autoua
×
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

питання по переоформленню

V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

питання по переоформленню
      1 января 2019 в 10:14 Гілками

Доброго ранку, підскажіть будь-ласка..., двійник скоїв кримінал, машина в базі розшуку. Слід переоформляти автомобіль. За 2 дні просто половина патрульних мої, а на кпп група підтримки навіть прибула, щоб відбити... Але я цією машиною користуюсь, тобто без власниці не можу зняти з обліку. Тепер питання, нехай стихне, мені потрібно їхати в Донецьку область, там власниця знімає машину з обліку, чи можу я там оформити машину «на себе, на батька», щоб доїхати сюди спокійно «власниками» на інших номерах? Я, батько з Києва, машина теж на АА реєстрації, але власниця переїхала жити в іншу нашу область. Пошук не дав результатів, щодо саме моєї ситуації, законодавчо, наче, таке переоформлення в будь-якій області можливо. Дякую.

Змінено orys (10:16 01/01/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Сообщения: 6567
С нами с 02.03.2010

Re: питання по переоформленню [Re: orys]
      1 января 2019 в 10:22 Гілками

Доверенность по почте выслать? Как вообще можно покупать авто и не взять доверенность.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: питання по переоформленню [Re: jurikua]
      1 января 2019 в 11:11 Гілками

Точно, доручення є, але воно не розповсюджується на переоформлення. Але до неї слід їхати з інших причин, чи можна переоформити машину саме там? Просто в мене параноя на ті мрео, та тон їх спілкування, а папери без власника викликають у них саме такий тон (2 роки тому навіть скаргу в МВС подавав). Скажімо так, ось жива людина з відповідними документами, а ось я - ось річ, власність котрої слід передати з рук в руки у відповідному центрі з надання послуг і закріпити її документом з відповідним держномером.

Змінено orys (11:15 01/01/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Сообщения: 6567
С нами с 02.03.2010

Re: питання по переоформленню [Re: orys]
      1 января 2019 в 11:27 Гілками

orys 01.01.2019 11:11 пишет:

Точно, доручення є, але воно не розповсюджується на переоформлення. Але до неї слід їхати з інших причин, чи можна переоформити машину саме там? Просто в мене параноя на ті мрео, та тон їх спілкування, а папери без власника викликають у них саме такий тон (2 роки тому навіть скаргу в МВС подавав). Скажімо так, ось жива людина з відповідними документами, а ось я - ось річ, власність котрої слід передати з рук в руки у відповідному центрі з надання послуг і закріпити її документом з відповідним держномером.


даже на киевских номерах уехать можно

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
57 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6326
С нами с 18.12.2008

Re: питання по переоформленню [Re: orys]
      2 января 2019 в 07:31 Гілками

Позвонить на горячую линию . Там все расскажут .
Я звонил если что , все понятно и спокойно объяснили + приятный женский голос


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ****
UA
Сообщения: 9899
С нами с 08.09.2005

Re: питання по переоформленню [Re: orys]
      2 января 2019 в 07:54 Гілками

orys 01.01.2019 10:14 пишет:

Доброго ранку, підскажіть будь-ласка..., двійник скоїв кримінал, машина в базі розшуку. Слід переоформляти автомобіль. За 2 дні просто половина патрульних мої, а на кпп група підтримки навіть прибула, щоб відбити... Але я цією машиною користуюсь, тобто без власниці не можу зняти з обліку.



Зачем снимать с регистрации, вы в утиль собрались авто сдавать ?

orys 01.01.2019 10:14 пишет:

Тепер питання, нехай стихне, мені потрібно їхати в Донецьку область, там власниця знімає машину з обліку, чи можу я там оформити машину «на себе, на батька», щоб доїхати сюди спокійно «власниками» на інших номерах? Я, батько з Києва, машина теж на АА реєстрації, але власниця переїхала жити в іншу нашу область. Пошук не дав результатів, щодо саме моєї ситуації, законодавчо, наче, таке переоформлення в будь-якій області можливо. Дякую.



Чем вас профильная тема не устроила. которая существует много лет и подвешена в соответствующем разделе http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat...=0&fpart=86


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЗапитати Autoua
Додаткова інформація
1 користувачів і 3 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Yorc, AVB, Hrust, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 1178

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія