autoua
×
Autoua.netФорумКіно, книги та музика

Bohemian Rhapsody (х/ф) (3/11)

важничающий писатель *
19 лет за рулем, Киев
Сообщения: 2451
С нами с 22.05.2014

Re: Bohemian Rhapsody (х/ф) [Re: AZC_]
      9 ноября 2018 в 13:12 Гілками

AZC_ 05.11.2018 13:20 пишет:


Вот видишь, про что я пишу - люди воспринимают это как фильм про группу Queen:






Это только твое мнение, не больше.

99% комментариев и обсуждения о Фредди.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36073
С нами с 13.03.2008

Re: Bohemian Rhapsody (х/ф) [Re: harald67]
      9 ноября 2018 в 14:05 Гілками

harald67 09.11.2018 09:46 пишет:

AZC_ 05.11.2018 13:20 пишет:

...
Сольные альбомы они все всегда шлёпали как из ведра, участвовали во всяких других проектах,...





А можна детальніше про "відро сольних проектів"? Бо щось крім Mr.Bad Guy та Barcelona нічого прижиттєвого і не пригадується. І то Барселона - це швидше шабашка - презентація міста на виборах столиці олімпійських ігор.




Ну не відро, але на початку 80-х кожен з них щось спробував окремо робити. Врешті, нічого особливо вдалого з того не вийшло. Глянь у вікі дискографії учасників, якщо цікаво послухати. Звісно, не було ніякого "як з відра"

Змінено Цуг (14:07 09/11/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24230
С нами с 31.10.2014

Re: Bohemian Rhapsody (х/ф) [Re: Цуг]
      9 ноября 2018 в 14:15 Гілками

Цуг 09.11.2018 14:05 пишет:

harald67 09.11.2018 09:46 пишет:

AZC_ 05.11.2018 13:20 пишет:

...
Сольные альбомы они все всегда шлёпали как из ведра, участвовали во всяких других проектах,...





А можна детальніше про "відро сольних проектів"? Бо щось крім Mr.Bad Guy та Barcelona нічого прижиттєвого і не пригадується. І то Барселона - це швидше шабашка - презентація міста на виборах столиці олімпійських ігор.




Ну не відро, але на початку 80-х кожен з них щось спробував окремо робити. Врешті, нічого особливо вдалого з того не вийшло. Глянь у вікі дискографії учасників, якщо цікаво послухати. Звісно, не було ніякого "як з відра"




Ну я б не сказав що сольник Меркюрі Mr.Bad Guy - невдалий диск. Особливо на тлі альбому Queen 1984 "The Works", який йому передував (а ще попередній альбом Queen 1982 року - "Hot Space" навіть згадувати гидко). Щодо спроб сольних проектів інших (окрім Меркюрі) учасників групи - мабуть то були саме спроби. Я у ті часи - перша половина 80-х, активно цікавився музикою Queen. Але інтернету ще й у проектах не було, і єдиним джерелом музики були грамплатівки (щойно почали з'являтися сідюки). Так от ні платівок ні сідюків сольних проектів учасників Queen, крім двох дисків Меркюрі (1985 та 1988 років) ніхто із тутешніх фанатів групи у ті часи не тільки не бачив, а навіть не чув, що непрямо свідчить про мізерні тіражи тих проектів.

Змінено harald67 (14:31 09/11/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36073
С нами с 13.03.2008

Re: Bohemian Rhapsody (х/ф) [Re: harald67]
      9 ноября 2018 в 14:51 Гілками

harald67 09.11.2018 14:15 пишет:


Ну я б не сказав що сольник Меркюрі Mr.Bad Guy - невдалий диск. Особливо на тлі альбому Queen 1984 "The Works", який йому передував (а ще попередній альбом Queen 1982 року - "Hot Space" навіть згадувати гидко)




Mr.Bad Guy, звісно, непоганий (порівняно з проектами інших). При чому на ньому є Man Made Paradise, котра мала увійти в The Works, але була забракована


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24230
С нами с 31.10.2014

Re: Bohemian Rhapsody (х/ф) [Re: Цуг]
      9 ноября 2018 в 14:59 Гілками

Цуг 09.11.2018 14:51 пишет:

harald67 09.11.2018 14:15 пишет:


Ну я б не сказав що сольник Меркюрі Mr.Bad Guy - невдалий диск. Особливо на тлі альбому Queen 1984 "The Works", який йому передував (а ще попередній альбом Queen 1982 року - "Hot Space" навіть згадувати гидко)




Mr.Bad Guy, звісно, непоганий (порівняно з проектами інших). При чому на ньому є Man Made Paradise, котра мала увійти в The Works, але була забракована




Так хто знає, що і з яких причин було забраковано. Коли у 1985 вийшла коробка із 15-ю платівками Queen, там був цілий окремий диск із піснями, що не увійшли до попередніх альбомів. Потім одна з тих пісень - One Vision увійшла до диску наступного 1986 року - Kind of Magic. А от її продовження - Blurred Vision так ніде більше і не засвітилося.
До речі, один з найбільш відомих хітів Scorpions - Still Loving You також була записана ледь на 1976 року (там ще й Майкл Шенкер відмітився), а увійшла у студійний альбом аж у 1984 році.
П.С. А ти взагалі чув сольники інших учасників Queen (кірм Меркюрі), які були видані ще до смерті Фпедді?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36073
С нами с 13.03.2008

Re: Bohemian Rhapsody (х/ф) [Re: harald67]
      9 ноября 2018 в 15:03 Гілками

Strange Frontier Тейлора слухав. Мея мав один чи два альбоми вже з пізніших, після смерті Фредді записаних. Там, до речі, були непогані пісні

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24230
С нами с 31.10.2014

Re: Bohemian Rhapsody (х/ф) [Re: Цуг]
      9 ноября 2018 в 15:07 Гілками

Цуг 09.11.2018 15:03 пишет:

Strange Frontier Тейлора слухав. Мея мав один чи два альбоми вже з пізніших, після смерті Фредді записаних. Там, до речі, були непогані пісні




Тепер згадав - Strange Frontier і у мене був колись в гостях цей диск. Не запам'ятався анічим. Навіть на касету його не переписав. Жодної пісні.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36073
С нами с 13.03.2008

Re: Bohemian Rhapsody (х/ф) [Re: harald67]
      9 ноября 2018 в 15:10 Гілками

оу, я поліз в гугломузику, а там в дискографії самого Фредді є навіть те, що він записав під псевдно Ларрі Люрекс

Колись дуже хотів послухати


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24230
С нами с 31.10.2014

Re: Bohemian Rhapsody (х/ф) [Re: Цуг]
      9 ноября 2018 в 16:25 Гілками

Цуг 09.11.2018 15:10 пишет:

оу, я поліз в гугломузику, а там в дискографії самого Фредді є навіть те, що він записав під псевдно Ларрі Люрекс

Колись дуже хотів послухати




Не гай час. Я колись давно слухав - нічого видатного. Так само, які і їх попередня група - Смайл, так само як отой диск, із невиданими піснями, там по пам'яті були One Vision; Blurred Vision; Thanks God, its Christmas; і ще чотири пісні, назви яких не пам'ятаю, але одна була - класичний важкий блюз - намагання повторити пісні Лед Зеппелін.
Вже цікавіше Great Pretender у виконання Меркюрі послухати, а потім знайти цю ж пісню у запису 1955 року у виконання групи The Platters.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ****
Черкассы
Сообщения: 6362
С нами с 29.06.2005

Re: Bohemian Rhapsody (х/ф) [Re: HelloFromHell]
      9 ноября 2018 в 18:52 Гілками

HelloFromHell 09.11.2018 13:12 пишет:

AZC_ 05.11.2018 13:20 пишет:


Вот видишь, про что я пишу - люди воспринимают это как фильм про группу Queen:





Это только твое мнение, не больше.

99% комментариев и обсуждения о Фредди.




Не понял, о чем это.
Я пишу о том, что фильм нельзя воспринимать, как фильм о группе.
Или как фильм о Фредди, тем более..
Т.е. он в принципе не соответствует ярлыку biopic, поскольку содержит выдуманный сюжет, который плохо соотносится с реальностью и героя, который был "не совсем" таким. Также трудно назвать этот фильм "художественным". Это просто "entertainment" - развлечение, в котором использованы материалы Queen.
И это не только мое мнение. В прессе вполне конкретная волна публикаций критиков
Например, типа такого примерно, первое попавшееся:
https://screenrant.com/bohemian-rhapsody-queen-movie-true-story-freddie-mercury/
https://www.vox.com/culture/2018/11/2/18...ek-bryan-singer

Т.е. кагбы ждали про одно, а оно вовсе не про то.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ****
Черкассы
Сообщения: 6362
С нами с 29.06.2005

Re: Bohemian Rhapsody (х/ф) [Re: harald67]
      9 ноября 2018 в 19:07 Гілками

harald67 09.11.2018 09:46 пишет:

А можна детальніше про "відро сольних проектів"



не понял вопроса
дискография есть же
https://en.wikipedia.org/wiki/Freddie_Mercury_discography
https://en.wikipedia.org/wiki/Brian_May_discography
https://en.wikipedia.org/wiki/Roger_Taylor_discography

Я писал о том, что они все всегда работали направо-налево, но это не было поводом для развала, и они были вполне целостной группой вплоть до самой смерти Меркьюри.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36073
С нами с 13.03.2008

Re: Bohemian Rhapsody (х/ф) [Re: AZC_]
      9 ноября 2018 в 23:28 Гілками

AZC_ 09.11.2018 19:07 пишет:

harald67 09.11.2018 09:46 пишет:

А можна детальніше про "відро сольних проектів"



не понял вопроса
дискография есть же
https://en.wikipedia.org/wiki/Freddie_Mercury_discography
https://en.wikipedia.org/wiki/Brian_May_discography
https://en.wikipedia.org/wiki/Roger_Taylor_discography

Я писал о том, что они все всегда работали направо-налево, но это не было поводом для развала, и они были вполне целостной группой вплоть до самой смерти Меркьюри.




Відносно цілісною. Через 10 років вони дійсно почали конфліктувати, поділилися, Мей із Діконом vs Фредді з Тейлором. Звісно, у фільмі це перебільшено. Свого роду відображення внутрішнього сприйняття тих подій Меєм і Тейлором. Ну і криза початку 80-х надто вже позначилась на тогочасних їх альбомах

Ну таке, надто люблю Queen, щоб хоч якось намагатись критично сприймати фільм, котрий так довго чекав


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24230
С нами с 31.10.2014

Re: Bohemian Rhapsody (х/ф) [Re: AZC_]
      10 ноября 2018 в 16:23 Гілками

AZC_ 09.11.2018 19:07 пишет:

harald67 09.11.2018 09:46 пишет:

А можна детальніше про "відро сольних проектів"



не понял вопроса
дискография есть же
https://en.wikipedia.org/wiki/Freddie_Mercury_discography
https://en.wikipedia.org/wiki/Brian_May_discography
https://en.wikipedia.org/wiki/Roger_Taylor_discography

Я писал о том, что они все всегда работали направо-налево, но это не было поводом для развала, и они были вполне целостной группой вплоть до самой смерти Меркьюри.




Я ж питав про прижитєві, маючи на увазі саме фредді, який помер 1991 року. А у твоїх посиланнях на сольники перший не меркюрівський датований 1992 м роком.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
47 лет, Киев
Сообщения: 11073
С нами с 04.07.2003

Re: Bohemian Rhapsody (х/ф) [Re: Цуг]
      11 ноября 2018 в 01:20 Гілками

мне очень понравился. Ходили с супругой и ребенком 15 лет. Малой вообще очень понравилось. Сказала - я б еще раз пошла хоть завтра
Но думаю НЕ фанатам да еще и по телевизору скорее всего не зайдет


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ****
Черкассы
Сообщения: 6362
С нами с 29.06.2005

Re: Bohemian Rhapsody (х/ф) [Re: Цуг]
      11 ноября 2018 в 01:44 Гілками

Песня Тейлора про машину, упомянутая в фильме


http://youtu.be/zcXAelymbTI

Взял отсюда: заметка в Rollingstone

Там, кстати, вспоминают еще прикол про Bohemian Rhapsody в кино: фрагмент комедии "Wayne’s World" (Мир Уэйна), 1992, который потом многократно копировали и пародировали в разных других фильмах.
заметка в Rollingstone

http://youtu.be/VzUU7SRRsGo

Змінено AZC_ (02:06 11/11/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
48 лет (30 лет за рулем), Киев
Сообщения: 21739
С нами с 26.05.2010

Re: Bohemian Rhapsody (х/ф) [Re: AZC_]
      11 ноября 2018 в 12:22 Гілками

Знатоков, которые хорошо знают историю группы и чёткую хронологию событий, наверное, не очень много. А фильм рассчитан на массового зрителя, посему должен быть интересным, а не превращаться в документальную кинохронику.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
Киев
Сообщения: 4369
С нами с 09.08.2006

Re: Bohemian Rhapsody (х/ф) [Re: Zazotavr]
      11 ноября 2018 в 14:02 Гілками

фильм очень эмоциональный. этим и захватывает от начала и до конца. и пофиг на неточности и хронологию событий.
в 10 утра в воскресенье зал был полный. и после титров фильм вообще не хотелось обсуждать- тупо хотелось машину времени чтобы попасть на стадион


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ****
Черкассы
Сообщения: 6362
С нами с 29.06.2005

Re: Bohemian Rhapsody (х/ф) [Re: Zazotavr]
      11 ноября 2018 в 15:03 Гілками

Zazotavr 11.11.2018 12:22 пишет:

Знатоков, которые хорошо знают историю группы и чёткую хронологию событий, наверное, не очень много. А фильм рассчитан на массового зрителя, посему должен быть интересным, а не превращаться в документальную кинохронику.




Я написал:
"Если кто не в курсе, - сюжет, эпизоды, персонажи не соответствуют реальной группе, её истории."
Если кто не понял, то я нигде не пытаюсь критиковать фильм, а всего лишь уведомляю, т.к. изначально он был заявлен как биографический (biopic). Это, кстати, и стало поводом для крайне противоречивых оценок и появления большого числа хейтеров из числа фанов.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
гроза таксистов *
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 71923
С нами с 25.06.2002

Re: Bohemian Rhapsody (х/ф) [Re: AZC_]
      11 ноября 2018 в 17:48 Гілками

В ответ на:

Там, кстати, вспоминают еще прикол про Bohemian Rhapsody в кино: фрагмент комедии "Wayne’s World" (Мир Уэйна), 1992


кстати "Мир Уэйна" сам по себе очень прикольный фильм)))

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
40 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 4552
С нами с 23.08.2010

Re: Bohemian Rhapsody (х/ф) [Re: Цуг]
      11 ноября 2018 в 19:55 Гілками

С Женой в пятницу посмотрели. Мы не фанаты, но очень уважаем творчество Фредди. Фильм очень понравился, почти весь зал сидел пока не пошли титры без картинки. Легенды есть легенды!
Первый раз обратил внимание что не Меркюри, а МеркЬюри. Главное выбрать хороший кинотеатр, мы были в IMax и как по мне выбор правильный.
Посмотреть надо!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумКіно, книги та музика
Додаткова інформація
1 користувачів і 3 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  BorisB, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *****
Переглядів теми: 23075

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія