autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

чи є життя після сценіку? (3/3)

V.I.P **
43 года (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 13591
С нами с 05.02.2006

Re: чи є життя після сценіку? [Re: Alexandr]
      3 января 2019 в 20:29 Гілками

Alexandr 03.01.2019 20:22 пишет:

Согласен Хотя одну базу юзать и общий дизайн - это не только их тема.

Ржачно, что кнопка климата в октаве залочена штырьком, а в фольце она уже нажимается. Хотя вся проводка разведена. Тупо штырек напаяли



Санька, они в этой теме просто лидеры! Глядя на коммерческий успех такой методики и остальные производители пошли туда же! Выходит ваг главный вражина автомобилистов-на дно всех тянет).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
RTW **
36 лет (18 лет за рулем), Винница
Сообщения: 42771
С нами с 02.04.2007

Re: чи є життя після сценіку? [Re: kraev]
      3 января 2019 в 20:38 Гілками

kraev 03.01.2019 20:29 пишет:

Alexandr 03.01.2019 20:22 пишет:

Согласен Хотя одну базу юзать и общий дизайн - это не только их тема.

Ржачно, что кнопка климата в октаве залочена штырьком, а в фольце она уже нажимается. Хотя вся проводка разведена. Тупо штырек напаяли



Санька, они в этой теме просто лидеры! Глядя на коммерческий успех такой методики и остальные производители пошли туда же! Выходит ваг главный вражина автомобилистов-на дно всех тянет).



ты прав, что куча альтернативы и смотреть надо шире.
Когда они были норм, а таета икона надежности - лады.
Но мир меняется


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
28 лет за рулем, Киев
Сообщения: 2094
С нами с 01.08.2003

Re: чи є життя після сценіку? [Re: kraev]
      3 января 2019 в 20:46 Гілками

kraev 03.01.2019 20:03 пишет:

Зато все знают с какими моторами и коробками нельзя брать нынешний гольф и пассат...



Єто только проблема секти б/у 5+, а не современних машин.

Змінено Liaxey (20:47 03/01/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 13591
С нами с 05.02.2006

Re: чи є життя після сценіку? [Re: Liaxey]
      3 января 2019 в 21:23 Гілками

Liaxey 03.01.2019 20:46 пишет:

kraev 03.01.2019 20:03 пишет:

Зато все знают с какими моторами и коробками нельзя брать нынешний гольф и пассат...



Єто только проблема секти б/у 5+, а не современних машин.



Ну почему же? Ребят из этой организации это мало тревожит, потому что за 5 им оно не светит, а вот люди стоящие перед выбором свежих авто посмотри на сколько страничек страшилки разводят в «выборе авто»...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
продавець прохолоди **
52 года (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 26067
С нами с 17.12.2008

Re: чи є життя після сценіку? [Re: kraev]
      3 января 2019 в 22:38 Гілками

kraev 03.01.2019 20:03 пишет:

egorka 03.01.2019 16:02 пишет:

kraev 03.01.2019 11:21 пишет:


В ответ на:

...




Ну во-первых куланс действует 5 лет, а во-вторых не всегда. Это как рулетка- могут заменить, могут отказать. У многих здесь ребят заменили по этой программе агрегаты после гарантийного срока?


Хочеш кататься на автомате то надо чем то жертвовать. Но говорят что уже 6DSGвсе нормально. Но лично Я предпочитаю механику



Почему я должен чем-то жертвовать?! Я как потребитель плачу деньги и делаю выбор. Плевать я хотел в сторону вага если им наплевать на потребителя! Мир что клином сошёлся на их изделиях?! Конкурентов валом просто. А перелазить на механику когда хочется автомат из-за того что он на любимом ваге «не ходит» считаю «идоложертвенным» поступком.
А теперь немного здравой «лирики». Вагадрочеры конечно меня освистают сейчас, но пусть вначале факты приведут). Ваг лидирующий концерн в лоховодстве! Дизельгейт это задокументировал как факт. Далее: весь модельный ряд построен на паре «тележек»( платформ), которые маркетологи путём элементарных манипуляций засунули просто во все классы. Тот туран из темы, он же кадди, он же гольф, он же гольф +, он же тигуан, он же йети, он же октавия и тд. По сути потратились на разработку одной платформы, а втюхали пиплу целый модельный ряд Ну с коммерческой точки зрения они просто красавцы! Поэтому и в шоколаде и в лидерах рынка. И настолько уверены в себе, что продолжают «награждать» покупателя одноразовыми моторами и полуразовыми ДСГ! В пользу своей позиции скажите мне какой двигатель на пассате б3 был неудачным и с ним не стоит брать авто? Или на гольфе 3? Или даже на гольфе 5?) Зато все знают с какими моторами и коробками нельзя брать нынешний гольф и пассат...


Тут Я с Вами согласен на все 100%. Каждому своё. Кто японцев берет кто французов кто немцев. Выбор есть.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
e46 1
старый писатель *
Киев
Сообщения: 715
С нами с 08.12.2011

Re: чи є життя після сценіку? [Re: kraev]
      3 января 2019 в 23:50 Гілками

Ой я вас прошу, оставьте эти страшилки для мнительных. ДСГ6 (DQ250) изначально были надежными агрегатами, а всю репутацию испортили ДСГ7(DQ200) пока на смену не пришла ДСГ7 (DQ500), а DQ250 по сей день ездят и ездят.
А вот с маховиками у ВАГа действительно траблы.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: чи є життя після сценіку? [Re: kraev]
      4 января 2019 в 02:54 Гілками

kraev 03.01.2019 20:03 пишет:

egorka 03.01.2019 16:02 пишет:

kraev 03.01.2019 11:21 пишет:


В ответ на:

...




Ну во-первых куланс действует 5 лет, а во-вторых не всегда. Это как рулетка- могут заменить, могут отказать. У многих здесь ребят заменили по этой программе агрегаты после гарантийного срока?


Хочеш кататься на автомате то надо чем то жертвовать. Но говорят что уже 6DSGвсе нормально. Но лично Я предпочитаю механику



Почему я должен чем-то жертвовать?! Я как потребитель плачу деньги и делаю выбор. Плевать я хотел в сторону вага если им наплевать на потребителя! Мир что клином сошёлся на их изделиях?! Конкурентов валом просто. А перелазить на механику когда хочется автомат из-за того что он на любимом ваге «не ходит» считаю «идоложертвенным» поступком.
А теперь немного здравой «лирики». Вагадрочеры конечно меня освистают сейчас, но пусть вначале факты приведут). Ваг лидирующий концерн в лоховодстве! Дизельгейт это задокументировал как факт. Далее: весь модельный ряд построен на паре «тележек»( платформ), которые маркетологи путём элементарных манипуляций засунули просто во все классы. Тот туран из темы, он же кадди, он же гольф, он же гольф +, он же тигуан, он же йети, он же октавия и тд. По сути потратились на разработку одной платформы, а втюхали пиплу целый модельный ряд Ну с коммерческой точки зрения они просто красавцы! Поэтому и в шоколаде и в лидерах рынка. И настолько уверены в себе, что продолжают «награждать» покупателя одноразовыми моторами и полуразовыми ДСГ! В пользу своей позиции скажите мне какой двигатель на пассате б3 был неудачным и с ним не стоит брать авто? Или на гольфе 3? Или даже на гольфе 5?) Зато все знают с какими моторами и коробками нельзя брать нынешний гольф и пассат...


А тепер давайте відкинемо емоції і подискутуємо як тверезомислячі адекватні опоненти, окей?

1. Що поганого в універсальній платформі? Ні, серйозно - що поганого в такій оптимізації? Тупо всі виробники до цього вже давно дійшли а окремі марки з різних кутків світу навіть подекуди об"єднують зусилля (гугліть Тойота Супра/БМВ Z4 тощо)
2. Я дизельгейт не заперечую, але як людині, котра принципово і послідовно з самої дати реєстрації тут на форумі топить за екологію, смішно читати саме цей аргумент противників ВАГа - бо я завжди був в меншості з екологічних питань. Але щойно в цій царині концерн ВАГ облажався, як всі різко забацались грінпісівцями Це лицемірство, шановний - в нашій країні, де чимало громадян відверто дро№%ть на древні бляхи, юзати тему дизельгейту гоже лише в контексті акційних поставок зі Штатів і крапка
3. А хіба лише у ВАГа є поділ на вдалу і невдалу техніку? Почастіше заходьте в гілку "Вибір авто" і зможете ледь не про будь-яку марку вичитати який двигун правильний, який менш правильний, а якого треба остерігатись як вогню. Ні я не сперечаюсь, що деякі марки умудрились звузити вибір до однієї-двох відносно безпроблемних комплектацій.
Але це питання вже виходить за рамки вибору марки авто - на рівень загального засадничого філософського принципу бачення ринку. Комусь краще камрі з одним двигуномтри сорти ковбаси на прилавку, а хтось хоче бачити сучасні прилавки Новуса/Сільпо з його 100500 різновидами м"ясних продуктів на будь-який смак. Звісно прекрасно усвідомлюючи, що серед цього гігантського вибору може бути як кайф, так і ге (зазвичай спектр більш різноманітний))
4. Я двічі звертався по куланцу і двічі отримував позитивну відповідь. Окей вдруге я лише отримав часткову компенсацію, але й пробіг в мене перевалив за 200тис км По-моєму тут на форумі нема нікого, кому б відмовили у випадку коли формальних причин для відмови не було
5. Давайте переведем "одноразові мотори і напівразові дсг" в математичні обчислення. При всіх своїх легендарних недоліках є ті плюси, котрі реально нема чим крити - економічність, з якою навіть хейтери не сперечаються. Я проїхав саме на описаних вами 1-0,5разових агрегатах вже 240 тис км. Давайте порівняємо з якимось відверто надійним японським двигуном подібної динаміки на відверто надійному гідротрансформаторі і порахуємо яку суму я наекономив за цей пробіг Можна спочатку порахувати голу економію на пальному, а потім провести ретельні підрахунки обслуговування, масла, планових замін тощо. Якщо що, то в мене це маховик (17тгрн), зчеплення по куланцу (3тгрн) і мехатронік (30т грн). Дисклеймер: мова саме про витрати на експлуатацію, а не легендарний афтуашний аргумент всіх часів "заміть ВАГа куплю б/у ланос на газу а решту покладу в банк"
6. Мій досвід по своїй тойоті. Да, це моя улюблена тема Бо я ж-то на відміну від інших ще й такий досвід маю З нуля до 200ткм якщо що і продовжую юзати, тому можу без емоцій порівнювати "тепле лампове" з "одно-півразовим"

7 і останнє: Карма. Тут на форумі є камрад, котрий міняв двигун на Субару на смішному пробігу. Є камрад, в якого навернувся корейський 2.2 теж на смішному пробігу. Є камрад в якого, за його словами, Ауріс з сервісу не вилазив. Мене самого нехай вже не на смішному пробігу (хоча для адептів тойоти то якраз обкатка))), але підвів тойотівський двигун. Я до чого - від карми не втечеш. І якщо мені на роду було написано "попасти" на розрив масляної магістралі з практично моментальним його витіканням за кілька сотень км від столиці, то це б сталось незалежно від того, який шильдик був в мене того дня на капоті Хоча це теж вже більш загально філософське


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 13591
С нами с 05.02.2006

Re: чи є життя після сценіку? [Re: Ganni]
      4 января 2019 в 11:17 Гілками

Давайте.
1) в универсальной платформе по сути плохого нет ни чего. Но когда тебе продают на той же платформе автомобиль с «уникальными» свойствами и совсем «другого» класса в три раза дороже, то это мягко говоря нечестно.
2) в контексте дизельгейта. Я не веду речь о том что эти авто не соответствуют высоким экологическим нормам, даже будь они евро 4-это уже экологичнее чем 80% автопарка Украины. Дело не в этом. Дело в ОБМАНЕ. Имитировать свою «пушистость» снова мягко говоря нечестно по отношению к потребителю.
3) конечно и у других производителей есть моторы лучше/хуже, но обычно те соответственно дороже/дешевле. У вага связь не очевидна. На вторичке например а5 рестайлинговую вы продадите быстрее и даже возможно дороже с древним овощным мотором 1,6 чем с 1,8 тси... Но так или иначе именно с вагом, а у него львиная часть рынка, это главная беда- выбрать правильный мотор чтобы не попасть на ремонт. Постоянный масложёр, цепи вытягивающиеся как сопли, прочие чудеса. Хотя конструктив то в теории великолепный! А происходит так, потому что именно ваг лидер в технологиях прогнозируемого старения! Смотришь на характеристики мотора- бимба! А проехал гарантийный период и оно развалилось сразу! Ну иногда и раньше, потому что узлы работают на зыбкой грани пределов своих возможностей. И это производителю ВЫГОДНО! Несмотря на все замены по гарантии и кулансу. А поскольку всё это сделано умышленно, то и это мягко говоря нечестно по отношению к потребителю...
4) лояльность нужно имитировать, чтобы при описанных выше моментах вы всё равно к ним ездили и дальше на сервис отдавая свои денежки. Куланс то по сути всё-равно за ваш счёт происходит, вы то частично оплачиваете его, что скорее всего и есть себестоимость заменённых деталей). Удивительный маркетинг делает потребителя ещё и довольным после всего этого).
5) Интересно стало какой у вас мотор на авто и коробка? Но почему-то мне кажется что вся экономия на топливе ушла на обслуживание авто, то и замены. Но это просто моё предположение. И если сравнить в чем-то «ламповым», а таких уже почти нет в продаже, то первое что пришло на ум- витара или сх4 с древними 1,6). С учетом ваших замен, мне кажется затраты к 230 ткм будут равны, или даже в пользу лампового. Я согласен что оно едет совсем не так! Но в городском потоке едва можно это ощутить(. А если вкорячить гбо(которое там будет ездить без проблем), то победитель по расходам на эксплуатацию будет ярко очевиден. То есть аргумент «зато экономично» в этом случае в оправдание низкого ресурса не работает(.
6) Вот это интересный опыт. Очевидно что рулёжка у тойоты особенно на фоне вага отсутствует). Поэтому так сильно потребитель делиться на японофилов и ваговодов). У меня нет такого опыта от 0-200ткм на одном авто, только со слов владельцев у которых я покупал авто.
Так объективно и беспристрастно что дешевле доехало до 200? И сколько было поломок выведших авто из строя?
7) К сожалению процент брака везде есть. Ну или чья-то криворукость). Я так понял в тойоте 3,5 мотор, и лопнула пластиковая шланга магистрали между головками? Я считаю тойота должна была отзывную кампанию сделать по этому поводу, но я о ней не слышал.

Змінено kraev (13:06 04/01/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
45 лет (28 лет за рулем), ISTROPOLIS
Сообщения: 1712
С нами с 09.01.2013

Re: чи є життя після сценіку? [Re: Defas]
      4 января 2019 в 12:10 Гілками

Киа Каренс еще никто не советовал?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (19 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38762
С нами с 25.02.2005

Re: чи є життя після сценіку? [Re: Anatoli4]
      4 января 2019 в 12:16 Гілками

Anatoli4 04.01.2019 12:10 пишет:

Киа Каренс еще никто не советовал?




я хотел посоветовать
но последний не лезет по деньгам
а предидущий - уныленький


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: чи є життя після сценіку? [Re: kraev]
      4 января 2019 в 15:23 Гілками

kraev 04.01.2019 11:17 пишет:

Давайте.
1) в универсальной платформе по сути плохого нет ни чего. Но когда тебе продают на той же платформе автомобиль с «уникальными» свойствами и совсем «другого» класса в три раза дороже, то это мягко говоря нечестно.
2) в контексте дизельгейта. Я не веду речь о том что эти авто не соответствуют высоким экологическим нормам, даже будь они евро 4-это уже экологичнее чем 80% автопарка Украины. Дело не в этом. Дело в ОБМАНЕ. Имитировать свою «пушистость» снова мягко говоря нечестно по отношению к потребителю.
3) конечно и у других производителей есть моторы лучше/хуже, но обычно те соответственно дороже/дешевле. У вага связь не очевидна. На вторичке например а5 рестайлинговую вы продадите быстрее и даже возможно дороже с древним овощным мотором 1,6 чем с 1,8 тси... Но так или иначе именно с вагом, а у него львиная часть рынка, это главная беда- выбрать правильный мотор чтобы не попасть на ремонт. Постоянный масложёр, цепи вытягивающиеся как сопли, прочие чудеса. Хотя конструктив то в теории великолепный! А происходит так, потому что именно ваг лидер в технологиях прогнозируемого старения! Смотришь на характеристики мотора- бимба! А проехал гарантийный период и оно развалилось сразу! Ну иногда и раньше, потому что узлы работают на зыбкой грани пределов своих возможностей. И это производителю ВЫГОДНО! Несмотря на все замены по гарантии и кулансу. А поскольку всё это сделано умышленно, то и это мягко говоря нечестно по отношению к потребителю...
4) лояльность нужно имитировать, чтобы при описанных выше моментах вы всё равно к ним ездили и дальше на сервис отдавая свои денежки. Куланс то по сути всё-равно за ваш счёт происходит, вы то частично оплачиваете его, что скорее всего и есть себестоимость заменённых деталей). Удивительный маркетинг делает потребителя ещё и довольным после всего этого).
5) Интересно стало какой у вас мотор на авто и коробка? Но почему-то мне кажется что вся экономия на топливе ушла на обслуживание авто, то и замены. Но это просто моё предположение. И если сравнить в чем-то «ламповым», а таких уже почти нет в продаже, то первое что пришло на ум- витара или сх4 с древними 1,6). С учетом ваших замен, мне кажется затраты к 230 ткм будут равны, или даже в пользу лампового. Я согласен что оно едет совсем не так! Но в городском потоке едва можно это ощутить(. А если вкорячить гбо(которое там будет ездить без проблем), то победитель по расходам на эксплуатацию будет ярко очевиден. То есть аргумент «зато экономично» в этом случае в оправдание низкого ресурса не работает(.
6) Вот это интересный опыт. Очевидно что рулёжка у тойоты особенно на фоне вага отсутствует). Поэтому так сильно потребитель делиться на японофилов и ваговодов). У меня нет такого опыта от 0-200ткм на одном авто, только со слов владельцев у которых я покупал авто.
Так объективно и беспристрастно что дешевле доехало до 200? И сколько было поломок выведших авто из строя?
7) К сожалению процент брака везде есть. Ну или чья-то криворукость). Я так понял в тойоте 3,5 мотор, и лопнула пластиковая шланга магистрали между головками? Я считаю тойота должна была отзывную кампанию сделать по этому поводу, но я о ней не слышал.


1. Так ціна ж від багатьох факторів сукупно складається. Приміром в межах навіть одного й того самого авто може бути різна підвіска. Плюс крутіші двигуни/коробки. Плюс наповнення-опції-оздоблення. Короче взагалі не бачу проблем в існуванні а тим більше в якійсь образі чи навіть обмані Поло за 15 і Пассат за 45
2. Тю, так а ви за новинами в світі авто взагалі слідкуєте? Карлоса Гона заарештували. Найбільший виробник подушок безпеки японська Таката збанкрутувала, бо вскрилась багаторічна брехня по піропатронах. Мітсу і якихось там корейців зловили на маніпуляціях з паспортними даними. Пару років тому Єврокомісія викрила багаторічну картельну змову топових виробників вантажівок. І так далі.... Можна продовжувати тупо безкінечно. На цьому фоні ВАГівська афера з викидами виглядає ледь не як звичайний тролінг контролюючих органів
3. Так а сенс робити вічні двигуни? Озирніться навкруги чи навіть почитайте цю гілку - в масі своїй народ по 10тис/рік рідко наїжджає Більшості народу авто тупо набридає куди раніше того строку, коли воно починає реально просити серйозних грошей на утримання А якщо авто подобається, то раз на 250-300 тис км замінити якийсь великий вузол я взагалі не бачу проблем - навіть з моїми не такими вже малими пробігами (40+ тис км/рік) це раз на 7 років При цьому я не відмазую виробника від відверто фейлових рішень як ця ж моя суха коробка
4. Куланц в першому випадку покрив матеріали повністю - я оплатив лише роботу сервісменам. В другому випадку я замість 50к заплатив 32к. Ясно, що собівартість завод точно відбив, але я хотів би побачити хто ще з виробників йде на такі поступки на пробігу в 200 тис км. Ну і для об"єктивності ми ж зараз так ведемо розмову ніби сучасні автоматичні коробки конкурентів (гідрачі, варіки, роботи тощо) апріорі пройдуть 200-300 тис км без сюрпризів. А це ще треба доказати Бо можна пригадати французький 4АТ чи камрюшну 6АТ на 3.5 (котра сипались на пробігах за сотню)
5. Сьомий гольф 1.4тсі на 140 коней і суха ДСГ - класіка жанра ТО проходжу за регламентом, без цих всіх фанатичних "заміна масла раз на 5тик" Блін, ну порівнювати з атмосузукі... Ну камон ГБО боюсь (це мої таргани, да), тому я б і на 1.6 сузукі його не ставив би. Ну і атмо проти турби якраз де-де, а в місті мені навіть на тойотівському 3.5 не в кайф їздити, бо воно на низах не їде взагалі
6. Обслуговування тойоти трохи дорожче. Бо по-перше там регламент 10 тис/рік (спочатку було так, потім офи перейшли на 15к, але мені чомусь комфортніше так як задумано було в 2008 році). По-друге, різні габарити якби натякають По-третє, відчуття надійності воно ж не на пустому місці базується. Я от замінив рульову рейку, бо почала стукотіти. Замінив помпу. Якийсь там датчик в лямбда-зонді міняв вартістю 300 баксів (їх там по одному на циліндр шось таке і мені сервісмени одразу повідомили, що після першого з часом і решта підспіють). Кондиціонер весною перестав працювати. Виявилось, що патрубок прогнив, а він сука дуже рідкісний і довелось чекати два місяці бо ніде на складах по світу не було і його тупо змушені були пустити в виробництво - хоч на цьому спасибі. Теж десь баксів 200 плюс до середини липня їзда як на запорожці з опущеними вікнами Перестав працювати задній двірник. Я ним все одно не користувався ніколи тому мені пофіг, але коли мені в"їхали в попу і ляду багажника міняли по гарантії, то сервісмени повідомили, що всередині частина проводки прогнила і десь відійшли контакти. Вони їх замінили і двірник запрацював знов. Тобто всі ці заміни не були прям-прям такі життєво необхідні, але знову ж таки я не люблю перетворювати авто на корч А, ну і підвіска теж - аморти вже міняв, пружини. Гольф сука в цьому плані невбиваємий (особливо після того як перейшов на колеса з 65тим профілем гуми) - з замін якійсь копійчані сайленти ну і може разок стійки стабів.
7. Угу саме це. Відомий баг перших партій цього дуже приємного в користуванні двигуна, котрий пофіксили впродовж перших трьох років (десь з 2011 там вже все ок). І я якраз не роблю з цього косяка трагедії (хоча мене врятувало лиш везіння що заглушив двигун не на 5-10 хвилин пізніше) - для мене це більше інструмент поглузувати з моїх опонентів


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Миколаїв
Сообщения: 14054
С нами с 16.08.2013

Re: чи є життя після сценіку? [Re: Anatoli4]
      5 января 2019 в 14:57 Гілками

Anatoli4 04.01.2019 12:10 пишет:

Киа Каренс еще никто не советовал?




каренс подобається зовнішньо, але бачив багато корейців 9-10 років вже з іржею, чого на небитому французі просто не знайдеш.

от реально виходить, що після сценіку може бути тільки новіший сценік "как разарвать етат парочний крух?!!!"

Змінено Defas (15:45 05/01/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
Киев
Сообщения: 2424
С нами с 22.08.2006

Re: чи є життя після сценіку? [Re: Defas]
      5 января 2019 в 16:29 Гілками

Новый на колесах 20"

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
41 год (17 лет за рулем), Харьков
Сообщения: 1302
С нами с 13.02.2008

Re: чи є життя після сценіку? [Re: Defas]
      5 января 2019 в 20:02 Гілками

Defas 05.01.2019 14:57 пишет:

Anatoli4 04.01.2019 12:10 пишет:

Киа Каренс еще никто не советовал?




каренс подобається зовнішньо, але бачив багато корейців 9-10 років вже з іржею, чого на небитому французі просто не знайдеш.

от реально виходить, що після сценіку може бути тільки новіший сценік "как разарвать етат парочний крух?!!!"



Помню как несколько лет уговаривали тебя купить этого мерзкого француза ))) как ты сопротивлялся.
Варианты есть но даунгрейд как минимум по комплектации и качеству салона,кузова, подвески. Это если корейцы. Или года пробеги если таки Европа. Ямы нечто среднее между Кореей и Европой.
Френчи на вторичке довольно дешевле, а бюджет у сожалению не резиновый.
Я так Флюенс купил после Мегана 3. Бюджет был до 13, требования автомат, мягкая подвеска, хороший кузов и комплектация. Порочный круг разорвать мне не удалось. Купил Флюху с пробегом 34 ккм в максималке за 10 куе. Год 2010 й


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ***
Борисполь
Сообщения: 1167
С нами с 02.01.2010

Re: чи є життя після сценіку? [Re: Defas]
      5 января 2019 в 20:14 Гілками

Defas 05.01.2019 14:57 пишет:

Anatoli4 04.01.2019 12:10 пишет:

Киа Каренс еще никто не советовал?




каренс подобається зовнішньо, але бачив багато корейців 9-10 років вже з іржею, чого на небитому французі просто не знайдеш.

от реально виходить, що після сценіку може бути тільки новіший сценік "как разарвать етат парочний крух?!!!"



Та купіть третій сценік і не партесь. Отіх болячок що ви написали в стартовому повідомленні нема взагалі (принаймі в моєму авто). Трохи бісить алгоритм клімату, підлокотник трохи твердуватий і «джекічан» на панелі тільки у форсмажорному випадку. (На попередньому фіаті на будь яку перегорівшу лампочку чи якась свічка накалу не альо - вже було повідомлення на приборці, тут тиша повна).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
Львов
Сообщения: 200
С нами с 23.05.2005

Re: чи є життя після сценіку? [Re: Defas]
      5 января 2019 в 20:46 Гілками

Не треба судити по французах по сценіках чи меганах 2 покоління.. особливо по першій фазі 2 покоління.

В 3 поколінні з кінця 09 а реально початку 10 року купа всього пофіксено. Це конструктивно доробленіші автомобілі. Навіть майстри на офіційному сервісі це кнстатують.
Як власник сценіка 3 можу сказати, що датчик світла працює ідеально. Датчик дощу незрівнянно краще, аніж на 2 поколінні. Ряд конструктивних рішень роблять його суттєво просунутішим порівняно з 2 поколінням - це просто відчутно в експлуатації, хоча важко перерахувати по пунктах.
Сценік сам по собі не є дуже дешевим в обслуговуванні авто, має ті чи інші свої болячки, але він дає відповідний рівень комфорту і практичності. Якщо це треба - тоді в своїй ціні в нього конкурентів нема. За конкурентів по суті треба платити дорожче.
Якщо не треба формату кузова сценіка, тоді можна дивитися і інші варіанти.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
45 лет (28 лет за рулем), ISTROPOLIS
Сообщения: 1712
С нами с 09.01.2013

Re: чи є життя після сценіку? [Re: Defas]
      5 января 2019 в 23:39 Гілками

Defas 05.01.2019 14:57 пишет:

Anatoli4 04.01.2019 12:10 пишет:

Киа Каренс еще никто не советовал?




каренс подобається зовнішньо, але бачив багато корейців 9-10 років вже з іржею, чого на небитому французі просто не знайдеш.

от реально виходить, що після сценіку може бути тільки новіший сценік "как разарвать етат парочний крух?!!!"



є ще Ford C max


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Миколаїв
Сообщения: 14054
С нами с 16.08.2013

Re: чи є життя після сценіку? [Re: NAFANIA]
      6 января 2019 в 16:50 Гілками

NAFANIA 05.01.2019 20:02 пишет:

Defas 05.01.2019 14:57 пишет:

Anatoli4 04.01.2019 12:10 пишет:

Киа Каренс еще никто не советовал?




каренс подобається зовнішньо, але бачив багато корейців 9-10 років вже з іржею, чого на небитому французі просто не знайдеш.

от реально виходить, що після сценіку може бути тільки новіший сценік "как разарвать етат парочний крух?!!!"



Помню как несколько лет уговаривали тебя купить этого мерзкого француза ))) как ты сопротивлялся.
Варианты есть но даунгрейд как минимум по комплектации и качеству салона,кузова, подвески. Это если корейцы. Или года пробеги если таки Европа. Ямы нечто среднее между Кореей и Европой.
Френчи на вторичке довольно дешевле, а бюджет у сожалению не резиновый.
Я так Флюенс купил после Мегана 3. Бюджет был до 13, требования автомат, мягкая подвеска, хороший кузов и комплектация. Порочный круг разорвать мне не удалось. Купил Флюху с пробегом 34 ккм в максималке за 10 куе. Год 2010 й




я рік обирав:) ну так, виходить, що краще сценіка за ці гроші як сімейне авто нічого немає


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
45 лет (22 года за рулем), Буча
Сообщения: 1469
С нами с 23.03.2009

Re: чи є життя після сценіку? [Re: Anatoli4]
      7 января 2019 в 20:43 Гілками

Anatoli4 05.01.2019 23:39 пишет:


є ще Ford C max



http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=11439632&page=0&fpart=11&vc=1


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 13591
С нами с 05.02.2006

Re: чи є життя після сценіку? [Re: d.Ol]
      7 января 2019 в 21:39 Гілками

d.Ol 07.01.2019 20:43 пишет:

Anatoli4 05.01.2019 23:39 пишет:


є ще Ford C max



http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=11439632&page=0&fpart=11&vc=1



Такое можно найти про любую современную модель.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
3 користувачів і 54 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 5462

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія