autoua
×
Autoua.netФорумІнформатика та побутова електроніка

ХОРОШИЕ наушники - что это за зверь? (6/6)

подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24278
С нами с 31.10.2014

Re: ХОРОШИЕ наушники - что это за зверь? [Re: KEV]
      13 ноября 2018 в 10:46 Гілками

KEV 12.11.2018 18:01 пишет:

harald67 12.11.2018 17:51 пишет:

Rucha 12.11.2018 17:34 пишет:

сомнительна необходимость и усилителя и ресивера одновременно




А от у цьому як раз сенс є. Жоден ресівер в режими стерео (коли просто музику слухаєш) достатніх басів не видає. Отже, знімається із 5-7 канального виходу попереднього підсилювача ресівера фронтальні канали і підключаються до звичайного стереопідсилювача (буде працювати як "оконєчнік"). Також по трігерному виходу ресівера забезпечується вкл/викл стереопідсилювача. У підсумку маємо нормальний бас і усю систему, яка не потребує постійних перемикань.



Я слушаю на усилителе двухканальную музыку.
Ресивер это SA-SD, кино, Плейстейшн и... mp3 с флешки, которые ресивер сам раскладывает в "многоканал".
Проблем с коммутацией нет - фронт подключен через релейную схему.

Но тема о наушниках. Если я не ошибаюсь, то в моей технике (ресивер, усилитель, кассетник) выход на наушники идет с отдельного копеечного усилителя и для ВАУ! придется покупать отдельный усилитель. Впрочем, надо посмотреть по схемам откуда берет сигнал выход на наушники.




Судячи із фото у тебе ресівер Ямаха тисячної серії (зовсім не бюджетний). Там і ЦАП і попередній підсилювач мають бути належного рівня. І, до речі, там має бути і еквалайзер електронний (без механічних движків, але можна увійти у відповідне меню і користуючись екраном телевізора усе налаштувати як треба). І виходи преаут також мають бути у цьому ресівері. Якщо у тебе в стерепідсилювачі ямаха є входи оконєчніка, то можна усі джерела підключити по цифрі до ресівера, фронти зняти з преаута ресівера і перекинути в підсилювач і слухати усі пристрої через ресівер, використовуючи і його ЦАП і позбутися окремого еквалайзера.

Змінено harald67 (11:03 13/11/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
KEV
Достоевский ***
55 лет (28 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7756
С нами с 25.05.2005

Re: ХОРОШИЕ наушники - что это за зверь? [Re: harald67]
      13 ноября 2018 в 11:08 Гілками

harald67 13.11.2018 10:46 пишет:

Судячи із фото у тебе ресівер Ямаха тисячної серії (зовсім не бюджетний). Там і ЦАП і попередній підсилювач мають бути належного рівня. І, до речі, там має бути і еквалайзер електронний (без механічних движків, але можна увійти у відповідне меню і користуючись екраном телевізора усе налаштувати як треба). І виходи преаут також мають бути у цьому ресівері. Якщо у тебе в стерепідсилювачі ямаха є входи оконєчніка, то можна усі джерела підключити по цифрі до ресівера, фронти зняти з преаута ресівер і перекинути в підсилювач і слухати усі пристрої через ресівер, використовуючи і його ЦАП і позбутися окремого еквалайзера.



Ресивер 1900-й. Он дискретный, 3-х комнатный мультирум, 7.1 с возможностью определения 2-х каналов куда хочешь. Я выбрал субтыл. Мультирум не активирован.
Эквалайзер 10-ти полосный параметрический с шагом 1/6 октавы и регулируемой добротностью. Автоподстройка YPAO сама все настроила и выстроила. Я внес в один из преднастроенных режимов свои правки, но они не касались эквалайзера.
Конечно я знаю как переподключить систему и избавиться как минимум от тюнера и эквалайзера, но, как я писал выше, задача так не стоит; да и чисто визуально мне приятно смотреть как скачет анализатор спектра в аппаратном графическом эквалайзере.

Вчера посмотрел схемы усилителя и ресивера. В обоих выход наушников идет с основного усилителя. В кассетной деке усилитель наушников на ОУ за $0.70 но слушать наушники с деки я точно не стану. Схемы CD/MD не смотрел; скорее всего такой же копеечный ОУ, но так же никто не собирается к ним подключать уши.

Змінено KEV (11:12 13/11/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24278
С нами с 31.10.2014

Re: ХОРОШИЕ наушники - что это за зверь? [Re: KEV]
      13 ноября 2018 в 11:33 Гілками

KEV 13.11.2018 11:08 пишет:


Ресивер 1900-й. Он дискретный, 3-х комнатный мультирум, 7.1 с возможностью определения 2-х каналов куда хочешь. Я выбрал субтыл. Мультирум не активирован.
Эквалайзер 10-ти полосный параметрический с шагом 1/6 октавы и регулируемой добротностью. Автоподстройка YPAO сама все настроила и выстроила. Я внес в один из преднастроенных режимов свои правки, но они не касались эквалайзера.
Конечно я знаю как переподключить систему и избавиться как минимум от тюнера и эквалайзера, но, как я писал выше, задача так не стоит; да и чисто визуально мне приятно смотреть как скачет анализатор спектра в аппаратном графическом эквалайзере.

Вчера посмотрел схемы усилителя и ресивера. В обоих выход наушников идет с основного усилителя. В кассетной деке усилитель наушников на ОУ за $0.70 но слушать наушники с деки я точно не стану. Схемы CD/MD не смотрел; скорее всего такой же копеечный ОУ, но так же никто не собирается к ним подключать уши.




Так якщо у тебе Дюна із приводом, то можеш позбавитися не тільки еквалайзера, мінідіска, тюнера, а й від програвача сіді.
А щодо підключення підсилення, я мав на увазі не куди подіти 6-7 канали, а схему, за якої в усіх режимах відтворення (що стереомузика, що багатоканальний ДК) фронтальні канали будуть звучати через попередній підсилювач ресівера і кінцевий підсилювач стереопідсилювача. Тут взагалі можна погратися у бівайрінг (начебто в твої АС фронтальних є така можливість), тобто взяти середину і верхи для фронтів від кінцевого підсилювача ресівера і баси від кінцевого підсилювача стереопідсилювача.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
KEV
Достоевский ***
55 лет (28 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7756
С нами с 25.05.2005

Re: ХОРОШИЕ наушники - что это за зверь? [Re: harald67]
      13 ноября 2018 в 11:51 Гілками

harald67 13.11.2018 11:33 пишет:

Тут взагалі можна погратися у бівайрінг (начебто в твої АС фронтальних є така можливість), тобто взяти середину і верхи для фронтів від кінцевого підсилювача ресівера і баси від кінцевого підсилювача стереопідсилювача.



Это биампинг. Моя техника (фронт и даже тыл) позволяет. Бивайринг (просто раздвоение проводов из-за скин эффекта) ИМХО это эффект Плацебо.
Мои эксперименты со звуком закончились лет пять назад - я готов купить только наушники - переподключать, удалять, добавлять компоненты я не буду (при желании еще в 2010 году можно было оставить рес+ХДплеер и почти ничего не потерять)

Змінено KEV (11:53 13/11/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24278
С нами с 31.10.2014

Re: ХОРОШИЕ наушники - что это за зверь? [Re: KEV]
      13 ноября 2018 в 12:02 Гілками

KEV 13.11.2018 11:51 пишет:


Это биампинг. Моя техника (фронт и даже тыл) позволяет. Бивайринг (просто раздвоение проводов из-за скин эффекта) ИМХО это эффект Плацебо.
Мои эксперименты со звуком закончились лет пять назад - я готов купить только наушники - переподключать, удалять, добавлять компоненты я не буду (при желании еще в 2010 году можно было оставить рес+ХДплеер и почти ничего не потерять)




Із термінологією може і наплутав. Біампінг - там багато варіантів. Залишити виключно рес - втратиш баси при прослуховуванні стереомузики. Навіть якщо рес Аркам. Я просто не зовсім зрозумів, як у тебе до одних і тих же АС фронтальних підключені ресівер і стереопідсилювач?
Щодо мене - відмовився від навушників ще року 1990-го. Не дають вони того сприйняття музики, яке дають якісний стереопідсилювач (та навіть і якісний рес - у мене Маранц 7-ї серії) і пара напідложних 3-и смугових АС.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
KEV
Достоевский ***
55 лет (28 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7756
С нами с 25.05.2005

Re: ХОРОШИЕ наушники - что это за зверь? [Re: harald67]
      13 ноября 2018 в 12:46 Гілками

[цитата="harald67 13.11.2018 12:02 пишет"Я просто не зовсім зрозумів, як у тебе до одних і тих же АС фронтальних підключені ресівер і стереопідсилювач?



Есть некая коробочка с мощными реле (как на выходных каскадах усилителя мощности; можно и одним реле все скомутировать, но у меня 4-ре с запараллеленными контактами).
На входе в коробочку сигнал с двух усилителей, а на выходе акустика.
Оди усилитель отдает сигнал на акустику через нормально замкнутые контакты, а второй через нормально разомкнутые.
По умолчанию играет усилитель №1; усилитель №2 выключен.
При включении питания на усилителе №2 появляется питание 220V и на его тыловых розетках. Эти 220V переключают реле и замыкают нормально разомкнутые контакты - звук идет с усилителя №2, а усилитель №1 начинает играть в никуда.



Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Киев
Сообщения: 8314
С нами с 08.06.2013

Re: ХОРОШИЕ наушники - что это за зверь? [Re: KEV]
      13 ноября 2018 в 12:58 Гілками

KEV 13.11.2018 12:46 пишет:


Есть некая коробочка с мощными реле (как на выходных каскадах усилителя мощности; можно и одним реле все скомутировать, но у меня 4-ре с запараллеленными контактами).


Это самопал или фабрично изготовленный девайс? Есть ссылка?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24278
С нами с 31.10.2014

Re: ХОРОШИЕ наушники - что это за зверь? [Re: KEV]
      13 ноября 2018 в 13:08 Гілками

KEV 13.11.2018 12:46 пишет:


Есть некая коробочка с мощными реле (как на выходных каскадах усилителя мощности; можно и одним реле все скомутировать, но у меня 4-ре с запараллеленными контактами).
На входе в коробочку сигнал с двух усилителей, а на выходе акустика.
Оди усилитель отдает сигнал на акустику через нормально замкнутые контакты, а второй через нормально разомкнутые.
По умолчанию играет усилитель №1; усилитель №2 выключен.
При включении питания на усилителе №2 появляется питание 220V и на его тыловых розетках. Эти 220V переключают реле и замыкают нормально разомкнутые контакты - звук идет с усилителя №2, а усилитель №1 начинает играть в никуда.




Ну це вже за межами добра і зла.
Не думав над тим, що включення такого приладу до схеми, разом ще й з еквалайзером (не у плані настроювання ним звуку, а у плані створення додаткових завад якісному звуку) разом вчинятиме не кращий вплив на звук всієї системи.

Змінено harald67 (13:09 13/11/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Киев
Сообщения: 8314
С нами с 08.06.2013

Re: ХОРОШИЕ наушники - что это за зверь? [Re: harald67]
      13 ноября 2018 в 13:15 Гілками

harald67 13.11.2018 13:08 пишет:


Ну це вже за межами добра і зла.


Нормальное реле не повлияет на звук.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
KEV
Достоевский ***
55 лет (28 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7756
С нами с 25.05.2005

Re: ХОРОШИЕ наушники - что это за зверь? [Re: harald67]
      13 ноября 2018 в 13:34 Гілками

В схеме усилитель-громкоговоритель штук 5-6 соединений.
Одно дополнительное ничего не меняет.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 2821
С нами с 02.05.2002

Re: ХОРОШИЕ наушники - что это за зверь? [Re: harald67]
      13 ноября 2018 в 14:20 Гілками

В ответ на:

Ну це вже за межами добра і зла.



Пришли в голову эти же слова, на последние ...надцать сообщний, поэтому песня:

http://youtu.be/50Z-pSADSWk
упс, думал я в курилке, так шо, если шо, прошу выписать мне поощерение

Змінено GrinBell (14:29 13/11/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
31 год за рулем, Киев
Сообщения: 5704
С нами с 16.04.2004

Re: ХОРОШИЕ наушники - что это за зверь? [Re: sk73]
      17 ноября 2018 в 01:23 Гілками

ось так би мовити "класичі" вуха

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
25 лет за рулем,
Сообщения: 944
С нами с 28.07.2005

Re: ХОРОШИЕ наушники - что это за зверь? [Re: sk73]
      21 ноября 2018 в 13:34 Гілками

Что-то заглохла тема.... Интересно ТС купил хоть какие-то уши?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумІнформатика та побутова електроніка
Додаткова інформація
4 користувачів і 5 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, Yorc, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 4189

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія