autoua
×
Autoua.netФорумКурилка

Заслуженное наказание гомофобу (7/7)

Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Заслуженное наказание гомофобу [Re: базилио]
      19 января 2019 в 06:50 Гілками

В ответ на:

Тому звільнення за бачення - ну, така собі справедливість. Можна було і перевести на роль десятго лебедя...





Якщо мова про побутову справедливість - то вона складається з трьох кроків:

1) припинити робити шкоду,
2) вибачитися та компенсувати шкоду тим, кого ти вже зкривдив - по мірі сил (в деяких ситуаціях повна компенсація може бути неможлива).
3) покарати винного, щоб іншим не хотілося так робити.

Перевод на "десятого лебедя" це даром, що марна витрата грошей (що робить шкоду спонсорам театра) - так ще і гарантія того, що пункт 1 не буде виконано (а він є найважлівішим).

А якщо мова є про кармічну справедливість, то скрепний фанат Путіна, який веде себе як хуліган з шостого Б ("шмаркотіння", "яіц не маєте", "не трахаєте жінок - вони перетворюються на чоловіків", "товстим треба ляпаса давати") повинен танцювати не в Парижі, а в Петербурзі, а ще краще - десь в районі Верхнього Волочка.



До речі, як ти ставишся до відмови пустити Кобзона до Європи на лікування? Це ж був фактично смертний вирок. Ти, хто відмовляли хворому співаку у візі - не могли цього не розуміти. Він теж нічого поганого не робив, так, ляпнув вслух всяких дурниць. Це було несправедливо по відношенню до Кобзона? чи таки справедливо - вважаючи на його позицію по всиновленню та лікуванню дітей за кордоном? (позицію по Україні я навіть не буду тут пригадувати.)

Змінено Никитка (07:16 19/01/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
7 лет (10 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5123
С нами с 25.06.2012

Re: Заслуженное наказание гомофобу [Re: Никитка]
      19 января 2019 в 10:11 Гілками

В ответ на:

чи приємно було б тобі працювати з людиною, яка називає християн "шмаркотинням", каже, що від них йдуть біди сучасного світу тощо? Чи не заважало би це робочому процесу?



повір, в специфіку моєї роботи входить співпраця з людьми, значно гіршими, ніж ти собі уявляєш. Є робота, а є особисте. Не можеш розділити проф.обов"язки і особисте - ну вибач. Доречі - перебування на форумі одночасно з базіліо має викликати у тебе ярий протест - але ти ж не княпаєш модераторам вимоги забанити мене (чи таки княпаєш? ) і сам не йдеш з демаршем. Якось вживається в тобі це протиріччя, правда?
В ответ на:

Тащемта травесті - це класика балету та театру. Це було нормою, яка домінує аж до 18 сторіччя, коли жінок ще не допускали до сцени.



фу, можна ж почитати історію балету. чи це знову Нікітка-2 щось написав?
В ответ на:

Начиная с 1681 года, участие в балетных спектаклях становится доступным для женщин. До того времени танцовщиками балета были только мужчины.




В ответ на:

Більш того, коли "Сплячу красуню" ставили вперше в 1890 - то фею Карабас танцював Енріко Цечетті. Чоловік, ага.
Так що, пардон, "заміна сплячої принцеси на сплячого принца" - це дуже давня балетна традиція.
(В зворотньому напрямку це те ж працює - один з найкращих Тібальтів, якого я бачив, був жінкою.)




Фея а не фей. Красуня а не красень. Тібальт а не Тібальта. - різницю не відчуваєш? Жіночу/чоловічу роль може виконувати чоловік/жінка, але це не міняє суть сюжету - красуня спить і її цілує принц, але не принц цілує сплячого принца. Чому? Бо такий сюжет. Буде інший сюжет - будуть інші актори.
В ответ на:

мене це щиро дивує - чоловіку можна в театрі або балеті зображати людину 15 сторіччя, інопланетянина, іграшку, тварину, людину іншої раси, чорта лисого (в буквальному розумінні цього слова). Це нормуль, це не дивує, і не викликає відторгнення.



якщо ти знаєш, як виглядає інопланетянин, лисий чорт і т.д насправді - то так,це теж викликатиме несприйняття. І це одна з причин провалів багатьох "рімейків" - коли ти маєш "шаблон", "категорію", і він раптом не співпадає.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
7 лет (10 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5123
С нами с 25.06.2012

Re: Заслуженное наказание гомофобу [Re: Никитка]
      19 января 2019 в 10:16 Гілками

В ответ на:

До речі, як ти ставишся до відмови пустити Кобзона до Європи на лікування? Це ж був фактично смертний вирок. Ти, хто відмовляли хворому співаку у візі - не могли цього не розуміти. Він теж нічого поганого не робив, так, ляпнув вслух всяких дурниць. Це було несправедливо по відношенню до Кобзона? чи таки справедливо - вважаючи на його позицію по всиновленню та лікуванню дітей за кордоном? (позицію по Україні я навіть не буду тут пригадувати.)



я ница і підла людина. Повір, рідна мама за Сірожу так не раділа, коли його взяли в париж, як я радів коли його звідти вигнали.
Та питання не в самому сірожі. Я вже кілька місяців тому писав про це - і знову чергове підтвердження.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Заслуженное наказание гомофобу [Re: базилио]
      19 января 2019 в 18:52 Гілками

В ответ на:


повір, в специфіку моєї роботи входить співпраця з людьми, значно гіршими, ніж ти собі уявляєш. Є робота, а є особисте. Не можеш розділити проф.обов"язки і особисте - ну вибач





Пардон, співпраця чи прийом клієнтів? Це суттєва різниця. Ти працюєш бік-о-бік з людьми, яки вголос ображають тебе або группу до якої ти належиш? (Наприклад, "к.кли - сосите, Путин - молодец" і так далі)

Бо, пардон, співпрацювати з фанатом рузького міру я не можу фізично, тому що він мене задає конкретної, не уявної шкоди. А як в тебе з цим? Ти з ними співпрацюєш? (просте питання - так чи ні.)

А що до ярого протесту щодо тебе - ти себе лестиш. Мене, в першу чергу цікаво до чого ти можеш дійти, щоб own the libs. А так, даром, що наші погляди розходяться - я можу бути з ними 100% не згоден, але доки ти не пропонуєш робити погано іншим, я буду тебе стебати та підкалувати, але якщо хтось захоче закрити тебе рота - я перший буду проти.

В ответ на:

якщо ти знаєш, як виглядає інопланетянин, лисий чорт і т.д насправді - то так,це теж викликатиме несприйняття.




Я знаю, як виглядає людина 15 сторіччя, тварина та іграшка - і, що дивно вони не викликають несприйняття. Я знаю, як виглядають азіати - і чомусь біла Чіо-Чіо-сан нікого не парить. І так далі. Так що, сорі, це пояснення не спрацювало.

Змінено Никитка (18:58 19/01/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Заслуженное наказание гомофобу [Re: базилио]
      19 января 2019 в 18:57 Гілками

В ответ на:

я ница і підла людина. Повір, рідна мама за Сірожу так не раділа, коли його взяли в париж, як я радів коли його звідти вигнали.





Я питав не за Сірожу - я питав за мертвого Кобзона. Як ти вважаєш, справедливо його не пустили лікуватися до Європи чи ні?

Я не розумію, чому ти не можеш дати просту відповідь на це питання і намагаєшся замість того змінити тему.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
7 лет (10 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5123
С нами с 25.06.2012

Re: Заслуженное наказание гомофобу [Re: Никитка]
      19 января 2019 в 19:49 Гілками

В ответ на:

Пардон, співпраця чи прийом клієнтів? В ответ на:



фанатів рузького міра у нас немає, явних (і тут я не сперечався б з тобою- відповідь- ні.), але персон "а что плохого било в ссср?" вистачає. Так, я їх тролю, щемлю, і....співпрацюю. Бо не зважаючи на свою гамнистіть вони непогані спеціалісти, а головне - треті особи від цього страждати аж ніяк не повинні.
В ответ на:

Я знаю, як виглядає людина 15 сторіччя, тварина та іграшка - і, що дивно вони не викликають несприйняття. Я знаю, як виглядають азіати - і чомусь біла Чіо-Чіо-сан нікого не парить. І так далі. Так що, сорі, це пояснення не спрацювало.




А азійська Чіо- когось парить? За відсутності можливостей, як то кажуть...Я теж Хмельницького в шкільному театрі грав, і нікого не парило що Хмельницькому 16 років і вуса з вати, а наймолодшому полковнику десь трохи за 40.
В балеті дефіцит також артистів також? Тоді пардон.
В ответ на:

Я питав не за Сірожу - я питав за мертвого Кобзона



шо сірожа, що йося.
Є така приказка- посієш вітер- пожнеш бурю. Співпраця з мафією, відмивання грошей, рузькемір...
зустрічне запитання - як ти вважаєш, дружину Пабло Ескобара в Німеччину не пустили заслужено?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Заслуженное наказание гомофобу [Re: базилио]
      20 января 2019 в 06:40 Гілками

В ответ на:

фанатів рузького міра у нас немає, явних (і тут я не сперечався б з тобою- відповідь- ні.)




Тут я бачу протиріччя.

З одного боку, з людиною, яка ображає тебе як члена групи (рузькемір, сасітє тощо) - не можливо співпрацювати.

А з з другого боку, з людиною, яка ображає інші групи ("шмаркотіння", "яєц в вас нема", "жінки перетворюються на чоловіків") - представники тих груп повинні співпрацювати, інакше це так собі справедливість. (Просто треба його десятим лебедем зробити і тоді усе буде норм, хай далі ображає.)

(Тут я мав бажання поглузувати на тему лицемірства, але вирішив, що це буде удар нижче пояса - це занадто навіть для такої підлої людини як я )




Але якщо казати про лицемірство як потенційну мотивацію - то ти промазав зі своїм імхом.

Ми, хомо сапієнс маємо обмежений ресурс емпатії. Але ми можемо його прокачувати (як ми можемо розвивати абстрактне мислення або тренувати м'язи). І найпростіший та найефективнішій спосіб його прокачати - це особисте спілкування з різними людьми. І коли в тебе з'являються добрі знайомі та друзі з груп, які зазвичай сприймаються як "не-дефолтна людина" (інші раса, стать, орієнтація, релігія тощо) - то образи та дурниці на їх адресу перестають бути фоновим шумом.

Змінено Никитка (10:35 20/01/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Заслуженное наказание гомофобу [Re: базилио]
      20 января 2019 в 06:56 Гілками

В ответ на:

А азійська Чіо- когось парить?




Азійська Чіо - це не зовсім коректне порівняння. Азійська Чіо-Чіо-сан - це як білий Ромео. А ось від чорного Лускунчика або азійської Джул'єти пукани палають, це факт.

Ось мені і дивно - чому вони палають тільки в один бік (біла Мадам Баттерфляй - норм, а азійська Джул'єта - ні)?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Sunnyvale, CA
Сообщения: 36268
С нами с 27.07.2004

Re: Заслуженное наказание гомофобу [Re: базилио]
      20 января 2019 в 06:59 Гілками

В ответ на:

зустрічне запитання - як ти вважаєш, дружину Пабло Ескобара в Німеччину не пустили заслужено?





Якщо коротко - то так.

Якщо докладно, то візові питання це взагалі не питання справедливості чи заслуг. Віза - це привілей, а не право.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
7 лет (10 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5123
С нами с 25.06.2012

Re: Заслуженное наказание гомофобу [Re: Никитка]
      23 января 2019 в 08:49 Гілками

знаєш, я не фанат ні опери, ні балету. Навіть близько. Але на мою думку, не зовсім правильно іти на виставу і дивитись у кого яка шкіра - якщо у нього голос чи танець на висоті - то чесно пофіг. А якщо він картавить і спотикається -то хоч він білий, хоч чорний. (А як ти думаєш - що буде, якщо скажімо, Нельсона Манделу зіграв би Ентоні Хопкінс?)
Але є і така думка - Israel Folau subsequently wrote a column explaining his views.[59] Rugby Australia's CEO, Raelene Castle, said that they accepted Folau's position, though they did not agree with his views, and he would not be sanctioned by the organisation.[60]


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумКурилка
Додаткова інформація
1 користувачів і 27 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator, Bivaliy, Sergu44o, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 5430

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія