autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Subaru Forester 2019 vs Nissan X-trail (12/13)

приверженец ***
Киев
Сообщения: 495
С нами с 12.01.2015

Re: Subaru Forester 2019 vs Nissan X-trail [Re: Чеширский Кот]
      18 января 2019 в 16:38 Гілками

С некоторыми моделями везертеча черного и еще какого-то цвета был косяк, стирались быстро, потом меняли по гарантии. ))

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье *****
Киев
Сообщения: 91
С нами с 20.05.2005

Re: Subaru Forester 2019 vs Nissan X-trail [Re: skyline_ua]
      28 января 2019 в 12:29 Гілками

Потестував на вихідних XV і Forester з прицілом на останній ближче до літа. Сподобалося усе, окрім декількох моментів:

- В Форестері не вдалося підключити телефон через Bluetooth до машини по-людськи. Точніше, підключити вдалося, але музика чомусь грала з якимось дивним рипінням. Консультант щиро здивувалася, спробувала свій телефон - аналогічний результат. Це проблема окремої машини або налаштувань, чи хтось ще помічав? Бо в мене зараз музика з телефону дуже якісно в машині грає, краще за FM суттєво. Обидва телефони на Android, в мене Galaxy S7, грав з Google Play Music.
- Якась дивна річ з комплектацією Форестера. В XV, окрім камер Eyesight є ще посередині третя камера. Як мені пояснили, відповідає за систему автоматичного регулювання дального-ближнього світла. В Форестері - більш дорогій машині - цієї опції чомусь немає взагалі.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 201
С нами с 27.05.2010

Re: Subaru Forester 2019 vs Nissan X-trail [Re: y_lexus]
      28 января 2019 в 12:58 Гілками

1) По блютусу все играет без проблем (Samsung S7 и S5). Возможно проблема машины или вашего телефона/его плеера.
Но гораздо качественнее и удобнее через Android Auto. Недостаток Android Auto - только через USB. Но и погода, и СМС, и гугл карты с заторами на центральный экран.
2) Автоматического переключения дальний-ближний в Форике нет, по крайней мере в 2019. Спрашивал в автосалоне. Есть только адаптивный свет при повороте.

По поводу ХV И Форика - как бы разные машины, не очень хорошо сравнивать. Посмотрите еще Тигуан для сравнения с Фориком.
По опциям Тигуан будет однозначно лучше, но и дороже существенно. Если денег не в обрез, а хватает на Тигуан в хорошей комплектации (по скидке в конце лета) то наверное лучше Тигуан.

Змінено Чеширский Кот (13:02 28/01/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
pad
опытный писатель *
40 лет, Киев
Сообщения: 1316
С нами с 01.12.2009

Re: Subaru Forester 2019 vs Nissan X-trail [Re: y_lexus]
      28 января 2019 в 13:30 Гілками

y_lexus 28.01.2019 12:29 пишет:

Потестував на вихідних XV і Forester з прицілом на останній ближче до літа. Сподобалося усе, окрім декількох моментів:

- В Форестері не вдалося підключити телефон через Bluetooth до машини по-людськи. Точніше, підключити вдалося, але музика чомусь грала з якимось дивним рипінням. Консультант щиро здивувалася, спробувала свій телефон - аналогічний результат. Це проблема окремої машини або налаштувань, чи хтось ще помічав? Бо в мене зараз музика з телефону дуже якісно в машині грає, краще за FM суттєво. Обидва телефони на Android, в мене Galaxy S7, грав з Google Play Music.
- Якась дивна річ з комплектацією Форестера. В XV, окрім камер Eyesight є ще посередині третя камера. Як мені пояснили, відповідає за систему автоматичного регулювання дального-ближнього світла. В Форестері - більш дорогій машині - цієї опції чомусь немає взагалі.




почитайте мою тему выбора
http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=11525173&an=0&page=0#Post11525173


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье *****
Киев
Сообщения: 91
С нами с 20.05.2005

Re: Subaru Forester 2019 vs Nissan X-trail [Re: Чеширский Кот]
      28 января 2019 в 15:39 Гілками

Чеширский Кот 28.01.2019 12:58 пишет:

1) По блютусу все играет без проблем (Samsung S7 и S5). Возможно проблема машины или вашего телефона/его плеера.
Но гораздо качественнее и удобнее через Android Auto. Недостаток Android Auto - только через USB. Но и погода, и СМС, и гугл карты с заторами на центральный экран.
2) Автоматического переключения дальний-ближний в Форике нет, по крайней мере в 2019. Спрашивал в автосалоне. Есть только адаптивный свет при повороте.

По поводу ХV И Форика - как бы разные машины, не очень хорошо сравнивать. Посмотрите еще Тигуан для сравнения с Фориком.
По опциям Тигуан будет однозначно лучше, но и дороже существенно. Если денег не в обрез, а хватает на Тигуан в хорошей комплектации (по скидке в конце лета) то наверное лучше Тигуан.



Дякую за відповіді, по музиці надихає. Мій телефон грає через блутус дуже якісно як в i3, так і на Kuga, хоча в останньому через FM-адаптер, тому не думаю, що з цим проблема. Щось в налаштуваннях магнітоли було, певно що.

XV катали, бо дуже подобається по дизайну моїй кращій половині. Мені теж ніби нічого, але трохи непрактична із-за багажника. І я хотів би туди потужніший двигун.

Щодо Тігуана - то так, гарне авто, але суттєво менше (хоча є XL), набагато дорожче (легко $10-12K, якщо на Тігуані наконфігурувати те ж саме, що у Форестері, навіть без eye-sight), і нижче за кліренсом. Форестер йде на заміну Куга, який садив на під'їздах до місця проживання декілька разів вже, такий собі досвід. Потрібно, щоб в машині не лише там всякі муфти адекватно працювали, а і кліренс був достатній. Форестер - це один з небагатьох олдскулів, який дотепер зберігає пристойну відстань до дороги. Точніше, до її подекуди відсутності

Я до того дивився на CX-5. Підходить по всьому, дуже подобається підвіска, динаміка, інтер'єр, як слухається керма та гальм. Але от всілякі ютюбні тести, де вона не може з'їхати з роликів, які ставляться лише перед передні колеса, якось мене розчарували.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье *****
Киев
Сообщения: 91
С нами с 20.05.2005

Re: Subaru Forester 2019 vs Nissan X-trail [Re: pad]
      28 января 2019 в 15:45 Гілками

pad 28.01.2019 13:30 пишет:


почитайте мою тему выбора
http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=11525173&an=0&page=0#Post11525173



Тігуан в результаті? Вітаю, шикарний вибір!

Для мене це вже інша цінова категорія. Я б тоді дивився на якусь мрію, якби цілився на ці гроші. Типу X3 або Volvo XC40. Вони близькі по ціні до Тігуана, але ближче мені якось. А Volvo ще й кліренс має - не приховаєш. Це одна з базових вимог.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 201
С нами с 27.05.2010

Re: Subaru Forester 2019 vs Nissan X-trail [Re: y_lexus]
      28 января 2019 в 15:54 Гілками

y_lexus 28.01.2019 15:39 пишет:


Дякую за відповіді, по музиці надихає. Мій телефон грає через блутус дуже якісно як в i3, так і на Kuga, хоча в останньому через FM-адаптер, тому не думаю, що з цим проблема. Щось в налаштуваннях магнітоли було, певно що.

XV катали, бо дуже подобається по дизайну моїй кращій половині. Мені теж ніби нічого, але трохи непрактична із-за багажника. І я хотів би туди потужніший двигун.

Щодо Тігуана - то так, гарне авто, але суттєво менше (хоча є XL), набагато дорожче (легко $10-12K, якщо на Тігуані наконфігурувати те ж саме, що у Форестері, навіть без eye-sight), і нижче за кліренсом. Форестер йде на заміну Куга, який садив на під'їздах до місця проживання декілька разів вже, такий собі досвід. Потрібно, щоб в машині не лише там всякі муфти адекватно працювали, а і кліренс був достатній. Форестер - це один з небагатьох олдскулів, який дотепер зберігає пристойну відстань до дороги. Точніше, до її подекуди відсутності

Я до того дивився на CX-5. Підходить по всьому, дуже подобається підвіска, динаміка, інтер'єр, як слухається керма та гальм. Але от всілякі ютюбні тести, де вона не може з'їхати з роликів, які ставляться лише перед передні колеса, якось мене розчарували.




Був такий самий вибір і також обрав Субару, бо було дешевше і в цілому все влаштувало. В принципі не жалкую. В такому бюджеті все одно його брав би. Було б більше грошей, брав би Тігуан той, що більший. Але влітку будуть напевно знижки на моделі 2018 року.

До літа купа часу натестуватись.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Subaru Forester 2019 vs Nissan X-trail [Re: pad]
      29 января 2019 в 09:44 Гілками

pad 28.10.2018 21:10 пишет:

Моя полноразмерзная запаска лежит в гараже.
Выкинул ее с целью уменьшения веса автомобиля.

Какой от нее смысл, если езжу по городу?
Если пробью колесо - вызову мобильное СТО и они подлатают.




а для чого?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Subaru Forester 2019 vs Nissan X-trail [Re: Молчун]
      29 января 2019 в 09:50 Гілками

Молчун 12.11.2018 11:28 пишет:

Чеширский Кот 11.11.2018 14:47 пишет:


Кстати, ещё удивился что нет предупреждения о непристегнутом переднем пассажире. Как бы тоже небольшой, но минус.



Такого просто не може бути. Можливо датчик не працює ?




у японців бувають подібні приколи, які не пояснюються нашою логікою.
це як у мене на Мазді 6 МПС. 6МПС - це була найповніша комплектація, але в ній не було датчиків ременів пасажирів, не було датчика світла і датчика дощу, хоча всі ці датчики були У ВСІХ ІНШИХ "бідніших" комплектаціях.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 201
С нами с 27.05.2010

Re: Subaru Forester 2019 vs Nissan X-trail [Re: Sergu44o]
      29 января 2019 в 13:36 Гілками

читал приколы по поводу сигнала о непристегнутом пассажире на западных форумах - народ жаловался что пищит, когда собака сидит на переднем не шутка..
прислушались к пользователям наверное, и убрали для всех )))))))

мне больше не хватало нормального центрального зеркала, но благодаря Интерциклону проблему решил. Я купил в Штатах - а они поставили - автодимируемые центральное и оба наружных вот это реально классная штука... теперь ночью в зеркала заднего вида вижу дорогу и контур ближней машины, а не ее фары....

Змінено Чеширский Кот (13:37 29/01/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
Киев
Сообщения: 525
С нами с 27.01.2009

Re: Subaru Forester 2019 vs Nissan X-trail [Re: Чеширский Кот]
      29 января 2019 в 13:50 Гілками

Чеширский Кот 29.01.2019 13:36 пишет:

читал приколы по поводу сигнала о непристегнутом пассажире на западных форумах - народ жаловался что пищит, когда собака сидит на переднем не шутка..
прислушались к пользователям наверное, и убрали для всех )))))))

мне больше не хватало нормального центрального зеркала, но благодаря Интерциклону проблему решил. Я купил в Штатах - а они поставили - автодимируемые центральное и оба наружных вот это реально классная штука... теперь ночью в зеркала заднего вида вижу дорогу и контур ближней машины, а не ее фары....




Скинь пожалуйста коды деталей. Я у видишников спрашивал о такой возможности - отказались =(


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 201
С нами с 27.05.2010

Re: Subaru Forester 2019 vs Nissan X-trail [Re: Lisovyy]
      29 января 2019 в 14:15 Гілками

Мне на Интерциклоне только сказали, что возьмут когда нет загрузки, так как долго делать. Но я был первым Дальше проще.

Для 2019 брал эти:
H501SSG304 - 2017-2019 Subaru Auto-Dimming Mirror with Compass & Homelink GENUINE
J201SFL301 - Auto-Dimming Exterior Mirror with Approach Light

Тут есть HomeLink для программирования открытия ворот, и на внешних - вежливая подсветка при приближении.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
Киев
Сообщения: 525
С нами с 27.01.2009

Re: Subaru Forester 2019 vs Nissan X-trail [Re: Чеширский Кот]
      29 января 2019 в 14:38 Гілками

Чеширский Кот 29.01.2019 14:15 пишет:

Мне на Интерциклоне только сказали, что возьмут когда нет загрузки, так как долго делать. Но я был первым Дальше проще.

Для 2019 брал эти:
H501SSG304 - 2017-2019 Subaru Auto-Dimming Mirror with Compass & Homelink GENUINE
J201SFL301 - Auto-Dimming Exterior Mirror with Approach Light

Тут есть HomeLink для программирования открытия ворот, и на внешних - вежливая подсветка при приближении.




Большое спасибо. Хоумлинк мне в приниципе негде применять (уже погуглил и вроде как есть такое-же, но без хоумлинка), но в целом это большой плюс (для меня как минимум), что есть возможность поменять зеркало.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 201
С нами с 27.05.2010

Re: Subaru Forester 2019 vs Nissan X-trail [Re: Lisovyy]
      29 января 2019 в 14:41 Гілками

Можно купить без Хоумлинка, будет на 50 баксов дешевле.
Только учитывай что в европейцах нет проводки, поэтому электрики тянут свою. 4 часа на всё где-то.

Если американец, то проводка есть - и можно вообще самому за 30 минут поставить.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье *****
Киев
Сообщения: 91
С нами с 20.05.2005

Re: Subaru Forester 2019 vs Nissan X-trail [Re: Чеширский Кот]
      30 января 2019 в 11:40 Гілками

Чеширский Кот 29.01.2019 13:36 пишет:


мне больше не хватало нормального центрального зеркала, но благодаря Интерциклону проблему решил. Я купил в Штатах - а они поставили - автодимируемые центральное и оба наружных вот это реально классная штука... теперь ночью в зеркала заднего вида вижу дорогу и контур ближней машины, а не ее фары....



І як воно, ліве американське плоске дзеркало? Для мене це шок взагалі, згадую свій досвід прокатних машин в США і Канаді - дотепер моторошно. Складалося враження, що мертва зона - це все навколо. В себе в американській i3 зразу ж замінив на європейське асферичне. Нехай без автозатемнення, зате безпечно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 201
С нами с 27.05.2010

Re: Subaru Forester 2019 vs Nissan X-trail [Re: y_lexus]
      30 января 2019 в 12:47 Гілками

y_lexus 30.01.2019 11:40 пишет:


І як воно, ліве американське плоске дзеркало? Для мене це шок взагалі, згадую свій досвід прокатних машин в США і Канаді - дотепер моторошно. Складалося враження, що мертва зона - це все навколо. В себе в американській i3 зразу ж замінив на європейське асферичне. Нехай без автозатемнення, зате безпечно.




Оно непривычное, но не плоское, штатное не сильно отличалось. В любом случае есть система контроля слепых зон, от которой больше толку ))

Змінено Чеширский Кот (12:50 30/01/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье *****
Киев
Сообщения: 91
С нами с 20.05.2005

Re: Subaru Forester 2019 vs Nissan X-trail [Re: Чеширский Кот]
      30 января 2019 в 16:08 Гілками

Так, мені робота цих лампочок сподобалася на дзеркалах. Особливо їх поважаю в сезон, коли їду на моті і бачу, як машини мене бачать теж. Хоча водії, певно, ні.

Неасферичне американське дзеркало на Форестері ефективне, певно що, із-за розміру. Такі нормальні лопухи встановлені. Для моєї i3 воно було неприйнятним, не видно нічого.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *
Сообщения: 290
С нами с 24.12.2016

Re: Subaru Forester 2019 vs Nissan X-trail [Re: y_lexus]
      30 января 2019 в 16:34 Гілками

ХВ по салону не чем не хуже Форика, места над головой только меньше и багажник, он реально маленький. Проходимость возможно получше Форика,меньше вес, короче свесы, клиренс тот же. Уникальность ХВ в том что она выглядит как обычный хетч, коим по сути и является, не выделяется в потоке, не кажется громоздкой и управляется вообще как лидеры С-класа, без намека на кросоверность и высокий клиренс.
y_lexus 28.01.2019 15:39 пишет:

Чеширский Кот 28.01.2019 12:58 пишет:

1) По блютусу все играет без проблем (Samsung S7 и S5). Возможно проблема машины или вашего телефона/его плеера.
Но гораздо качественнее и удобнее через Android Auto. Недостаток Android Auto - только через USB. Но и погода, и СМС, и гугл карты с заторами на центральный экран.
2) Автоматического переключения дальний-ближний в Форике нет, по крайней мере в 2019. Спрашивал в автосалоне. Есть только адаптивный свет при повороте.

По поводу ХV И Форика - как бы разные машины, не очень хорошо сравнивать. Посмотрите еще Тигуан для сравнения с Фориком.
По опциям Тигуан будет однозначно лучше, но и дороже существенно. Если денег не в обрез, а хватает на Тигуан в хорошей комплектации (по скидке в конце лета) то наверное лучше Тигуан.



Дякую за відповіді, по музиці надихає. Мій телефон грає через блутус дуже якісно як в i3, так і на Kuga, хоча в останньому через FM-адаптер, тому не думаю, що з цим проблема. Щось в налаштуваннях магнітоли було, певно що.

XV катали, бо дуже подобається по дизайну моїй кращій половині. Мені теж ніби нічого, але трохи непрактична із-за багажника. І я хотів би туди потужніший двигун.

Щодо Тігуана - то так, гарне авто, але суттєво менше (хоча є XL), набагато дорожче (легко $10-12K, якщо на Тігуані наконфігурувати те ж саме, що у Форестері, навіть без eye-sight), і нижче за кліренсом. Форестер йде на заміну Куга, який садив на під'їздах до місця проживання декілька разів вже, такий собі досвід. Потрібно, щоб в машині не лише там всякі муфти адекватно працювали, а і кліренс був достатній. Форестер - це один з небагатьох олдскулів, який дотепер зберігає пристойну відстань до дороги. Точніше, до її подекуди відсутності

Я до того дивився на CX-5. Підходить по всьому, дуже подобається підвіска, динаміка, інтер'єр, як слухається керма та гальм. Але от всілякі ютюбні тести, де вона не може з'їхати з роликів, які ставляться лише перед передні колеса, якось мене розчарували.




Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
pad
опытный писатель *
40 лет, Киев
Сообщения: 1316
С нами с 01.12.2009

Re: Subaru Forester 2019 vs Nissan X-trail [Re: Navi117]
      30 января 2019 в 19:07 Гілками

Navi117 30.01.2019 16:34 пишет:

ХВ по салону не чем не хуже Форика, места над головой только меньше и багажник, он реально маленький. Проходимость возможно получше Форика,меньше вес, короче свесы, клиренс тот же. Уникальность ХВ в том что она выглядит как обычный хетч, коим по сути и является, не выделяется в потоке, не кажется громоздкой и управляется вообще как лидеры С-класа, без намека на кросоверность и высокий клиренс.
y_lexus 28.01.2019 15:39 пишет:

Чеширский Кот 28.01.2019 12:58 пишет:

1) По блютусу все играет без проблем (Samsung S7 и S5). Возможно проблема машины или вашего телефона/его плеера.
Но гораздо качественнее и удобнее через Android Auto. Недостаток Android Auto - только через USB. Но и погода, и СМС, и гугл карты с заторами на центральный экран.
2) Автоматического переключения дальний-ближний в Форике нет, по крайней мере в 2019. Спрашивал в автосалоне. Есть только адаптивный свет при повороте.

По поводу ХV И Форика - как бы разные машины, не очень хорошо сравнивать. Посмотрите еще Тигуан для сравнения с Фориком.
По опциям Тигуан будет однозначно лучше, но и дороже существенно. Если денег не в обрез, а хватает на Тигуан в хорошей комплектации (по скидке в конце лета) то наверное лучше Тигуан.



Дякую за відповіді, по музиці надихає. Мій телефон грає через блутус дуже якісно як в i3, так і на Kuga, хоча в останньому через FM-адаптер, тому не думаю, що з цим проблема. Щось в налаштуваннях магнітоли було, певно що.

XV катали, бо дуже подобається по дизайну моїй кращій половині. Мені теж ніби нічого, але трохи непрактична із-за багажника. І я хотів би туди потужніший двигун.

Щодо Тігуана - то так, гарне авто, але суттєво менше (хоча є XL), набагато дорожче (легко $10-12K, якщо на Тігуані наконфігурувати те ж саме, що у Форестері, навіть без eye-sight), і нижче за кліренсом. Форестер йде на заміну Куга, який садив на під'їздах до місця проживання декілька разів вже, такий собі досвід. Потрібно, щоб в машині не лише там всякі муфти адекватно працювали, а і кліренс був достатній. Форестер - це один з небагатьох олдскулів, який дотепер зберігає пристойну відстань до дороги. Точніше, до її подекуди відсутності

Я до того дивився на CX-5. Підходить по всьому, дуже подобається підвіска, динаміка, інтер'єр, як слухається керма та гальм. Але от всілякі ютюбні тести, де вона не може з'їхати з роликів, які ставляться лише перед передні колеса, якось мене розчарували.







по поводу ХВ - мое мнение об этой машине, за 810.000 гривен вы получаете машину, с 2 литра движком которая НЕ ЕДИТ, и просто машинка. без багажника, маленькая, куцая и простая.
за 810.000 - можно машину получше поискать, как по мне.
если бы ХВ стоял 700.000 - да, норм. но за 810.000 гривен - та ну.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
41 год (16 лет за рулем), Sydney, AU
Сообщения: 2151
С нами с 20.03.2008

Re: Subaru Forester 2019 vs Nissan X-trail [Re: Чеширский Кот]
      31 января 2019 в 02:54 Гілками

Читал в наших обзорах, что XV это Impreza просто с более высоким клиренсом - отличий кроме клиренса нет. Так же упоминалось, что не обоснованно дорога

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
2 користувачів і 66 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 83966

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія