autoua
×
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

Поклейка пленки: За и Против

энтузиаст *
Сообщения: 290
С нами с 24.12.2016

Поклейка пленки: За и Против
      8 октября 2018 в 10:57 Гілками

Продскажите кто сталкивался,есть ли смысл клеить защитную пленку на передний бампер, фары, часть крыльев,капота и под ручками. Если стоит то какие плюсы, если нет то минусы? Не мутнеет ли она с годами, не портиться ли под ней ЛКП, при ее удалении не слезит ли краска или лак? какая пленка лучше и где лучше это делать? В общем буду признателен за любые советы и конечно собственный опыт. спасибо)

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
15 лет за рулем, Киев
Сообщения: 2023
С нами с 10.02.2009

Re: Поклейка пленки: За и Против [Re: Navi117]
      8 октября 2018 в 11:34 Гілками

Нужно взвесить цену качественной пленки с работой по ее поклейке с ценой перекраса бампера или капота. Перекрасить может оказаться заметно дешевле.
Фары, особенно дорогие, наверное, есть смысл заклеить - тем более, что с учетом их малой площади поверхности, это должно быть не очень дорого.
ЗЫ. У соседа на мицыке заклеен пленкой пол-капота. Выглядит УЖАСНО! Она помутнела за пару лет. Лучше уж вообще без нее, чем с такой.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
49 лет, Киев
Сообщения: 2835
С нами с 07.06.2004

Re: Поклейка пленки: За и Против [Re: Xabr]
      8 октября 2018 в 11:58 Гілками

Поклеїв на новій машині фари, під ручками дверей, низ пройому багажнику (пес дряпає, коли скаче в багажник). Всього 3000 грн.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
NID
Достоевский *
-0 лет за рулем, Киев
Сообщения: 8062
С нами с 13.03.2007

Re: Поклейка пленки: За и Против [Re: Navi117]
      8 октября 2018 в 12:06 Гілками

На фарах не рекомендую. У мене була. Пожовтіла та виглядала не дуже. І зняти було проблемно.
Є сенс поклеїти під ручками і в місцях піскострую на дверях та порогах.
Бампер - по бажанню, якщо бюджет дозволяє. Я не клеїв і не жалкую.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11739
С нами с 08.06.2015

Re: Поклейка пленки: За и Против [Re: NID]
      8 октября 2018 в 14:06 Гілками

NID 08.10.2018 12:06 пишет:

На фарах не рекомендую. У мене була. Пожовтіла та виглядала не дуже. І зняти було проблемно.



- це ви какашку якусь наклеїли. Нормальна плівка - не жовтіє, самовирівнюється при нагріванні, тобто, служить довго (кілька років).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11739
С нами с 08.06.2015

Re: Поклейка пленки: За и Против [Re: Navi117]
      8 октября 2018 в 14:13 Гілками

Navi117 08.10.2018 10:57 пишет:

Продскажите кто сталкивался,есть ли смысл клеить защитную пленку на передний бампер, фары, часть крыльев,капота и под ручками. Если стоит то какие плюсы, если нет то минусы?



- мій досвід:
Фари - однозначно, варто. Я проїздив 3 чи 4 роки без плівки (багато траси), фари помутніли (світло-тіньова межа розмазалася), заполірував - полірування цього вистачило на пів-року. Далі фари знову стали матовими і побитими. Після наступного полірування з плівкою - вже більше ніж півтора (чи два) роки - фари в порядку, забув про усі проблеми з ними.
Передній бампер, в мене - пластиковий, отже клеїти на нього ще пластик - не багато смислу (але при дрібних ДТП - плівка допомагає).
Капот в мене, перші 10-15 см - побитий камінням, приходиться кожне літо підкрашувати - я шкодую, що не наклеїв туди якусь міцну плівку, одразу. Зараз хочу вирівняти усі ямки від камінців на капоті - і наклеїти бронеплівку. Не сильно товста плівка - кардинально не змінює вигляду авто, а от побиті цятки - починають ржавіти.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11739
С нами с 08.06.2015

Re: Поклейка пленки: За и Против [Re: Xabr]
      8 октября 2018 в 14:15 Гілками

Xabr 08.10.2018 11:34 пишет:


ЗЫ. У соседа на мицыке заклеен пленкой пол-капота. Выглядит УЖАСНО! Она помутнела за пару лет. Лучше уж вообще без нее, чем с такой.



Пів-капоту - так, може виглядіти не красиво. Тоді вже треба було клеїтии повністю увесь копот.
А якщо наклеїти лише смугу 10-15 см, там де, власне, воно (в мене) б'ється камінням - то може бути норм.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
NID
Достоевский *
-0 лет за рулем, Киев
Сообщения: 8062
С нами с 13.03.2007

Re: Поклейка пленки: За и Против [Re: VovkZ]
      8 октября 2018 в 14:43 Гілками

VovkZ 08.10.2018 14:06 пишет:

NID 08.10.2018 12:06 пишет:

На фарах не рекомендую. У мене була. Пожовтіла та виглядала не дуже. І зняти було проблемно.



- це ви какашку якусь наклеїли. Нормальна плівка - не жовтіє, самовирівнюється при нагріванні, тобто, служить довго (кілька років).





Ну на два-три роки вистачило, а на пятому році віглядало наче китайські фари з галімого пластіку.
Клеїв у широко відомого у вузьких колах майстра, в гаражах біля монетного двору.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
NID
Достоевский *
-0 лет за рулем, Киев
Сообщения: 8062
С нами с 13.03.2007

Re: Поклейка пленки: За и Против [Re: VovkZ]
      8 октября 2018 в 14:51 Гілками

VovkZ 08.10.2018 14:13 пишет:

Navi117 08.10.2018 10:57 пишет:

Продскажите кто сталкивался,есть ли смысл клеить защитную пленку на передний бампер, фары, часть крыльев,капота и под ручками. Если стоит то какие плюсы, если нет то минусы?



- мій досвід:
Фари - однозначно, варто. Я проїздив 3 чи 4 роки без плівки (багато траси), фари помутніли (світло-тіньова межа розмазалася), заполірував - полірування цього вистачило на пів-року. Далі фари знову стали матовими і побитими. Після наступного полірування з плівкою - вже більше ніж півтора (чи два) роки - фари в порядку, забув про усі проблеми з ними.
Передній бампер, в мене - пластиковий, отже клеїти на нього ще пластик - не багато смислу (але при дрібних ДТП - плівка допомагає).
Капот в мене, перші 10-15 см - побитий камінням, приходиться кожне літо підкрашувати - я шкодую, що не наклеїв туди якусь міцну плівку, одразу. Зараз хочу вирівняти усі ямки від камінців на капоті - і наклеїти бронеплівку. Не сильно товста плівка - кардинально не змінює вигляду авто, а от побиті цятки - починають ржавіти.





В мене було поклеєно на лансері і віддер я її з фар, посля того як поруч поставили такий же лансер, такогож року але без плівки. І мій виглядав наче з китайськими мутними фарами.

Без образ, але може на китайські фари і треба клеїти, а в нормальних виробників на заводських фарах нічого не мутніе навіть за 10 років. Звичано є сколи і царапинки, але виглядає воно всеодно краще ніж та пожовтіла плівка.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11739
С нами с 08.06.2015

Re: Поклейка пленки: За и Против [Re: NID]
      8 октября 2018 в 15:55 Гілками

NID 08.10.2018 14:43 пишет:

Ну на два-три роки вистачило, а на пятому році віглядало наче китайські фари з галімого пластіку.



- п'ять років - це нормально, це ж лише тоненька плівка (біля 0,15 мм), а не бронескло. Саме час, щоб поміняти.

Змінено VovkZ (15:55 08/10/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11739
С нами с 08.06.2015

Re: Поклейка пленки: За и Против [Re: NID]
      8 октября 2018 в 15:56 Гілками

NID 08.10.2018 14:51 пишет:


В мене було поклеєно на лансері і віддер я її з фар, посля того як поруч поставили такий же лансер, такогож року але без плівки. І мій виглядав наче з китайськими мутними фарами.




- це не показник.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11739
С нами с 08.06.2015

Re: Поклейка пленки: За и Против [Re: NID]
      8 октября 2018 в 15:57 Гілками

NID 08.10.2018 14:51 пишет:

Звичано є сколи і царапинки, але виглядає воно всеодно краще ніж та пожовтіла плівка.



- а чому ви чекали, поки воно пожовтіє?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
Киев
Сообщения: 2008
С нами с 01.07.2013

Re: Поклейка пленки: За и Против [Re: Xabr]
      8 октября 2018 в 16:16 Гілками

Xabr 08.10.2018 11:34 пишет:

Нужно взвесить цену качественной пленки с работой по ее поклейке с ценой перекраса бампера или капота. Перекрасить может оказаться заметно дешевле.
Фары, особенно дорогие, наверное, есть смысл заклеить - тем более, что с учетом их малой площади поверхности, это должно быть не очень дорого.
ЗЫ. У соседа на мицыке заклеен пленкой пол-капота. Выглядит УЖАСНО! Она помутнела за пару лет. Лучше уж вообще без нее, чем с такой.




Ну Вы не сравнивайте скорее всего Китайскую броньку и ту же Французскую которая при повторном нагерве ( легком ) убирает паутину. Ну и поинтересуйтесь таки стоимостью хорошей ( не в гараже ) малярки - диапазон 2500 - 3000 за элемент. А бронька поверьте - очень хорошо защищает от притертости, не говоря уже о камушках. Даже при мелком ДТП при сохранении ЛКП можно убрать вмятину без всякой покраски.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
NID
Достоевский *
-0 лет за рулем, Киев
Сообщения: 8062
С нами с 13.03.2007

Re: Поклейка пленки: За и Против [Re: VovkZ]
      8 октября 2018 в 16:25 Гілками

VovkZ 08.10.2018 15:57 пишет:

NID 08.10.2018 14:51 пишет:

Звичано є сколи і царапинки, але виглядає воно всеодно краще ніж та пожовтіла плівка.



- а чому ви чекали, поки воно пожовтіє?




А що я мав робити? Міняти її кожні 2 роки?
В мене нема стільки вільного часу.
Я років 5 поїздив з плівкою і потім ще стільки ж без неї.
І впевнено кажу, вона на фарах нафіг не треба.

От під ручками, на порогах і знизу дверей - є сенс.
Клеїти півкапота, чи капот ціляком - буде виглядати так собі.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
NID
Достоевский *
-0 лет за рулем, Киев
Сообщения: 8062
С нами с 13.03.2007

Re: Поклейка пленки: За и Против [Re: VovkZ]
      8 октября 2018 в 16:27 Гілками

VovkZ 08.10.2018 15:56 пишет:

NID 08.10.2018 14:51 пишет:


В мене було поклеєно на лансері і віддер я її з фар, посля того як поруч поставили такий же лансер, такогож року але без плівки. І мій виглядав наче з китайськими мутними фарами.




- це не показник.




Для мене це був показник.
Перше, що приходить у голову, коли бачиш такі фари - бита в морду і відремонтована аби як.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
15 лет за рулем, Киев
Сообщения: 2023
С нами с 10.02.2009

Re: Поклейка пленки: За и Против [Re: Vladimir_SF]
      8 октября 2018 в 20:28 Гілками

Vladimir_SF 08.10.2018 16:16 пишет:

Ну Вы не сравнивайте скорее всего Китайскую броньку и ту же Французскую которая при повторном нагерве ( легком ) убирает паутину. Ну и поинтересуйтесь таки стоимостью хорошей ( не в гараже ) малярки - диапазон 2500 - 3000 за элемент. А бронька поверьте - очень хорошо защищает от притертости, не говоря уже о камушках. Даже при мелком ДТП при сохранении ЛКП можно убрать вмятину без всякой покраски.



Так и есть - давно такая цена сложилась - покраска стоит около 100 уй за элемент. Только затянуть капот хорошей пленкой стоит в 1.5-2 раза дороже. Или сейчас это стало дешевле?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
Киев
Сообщения: 2008
С нами с 01.07.2013

Re: Поклейка пленки: За и Против [Re: Xabr]
      8 октября 2018 в 22:36 Гілками

Xabr 08.10.2018 20:28 пишет:

Vladimir_SF 08.10.2018 16:16 пишет:

Ну Вы не сравнивайте скорее всего Китайскую броньку и ту же Французскую которая при повторном нагерве ( легком ) убирает паутину. Ну и поинтересуйтесь таки стоимостью хорошей ( не в гараже ) малярки - диапазон 2500 - 3000 за элемент. А бронька поверьте - очень хорошо защищает от притертости, не говоря уже о камушках. Даже при мелком ДТП при сохранении ЛКП можно убрать вмятину без всякой покраски.



Так и есть - давно такая цена сложилась - покраска стоит около 100 уй за элемент. Только затянуть капот хорошей пленкой стоит в 1.5-2 раза дороже. Или сейчас это стало дешевле?




Ну у меня у сына ателье, занимается именно пленками, но я как то ценами не интересовался )) У меня КАСКО на все авто, если нужно я подкрашиваю.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *
Сообщения: 290
С нами с 24.12.2016

Re: Поклейка пленки: За и Против [Re: Dmitrik]
      8 октября 2018 в 23:36 Гілками

Dmitrik 08.10.2018 11:58 пишет:

Поклеїв на новій машині фари, під ручками дверей, низ пройому багажнику (пес дряпає, коли скаче в багажник). Всього 3000 грн.



Можете дать контакты где Вы делали?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *
Сообщения: 290
С нами с 24.12.2016

Re: Поклейка пленки: За и Против [Re: Vladimir_SF]
      8 октября 2018 в 23:39 Гілками

Vladimir_SF 08.10.2018 22:36 пишет:

Xabr 08.10.2018 20:28 пишет:

Vladimir_SF 08.10.2018 16:16 пишет:

Ну Вы не сравнивайте скорее всего Китайскую броньку и ту же Французскую которая при повторном нагерве ( легком ) убирает паутину. Ну и поинтересуйтесь таки стоимостью хорошей ( не в гараже ) малярки - диапазон 2500 - 3000 за элемент. А бронька поверьте - очень хорошо защищает от притертости, не говоря уже о камушках. Даже при мелком ДТП при сохранении ЛКП можно убрать вмятину без всякой покраски.



Так и есть - давно такая цена сложилась - покраска стоит около 100 уй за элемент. Только затянуть капот хорошей пленкой стоит в 1.5-2 раза дороже. Или сейчас это стало дешевле?




Ну у меня у сына ателье, занимается именно пленками, но я как то ценами не интересовался )) У меня КАСКО на все авто, если нужно я подкрашиваю.



А с рекомендацией возможно там поклеют очень качественно)? Если в Киеве то можно контакты в личку?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *
Сообщения: 290
С нами с 24.12.2016

Re: Поклейка пленки: За и Против [Re: Navi117]
      8 октября 2018 в 23:43 Гілками

Задумался.Под ручками,полку заднего бампера и фары хочу поклеять.Бампер передний, часть крыльев и капот теперь сомневаюсь. А кто-то снимал пленку после 5 лет эксплуатации например с капота,крыльев или бампера? Как состояние краски? Сильно видно переход между тем где была, а где не была? А фары под пленкой,клей не остается?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЗапитати Autoua
Додаткова інформація
2 користувачів і 11 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Yorc, AVB, Hrust, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 2981

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія