kym 19.10.2018 12:51 пишет: как убрать с экрана слова в окошке "сведения об авто"? тыкал, заполнял, выходил - все одно постоянно висит...
проложить маршрут, она и исчезнет. По другому пока никак
это плохо а проложить маршрут - так опять бороться с назойливыми уводами в сторону я давеча вейз запустил чтоб пробки увидеть по СВОЕМУ маршруту ну и вдруг полицаев кто отметит на краснозвездном дтп отметил, проезжая мимо правда потом то что позади осталось - не показывает?
из того, что не нравится - корявое отображение времени в пути по маршрутам + то же при перестроении маршрута
еду, к примеру, от цирка на в.вал вечером в ЧП время что по вознесенскому, что по кудрявскому показывает разницы пару минут. Еду на вознесенский, проезжаю половину, упираюсь в пробку и потом оп, +20 минут, впереди пробка. Поэтому приходится сначала открывать гуглокарты и смотреть цвета пробок по разным маршрутам, ибо верить предложенному часто оказывается нерационально (на коротких поездках в ЧП особенно)
Или еду по маршруту, к примеру от берковцов к цирку. ведет через стеценко-щербакова, время в пути уже подтянулось-обновилось и, допустим, 50 минут (необычно большая пробка на победы). если свернуть на туполева (да вообще - отклониться от маршрута, проехать двором), перестраивает и радостно сообщает про 30 минут. Пробка на победы, куда я все-равно выезжаю, пропала? Нет, через несколько минут он опять ее поймает и приплюсует время.
Хотілося би, шоб коли їдеш не треба було тицяти для того, щоб побачити алтернативний маршрут та його таймінг. Типу їдеш по основному маршруту який відображаеться ярко виділенним кольором та якщо проїждждаеш повз альтренативний маршрут то його було видно разом з надписом на "2 хв довше" чи там "той самий час". Так зроблено на гугл мапах
Ага, зрозумів. В Вейза такого немає, проте є інша фішка - кожні скількись там хвилин, Вейз перевіряє чи є швидші маршрути і, якщо є, то сам пропонує його.
San40S 28.10.2018 23:04 пишет: Ага, зрозумів. В Вейза такого немає, проте є інша фішка - кожні скількись там хвилин, Вейз перевіряє чи є швидші маршрути і, якщо є, то сам пропонує його.
пропонує - это когда спрашивает и предлагает а когда сам насильно тудой начинает вести - это зло...
про помехи по рядам кто-нить ответит? это реально? у яндекса было четко - "дтп левый\правый\средний\етс ряд"
Декілька днів проводжу експеримент - періодично викликаю варіанти маршрутів і тицяю "поїхали". Так от - десь у чверті випадків WAZE міняє маршрут! Отже - до цього часу він вів мене не по найшвидшому? Вочевидь змінилася ситуація на дорога, а WAZE веде мене по старому маршруту, що вже став не оптимальним. Може десь є якась опція періодичності перерахуку маршруту? Щоб вручну не ізгалятись.
VP_Son 19.12.2018 20:51 пишет: Декілька днів проводжу експеримент - періодично викликаю варіанти маршрутів і тицяю "поїхали". Так от - десь у чверті випадків WAZE міняє маршрут! Отже - до цього часу він вів мене не по найшвидшому? Вочевидь змінилася ситуація на дорога, а WAZE веде мене по старому маршруту, що вже став не оптимальним. Може десь є якась опція періодичності перерахуку маршруту? Щоб вручну не ізгалятись.
Он сам постоянно запрашивает новые маршруты с интервалом несколько минут. Как часто, не знаю и вряд ли кто-то скажет. Кроме того, на трассах, при длинных маршрутах, этот интервал наверняка увеличивается.
VP_Son 19.12.2018 20:51 пишет: Декілька днів проводжу експеримент - періодично викликаю варіанти маршрутів і тицяю "поїхали". Так от - десь у чверті випадків WAZE міняє маршрут! Отже - до цього часу він вів мене не по найшвидшому? Вочевидь змінилася ситуація на дорога, а WAZE веде мене по старому маршруту, що вже став не оптимальним. Може десь є якась опція періодичності перерахуку маршруту? Щоб вручну не ізгалятись.
Он сам постоянно запрашивает новые маршруты с интервалом несколько минут. Как часто, не знаю и вряд ли кто-то скажет. Кроме того, на трассах, при длинных маршрутах, этот интервал наверняка увеличивается.
Десь зустрічав цифру 8 хвилин. Це ДУЖЕ багато. Перевіряв по Києву, не траси.
у мене вейз довго визначае поточне місцеположення, ну і через це маршрут прокладае невірний використовуючи початкову точку, котра була при виході з вейзу. інтернет включений. в картах гугл визначае суттево швидше.
alexa11 26.12.2018 16:14 пишет: у мене вейз довго визначае поточне місцеположення, ну і через це маршрут прокладае невірний використовуючи початкову точку, котра була при виході з вейзу. інтернет включений. в картах гугл визначае суттево швидше.
І в мене таке бувало - декілька хвилин їдеш, а він визначити не може. Виключаю Вейз, заходжу в карти - і практично миттєво визначає. Але мені здається, що тут все ж дві складові - залежить як від софта, так і від заліза. Оскільки зараз, на 4-х Гігах таких випадків значно менше, ніж було на одному. Але все ж були.
у мене 4 гб оперативи і снапдрегон 8 серії. постійно вейз гальмуе з визначенням координат і прокладкою маршруту, якщо віходив з вейзу і заходив в різних місцеположеннях. в гугл картах в такій же ситуації дуже швидко визначае