autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

KIA sportage - быть или нет?) (8/29)

СуперСтар **
41 год (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 4118
С нами с 17.06.2007

Re: KIA sportage - быть или нет?) [Re: XS1]
      15 января 2019 в 11:14 Гілками

XS1 15.01.2019 09:53 пишет:


Так там продажі тієї октави робить такий же неїдучий 1,6 атмосферник, тільки ще і на безпеку своїх покупців поклали.
Що, до речі, можна сказати і про саму обрізану версію Спортажу, яку б не радив розглядати.




У Шкоды есть конфигуратор, можно самому собрать себе машину и через 2 месяца получить свой конструктор.
У Киа можно купить только то, что есть.
Если бы была разница в 500-700 евро между 2мя и 6-8 подушками.
Как думаешь, какие бы Киа лучше продавались?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
AM
Супер писатель! ***
Львів
Сообщения: 3174
С нами с 15.03.2013

Re: KIA sportage - быть или нет?) [Re: Romik2108]
      15 января 2019 в 11:18 Гілками

Romik2108 15.01.2019 11:01 пишет:

AM 15.01.2019 10:58 пишет:

Romik2108 15.01.2019 10:57 пишет:

Не знаю как раньше но в конце осени классик был с 2мя подушками потом сделали классик с 6-ю подушками, одно время были и те и те комплектации как сейчас - не знаю, надо уточнять.



ну так кажу ж - то десь осінню випустили супербомж комплектацію Классік без подушок, до того часу база була завжди з 6ма подушками



Разве были вообще без подушек ? Меньше 2х не видел, да и по каким то там нормам вроде нельзя вез них уже.



Ну 2 - то я маю на увазі без подушок Для мене в 2019 все що менше 6 - це без подушок


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
Киев
Сообщения: 524
С нами с 26.06.2017

Re: KIA sportage - быть или нет?) [Re: Voldemaar]
      15 января 2019 в 11:22 Гілками

Voldemaar 12.01.2019 22:42 пишет:

если знаком с арифметикой - считай, здесь не сложно.
х= расход дизеля
х+3= расход бензина
у=общий пробег автомобиля
1400 евро - разница в цене
стоимость ДТ и бензина примем за 1евро, стоимость обслуживания примем равной.

по этим вводным, дизель брать выгодно, если "у" равно или более (1400/3)*100= 46667км.

но, если установить ГБО - ситуация поменяется в другую сторону.



Почему в расчет берется полная разницы бензина/дизеля? Ведь при продаже дизель тоже будет стоить дороже, т.е от 1400 нужно окупить, допустим, 30-50% в зависимость от того когда будет продаваться, кроме случаев тотала. Поправьте, если я не прав.

Змінено pradd (11:57 15/01/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: KIA sportage - быть или нет?) [Re: Cypriot]
      15 января 2019 в 11:46 Гілками

Cypriot 15.01.2019 03:28 пишет:

Ganni 15.01.2019 01:28 пишет:

Baloo 15.01.2019 01:19 пишет:

если рассматривать только привод, полный безопасней переднего?


Зараз знов срач підніметься
Особисто для мене - так. Бо ці всі дремучі страшилки про вихід з заносу вже неактуальні років так.... відтоді як з"явилась esp короче, а от впевнено обігнати на трасі на погано розчищеній зимовій трасі (чи банально в сильний дощ) буде куди комфортніше ніж на моно




Комфортніше чи безпечніше? Обігнати на сніжній каші? Ви серйозно?)))
https://youtu.be/lKd3Pu3iU54


Давайте ще УАЗ якийсь чи буханку киньте в приклад
Там по-перше не зрозуміло на якому приводі їхав той Л200. По-друге у них супер-селект лише на топових модифікаціях йшли, а на простіших - ізі-селект без диференціалу, тому цілком імовірно що ваше відео про задньопривідне авто
А ще пікап загалом по своєму розподілу мас (важка морда, легенька дупа - до речі, по цій причині взимку багато хто з пікаповодів спецом пару мішків з піском кидає на задню вісь) - не найкращий приклад в темі про звичайні авто
Ну і по системі стабілізації теж не зрозуміло - я можу зараз помилятись, але вона там ішла лише на топовій комплектації і винятково з автоматичною коробкою

Одним словом, спростування моїх слов не вийшло


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Bellevue, WA
Сообщения: 9183
С нами с 15.12.2011

Re: KIA sportage - быть или нет?) [Re: Ganni]
      15 января 2019 в 11:55 Гілками

Ви можете розказувати що завгодно звичайно, але ПП, тим більш не постійний, жодним чином не покращує безпеку на слизькій трасі. ЖОДНИМ.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: KIA sportage - быть или нет?) [Re: peppermint]
      15 января 2019 в 12:00 Гілками

peppermint 15.01.2019 09:03 пишет:

Ganni 15.01.2019 01:28 пишет:

а от впевнено обігнати на трасі на погано розчищеній зимовій трасі




Є відео про нисан навара (https://www.youtube.com/watch?v=3TeZJ5EqOd0).
Невідомо чому, але мабуть повний привід був тут. Не допоміг.



Я зрозумів свою помилку - під повним приводом я маю на увазі не всі наявні його модифікації, а винятково ті, котрі використовуються на сучасних легкових автомобілях (тобто або постійний повний, або на сучасних муфтах) плюс весь набір електроніки для допомоги і підстраховки.

У Навари взагалі нема центрального диференціалу, тому на асфальті вони на задньому їздять. І я вище писав - пікап то взагалі специфічне авто ще й за рахунок специфіки розподілу маси


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Bellevue, WA
Сообщения: 9183
С нами с 15.12.2011

Re: KIA sportage - быть или нет?) [Re: Ganni]
      15 января 2019 в 12:01 Гілками
патриарх *
16 лет за рулем, Львов
Сообщения: 1005
С нами с 30.08.2018

Re: KIA sportage - быть или нет?) [Re: Baloo]
      15 января 2019 в 12:06 Гілками

Навіщо на трасі повний привід, не розумію. Різниця в ціні між шиповкою і липучкою скажімо нокіан хакка 8 і R в 16-му радіусі гривень 400 на колесі. 4 х 400 = 1600 грн і роби на трасі що хочеш.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: KIA sportage - быть или нет?) [Re: BlackFoFi]
      15 января 2019 в 12:10 Гілками

BlackFoFi 15.01.2019 10:01 пишет:

Ganni 15.01.2019 01:28 пишет:

Baloo 15.01.2019 01:19 пишет:

если рассматривать только привод, полный безопасней переднего?


Зараз знов срач підніметься
Особисто для мене - так. Бо ці всі дремучі страшилки про вихід з заносу вже неактуальні років так.... відтоді як з"явилась esp короче, а от впевнено обігнати на трасі на погано розчищеній зимовій трасі (чи банально в сильний дощ) буде куди комфортніше ніж на моно



Это так только в теории. На практике для обгонов куда важнее то какая резина стоит и отсутствие резких движений. В ютюбе полно видео где одинаковые тазики, разница только в приводе и резине. Так вот моно на зиме на глазах уезжает от полного на лете. И не надо цепляться к лету, многие зиму ставят на ПП такую что только зимой называется. А че, у меня же ПП!
Я не пытаюсь сказать что ПП не нужен, но и не стоит его выводить в ранг какой-то манны нбесной, что он решит ну абсолютно все проблемы на дороге
Кстати заметил ещё один интересный момент. Машина с дизелем увереннее вылазит из сугроба нежели такая же с бензинкой!


Ну звісно що треба в крайнощі залазити - якщо ПП, то лише на літній гумі, а якщо пузотерка, то лише на найкращій зимовій і ніяк інакше ага
Я фанат однієї лідируючої марки з найдорожчого цінового діапазону (не буду тут рекламувати) і тому всі свої авто в мене взуті в найостанніші на момент купівлі новинки - на гумі ніколи не економлю. Тому мої порівняння якраз точні
Ну і там Кіпріот кинув цитату, але він чомусь обрізав її з самого початку (сподіваюсь, випадково):
"нельзя быстро ускоряться- слишком сильное нажатие педали газа даже с электронными системами может вызвать кратковременную пробуксовку. Результат, на заднем приводе- занос (недавний пример ), на переднем- возможный снос и потеря управляемости, либо просто пробуксовка и невозможность ускориться. Именно в этой фазе обгона дает преимущество «честный» постоянный полный привод"
А шодо муфт, то стаття писана 5 років тому - зараз останні їх покоління підключають вісь непомітно швидко


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Bellevue, WA
Сообщения: 9183
С нами с 15.12.2011

Re: KIA sportage - быть или нет?) [Re: Ganni]
      15 января 2019 в 12:14 Гілками

Ще раз поясніть, будь ласка, яким чином ваша сучасна муфта покращує безпеку?)) Бо я бачу просто переливання з пустого в порожнє. Якщо машина не гальмує краще з ПП, а лише розганяється на слизькій дорозі, то це мінус до безпеки, а не плюс.

Змінено Cypriot (12:18 15/01/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
RTW **
36 лет (18 лет за рулем), Винница
Сообщения: 42773
С нами с 02.04.2007

Re: KIA sportage - быть или нет?) [Re: Cypriot]
      15 января 2019 в 12:20 Гілками

Если что-то пошло не так и электроника подключит зад, это не добавляет безопасности? Пусть не в два раза относительно переднего привода, но хоть 10%?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: KIA sportage - быть или нет?) [Re: Cypriot]
      15 января 2019 в 12:26 Гілками

Cypriot 15.01.2019 10:16 пишет:

Погугли, примеров таких полно. ПП на безопасность не влияет абсолютно. И гонять и ускоряться на скользкой дороге могут только идиоты, независимо от типа привода.


Ой ну от тільки не треба тут розказувати, що ви в подібних випадках всю дорогу, приміром від Броварів до Сум чи від Кіптів до Глухова (чи ще якісь приклади вузьких однополосок), тошните за фурою
Я теж родина сімейна, теж не гонзалес. І тому швидко здійснити маневр і швидко звільнити зустрічну смугу для мене в пріоритеті А не коли ти виходиш на обгін і весь доступний запас потужності йде в трубу... тобто в пробуксовку

З вашої ж статті:
"В чем опасность скользкой дороги?
Первое, нельзя быстро ускоряться- слишком сильное нажатие педали газа даже с электронными системами может вызвать кратковременную пробуксовку. Результат, на заднем приводе- занос (недавний пример ), на переднем- возможный снос и потеря управляемости, либо просто пробуксовка и невозможность ускориться"
.

Я спецом виділив і підкреслив слова з наведеної вами самим статті про що сам зараз веду мову Ну і далі там про те, що от якраз на цій фазі повний привід має перевагу. Ви ж не будете заперечувати вами самим кинуту статтю?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Bellevue, WA
Сообщения: 9183
С нами с 15.12.2011

Re: KIA sportage - быть или нет?) [Re: Alexandr]
      15 января 2019 в 12:27 Гілками

Я выложил выше статью с мифами о ПП - не поленитесь, узнаете что-то новое для себя.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Bellevue, WA
Сообщения: 9183
С нами с 15.12.2011

Re: KIA sportage - быть или нет?) [Re: Ganni]
      15 января 2019 в 12:29 Гілками

"Получается, автомобиль с полным приводом – автомобиль-обманщик. Он на разгоне вселяет уверенность в водителя, а проходит повороты и тормозит-то он так же, как и остальные! Так что не обольщайтесь!"

Я так и не понял, как более уверенный разгон в снежной каше улучшает безопасность.))

Змінено Cypriot (12:31 15/01/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
AM
Супер писатель! ***
Львів
Сообщения: 3174
С нами с 15.03.2013

Re: KIA sportage - быть или нет?) [Re: Cypriot]
      15 января 2019 в 12:31 Гілками

Cypriot 15.01.2019 12:14 пишет:

Ще раз поясніть, будь ласка, яким чином ваша сучасна муфта покращує безпеку?)) Бо я бачу просто переливання з пустого в порожнє. Якщо машина не гальмує краще з ПП, а лише розганяється на слизькій дорозі, то це мінус до безпеки, а не плюс.



Щвидший розгін - це мінус для безпеки при обгоні? серйозно?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
XS1
Достоевский **
Сообщения: 7515
С нами с 10.10.2010

Re: KIA sportage - быть или нет?) [Re: Alexandr]
      15 января 2019 в 12:31 Гілками

Alexandr 15.01.2019 12:20 пишет:

Если что-то пошло не так и электроника подключит зад, это не добавляет безопасности? Пусть не в два раза относительно переднего привода, но хоть 10%?



Да каждая ситуация индивидуальна. Ведь в авто есть еще и водитель, кроме электроники. Его роль все-таки основная. И если с моноприводом он со 100% уверенностью рассчитывает, что в любой момент времени толкают вперед лишь передние (задние) колеса, и от того строит свою "тактику поведения" в этой ситуации, то с любой подключайкой у тебя уверенности о степени распределения тяги между колесами задней/передней осей быть не может. А неоднозначность трактовки реакции автомобиля в плюсы по безопасности не запишешь. Проходимость, понятное дело, не обсуждается.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: KIA sportage - быть или нет?) [Re: R.Karp]
      15 января 2019 в 12:32 Гілками

R.Karp 15.01.2019 10:32 пишет:

Как по мне, что плюс ПП на трассе только в том, что при ускорении не дает пробуксовку передних колес


А чому це не можна віднести якраз до безпеки? На пробуксову йде час, витрачаються додаткові секунди, коли замість того щоб здійснити обгін за Х часу, ти тратиш на цей обгін Х+Y часу, де Y це оці втрати на пошук достатнього зчеплення однієї осі з покриттям?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Bellevue, WA
Сообщения: 9183
С нами с 15.12.2011

Re: KIA sportage - быть или нет?) [Re: AM]
      15 января 2019 в 12:33 Гілками

AM 15.01.2019 12:31 пишет:

Cypriot 15.01.2019 12:14 пишет:

Ще раз поясніть, будь ласка, яким чином ваша сучасна муфта покращує безпеку?)) Бо я бачу просто переливання з пустого в порожнє. Якщо машина не гальмує краще з ПП, а лише розганяється на слизькій дорозі, то це мінус до безпеки, а не плюс.



Щвидший розгін - це мінус для безпеки при обгоні? серйозно?




Конечно, огромный. Первый путь к заносу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
AM
Супер писатель! ***
Львів
Сообщения: 3174
С нами с 15.03.2013

Re: KIA sportage - быть или нет?) [Re: Cypriot]
      15 января 2019 в 12:34 Гілками

Cypriot 15.01.2019 12:33 пишет:

AM 15.01.2019 12:31 пишет:

Cypriot 15.01.2019 12:14 пишет:

Ще раз поясніть, будь ласка, яким чином ваша сучасна муфта покращує безпеку?)) Бо я бачу просто переливання з пустого в порожнє. Якщо машина не гальмує краще з ПП, а лише розганяється на слизькій дорозі, то це мінус до безпеки, а не плюс.



Щвидший розгін - це мінус для безпеки при обгоні? серйозно?




Конечно, огромный. Первый путь к заносу.



Окей, тоді найкраще авто для обгонів - Таврія. Там розгін взагалі мегаспокійний

Змінено AM (12:35 15/01/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Bellevue, WA
Сообщения: 9183
С нами с 15.12.2011

Re: KIA sportage - быть или нет?) [Re: Ganni]
      15 января 2019 в 12:35 Гілками

Ganni 15.01.2019 12:32 пишет:

R.Karp 15.01.2019 10:32 пишет:

Как по мне, что плюс ПП на трассе только в том, что при ускорении не дает пробуксовку передних колес


А чому це не можна віднести якраз до безпеки? На пробуксову йде час, витрачаються додаткові секунди, коли замість того щоб здійснити обгін за Х часу, ти тратиш на цей обгін Х+Y часу, де Y це оці втрати на пошук достатнього зчеплення однієї осі з покриттям?




Якщо автомобіль погано розганяється на слизькій дорозі, то це вам перше попередження не ганяти через ризик заносу. Чи ПП потім краще втримає автомобіль, який понесе по льоду?

Змінено Cypriot (12:36 15/01/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
3 користувачів і 46 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 82288

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія