autoua
×
Autoua.netФорумAutoua форум

Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? (219/285)

V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Vovchikk]
      8 декабря 2018 в 13:41 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Vovchikk 08.12.2018 13:06 пишет:

zors 08.12.2018 07:13 пишет:


мой сеат это ауди А3 олроуд



Бгггг, да-да, конечно ))




О, антибляхерам скучно, починають скубти один одного
Нічого не маю проти того сеату, машина, як машина, але зовсім не дає він приводу зверхньо себе ставити перед іншими. А от бляхери, кому не доцільно розмитнювати ліплять потихеньку те, на чому будуть пересуватись. Хтось через два роки відремонтував гранаду, в сусідньому гаражі варять кадєта на заміну польському нісану, хтось славуту капіталить на заміну опелю зафіра. Так що, антибляхерське суспільство, зустрічайте на дорогах воскресіння , може й битимуть тих, у кого кращі машини, наша ж хата скраю перед владою, а от зігнати зло на ближньому саме то , не з добра ж то воскресають, перед владою право не відстояли, а один на іншому відігратися, можливо

О, антибляхерам скучно, починають скубти один одного Нічого не маю проти того сеату, машина, як машина, але зовсім не дає він приводу зверхньо себе ставити перед іншими. А от бляхери, кому не доцільно розмитнювати ліплять потихеньку те, на чому будуть пересуватись


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
42 года за рулем,
Сообщения: 810
С нами с 12.08.2013

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      8 декабря 2018 в 14:16 Гілками



Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
немецкий фетишист *
Киев
Сообщения: 2698
С нами с 04.04.2012

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Vovchikk]
      8 декабря 2018 в 14:19 Гілками

Vovchikk 08.12.2018 13:06 пишет:

zors 08.12.2018 07:13 пишет:


мой сеат это ауди А3 олроуд



Бгггг, да-да, конечно ))



+1 , звучит нелепо...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 50634
С нами с 10.11.2002

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      8 декабря 2018 в 14:37 Гілками

orys 08.12.2018 13:41 пишет:



О, антибляхерам скучно, починають скубти один одного
Нічого не маю проти того сеату, машина, як машина, але зовсім не дає він приводу зверхньо себе ставити перед іншими. А от бляхери, кому не доцільно розмитнювати ліплять потихеньку те, на чому будуть пересуватись. Хтось через два роки відремонтував гранаду, в сусідньому гаражі варять кадєта на заміну польському нісану, хтось славуту капіталить на заміну опелю зафіра. Так що, антибляхерське суспільство, зустрічайте на дорогах воскресіння , може й битимуть тих, у кого кращі машини, наша ж хата скраю перед владою, а от зігнати зло на ближньому саме то , не з добра ж то воскресають, перед владою право не відстояли, а один на іншому відігратися, можливо




Ти такий розумний (правда лише ти один так вважаєш), а сварку від тролінгу не відрізниш.

А твій пост такий зразок тонни комплексів, внутрішньої жаби... Коли почнеш бити машини, дорожчі за твою? Напевно з такою ж жабою нероби на початку минулого сторіччя та лозунгами "грабь награбленое" громили домівки більш заможніх селян, які свій достаток заробили важкою працею


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Орг. комитет ***
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 24385
С нами с 24.07.2002

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Vovchikk]
      8 декабря 2018 в 20:47 Гілками

Vovchikk 08.12.2018 13:06 пишет:

zors 08.12.2018 07:13 пишет:


мой сеат это ауди А3 олроуд



Бгггг, да-да, конечно ))



Ну твой леон это еле еле гольф Так шо пойди покури)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Орг. комитет ***
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 24385
С нами с 24.07.2002

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Traveler]
      8 декабря 2018 в 20:48 Гілками

Traveler 08.12.2018 14:37 пишет:

orys 08.12.2018 13:41 пишет:



О, антибляхерам скучно, починають скубти один одного
Нічого не маю проти того сеату, машина, як машина, але зовсім не дає він приводу зверхньо себе ставити перед іншими. А от бляхери, кому не доцільно розмитнювати ліплять потихеньку те, на чому будуть пересуватись. Хтось через два роки відремонтував гранаду, в сусідньому гаражі варять кадєта на заміну польському нісану, хтось славуту капіталить на заміну опелю зафіра. Так що, антибляхерське суспільство, зустрічайте на дорогах воскресіння , може й битимуть тих, у кого кращі машини, наша ж хата скраю перед владою, а от зігнати зло на ближньому саме то , не з добра ж то воскресають, перед владою право не відстояли, а один на іншому відігратися, можливо




Ти такий розумний (правда лише ти один так вважаєш), а сварку від тролінгу не відрізниш.

А твій пост такий зразок тонни комплексів, внутрішньої жаби... Коли почнеш бити машини, дорожчі за твою? Напевно з такою ж жабою нероби на початку минулого сторіччя та лозунгами "грабь награбленое" громили домівки більш заможніх селян, які свій достаток заробили важкою працею




Пусть не бить машины идет, а мыть. Может хоть заработает на норм тачку)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Орг. комитет ***
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 24385
С нами с 24.07.2002

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Hennady]
      8 декабря 2018 в 20:49 Гілками

Hennady 08.12.2018 14:19 пишет:

Vovchikk 08.12.2018 13:06 пишет:

zors 08.12.2018 07:13 пишет:


мой сеат это ауди А3 олроуд



Бгггг, да-да, конечно ))



+1 , звучит нелепо...



то по незнанию матчасти, изучай))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
немецкий фетишист *
Киев
Сообщения: 2698
С нами с 04.04.2012

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: zors]
      8 декабря 2018 в 22:05 Гілками

zors 08.12.2018 20:49 пишет:

Hennady 08.12.2018 14:19 пишет:

...
+1 , звучит нелепо...



то по незнанию матчасти, изучай))



не хами, я разве написал что это не так?
P.S. называй вещи своими именами...

Змінено Hennady (22:09 08/12/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: zors]
      9 декабря 2018 в 10:20 Гілками

zors 08.12.2018 07:13 пишет:

А мой сеат это ауди А3 олроуд в довольно жирной напаковке и то что он внешне кому то не нравится - так и слава Б-гу ) Мне спокойней спать по ночам )




А мені схоже на звичайний сеат, але не знаю, як сьогодні, а за моєї юності казали, що сеат це навіть не фіат. Тому в клона ауді мені віриться дуже важко
Колись теж думав перетворити таврію за 4 000 гривень на щось схоже на форд. Так, тисячі під 4 у.о. в неї вклав, лишивши рідним лише голий дах. Машиною вона стала, але купивши фієсту за 5 000 зрозумів, що сподівання були марними і таврія фордом не стала .


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
40 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1167
С нами с 19.12.2011

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      9 декабря 2018 в 12:09 Гілками

orys 09.12.2018 10:20 пишет:

zors 08.12.2018 07:13 пишет:

А мой сеат это ауди А3 олроуд в довольно жирной напаковке и то что он внешне кому то не нравится - так и слава Б-гу ) Мне спокойней спать по ночам )




А мені схоже на звичайний сеат, але не знаю, як сьогодні, а за моєї юності казали, що сеат це навіть не фіат. Тому в клона ауді мені віриться дуже важко
Колись теж думав перетворити таврію за 4 000 гривень на щось схоже на форд. Так, тисячі під 4 у.о. в неї вклав, лишивши рідним лише голий дах. Машиною вона стала, але купивши фієсту за 5 000 зрозумів, що сподівання були марними і таврія фордом не стала .



не дивно, що орись воліє не декларувати майно, переписуючи його на родичів не першої спорідненості - так розкидатись грошима може тільки справжній багатій.
а тепер якщо порахувати все, що казав орись -таврон в норм стані тисячі 3 коштував свого часу, + модифікація таврона на 4 тисячі, потім фієста за 5 тисяч, потім шкодобляха приблизно за 1500 (якщо правильно пригадую), потім бляхо-мондео, я так розумію по низу ринку, тисячі за півтори (який вже потім виявився донором для авто на уа реєстрації), мондео на уа реєстрації - скільки тут, тисяч 5 доларів.
отже в сумі - 3 + 4 + 5 + 1,5 + 1,5 + 5 = 20 тисяч
+ божевільні витрати на ремонт.
це все бюджет нормального нового авто з салону.
якщо додати стиль та спосіб висловлення своїх думок - просто сам собою напрошується діагноз розумової неспроможності.
Вибач Орись, але про це варто сказати - ти чістісінький ідіот, і мене неймовірно бентежить те, що такі як ти, в принципі, і є кістяком держслужби.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Thumbs_Up_Guy]
      9 декабря 2018 в 13:27 Гілками

Thumbs_Up_Guy 09.12.2018 12:09 пишет:

orys 09.12.2018 10:20 пишет:

zors 08.12.2018 07:13 пишет:

А мой сеат это ауди А3 олроуд в довольно жирной напаковке и то что он внешне кому то не нравится - так и слава Б-гу ) Мне спокойней спать по ночам )



А мені схоже на звичайний сеат, але не знаю, як сьогодні, а за моєї юності казали, що сеат це навіть не фіат. Тому в клона ауді мені віриться дуже важко
Колись теж думав перетворити таврію за 4 000 гривень на щось схоже на форд. Так, тисячі під 4 у.о. в неї вклав, лишивши рідним лише голий дах. Машиною вона стала, але купивши фієсту за 5 000 зрозумів, що сподівання були марними і таврія фордом не стала .



не дивно, що орись воліє не декларувати майно, переписуючи його на родичів не першої спорідненості - так розкидатись грошима може тільки справжній багатій.
а тепер якщо порахувати все, що казав орись -таврон в норм стані тисячі 3 коштував свого часу, + модифікація таврона на 4 тисячі, потім фієста за 5 тисяч, потім шкодобляха приблизно за 1500 (якщо правильно пригадую), потім бляхо-мондео, я так розумію по низу ринку, тисячі за півтори (який вже потім виявився донором для авто на уа реєстрації), мондео на уа реєстрації - скільки тут, тисяч 5 доларів.
отже в сумі - 3 + 4 + 5 + 1,5 + 1,5 + 5 = 20 тисяч
+ божевільні витрати на ремонт.
це все бюджет нормального нового авто з салону.
якщо додати стиль та спосіб висловлення своїх думок - просто сам собою напрошується діагноз розумової неспроможності.
Вибач Орись, але про це варто сказати - ти чістісінький ідіот, і мене неймовірно бентежить те, що такі як ти, в принципі, і є кістяком держслужби.




Нагальний приклад, що іт-шний мозок мислить, а не думає . Не спало на думку, що автомобілями могло користуватися декілька осіб тривалий час, у когось хоббі реставрувати, у когось бізнес розбирати або ремонтувати, хтось просто їздить, і не з повітря гроші на машини беруться і не на повітря викидаються? Чи тут зобов’язаний деталі якісь давати А про те наскільки спотворена уява кожного і свідчать подібні пости. Щодо декларації, мені видніше, що у ній має бути зазначено і там зазначено все вірно. Тож ідіот ти сам, а ще провокатор, і особисто мене неймовірно бентежить, що з таким в одній країні живу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Сообщения: 3073
С нами с 24.07.2013

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      9 декабря 2018 в 16:28 Гілками

orys 09.12.2018 13:27 пишет:

Щодо декларації, мені видніше, що у ній має бути зазначено і там зазначено все вірно.



Ти про це нікому і ніколи не розказуй.., якщо користуєшься майном то його стопудово потрібно внести до декларації, ато прийде в гості НАБУ і отримаєш як мінімум протокол та вилетиш як пробка з держслужби, якщо буде на це благословеніє з верху...

Змінено Pepko (18:37 09/12/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (19 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38762
С нами с 25.02.2005

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      9 декабря 2018 в 18:13 Гілками

orys 09.12.2018 10:20 пишет:


А мені схоже на звичайний сеат, але не знаю, як сьогодні, а за моєї юності казали, що сеат це навіть не фіат. Тому в клона ауді мені віриться дуже важко
.




Є такий сайт, Гугл, там якщо запитать то все дізнаєшся
І не буде соромно, коли пишеш дурню, як оце зараз


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 50634
С нами с 10.11.2002

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Sashok_Accent]
      9 декабря 2018 в 18:28 Гілками

Sashok_Accent 09.12.2018 18:13 пишет:

orys 09.12.2018 10:20 пишет:


А мені схоже на звичайний сеат, але не знаю, як сьогодні, а за моєї юності казали, що сеат це навіть не фіат. Тому в клона ауді мені віриться дуже важко
.




Є такий сайт, Гугл, там якщо запитать то все дізнаєшся
І не буде соромно, коли пишеш дурню, як оце зараз




Вчитись? То хай нерозумні айтішники роблять. А тут варіант писати дурість і називати це "думкою"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 10301
С нами с 04.03.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Sashok_Accent]
      9 декабря 2018 в 20:17 Гілками

Sashok_Accent 09.12.2018 18:13 пишет:

orys 09.12.2018 10:20 пишет:


А мені схоже на звичайний сеат, але не знаю, як сьогодні, а за моєї юності казали, що сеат це навіть не фіат. Тому в клона ауді мені віриться дуже важко
.




Є такий сайт, Гугл, там якщо запитать то все дізнаєшся
І не буде соромно, коли пишеш дурню, як оце зараз



Може його там забанили?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
37 лет (14 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1709
С нами с 19.11.2010

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      10 декабря 2018 в 08:58 Гілками

orys 09.12.2018 10:20 пишет:

а за моєї юності казали, що сеат це навіть не фіат.



А как же правило "трех Ф" из той же юности? "Не брать Форд, Фиат и все Француцкое ***но"
Или тут читаем, а тут рыбу заворачиваем?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Kalinin
Анонім
Сообщения:
С нами с

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Timur_nes]
      10 декабря 2018 в 09:27 Гілками

Timur_nes 10.12.2018 08:58 пишет:

А как же правило "трех Ф" из той же юности? "Не брать Форд, Фиат и все Француцкое ***но"


Любой, не укатанный агрегат из этого списка, хороший вариант для владения им.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      10 декабря 2018 в 09:32 Гілками

orys 08.12.2018 13:41 пишет:

Vovchikk 08.12.2018 13:06 пишет:

zors 08.12.2018 07:13 пишет:


мой сеат это ауди А3 олроуд



Бгггг, да-да, конечно ))




О, антибляхерам скучно, починають скубти один одного
Нічого не маю проти того сеату, машина, як машина, але зовсім не дає він приводу зверхньо себе ставити перед іншими. А от бляхери, кому не доцільно розмитнювати ліплять потихеньку те, на чому будуть пересуватись. Хтось через два роки відремонтував гранаду, в сусідньому гаражі варять кадєта на заміну польському нісану, хтось славуту капіталить на заміну опелю зафіра. Так що, антибляхерське суспільство, зустрічайте на дорогах воскресіння , може й битимуть тих, у кого кращі машини, наша ж хата скраю перед владою, а от зігнати зло на ближньому саме то , не з добра ж то воскресають, перед владою право не відстояли, а один на іншому відігратися, можливо




ага, в той тиждень, коли бляхи поховались і майже не виїзжали, замість них повиїзжало купа такого лайна, в порівнянні із яким ті бляхи - нові автівки але те лайно на наших номерах, то все гуд, хоч із них на ходу запчастини випадають


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Pepko]
      10 декабря 2018 в 09:47 Гілками

Pepko 09.12.2018 16:28 пишет:

Ти про це нікому і ніколи не розказуй.., якщо користуєшься майном то його стопудово потрібно внести до декларації, ато прийде в гості НАБУ і отримаєш як мінімум протокол та вилетиш як пробка з держслужби, якщо буде на це благословеніє з верху...




Користуюсь багато чим і таксі, і метро в тому числі, протягом 3 останніх років були 2 службові автомобілі, на підставі чого мені його все вносити декларацію і навіщо . Але враховуючи те, що різне "сміття" вишукує щось в чужих речах є власником і користуюсь тим, що занесено довічно в декларацію поки я є державним службовцем. Чому сміття? Тому що адекватна і розумна людина знаходить порозуміння в спілкуванні, а "сміття" переходить на особистості та образи, але це життя, не до всього руки дотягнуться , найкращий вихід - ігнор.
А ви, дядьку, краще ніж повчати того, хто ці декларації заповнює, підготували б пояснення, чому так часто відвідуєте окуповані території, бо НАБУ то таке не та я птиця, щоб на мене витрачати їм марний час, а ось СБУ у певний час може запитати мету поїздок та витребовувати пояснення


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Sergu44o]
      10 декабря 2018 в 10:19 Гілками

Sergu44o 10.12.2018 09:32 пишет:

ага, в той тиждень, коли бляхи поховались і майже не виїзжали, замість них повиїзжало купа такого лайна, в порівнянні із яким ті бляхи - нові автівки але те лайно на наших номерах, то все гуд, хоч із них на ходу запчастини випадають




Гаражний кооператив у нас - суцільне СТО по різним напрямкам і по обслуговуванню будь-якого легкового авто. Клієнти на бляхах складали переважний відсоток, заїхав вчора на підйомник за результами гарних доріг, то людина їздить/підтримує А6 на "бляхах", але притягнула на реанімацію бмв ще в 34 кузові. На минулому тижні - тягнучка дтп - ні, якийсь великий хюндай років 90-х з відкритим капотом у 2-й полосі. Щось не бачу поки постів невдоволених "антибляхерів", бо щоденно їзджу і таки бачу, що кількість "блях" меншає, а різнокольорового, іржавого та старого лахміття на дорозі на укрономерах збільшується. І при тому, вже скуповують те, що їде до 3 500 на укрономерах, навіть тут на форумі бачив подібну об'яву.
Кому зробили гірше - звісно людям, але людям потрібно їздити, а не слухати "антибляхерних" патякунів про "вкладивать дєнєг в сєбя і ходіть на курси" будуть їздити на будь-чому, що їде, а патякунам лишиться, не дай звісно бог, розраховувати на свої страхові та супер каско у разі розкладання чи загоряння в потоці того зліпленого на укрореєстрації.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумAutoua форум
Додаткова інформація
1 користувачів і 17 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, moderator, Amateur 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: ***
Переглядів теми: 209388

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія