autoua
×
Autoua.netФорумAutoua форум

Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? (220/285)

Орг. комитет ***
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 24385
С нами с 24.07.2002

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      10 декабря 2018 в 10:30 Гілками

orys 09.12.2018 10:20 пишет:

zors 08.12.2018 07:13 пишет:

А мой сеат это ауди А3 олроуд в довольно жирной напаковке и то что он внешне кому то не нравится - так и слава Б-гу ) Мне спокойней спать по ночам )




А мені схоже на звичайний сеат, але не знаю, як сьогодні, а за моєї юності казали, що сеат це навіть не фіат. Тому в клона ауді мені віриться дуже важко
Колись теж думав перетворити таврію за 4 000 гривень на щось схоже на форд. Так, тисячі під 4 у.о. в неї вклав, лишивши рідним лише голий дах. Машиною вона стала, але купивши фієсту за 5 000 зрозумів, що сподівання були марними і таврія фордом не стала .




серость и невежество... в госорганах.. капец стране...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 50635
С нами с 10.11.2002

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: zors]
      10 декабря 2018 в 10:34 Гілками

zors 10.12.2018 10:30 пишет:



серость и невежество... в госорганах.. капец стране...




А погано йому роблять люди, які хочуть Україну бачити нормальною державою


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
37 лет (14 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1709
С нами с 19.11.2010

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: ]
      10 декабря 2018 в 10:39 Гілками

Kalinin 10.12.2018 09:27 пишет:

Timur_nes 10.12.2018 08:58 пишет:

А как же правило "трех Ф" из той же юности? "Не брать Форд, Фиат и все Француцкое ***но"


Любой, не укатанный агрегат из этого списка, хороший вариант для владения им.



Так я у Ориса уточнить хочу, почему он новый сеат считает как "даже не фиат", зато древний ушатанный форд для него - верх машиностроения. При том, что и то, и другое входит в 3Ф


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
XS1
Достоевский **
Сообщения: 7507
С нами с 10.10.2010

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      10 декабря 2018 в 10:45 Гілками

orys 10.12.2018 10:19 пишет:

... щоденно їзджу і таки бачу, що кількість "блях" меншає, а різнокольорового, іржавого та старого лахміття на дорозі на укрономерах збільшується.



"ох уж эти сказочники"(с).
До старої кучі лахміття, що раніше була в країні, бляхери натягнули ще одну кучу лахміття, а потім ще намагаються цей аргумент використати, як докір своїм опонентам.

Змінено XS1 (10:45 10/12/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Сообщения: 777
С нами с 02.11.2012

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      10 декабря 2018 в 10:45 Гілками

orys 10.12.2018 09:47 пишет:

Pepko 09.12.2018 16:28 пишет:

Ти про це нікому і ніколи не розказуй.., якщо користуєшься майном то його стопудово потрібно внести до декларації, ато прийде в гості НАБУ і отримаєш як мінімум протокол та вилетиш як пробка з держслужби, якщо буде на це благословеніє з верху...




Користуюсь багато чим і таксі, і метро в тому числі, протягом 3 останніх років були 2 службові автомобілі, на підставі чого мені його все вносити декларацію і навіщо . Але враховуючи те, що різне "сміття" вишукує щось в чужих речах є власником і користуюсь тим, що занесено довічно в декларацію поки я є державним службовцем. Чому сміття? Тому що адекватна і розумна людина знаходить порозуміння в спілкуванні, а "сміття" переходить на особистості та образи, але це життя, не до всього руки дотягнуться , найкращий вихід - ігнор.
А ви, дядьку, краще ніж повчати того, хто ці декларації заповнює, підготували б пояснення, чому так часто відвідуєте окуповані території, бо НАБУ то таке не та я птиця, щоб на мене витрачати їм марний час, а ось СБУ у певний час може запитати мету поїздок та витребовувати пояснення




Це просто дніщє...
Держслужбовець може або діяти по закону, або "знаходить порозуміння в спілкуванні" (с).
Але так відверто хвалитись тим, що службовець НАЗК порушує закони України, сприяє корупції замість боротись із нею і при цьому ще й гонить про злочинну владу!.. І смішно, і сумно, і безнадійно


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7160
С нами с 29.08.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      10 декабря 2018 в 11:09 Гілками

orys 09.12.2018 10:20 пишет:

схоже на звичайний сеат, але не знаю, як сьогодні, а за моєї юності казали, що сеат це навіть не фіат. Тому в клона ауді мені віриться дуже важко




брг, розумієш, що в цьому випадку найгірше? Не те, що ти спробував зробити людині боляче, покивавши на його нову автівку. При цьому, ти цей сеат в кращому випадку бачив в місті або на малюнку.

А те - що все тут тобою написане автоматично стає такою ж самою нісенитнецею, абсолютним пшиком. Все-таки це автофорум і хоч трохи в автівках треба розумітись. Про всяк випадок скажу, що виробник сеат входить до концерну VAG (це той, що таки ауді, фв, шкода і порше) і в сеаті власного - хіба що дизайн зовнішних панелей кузова і салону.

orys 09.12.2018 10:20 пишет:

Колись теж думав перетворити таврію за 4 000 гривень на щось схоже на форд. Так, тисячі під 4 у.о. в неї вклав, лишивши рідним лише голий дах. Машиною вона стала, але купивши фієсту за 5 000 зрозумів, що сподівання були марними і таврія фордом не стала .




що можна вкласти в таврію на 4 тис доларів? Цікаво - а держ службовців, коли наймають на робту, якось перевіряють? Ну там ідіотен-тест чи не знаю навіть як ще. А то за мої податки хочеться мати таки адекватних людей в керуванні державою.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Сообщения: 3074
С нами с 24.07.2013

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      10 декабря 2018 в 11:42 Гілками

orys 10.12.2018 09:47 пишет:

Pepko 09.12.2018 16:28 пишет:

Ти про це нікому і ніколи не розказуй.., якщо користуєшься майном то його стопудово потрібно внести до декларації, ато прийде в гості НАБУ і отримаєш як мінімум протокол та вилетиш як пробка з держслужби, якщо буде на це благословеніє з верху...




Користуюсь багато чим і таксі, і метро в тому числі, протягом 3 останніх років були 2 службові автомобілі, на підставі чого мені його все вносити декларацію і навіщо . Але враховуючи те, що різне "сміття" вишукує щось в чужих речах є власником і користуюсь тим, що занесено довічно в декларацію поки я є державним службовцем. Чому сміття? Тому що адекватна і розумна людина знаходить порозуміння в спілкуванні, а "сміття" переходить на особистості та образи, але це життя, не до всього руки дотягнуться , найкращий вихід - ігнор.
А ви, дядьку, краще ніж повчати того, хто ці декларації заповнює, підготували б пояснення, чому так часто відвідуєте окуповані території, бо НАБУ то таке не та я птиця, щоб на мене витрачати їм марний час, а ось СБУ у певний час може запитати мету поїздок та витребовувати пояснення



Просто інтересно, де таких ідіотів на держслужбі держуть..???
Аргументируй арументом где ты уидел что я был/писал что был нв не подконрольной территории???? (В отличия от тебя что ты писал что мондео не на тебе, но ты им пользуешься ) Тут и до бабки не ходи протокол у тебя на лбу уже написан если кто то с НАБУ на сайт заглянет то в Вишневом тебя вычислить 2 сек. дела.
P.S.
Для особо упоротых(как говорят люди в Донецкой обл.) у СБУ есть данные по всех кто пересекает линию разграничения но ты там меня днем с огнем не найдешь потому что, я там с 2014 года ни разу не был,...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
57 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6390
С нами с 18.12.2008

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Lacett]
      10 декабря 2018 в 11:42 Гілками

Посредством блях - они , сами того не понимая - познали смысл жизни !
Хоть и не надолго


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 10301
С нами с 04.03.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Gavik]
      10 декабря 2018 в 12:11 Гілками

А тем временем бляхеры продолжают зверствовать. На этот раз пострадала полиция.

https://censor.net.ua/video_news/3101467...s_postradavshim

Як то кажуть - гуляй воші, завтра баня.

Змінено N-TP (12:12 10/12/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
57 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6390
С нами с 18.12.2008

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: N-TP]
      10 декабря 2018 в 12:24 Гілками

У бляхарей , свалить - это уже рефлекс .

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель *
Сообщения: 1402
С нами с 25.06.2018

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Pepko]
      10 декабря 2018 в 12:52 Гілками

Pepko 10.12.2018 11:42 пишет:


Просто інтересно, де таких ідіотів на держслужбі держуть..???




нормальные туда не идут в принципе


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
немецкий фетишист *
Киев
Сообщения: 2698
С нами с 04.04.2012

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: N-TP]
      10 декабря 2018 в 13:21 Гілками

N-TP 10.12.2018 12:11 пишет:

А тем временем бляхеры продолжают зверствовать. На этот раз пострадала полиция.

https://censor.net.ua/video_news/3101467...s_postradavshim

....



смотрю "поворотуны через полосу" весьма распространенное явление...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Pepko]
      10 декабря 2018 в 15:33 Гілками

Pepko 10.12.2018 11:42 пишет:

Для особо упоротых(как говорят люди в Донецкой обл.) у СБУ есть данные по всех кто пересекает линию разграничения но ты там меня днем с огнем не найдешь потому что, я там с 2014 года ни разу не был,...




Та нічого, дядьку, вони з'ясують раптом що, бо особисто на лобі бачу штамп "сєпар".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
37 лет (14 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1709
С нами с 19.11.2010

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      10 декабря 2018 в 15:38 Гілками

orys 10.12.2018 15:33 пишет:

Pepko 10.12.2018 11:42 пишет:

Для особо упоротых(как говорят люди в Донецкой обл.) у СБУ есть данные по всех кто пересекает линию разграничения но ты там меня днем с огнем не найдешь потому что, я там с 2014 года ни разу не был,...




Та нічого, дядьку, вони з'ясують раптом що, бо особисто на лобі бачу штамп "сєпар".



Особисто у тебе на лобі бачу штамп "Держслужбовець, що свідомо внес у декларіцію неправдиві відомості"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Slevin Oneil]
      10 декабря 2018 в 15:40 Гілками

Slevin Oneil 10.12.2018 10:45 пишет:


Держслужбовець може або діяти по закону, або "знаходить порозуміння в спілкуванні" (с).
Але так відверто хвалитись тим, що службовець НАЗК порушує закони України, сприяє корупції замість боротись із нею і при цьому ще й гонить про злочинну владу!.. І смішно, і сумно, і безнадійно




Здається відповідь на подібного роду .... вже була у попередньому пості


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Timur_nes]
      10 декабря 2018 в 15:41 Гілками

Timur_nes 10.12.2018 15:38 пишет:

Особисто у тебе на лобі бачу штамп "Держслужбовець, що свідомо внес у декларіцію неправдиві відомості"




Брешеш


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
37 лет (14 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1709
С нами с 19.11.2010

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      10 декабря 2018 в 15:58 Гілками

orys 10.12.2018 15:41 пишет:

Timur_nes 10.12.2018 15:38 пишет:

Особисто у тебе на лобі бачу штамп "Держслужбовець, що свідомо внес у декларіцію неправдиві відомості"




Брешеш



Да ты что? А сам то как? Ни разу тут не приврал? Как по мне, так через пост или вранье, или манипуляция или вообще не понять что


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Сообщения: 3074
С нами с 24.07.2013

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Slevin Oneil]
      10 декабря 2018 в 16:14 Гілками

Slevin Oneil 10.12.2018 10:45 пишет:

orys 10.12.2018 09:47 пишет:

Pepko 09.12.2018 16:28 пишет:

Ти про це нікому і ніколи не розказуй.., якщо користуєшься майном то його стопудово потрібно внести до декларації, ато прийде в гості НАБУ і отримаєш як мінімум протокол та вилетиш як пробка з держслужби, якщо буде на це благословеніє з верху...




Користуюсь багато чим і таксі, і метро в тому числі, протягом 3 останніх років були 2 службові автомобілі, на підставі чого мені його все вносити декларацію і навіщо . Але враховуючи те, що різне "сміття" вишукує щось в чужих речах є власником і користуюсь тим, що занесено довічно в декларацію поки я є державним службовцем. Чому сміття? Тому що адекватна і розумна людина знаходить порозуміння в спілкуванні, а "сміття" переходить на особистості та образи, але це життя, не до всього руки дотягнуться , найкращий вихід - ігнор.
А ви, дядьку, краще ніж повчати того, хто ці декларації заповнює, підготували б пояснення, чому так часто відвідуєте окуповані території, бо НАБУ то таке не та я птиця, щоб на мене витрачати їм марний час, а ось СБУ у певний час може запитати мету поїздок та витребовувати пояснення




Це просто дніщє...
Держслужбовець може або діяти по закону, або "знаходить порозуміння в спілкуванні" (с).
Але так відверто хвалитись тим, що службовець НАЗК порушує закони України, сприяє корупції замість боротись із нею і при цьому ще й гонить про злочинну владу!.. І смішно, і сумно, і безнадійно



Так "водилкиных" вроде бы с госслужбы выбросили.., а
выше он по общему развитию и не тянет... Тем более ездит/ездил на двух служебных авто.., крутой как поросячий хвост...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Сообщения: 3074
С нами с 24.07.2013

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      10 декабря 2018 в 16:17 Гілками

orys 10.12.2018 15:33 пишет:

Pepko 10.12.2018 11:42 пишет:

Для особо упоротых(как говорят люди в Донецкой обл.) у СБУ есть данные по всех кто пересекает линию разграничения но ты там меня днем с огнем не найдешь потому что, я там с 2014 года ни разу не был,...




Та нічого, дядьку, вони з'ясують раптом що, бо особисто на лобі бачу штамп "сєпар".



Знайти вони можуть, що завгодно було б бажання, але тільки не мене.., а може ще й тебе там зустріну тому що держслужбовцям "повестки" принесуть в першу чершу, если будет время "че" ...
P.S.
А також не був в тих краях з 1993року(у відрядженні) по 2015 рік(за власним бажанням бо в Києві мені екстриму бракує)

Змінено Pepko (16:31 10/12/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Timur_nes]
      10 декабря 2018 в 16:40 Гілками

Timur_nes 10.12.2018 15:58 пишет:

Брешеш



Да ты что? А сам то как? Ни разу тут не приврал? Как по мне, так через пост или вранье, или манипуляция или вообще не понять что




Я і не заперечую, що умисно не говорю правду в деталях, адже це не сповідь перед ксьондзом, а автоюа, на котрому переважно бла-бла-бла Але ж це не дає право стверджувати комусь, що я вношу в декларацію неправдиві відомості, бо там все чесно, що підтверджується документами. А все інше юридично поза мною та дружиною, як членом сім'ї з якою у мене спільний побут, тобто чуже. .


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумAutoua форум
Додаткова інформація
1 користувачів і 61 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, moderator, Amateur 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: ***
Переглядів теми: 209444

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія