autoua
×
Autoua.netФорумЕлектротранспорт

Nissan Leaf (gen 2, '13..14), $21К (85/87)

подмастерье *****
Киев
Сообщения: 91
С нами с 20.05.2005

Re: Nissan Leaf (gen 2, '13..14), $21К [Re: Grossmeister]
      20 июня 2018 в 10:38 Гілками

В мене поки нижчі витрати виходять, в середньому 12 коп./км з урахуванням 15% втрат (сам придумав - не знаю, які вони) при зарядці. Катаю BMW i3 з кінця травня, поки 2 тис. км, середня витрата 8.5 км/kWh, ціна ее по нічному тарифу 0.84 грн.

Але це літо, найкращий час для електрички. Далі буде дорожче. Та і ее має підніматися в ціні до європейського рівня. Разів так у п'ять, думаю.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Киевские хутора
Сообщения: 5721
С нами с 24.03.2011

Re: Nissan Leaf (gen 2, '13..14), $21К [Re: Grossmeister]
      20 июня 2018 в 15:05 Гілками

я могу выехать на дизеле на трассу, разогнаться до 100 км/ч, обнулить счетчики, проехать практически накатом пару километров, сфоткать показания компьютера и доказывать потом, что у меня расход 3 л/100 км. в реальной жизни (60 трасса/40 город) выходит не меньше 8 л. чувствуешь разницу? если не дай бог застрять в серьезной пробке - то там можно и на месте сжечь N литров, которые прибавятся к расходу, а такое случается регулярно. Про среднее ТО за 1400... не знаю, тут вроде все автомобилисты и ориентируются в ценах разве что заехать в гаражи и залить из бочки субстанцию неизвестного происхождения.
... и анекдот в тему:
- вы знаете, наш Вася зарабатывает больше миллиона долларов в год!
- он, наверное, банкир?
- нет, он грузчик на вокзале
- ???
- вчера он поднес чемодан и ему дали пятерку! это заняло всего пару минут! а 5 долл. за 2 минуты - это 150 в час, 3600 в день, 108 тыс. в месяц...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 6244
С нами с 18.08.2009

Re: Nissan Leaf (gen 2, '13..14), $21К [Re: mitsukevi4]
      20 июня 2018 в 21:01 Гілками

Все описане не в тему. Я писав про конкретний випадок їзди по трасі із зарядками по трасі, з конкретною швидкістю, при якій на дизелі виходять цілком конкретні витрати без усіляких обнулень по дорозі. Вартість ТО також із реального життя.
Ну анекдот добре підходить до методики визначення економії, коли витрати на Leaf порівніюють із витратами на позашляховик.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 6244
С нами с 18.08.2009

Re: Nissan Leaf (gen 2, '13..14), $21К [Re: y_lexus]
      20 июня 2018 в 21:03 Гілками

y_lexus 20.06.2018 10:38 пишет:

В мене поки нижчі витрати виходять, в середньому 12 коп./км з урахуванням 15% втрат (сам придумав - не знаю, які вони) при зарядці.



Як на мене, то нема сенсу вводити поправку на втрати, бо вони є і у паливних авто за рахунок обману при наливі та при розбавленні пального.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
18 лет за рулем,
Сообщения: 6687
С нами с 05.05.2009

Re: Nissan Leaf (gen 2, '13..14), $21К [Re: Grossmeister]
      21 июня 2018 в 09:02 Гілками

заправляюсь на АНП по 26. відмінна соляра Евро5. вже 20000 накатав на ній.
показники не мої, я так іздити не вмію, засну. але так приблизно іздять на електричці більшість для максимальної відстані на зарядці. по крайній мірі таке наблюдаю.
https://www.youtube.com/watch?v=ZRGE8V9u5ag
https://www.youtube.com/watch?v=wJGda77WmQ4
получаеться що по трасі в однакових умовах ізди при умові заправки на платних АЗС як пальним так і електрикою витрати на 1 км не сильно відрізняються.
мало того, якщо на електричці поіхати трошки швидше, або зимою, витрати суттево виростуть , у дизельної не так суттево.
по місту на коротких відстанях це да... тут повна перевага електрички, особливо при зарядці по нічному тарифу на власній зарядці.
я за електричку, сам мрію, і навіть маю власну зарядку, але давайте оцінювати інформацію обективно.

Змінено alexa11 (09:05 21/06/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье *****
Киев
Сообщения: 91
С нами с 20.05.2005

Re: Nissan Leaf (gen 2, '13..14), $21К [Re: alexa11]
      21 июня 2018 в 10:45 Гілками

alexa11 21.06.2018 09:02 пишет:


получаеться що по трасі в однакових умовах ізди при умові заправки на платних АЗС як пальним так і електрикою витрати на 1 км не сильно відрізняються.



Теоретично, якщо заряджатися на найкрутіших станціях в нас, то навіть дорожче на електро. Найбільший тариф, що знаю - 8 грн. за kWh (VLS fast charge). Виходить, якщо взяти мою витрату на трасі на 90 км/год - десь 7.5 км/kWh, то це 1.07 грн. на км проти 0.91 грн. на км за середньої витрати 3.5 дизеля якоїсь гіпотетичної суперекономної машини по ціні 26 грн. за л на гіпотетичній заправці з дешевим, але якісним пальним (БРСМ, UPG, ANP та ін. з того, що бачу на vseazs.com).

Інша справа, що в житті все може бути трохи не так в різні сторони. Окрім траси є місто в житті багатьох людей (і моєму), і середня витрата виходить 8.5 км/kWh (взимку буде падати, думаю, до 5-6). Зарядитися по 8 грн. я фізично не можу, бо відсутній порт в машині CHAdeMO, тому заряджаюся вдома по 84 коп. вночі. Та і дизель в мене був до електрички - боявся я заливати дешеве пальне - ТНВД дорого ремонтувати. На тони дизеля може вистачити такого ремонту. Але то моє, я не показник - є сміливі люди, вони купують по 26 і дрючать людей на електромашинах. За що їм і повага


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
18 лет за рулем,
Сообщения: 6687
С нами с 05.05.2009

Re: Nissan Leaf (gen 2, '13..14), $21К [Re: y_lexus]
      21 июня 2018 в 11:00 Гілками

в міському режимі перевага електрички у витратах на 1 км однозначна. особливо при наявності власної розетки + нічний тариф.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 6244
С нами с 18.08.2009

Re: Nissan Leaf (gen 2, '13..14), $21К [Re: alexa11]
      21 июня 2018 в 14:09 Гілками


Я теж давно вже в такому режимі по трасі не їжджу, у нинішньому режимі по трасі десь 4.5 виходить (а то й вище - якщо дорога дозволяє), але їздив на цьому дизелі свої перші кілометри, в т.ч. немало наїздив на 60 км/год з витратами в районі 3.5, тому легко можу співставити витрати в залежності від режиму.
Теж дивлюсь на електрички, і бачу що за відсутності власної зарядки витрати на "заправку" виходять досить немаленькі.
Найбільше в усьому цьому не подобається тарифікація по часу зарядки - я сумніваюсь, що при під'єднанні різних авто до одного й того ж джерела живлення (уявімо, що ТХ самої станції відповідають заявленим), споживачі отримають однакову кількість енергії - напевне це залежить від:
* моделі батареї
* ємності батареї
* контроллера батареї
* залишкової ємності на початку заряду
* залишкової емності в кінці заряду
І різниця, думаю, буде дуже немаленька.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Киевские хутора
Сообщения: 5721
С нами с 24.03.2011

Re: Nissan Leaf (gen 2, '13..14), $21К [Re: Grossmeister]
      21 июня 2018 в 18:32 Гілками

Grossmeister 20.06.2018 21:01 пишет:

Все описане не в тему. Я писав про конкретний випадок їзди по трасі із зарядками по трасі, з конкретною швидкістю, при якій на дизелі виходять цілком конкретні витрати без усіляких обнулень по дорозі. Вартість ТО також із реального життя.
Ну анекдот добре підходить до методики визначення економії, коли витрати на Leaf порівніюють із витратами на позашляховик.



тут уже не раз писалось, что сравнивает каждый со своей конкретной альтернативой.
какой смысл мне равнять поездку на лифе со сферическим дизелем в вакууме, если у меня выбор ограничен дизельным х-трейлом, бензиновым гольфом, электрическим лифом и общественным транспортом. причем, по дешевым заправкам я уже давно отъездился (по некоторым дорогим тоже), это как раз тот случай, когда скупой платит дважды. то же относится и к "обслуживанию" в гаражах
предпочитаю экономить свое время и нервы, а не пару гривен.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Киевские хутора
Сообщения: 5721
С нами с 24.03.2011

Re: Nissan Leaf (gen 2, '13..14), $21К [Re: y_lexus]
      21 июня 2018 в 18:37 Гілками

отличное сравнение самого дорогого/критичного способа зарядки с самым дешевым бодяжным топливом и сказочным расходом

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 6244
С нами с 18.08.2009

Re: Nissan Leaf (gen 2, '13..14), $21К [Re: mitsukevi4]
      21 июня 2018 в 21:23 Гілками

Я порівнюю цілком конкретний, реальний режим експлуатації а не віртуальні абстракції змішаного режиму, у якому невідомо що і як намішано, бо це завжди індивідуально.
Альтернатива дизелем також не обмежена, ніхто не заважає розглядати економний турбо-бенз, або гібрид. Ринок він великий. І альтернатива купівлі чогось, це не продукт який ви вже маєте, а інші продукти, які можна купити замість того ж таки Leaf.
Про гаражі згоден, не варто з ними зв’язуватись. Щоправда, не зрозуміло яким боком воно до нашої дискусії.
А щодо т.зв. "дешевих заправок" (які, чи не єдині тісно пов'язані з реальними виробниками пального, яке вони продають) та не любові до економії, то можете припинити заряджатись вдома - воно ж дешевше, а значить небезпечно.
P.S. Ну і ще раз повторю - витрати реальні для конкретного режиму. На новіших авто вони ще менші.

Змінено Grossmeister (21:31 21/06/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Киевские хутора
Сообщения: 5721
С нами с 24.03.2011

Re: Nissan Leaf (gen 2, '13..14), $21К [Re: Grossmeister]
      22 июня 2018 в 17:55 Гілками

еще раз: тебе описали реальную поездку, включающую самый неэкономичный способ зарядки, а ты пытаешься натянуть сову на глобус сравнивать с некими идеальными условиями в вакууме.
по поводу СТО и АЗС - исключительно твой выбор.
хочешь учиться только на своих ошибках - на здоровье... хочешь мерзнуть в вонючем гараже, вместо того, чтобы сидеть на диване, пить кофе и просматривать фтую на планшете - да пожалуйста!
можешь начитаться о вкусе устриц и спорить о нем с людьми, которые их ели и продолжают есть ежедневно - твое право... (правда, глупо)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 6244
С нами с 18.08.2009

Re: Nissan Leaf (gen 2, '13..14), $21К [Re: mitsukevi4]
      22 июня 2018 в 20:30 Гілками

Я ні з ким не сперечаюсь, це вам чимось не сподобались наведені мною реальні цифри, і ви вже другу сторінку невідомо що намагаєтесь довести.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Nissan Leaf (gen 2, '13..14), $21К [Re: Grossmeister]
      25 июня 2018 в 22:37 Гілками

А про що взагалі дискусія зараз? Що за умов відсутності можливості заряджати дома по зеленому тарифу та ще й за фіксовану абонплату зарядка електрокара не видається такою вже дешевою?
Ну так більшість власників за таких умов і не купували би їх взагалі, це факт
А раз купують, значить мінімально дружать з калькулятором і таки мають де дешево заряджати

А ліф і траса це такий рваний баян, що навіть коментувати не буду (мова про стандартний 24кВт)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Киевские хутора
Сообщения: 5721
С нами с 24.03.2011

Re: Nissan Leaf (gen 2, '13..14), $21К [Re: Ganni]
      2 июля 2018 в 18:35 Гілками

трассы разные бывают
я Бориспольскую проезжаю каждый день дважды


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Nissan Leaf (gen 2, '13..14), $21К [Re: mitsukevi4]
      3 июля 2018 в 11:39 Гілками

mitsukevi4 02.07.2018 18:35 пишет:

трассы разные бывают
я Бориспольскую проезжаю каждый день дважды


Ой ну камон - прекрасно ж зрозуміло, що я мав на увазі під поняттям "не для траси"
Бо в Березівку, Бородянку, Глеваху чи в Бориспіль я теж їжджу інколи якщо що


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Nissan Leaf (gen 2, '13..14), $21К [Re: Ganni]
      6 ноября 2018 в 14:10 Гілками

Знов прихід холодів нагадав про криворукість ніссанівських інженерів Як можна було одну-єдину трубку обдуву ніг вивести чітко під педаль газу? Як результат права нога завжди в теплі й затишку, а ліва мерзне до посиніння

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 165
С нами с 07.11.2012

Re: Nissan Leaf (gen 2, '13..14), $21К [Re: FFusion]
      7 ноября 2018 в 12:11 Гілками

В ниссан лифе печкой лучше не пользоваться

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
Киев
Сообщения: 483
С нами с 18.06.2007

Re: Nissan Leaf (gen 2, '13..14), $21К [Re: FFusion]
      13 ноября 2018 в 11:40 Гілками

Народ а в минус чадемой кто пользовался (режет ток или нет)?

Вчера нужно было в аеропорт проскочить. Заехал на AE 0724 в ONOVO, там 80А станция, с 42% заряда.
Стартонуло на 60А и гдето на 60% урезало до 20А (8кВт/ч). Грешу что печку включил и машина обрезала ток чтоб тен не спалить. У кого как по морозу и с и без потребителей?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Nissan Leaf (gen 2, '13..14), $21К [Re: wroom]
      13 ноября 2018 в 11:55 Гілками

Хз, у мене немає - я не гнався за швидкими зарядками

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЕлектротранспорт
Додаткова інформація
0 користувачів і 1 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  UFO 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: ****
Переглядів теми: 258088

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія