autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Субару Аутбек (9/9)

подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24164
С нами с 31.10.2014

Re: Субару Аутбек [Re: Mr. Y]
      12 октября 2018 в 10:08 Гілками

Mr. Y 12.10.2018 09:45 пишет:

harald67 12.10.2018 08:50 пишет:


Простіше перелічити на пальцях однієї руки двигуни, в яких цей девайс іще залишився.




У меня есть не очень корректные примеры. )
В моём Hyundai G4HG (12 valves, 1,1) гидрокомпесаторов нет, думаю, по причине того, что двигатель разрабатывался как недорогой двигатель для недорогих автомобилей (устанавливался/устанавливается в i10, Picanto, Getz).

Сейчас присматриваю автомобиль с VAG BXW/CGGB (16 valves, 1,4), там гидрокомпесаторы есть. Хотя двигатель BXW/CGGB, похоже, родом из 90-х.

FB20/FB25 - совсем другая категория/другой класс мощности и т.д., поэтому, конечно, данное сравнение не совсем корректное.

Получается неустановка гидрокомпесаторов - экономия производителем? Но ведь новый автомобиль с FB20 стоит около USD 25 тыс.




Так у EJ253 також не було гідрокомпенсаторів. Практично на всіх сучасних і навіть не дуже двигунах їх немає. Чому? Мабуть якесь обгрунтування є, але ліньки шукати.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх *
Re: Субару Аутбек [Re: harald67]
      12 октября 2018 в 10:36 Гілками

Можу помилятись, але пригадую що десь читав: на двигунах DOHC у Субару гідрокомпенсатори не застосовувались
У міцубісі країній двигун з компенсаторами був, здається, 4G18 (він хоч і 16V, але одновальний. і так, це десь середина дев'яностих)
зараз зустрічаються рідко
по-перше, такий підхід веде до здорожчання двигуна
а по-друге, втрачається ще один пункт призову на сервіс, де офіціали знайдуть ще двійко причин розвести клієнта на гроші


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24164
С нами с 31.10.2014

Re: Субару Аутбек [Re: lambert]
      12 октября 2018 в 10:40 Гілками

lambert 12.10.2018 10:36 пишет:

Можу помилятись, але пригадую що десь читав: на двигунах DOHC у Субару гідрокомпенсатори не застосовувались
У міцубісі країній двигун з компенсаторами був, здається, 4G18 (він хоч і 16V, але одновальний. і так, це десь середина дев'яностих)
зараз зустрічаються рідко
по-перше, такий підхід веде до здорожчання двигуна
а по-друге, втрачається ще один пункт призову на сервіс, де офіціали знайдуть ще двійко причин розвести клієнта на гроші




Можливо, але хто ж про таке прямо скаже? Напевне ж є якесь наукоподібне пояснення, чому гідрокомпенсатори непотрібні. Бо майже всі провідні виробники від цих компенсаторів відмовилися.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
47 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 2998
С нами с 21.09.2006

Re: Субару Аутбек [Re: harald67]
      12 октября 2018 в 10:45 Гілками

я слышал байку что гидрокомпенсаторы не справляются с регулировкой зазора на больших оборотах

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх *
Re: Субару Аутбек [Re: harald67]
      12 октября 2018 в 10:51 Гілками

Робота компенсаторів помітно залежить від якості масла, в мене стара Субару з ЕА82Т свого часу відразу показувала, підходить те моторне масло що я в неї залив, чи ні
якщо масло непідходяще (занадто мала в'язкість) - звук від компенсаторів може стихнути аж на середніх обертах, а до того клацають
а на сучасних двигунах вже часто зустрічаються малов'язкі масла, 0W20 - не рідкість
це компенсатор має бути із суттєво меншими зазорами, а якщо менший зазор - виростає ризик його коксування
ну у на високих обертах компенсатори занадто інерційні, це так
(хоча на високообертових двигунах їх в принципі не ставили by design)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
49 лет (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 12596
С нами с 14.07.2001

Re: Субару Аутбек [Re: skm]
      26 октября 2018 в 12:10 Гілками

skm 25.09.2018 15:31 пишет:

Вот начну с резины, да.
Но чувствую, что кардинально ситуацию это не изменит. Буду спрашивать на СТО, может что-то порекомендуют.




Изменит. От резины много зависит.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
5 користувачів і 95 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 35923

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія