 19:25 пишет:


Двигатель какой? Головка цилиндров, клапана? Турбо? Не турбо? у Рено есть тоже безпроблемный двигатель под ГБО, ставился на меганы, логаны и тп., а вот у меня в подписи новый меган 4, с 1.6 двигателем H4M, совместная доработка Ниссан и Рено двигателя HR16DE. Так вот, на этот двигатель вообще нельзя ставить ГБО! Можно ставить только после замены головки. Нет, поставить можно конечно, но тысч через 30 клапана, их седла, прогорают. Надо регулировать клапана, а там они регулируются заменой толкателей, что есть очень накладно, потому что это по работе не дешево и сначала надо замерять зазоры, заказать нужные а потом еще раз лезть в двигатель и менять их. Учитывая что на газу такую процедуру надо делать очень часто, то смысл в этом теряется, потому что на бензе этот двигатель ездит более 200 тысч км и рекомендация проверить зазоры проводится в районе 100 000км, хотя ездят без проблем и без регулировки и под 200. Учитывая мою поломку на газу с фиатом и стоимость ремонта, то смысл в экономии отпадает на некоторых двигателях или даже становится проблемным. Поэтому двигатель не к двигателю.




при всем уважении - но это бред сивой кобылы. с такими историями - на форум "натали".

п.с. у меня 3+ десятка авто с такими двигателями обслуживают ГБО. проблем нет.



Уточняющий вопрос от форума "натали" - С какими двигателями??? Рено или фиат??? Пишите более понятнее! Ну и желаю вам установить ГБО на новый реношный 1.6. Удачи!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Харьков
Сообщения: 1399
С нами с 18.11.2016

Re: Fiat Bravo з 2007року [Re: Alekseym]
      23 сентября 2018 в 18:23 Гілками

Alekseym 22.09.2018 21:14 пишет:

А что бы динамика не просела, то газ должен "кончаться" на 3500-4000 оборотах, что для меня нивелирует пользу\экономию не рекомендуемого производителем ГБО на этом двиге.




Специально попросил установщиков поставить переключение на 3500 об, хотя штатное значение 4000. Не знаю какую экономию оно нивелирует - за 7000 км на газу ушло литров 30 бензина. Специально проверял - могу проехать через весь город ни разу не подняв обороты до 3500.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
2 користувачів і 40 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 3643

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія