autoua
×
Autoua.netФорумІнші подорожі

Немного про задержки рейсов. (2/2)

Достоевский ***
52 года, Киев
Сообщения: 7509
С нами с 27.12.2007

Re: Немного про задержки рейсов. [Re: eugene_za]
      8 ноября 2018 в 12:01 Гілками

На видео посадочный талон Yanair

В ответ на:

Українських туристів висадили без пояснень з літака Бориспіль - Шарм-ель-Шейх і тримають в автобусах.

Про це "Прямому" повідомив пасажир літака "Київ – Шарм-ель-Шейх" Андрій Бочуля.

За його словами, між стюардесою і групою пасажирів літака сталася перепалка. Після цього літак сів у Каїрі. Людей з речами без будь-яких пояснень вивели з судна і пересадили в автобус. За словами Бочулі, екіпаж поводиться зухвало і навіть погрожує.

Летіли изз Києва у Шарм-ель-Шейх. Нас по дорозі… Не в мене, а у деяких хлопців виник конфлікт зі стюардесою. Я сидів зпереду, я взагалі не знаю, в чому суть конфлікту. Але літак зробив посадку в Каїрч, нікого навіть не попередили, що ми тут будемо сідати. Цілу годину ми просто просиділи в літаку. Потім під’їхало авто та забрали сімох пасажирів.



"Зараз зняли всіх пасажирів з літака, посадили в автобуси, і автобуси просто стоять біля самолетов.І вже хвилин, напевно, десять ми стоїмо просто, в автобусах. Якщо чесно, більше хамовитого персоналу я не бачив. Якщо командир корабля сказав: "Якщо комусь щось не подобається - можете взагалі вийти". І сказав: "пасажири, ви неадекватні. У Єгипті в тюрмах дуже багато місця. Якщо хочете, можете все туди зараз піти", - додав він.





http://youtu.be/nVvAQE20Pmc

Я конечно понимаю, что могли быть неадекватные пассажиры (хотя не факт) и их сняли с рейса. Но быкующий командир экипажа - это

Змінено eugene_za (12:04 08/11/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумІнші подорожі
Додаткова інформація
0 користувачів і 25 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 6836

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія