autoua
×
Autoua.netФорумКурилка

Пептиди

V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14658
С нами с 24.07.2005

Пептиди
      29 января 2019 в 16:30 Гілками

Питання що перекликається з такою кількістю досок, що окрім до курілки на вставити .

Однокашнік на схилі років вирішів зайнятися хімічним бодібілдінгом. Мабуть йому в Норвегії більше нема чого робити. Чомусь він певний, що в нас американські препарати значно дешевші ніж в Норвегії чи в Латвії, тому просить йому допомогти.

Для початку хочу для себе розібратися:
- чи вірно я зрозумів призначення пептидів від PURCHASEPEPTIDES (USA)
CJC-1295 DAC (2 mg)
Peg Ipamorelin 5mg

- якщо це все ж таки чудова штука, то чи є легальні представники тут, щоб мати хоч якісь гарантії справжності товару?

- чи беруться доставляти подібні товари(ліки та харчові добавки) провідники/водії автобусів/тощо, бо міжнародними поштовими правилами воно прямо заборонено. попередній досвід доставки цьому ж камраду підводної рушниці показав, що вони теж не дуже хочуть на свою дупу пригод і що через Білорусь подібні штуки краще не возити.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 18540
С нами с 10.07.2001

Re: Пептиди [Re: Daugava]
      29 января 2019 в 17:08 Гілками

Daugava 29.01.2019 16:30 пишет:

Питання що перекликається з такою кількістю досок, що окрім до курілки на вставити .

Однокашнік на схилі років вирішів зайнятися хімічним бодібілдінгом. Мабуть йому в Норвегії більше нема чого робити. Чомусь він певний, що в нас американські препарати значно дешевші ніж в Норвегії чи в Латвії, тому просить йому допомогти.




ооо.... еще один "совок" я уже сто тыщщ мильенов раз описывал как после отказа от "дешевых, но очень хороших" препаратов из Украины, люди выздоравливали практически мгновенно. Если эти "американские препараты" тут дешевле, то это максимум будет крашеный крахмал с сахаром. Когда уже люди избавяться от этого совкового менталитета


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
42 года (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 7411
С нами с 07.01.2008

Re: Пептиди [Re: Daugava]
      29 января 2019 в 17:13 Гілками

Daugava 29.01.2019 16:30 пишет:

Питання що перекликається з такою кількістю досок, що окрім до курілки на вставити .

Однокашнік на схилі років вирішів зайнятися хімічним бодібілдінгом. Мабуть йому в Норвегії більше нема чого робити. Чомусь він певний, що в нас американські препарати значно дешевші ніж в Норвегії чи в Латвії, тому просить йому допомогти.

Для початку хочу для себе розібратися:
- чи вірно я зрозумів призначення пептидів від PURCHASEPEPTIDES (USA)
CJC-1295 DAC (2 mg)
Peg Ipamorelin 5mg

- якщо це все ж таки чудова штука, то чи є легальні представники тут, щоб мати хоч якісь гарантії справжності товару?

- чи беруться доставляти подібні товари(ліки та харчові добавки) провідники/водії автобусів/тощо, бо міжнародними поштовими правилами воно прямо заборонено. попередній досвід доставки цьому ж камраду підводної рушниці показав, що вони теж не дуже хочуть на свою дупу пригод і що через Білорусь подібні штуки краще не возити.




дабы не растекаться мыслью по древу - для начала разберитесь что такое пептиды.
потом я вам подскажу какова роль пептидов в ББ.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14658
С нами с 24.07.2005

Re: Пептиди [Re: -Виталя-]
      29 января 2019 в 18:44 Гілками

-Виталя- 29.01.2019 17:13 пишет:


дабы не растекаться мыслью по древу - для начала разберитесь что такое пептиды.
потом я вам подскажу какова роль пептидов в ББ.



Щодо ББ я висновок зробив виключно через те, що сайт, який ними торгував виглядав саме як їдальня для ББ-шника. Для чого воно моєму однокашнику - моя власна думка. До суті моїх питань воно мало відноситься, але додає граду в курілці.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
52 года, Киев
Сообщения: 19817
С нами с 03.09.2006

Re: Пептиди [Re: Daugava]
      29 января 2019 в 18:50 Гілками

Daugava 29.01.2019 18:44 пишет:

До суті моїх питань воно мало відноситься, але додає граду в курілці.


На сколько я в курсе, БАДы для спортсменов у нас таки есть дешевле, чем в ЕЭС. Но так как я совсем в этом не специалист, то советовать или нет их здесь покупать не могу. Однако отмечу - разница в цене таки есть.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Киевские хутора
Сообщения: 5721
С нами с 24.03.2011

Re: Пептиди [Re: Yashka]
      29 января 2019 в 19:07 Гілками

Yashka 29.01.2019 17:08 пишет:


ооо.... еще один "совок" я уже сто тыщщ мильенов раз описывал как после отказа от "дешевых, но очень хороших" препаратов из Украины, люди выздоравливали практически мгновенно. Если эти "американские препараты" тут дешевле, то это максимум будет крашеный крахмал с сахаром. Когда уже люди избавяться от этого совкового менталитета



тут некоторые никак не могут научиться правильно писать -тся и -ться, а ты про менталитет - штуку гораздо более сложную...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
56 лет (31 год за рулем), Киев
Сообщения: 3591
С нами с 28.05.2008

Re: Пептиди [Re: mitsukevi4]
      29 января 2019 в 19:13 Гілками

mitsukevi4 29.01.2019 19:07 пишет:


тут некоторые никак не могут научиться правильно писать -тся и -ться...





Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44497
С нами с 11.04.2006

Re: Пептиди [Re: mitsukevi4]
      29 января 2019 в 19:23 Гілками

Менталитет штука врождённая, а тся и ться приобритенная. Поэтому тут вопрос что более сложно.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
24 года за рулем, Киев-Ворохта
Сообщения: 13867
С нами с 03.11.2008

Re: Пептиди [Re: mitsukevi4]
      29 января 2019 в 19:44 Гілками

mitsukevi4 29.01.2019 19:07 пишет:

Yashka 29.01.2019 17:08 пишет:


ооо.... еще один "совок" я уже сто тыщщ мильенов раз описывал как после отказа от "дешевых, но очень хороших" препаратов из Украины, люди выздоравливали практически мгновенно. Если эти "американские препараты" тут дешевле, то это максимум будет крашеный крахмал с сахаром. Когда уже люди избавяться от этого совкового менталитета



тут некоторые никак не могут научиться правильно писать -тся и -ться, а ты про менталитет - штуку гораздо более сложную...




Филе менталитета (с) хотя корячччему латвийсссскому парню это простительно

Змінено VITASS (19:47 29/01/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14658
С нами с 24.07.2005

Re: Пептиди [Re: Daugava]
      29 января 2019 в 20:43 Гілками

Тут деякі ніяк не навчаться відрізняти Латвію від Естонії, але лізуть міряти температуру її мешканців Що вже про якійсь менталітет говорити.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
24 года за рулем, Киев-Ворохта
Сообщения: 13867
С нами с 03.11.2008

Re: Пептиди [Re: Daugava]
      29 января 2019 в 21:11 Гілками

Daugava 29.01.2019 20:43 пишет:

Тут деякі ніяк не навчаться відрізняти Латвію від Естонії, але лізуть міряти температуру її мешканців Що вже про якійсь менталітет говорити.




а в Латвии все намного быстрее чем в Эстонии? не знал, извиняюсь


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
гроза таксистов *
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 71924
С нами с 25.06.2002

Re: Пептиди [Re: Yashka]
      29 января 2019 в 23:55 Гілками

Yashka 29.01.2019 17:08 пишет:

Daugava 29.01.2019 16:30 пишет:

Питання що перекликається з такою кількістю досок, що окрім до курілки на вставити .

Однокашнік на схилі років вирішів зайнятися хімічним бодібілдінгом. Мабуть йому в Норвегії більше нема чого робити. Чомусь він певний, що в нас американські препарати значно дешевші ніж в Норвегії чи в Латвії, тому просить йому допомогти.




ооо.... еще один "совок" я уже сто тыщщ мильенов раз описывал как после отказа от "дешевых, но очень хороших" препаратов из Украины, люди выздоравливали практически мгновенно. Если эти "американские препараты" тут дешевле, то это максимум будет крашеный крахмал с сахаром. Когда уже люди избавяться от этого совкового менталитета


ТС совсем не о лекарственных препаратах пишет

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14658
С нами с 24.07.2005

Re: Пептиди [Re: VITASS]
      30 января 2019 в 09:21 Гілками

VITASS 29.01.2019 21:11 пишет:

а в Латвии все намного быстрее чем в Эстонии? не знал, извиняюсь



Естонія - по загальному рівню життя зайшла далі всіх країн з ex-USSR. Хто після цього ходить швидше? Характерний естонський акцент абсолютно не притаманний іншим мешканцям країн Балтії, бо вони зовсім з іншої мовної групи. Не кажу вже про "російськоммовний" шар до якого належить мій однокашник.
Власне тому ваш "жарт" для мене подібний достовірній історії про гуцула Ізю, що жене овець з полонини по Дерибасівській. Маячня та й годі.

BorisB 29.01.2019 23:55 пишет:

ТС совсем не о лекарственных препаратах пишет



Ну я особливо не заперечував, бо в переліку бажань однокашника ліки теж є . Просто я про них не згадував.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 10941
С нами с 05.11.2006

Re: Пептиди [Re: mitsukevi4]
      30 января 2019 в 12:35 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

mitsukevi4 29.01.2019 19:07 пишет:

Yashka 29.01.2019 17:08 пишет:


ооо.... еще один "совок" я уже сто тыщщ мильенов раз описывал как после отказа от "дешевых, но очень хороших" препаратов из Украины, люди выздоравливали практически мгновенно. Если эти "американские препараты" тут дешевле, то это максимум будет крашеный крахмал с сахаром. Когда уже люди избавяться от этого совкового менталитета



тут некоторые никак не могут научиться правильно писать -тся и -ться, а ты про менталитет - штуку гораздо более сложную...






Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
47 лет, Киев
Сообщения: 11077
С нами с 04.07.2003

Re: Пептиди [Re: Daugava]
      30 января 2019 в 15:58 Гілками

Ну они у нас явно не дешевле чем в Штатах.
да и с пересылкой непонятно как. Одно дело люди в ручной клади возят и то фифти-фифти, а по почте...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14658
С нами с 24.07.2005

Re: Пептиди [Re: Daugava]
      30 января 2019 в 16:34 Гілками

Поговорив з хлопцем, таки він не бодібілдітся, а намагається за допомогою різноманітних препаратів як ліків так і "пептидів" покращити своє самопочуття. Останній рік він для цього ходив до залу, але сил на зал не вистачає, бо робота в нього теж фізична.
Після цього я прослухав, як все погано в Латвії (де хоч на чорному ринку можна щось знайти) та Норвегії (яка взагалі суцільний колгосп який живе в печерах) з медициною, бо купити того, що тобі хочеться без рецепту зась. Навіть банальні антибіотики.
І така фігня в усіх сферах життя, єдине що рятує - українські та російські сайти.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель *
Киев
Сообщения: 1348
С нами с 28.01.2014

Re: Пептиди [Re: Daugava]
      30 января 2019 в 16:54 Гілками

Просто у них другой подход, каждый должен заниматься своей специальностью, врачи учатся по 5-7 лет плюс практика, а вы предлагаете противопоставить этому гугл и интернет статьи? Нету серебряной пули, есть разные методики и препараты но всегда есть приличные риски и ценой может оказаться здоровье, та же гормонально замещающая терапия строго по анализам и консультациям врачей и то не всегда нормально срабатывает. Нужно проверять свое здоровье и искать причину плохого самочувствия.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 10941
С нами с 05.11.2006

Re: Пептиди [Re: Daugava]
      30 января 2019 в 17:05 Гілками

Daugava 30.01.2019 16:34 пишет:

Поговорив з хлопцем, таки він не бодібілдітся, а намагається за допомогою різноманітних препаратів як ліків так і "пептидів" покращити своє самопочуття. Останній рік він для цього ходив до залу, але сил на зал не вистачає, бо робота в нього теж фізична.
Після цього я прослухав, як все погано в Латвії (де хоч на чорному ринку можна щось знайти) та Норвегії (яка взагалі суцільний колгосп який живе в печерах) з медициною, бо купити того, що тобі хочеться без рецепту зась. Навіть банальні антибіотики.
І така фігня в усіх сферах життя, єдине що рятує - українські та російські сайти.



О чем вообще речь? Если о БАД-ах, то в чем проблема заказать их прямо с сайта производителя с доставкой если у местных всё плохо?
Я беру на местном рынке у любого продавца (та же розетка), например вот такие витамины:
MEGA DAILY ONE PLUS
в розетке эта банка стоит 200 грн. за 60 капсул (по ссылке 120), т.е. цена совершенно сопоставимая с доставкой с сайта производителя.
Из работающего, проверенного лично на себе - аминокислота Л-триптофан и витамины комплексные. Реально работают, ощущается. Это конечно не лекарство, но эффект есть.
А вот пептиды я читал-читал и так и не понял в чём там фишка.
Правда триптофан мне доктор прописал.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
42 года (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 7411
С нами с 07.01.2008

Re: Пептиди [Re: Daugava]
      30 января 2019 в 17:10 Гілками

Daugava 30.01.2019 16:34 пишет:

Поговорив з хлопцем, таки він не бодібілдітся, а намагається за допомогою різноманітних препаратів як ліків так і "пептидів" покращити своє самопочуття.





охохо, это путь угрохать гормоналку.
для начала пусть пойдет и сдаст гормоналку на анализы.
после доктору будет понятно куда копать.

ну и для ликбеза может почитать про ГЗТ


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14658
С нами с 24.07.2005

Re: Пептиди [Re: ВадимМ]
      30 января 2019 в 18:41 Гілками

ВадимМ 30.01.2019 17:05 пишет:


в розетке эта банка стоит 200 грн. за 60 капсул (по ссылке 120), т.е. цена совершенно сопоставимая с доставкой с сайта производителя.



14.99 GPB це на третину більше ніж 2x200=400 гривен. Так що як раз бачимо, що в нас значно дешевше, а ще ж є і витрати на доставку.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумКурилка
Додаткова інформація
3 користувачів і 13 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator, Bivaliy, Sergu44o, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 1761

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія