autoua
×
Autoua.netФорумAutoua форум

Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? (139/285)

Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 50643
С нами с 10.11.2002

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Panasonic]
      18 ноября 2018 в 09:50 Гілками

Panasonic 17.11.2018 20:06 пишет:

Traveler 17.11.2018 20:03 пишет:

Panasonic 17.11.2018 19:31 пишет:


Ага, тільки автівки, які відрізняються лише жестяною табличкою -




Це бляхаста брехня




ну, і чим відрізняється "мій" форд від такого ж, але з "уа номером"? Розкажи нам, "антибляхєр розумний")




Хай твої батьки відмовляться від пенсії - тоді зможеш говорити, шо вони однакові


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 50643
С нами с 10.11.2002

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Traveler]
      18 ноября 2018 в 09:51 Гілками

Бляхасті вже навмисне вбивають людей

https://www.pravda.com.ua/news/2018/11/16/7198380/

В ответ на:

310 0 0
Уночі 16 листопада на Закарпатті контрабандисти автомобілем на іноземній реєстрації збили прикордонника, військовослужбовець у важкому стані у комі.

Про це повідомив речник Держприкордонслужби Олег Слободян у Facebook.

За його словами, уночі під час спільних дій з румунськими прикордонниками останні по той бік кордону затримали двох осіб та 10 пакунків тютюнових виробів. У цей час на українській території тривав пошук решти причетних до оборудки осіб.

Згодом неподалік річки Тиса на ділянці відділу "Ділове" прикордонники затримали чоловіка в гідрокостюмі без документів, але з великою сумою коштів.

"У ході первинного з’ясування обставин, опитування затриманого та вилучення коштів на начальника відділу "Ділове" інша невідома особа здійснила наїзд автомобілем марки "Ауді" іноземної реєстрації. У результаті наїзду офіцер-прикордонник отримав важкі травми", - повідомив Слободян.




За інформацією з інтернет - прикордонник помер у лікарні


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Asasad®]
      18 ноября 2018 в 09:58 Гілками

Asasad® 17.11.2018 22:26 пишет:

Встречаем восставшего из пепла . Фото сделано сегодня, 17




Та взагалі ситуація з «бляхами» ...., якась, притому спровокована по сценарію владою для кошмаріння власного народу, вигадані партії на чолі з командирами... Людина розумна ситуацію розуміє і розумно мислить у цьому напрямку, а от «ряжені антибляхери» то або люди «нерозумні», котрі керуються лише власними інстинктами, зацікавлені особи, або ж відпрацьовують поставлені задачі.

Ціна на ринку б.в. автомобілів у нас повна нісенітниця, показуєш на прикладі, що ціна шніви на ріа 2005 року становить 5 300 у.о., при ціні туарега 2003 року на «бляхах» 5 700. Ті слинями бризкають, що то не так та несуть казна що


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Traveler]
      18 ноября 2018 в 10:08 Гілками

Traveler 18.11.2018 09:51 пишет:

Бляхасті вже навмисне вбивають людей

За інформацією з інтернет - прикордонник помер у лікарні




О, лише згадав про відпрацьовування поставлених задач і перший намалювався.
Збив прикордонника хто, контрабандист, злодій? То до чого тут «бляха»
Його збили автомобілем, котрий постійно перебуває в країні реєстрації і заїздить в режимі 5-10 днів на територію сусідньої країни-України. Спочатку раджу розібратись, що таке «бляха», а потім кидати на вентилятор.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
42 года за рулем,
Сообщения: 810
С нами с 12.08.2013

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Bes]
      18 ноября 2018 в 10:15 Гілками

Bes 18.11.2018 07:15 пишет:


Подскажу, если тачка в 10 раз дешевле, чем новая, то с ней что-то не в порядке.




Ти щось бляхастим хочеш доказати ?

Для них машини в ідеальному стані не можуть коштувати більше 2 тис євро.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 3964
С нами с 19.02.2003

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      18 ноября 2018 в 10:17 Гілками

orys 18.11.2018 09:58 пишет:

Asasad® 17.11.2018 22:26 пишет:

Встречаем восставшего из пепла . Фото сделано сегодня, 17




Та взагалі ситуація з «бляхами» ...., якась, притому спровокована по сценарію владою для кошмаріння власного народу, вигадані партії на чолі з командирами... Людина розумна ситуацію розуміє і розумно мислить у цьому напрямку, а от «ряжені антибляхери» то або люди «нерозумні», котрі керуються лише власними інстинктами, зацікавлені особи, або ж відпрацьовують поставлені задачі.

Ціна на ринку б.в. автомобілів у нас повна нісенітниця, показуєш на прикладі, що ціна шніви на ріа 2005 року становить 5 300 у.о., при ціні туарега 2003 року на «бляхах» 5 700. Ті слинями бризкають, що то не так та несуть казна що




Открой мобиле де и сам посмотри сколько стоит средний туарег этих годов. Именно средний а не дешевле рынка . Ну взял он туарег за 6000 сдесь , которому через 50 тысяч по ребуеться ремонт ценой в эту шниву . И самое интересное что этот машин при растаможке выйдет в теже 11-12, но методичка бляхера непреклонна. Только тут за 12 можно выбрать очень хороший вариант , а тут будет растамаживать этот подуставший экземпляр и может еще донора для него тянуть . Знаю пару экземпляров бляхеров которые имеют очень уставшие бляхомобили, но кинуть жалко и будут растамаживать. В итоге будет таки дешевле укрономеров - но машины присмерти, надеються что будут ездить еще. Я думаю врядли. Пассат Б5 куплен тут за 1000 у.е. коптит, турбина не работает, масло жрет, вся гремит. Растаможит еще 2000 заплатит и за 3000 получит б5. Дешевле укробляхи - дааа. Но состояния такого я на укрономерах я лично не встречал. Там еще и салон убит просто.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 26164
С нами с 14.07.2003

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Bes]
      18 ноября 2018 в 11:11 Гілками

Bes 18.11.2018 07:15 пишет:


Туарег за 6 штук это круто!



Теперь берем голову в руки и куркулятор и начинаем грубо считать (мои цифры чисто прикидочные, если кто-то владеет более точными - буду благодарен за правки):
1. Поляк/литовец находит где-то на просторах EU туарег. =100
2. Перегоняет его в польшу/литву. =200
3. Ставит его на учет в польше/литве. =150
4. Делает ему предпродажную подготовку. =200
5. Организовывает "схему" включающую подставную фирму, верблюда и доставку до "м.Житомирская". =500
6. Добавляем сюда "вознаграждение" поляка/литовца. 1500
7. Вычитаем из 6К стоимость п.1-6 (по моим самым минимальным прикидкам, 1-6 где-то в районе 2,5К) и имеем представление о первоначальной стоимости, в зависимости от года выпуска.
У меня арифметика сложилась в 3350, смотрим какой туарег можно купить в EU за эту цену, мне ничего младше 2004г не попадалось. А теперь у меня один вопрос, туареговод, который в состоянии кормить коня с расходом 15-20литров, захочет ли он иметь дело с авто вокруг 15 лет? Лично у меня возникает вопрос в адекватности, но то такое. Если же автомобиль сильно старше - у меня возникает сильное сомнение в его не франкенштейности.
Впрочем, если посчитать по новому закону (если/когда №8487 примут), то немецкий таурег, стоимостью "там" 3К обойдется "тут" в те же 6К, так чем же бляхерам он не нравится? Вы же должны быть счестливы! Просто то, что сейчас имеет войцех или йонас согласно этого закона будет иметь ваше государство, или вас это как обычно не устраивает? Orys озвучишь дату рождени туарега?

UPD: Упс... Там только таможенных платежей на 6К, тогда понятно, чем бляхеры не довольны.

Змінено Amateur (11:23 18/11/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
42 года (16 лет за рулем), Киев
Сообщения: 2665
С нами с 10.07.2007

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      18 ноября 2018 в 11:28 Гілками

orys 18.11.2018 09:58 пишет:

Ті слинями бризкають, що то не так та несуть казна що



Я понимаю что земноводное тебя душит? А монитор ты протираешь после обильного слюновыделения?
orys 18.11.2018 09:58 пишет:

Людина розумна ситуацію розуміє і розумно мислить у цьому напрямку



интересно как ты связываешь это высказываниие с бляховодами? Это же диаметрально противоположенные вещи.

Но темка подтверждает стереотипы
Требования для чиновника
1. Уметь "решать"
2. Знать схемы
3. Знать как откатить
4. Ненавидеть всех кто может заработать
5. Если стал начальником над 1 подчиненным - необходимо премиум авто, что бы все видели
6. Наличие мозгов крайне не приветствуется.
7. строго следить что бы имущество было на родственниках, а в декларция вызывала бы слезы сочувствия.

Змінено Integer (11:54 18/11/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 50643
С нами с 10.11.2002

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      18 ноября 2018 в 12:13 Гілками

orys 18.11.2018 09:58 пишет:

Та взагалі ситуація з «бляхами» ...., якась, притому спровокована по сценарію владою для кошмаріння власного народу, вигадані партії на чолі з командирами... Людина розумна ситуацію розуміє і розумно мислить у цьому напрямку, а от «ряжені антибляхери» то або люди «нерозумні», котрі керуються лише власними інстинктами, зацікавлені особи, або ж відпрацьовують поставлені задачі.

Ціна на ринку б.в. автомобілів у нас повна нісенітниця, показуєш на прикладі, що ціна шніви на ріа 2005 року становить 5 300 у.о., при ціні туарега 2003 року на «бляхах» 5 700. Ті слинями бризкають, що то не так та несуть казна що




Це ж треба. Один з самих "альтернативно обдарованих" представників бляхерства, якого нафіть бляхофани у деяких постах тролять, який зовсім не вмикає думалку при купівлі відер. Бо вже декілька під ним розвалились, напевно від "ідеальності" стану.

Який називає "керованими інстинктами" людей. які розважливо обирають авто, враховуючи також вартість його обслуговування, а людьми "розумними" кадрів з ЗП 3700 та Ауді Q7

Да, слово "нерозумний" від такого персонажа - це комплімент


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Bes
Механик ***
53 года (31 год за рулем), Киев
Сообщения: 2834
С нами с 22.06.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      18 ноября 2018 в 12:45 Гілками

orys 18.11.2018 09:42 пишет:

Bes 18.11.2018 07:15 пишет:


Туарег за 6 штук это круто!
Не думал?
Подскажу, если тачка в 10 раз дешевле, чем новая, то с ней что-то не в порядке.




Авжеж, всьо пропало. Машина на діючій юрособі, їздить щодня, проходить т.о. Експерти Платіть в 10 раз дорожче, ніхто ж не заважає дати комусь можливість заробити. Вартість, наприклад, машини на 2 роки новішої на уареєстрації на ріа складає 12 тисяч у.о.



По твоей логике, нужно прекращать выпуск новых машин. Это ведет к неподъемным кредитам, голодным детям, десятилетиям без отпуска.
Может напиши куда нибудь письмо с этой идеей, в Спортлото или в ООН.
С другой стороны, если лохи перестанут покупать новые в 10 раз дороже, где ты возьмешь очередной хлам?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Traveler]
      18 ноября 2018 в 13:07 Гілками

Traveler 18.11.2018 09:50 пишет:

Panasonic 17.11.2018 20:06 пишет:

Traveler 17.11.2018 20:03 пишет:


В ответ на:

...





Це бляхаста брехня




ну, і чим відрізняється "мій" форд від такого ж, але з "уа номером"? Розкажи нам, "антибляхєр розумний")




Хай твої батьки відмовляться від пенсії - тоді зможеш говорити, шо вони однакові




Нема вже кому відмовлятися. Давай, розповідай, чим відрізняються 2 однакових автівки, з яких одна з " уа номерами", друга - з "лт номерами". Лише сплатою до бюджету? Чи ще чимось? Може "уа авто" менше шкодить екології? Так я ж питаю - 2 однакові автівки.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
42 года (16 лет за рулем), Киев
Сообщения: 2665
С нами с 10.07.2007

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Panasonic]
      18 ноября 2018 в 13:54 Гілками

Panasonic 18.11.2018 13:07 пишет:

Так я ж питаю - 2 однакові автівки.



1. UA уже не добавляет говна в отличии от бляхи (Эта куча уже тут, новую не кучу не нужно завозить - что приводит в конечном итоге замены Г на что-то получше со временем)
2. Цена авто в одинаковом сотоянии не будет сильно отличаться (грубо на 10к возможно выграешь 1к, но не факт за счет затрат на поездку и потерю времени)


p.s. ради интереса посчитал авто которое сам продавал весной (отдал за 5.5 баксов). Там средняя цена 3900 евро = 4.5 баксов (пробег +- одинаков), но на моей еще газ , не разукомплектована и комплект свежей зимней резины (nokian hakkapelita, 1 сезон ходила). Купивший через 3 месяца писал, что удивлен что в нее ничего вкладывать не пришлось . Перед покупкой новый владелец ее заганял на его СТО, на посмотреть.
И это без учета растаможки цена там , а за свою я все оплатил - брал ее тоже с салона и был одним владельцем.

Змінено Integer (14:21 18/11/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 10301
С нами с 04.03.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Traveler]
      18 ноября 2018 в 15:12 Гілками

Traveler 18.11.2018 12:13 пишет:

orys 18.11.2018 09:58 пишет:

Та взагалі ситуація з «бляхами» ...., якась, притому спровокована по сценарію владою для кошмаріння власного народу, вигадані партії на чолі з командирами... Людина розумна ситуацію розуміє і розумно мислить у цьому напрямку, а от «ряжені антибляхери» то або люди «нерозумні», котрі керуються лише власними інстинктами, зацікавлені особи, або ж відпрацьовують поставлені задачі.

Ціна на ринку б.в. автомобілів у нас повна нісенітниця, показуєш на прикладі, що ціна шніви на ріа 2005 року становить 5 300 у.о., при ціні туарега 2003 року на «бляхах» 5 700. Ті слинями бризкають, що то не так та несуть казна що




Це ж треба. Один з самих "альтернативно обдарованих" представників бляхерства, якого нафіть бляхофани у деяких постах тролять, який зовсім не вмикає думалку при купівлі відер. Бо вже декілька під ним розвалились, напевно від "ідеальності" стану.

Який називає "керованими інстинктами" людей. які розважливо обирають авто, враховуючи також вартість його обслуговування, а людьми "розумними" кадрів з ЗП 3700 та Ауді Q7

Да, слово "нерозумний" від такого персонажа - це комплімент




А ще він тут постійно товче, що інших жаба душить. Я от не розумію чому, наприклад, мене має душити жаба від того що я не придбав собі 20-ти річне відро з гайками? Не розумію в чому тут перевага?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Bes]
      18 ноября 2018 в 15:20 Гілками

Bes 18.11.2018 12:45 пишет:


По твоей логике, нужно прекращать выпуск новых машин. Это ведет к неподъемным кредитам, голодным детям, десятилетиям без отпуска.
Может напиши куда нибудь письмо с этой идеей, в Спортлото или в ООН.
С другой стороны, если лохи перестанут покупать новые в 10 раз дороже, где ты возьмешь очередной хлам?




По моїй логіці, людина, коли має за що, то купує те, що вона хоче/потрібно.
Коли в мене роки складав прибуток 1000 євро, 30+ тис. грн., я зміг собі купувати, китайські скутери та автомобілі а-ля кенго, фієста, мондео, але за ціною та якістю українського ринку. Але ж вибач, коли сів за кермо новішого дизеля «мондео» на автоматі «бляха», де все працює, кузов без цяточки, салон шкіряний, що позбавляє від такої мороки, я хімчистка та жлобства-чохли і машина в руки обійшлася в 1700 у.о., то в мене при сьогоднішньому прибутку в - 20 тис. є інтерес до мондео за 1700 ходового, а не за 4300 лише з нормальним мотором і коробкою (тяжко уявити, якими ямами то слід було їздити, щоб убити все) на котрому їздила невідома кількість . Кожен товар повинен мати відповідну ціну, а не накрутку у вигляді жлобства за назвою країни чи апетитів чиновників, що постійно міняються.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: N-TP]
      18 ноября 2018 в 15:23 Гілками

N-TP 18.11.2018 15:12 пишет:


А ще він тут постійно товче, що інших жаба душить. Я от не розумію чому, наприклад, мене має душити жаба від того що я не придбав собі 20-ти річне відро з гайками? Не розумію в чому тут перевага?




Я їм за мед, а вони за ведмедя у лісі. Цікава дискусія виходить


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
37 лет (14 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1709
С нами с 19.11.2010

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      18 ноября 2018 в 16:32 Гілками

orys 18.11.2018 15:20 пишет:

Bes 18.11.2018 12:45 пишет:


По твоей логике, нужно прекращать выпуск новых машин. Это ведет к неподъемным кредитам, голодным детям, десятилетиям без отпуска.
Может напиши куда нибудь письмо с этой идеей, в Спортлото или в ООН.
С другой стороны, если лохи перестанут покупать новые в 10 раз дороже, где ты возьмешь очередной хлам?




По моїй логіці, людина, коли має за що, то купує те, що вона хоче/потрібно.
Коли в мене роки складав прибуток 1000 євро, 30+ тис. грн., я зміг собі купувати, китайські скутери та автомобілі а-ля кенго, фієста, мондео, але за ціною та якістю українського ринку. Але ж вибач, коли сів за кермо новішого дизеля «мондео» на автоматі «бляха», де все працює, кузов без цяточки, салон шкіряний, що позбавляє від такої мороки, я хімчистка та жлобства-чохли і машина в руки обійшлася в 1700 у.о., то в мене при сьогоднішньому прибутку в - 20 тис. є інтерес до мондео за 1700 ходового, а не за 4300 лише з нормальним мотором і коробкою (тяжко уявити, якими ямами то слід було їздити, щоб убити все) на котрому їздила невідома кількість . Кожен товар повинен мати відповідну ціну, а не накрутку у вигляді жлобства за назвою країни чи апетитів чиновників, що постійно міняються.



Т.е. все остальные машины у тебя были старше 16 лет? Мда. Ты серьезно считаешь, что тебе все завидуют?

У меня, например, 6 лет назад при доходе в $600 - $1000 был интерес в виде новой машины, а не 16 летнего хлама. В итоге, с некоторым напрягом, но купил Фиесту, о чем до сих пор не жалею ни капельки. "Условный я" должен тебе завидовать или нет?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (19 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38765
С нами с 25.02.2005

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Timur_nes]
      18 ноября 2018 в 17:14 Гілками

А у него понимание зависти странное
Он думает, что я тоже ему завидую
Хотя я ни разу в жизни не покупал себе б/у машину
И ни разу в жизни не покупал машину, стоящую больше моего годового дохода


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Timur_nes]
      18 ноября 2018 в 19:48 Гілками

Timur_nes 18.11.2018 16:32 пишет:



У меня, например, 6 лет назад при доходе в $600 - $1000 был интерес в виде новой машины, а не 16 летнего хлама. В итоге, с некоторым напрягом, но купил Фиесту, о чем до сих пор не жалею ни капельки. "Условный я" должен тебе завидовать или нет?




Ну молодець, а мені була б цікава фієста віком 9-13 років на кожен день містом і ціною до 3500 у. о. До 15 річного віку її вистачить, далі - вже хоббі.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
37 лет (14 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1709
С нами с 19.11.2010

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      18 ноября 2018 в 20:00 Гілками

orys 18.11.2018 19:48 пишет:

Timur_nes 18.11.2018 16:32 пишет:



У меня, например, 6 лет назад при доходе в $600 - $1000 был интерес в виде новой машины, а не 16 летнего хлама. В итоге, с некоторым напрягом, но купил Фиесту, о чем до сих пор не жалею ни капельки. "Условный я" должен тебе завидовать или нет?




Ну молодець, а мені була б цікава фієста віком 9-13 років на кожен день містом і ціною до 3500 у. о. До 15 річного віку її вистачить, далі - вже хоббі.



Так а завидовать тут чему?
Орис, пойми наконец, твоим мечтам и интересам тут никто не завидует, от слова вообще.
Это автофорум, тут люди более-менее зарабатывающие, и завидовать уровню 13 летней Фиесты или 16 летнего Мондео (собранного из двух полу-трупов) никто не собирается, равно как и курятнику в Одессе.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 50643
С нами с 10.11.2002

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Panasonic]
      19 ноября 2018 в 09:43 Гілками

Panasonic 18.11.2018 13:07 пишет:


Нема вже кому відмовлятися. Давай, розповідай, чим відрізняються 2 однакових автівки, з яких одна з " уа номерами", друга - з "лт номерами". Лише сплатою до бюджету? Чи ще чимось? Може "уа авто" менше шкодить екології? Так я ж питаю - 2 однакові автівки.




Абсолютно тим же, чим два однакових гаманця, тільки один у заонного власника, а інший у крадія


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумAutoua форум
Додаткова інформація
1 користувачів і 111 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, moderator, Amateur 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: ***
Переглядів теми: 209469

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія