autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Subaru Forester 2019 vs Nissan X-trail (13/13)

старый писатель ***
17 лет за рулем,
Сообщения: 825
С нами с 10.01.2013

Re: Subaru Forester 2019 vs Nissan X-trail [Re: slivabox]
      31 января 2019 в 08:52 Гілками

slivabox 31.01.2019 02:54 пишет:

Читал в наших обзорах, что XV это Impreza просто с более высоким клиренсом - отличий кроме клиренса нет. Так же упоминалось, что не обоснованно дорога


Не только клиренс - ещё есть пластиковые "внедорожные" накладки по кругу, и рейлинги на крыше!

У нас обычную Импрезу (не XV, не WRX) последний раз продавали году в 2012-м, мне кажется.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 201
С нами с 27.05.2010

Re: Subaru Forester 2019 vs Nissan X-trail [Re: Murkt]
      31 января 2019 в 09:08 Гілками

Murkt 31.01.2019 08:52 пишет:

slivabox 31.01.2019 02:54 пишет:

Читал в наших обзорах, что XV это Impreza просто с более высоким клиренсом - отличий кроме клиренса нет. Так же упоминалось, что не обоснованно дорога


Не только клиренс - ещё есть пластиковые "внедорожные" накладки по кругу, и рейлинги на крыше!

У нас обычную Импрезу (не XV, не WRX) последний раз продавали году в 2012-м, мне кажется.




Та ладно вам, хорошая машина тем, кто любит поменьше, или девочкам. Я жене куплю потом - проще чем на форике парковаться. До форика 2019 года она вообще у нас вроде была первой на новой платформе SGP.

Внутри она реально что новый Форик, только миниатюрный багажник и меньше места пассажирам сзади.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Киев
Сообщения: 2011
С нами с 29.03.2008

Re: Subaru Forester 2019 vs Nissan X-trail [Re: pad]
      31 января 2019 в 11:50 Гілками

pad 30.01.2019 19:07 пишет:

Navi117 30.01.2019 16:34 пишет:

ХВ по салону не чем не хуже Форика, места над головой только меньше и багажник, он реально маленький. Проходимость возможно получше Форика,меньше вес, короче свесы, клиренс тот же. Уникальность ХВ в том что она выглядит как обычный хетч, коим по сути и является, не выделяется в потоке, не кажется громоздкой и управляется вообще как лидеры С-класа, без намека на кросоверность и высокий клиренс.
y_lexus 28.01.2019 15:39 пишет:


В ответ на:

...




Дякую за відповіді, по музиці надихає. Мій телефон грає через блутус дуже якісно як в i3, так і на Kuga, хоча в останньому через FM-адаптер, тому не думаю, що з цим проблема. Щось в налаштуваннях магнітоли було, певно що.

XV катали, бо дуже подобається по дизайну моїй кращій половині. Мені теж ніби нічого, але трохи непрактична із-за багажника. І я хотів би туди потужніший двигун.

Щодо Тігуана - то так, гарне авто, але суттєво менше (хоча є XL), набагато дорожче (легко $10-12K, якщо на Тігуані наконфігурувати те ж саме, що у Форестері, навіть без eye-sight), і нижче за кліренсом. Форестер йде на заміну Куга, який садив на під'їздах до місця проживання декілька разів вже, такий собі досвід. Потрібно, щоб в машині не лише там всякі муфти адекватно працювали, а і кліренс був достатній. Форестер - це один з небагатьох олдскулів, який дотепер зберігає пристойну відстань до дороги. Точніше, до її подекуди відсутності

Я до того дивився на CX-5. Підходить по всьому, дуже подобається підвіска, динаміка, інтер'єр, як слухається керма та гальм. Але от всілякі ютюбні тести, де вона не може з'їхати з роликів, які ставляться лише перед передні колеса, якось мене розчарували.







по поводу ХВ - мое мнение об этой машине, за 810.000 гривен вы получаете машину, с 2 литра движком которая НЕ ЕДИТ, и просто машинка. без багажника, маленькая, куцая и простая.
за 810.000 - можно машину получше поискать, как по мне.
если бы ХВ стоял 700.000 - да, норм. но за 810.000 гривен - та ну.



По части оснащения это огромный прорыв для субару, не один ее конкурент не предлагает такого уровня оснащения и проходимости. Кст, система пассивной безопасности одна из лучших на которых доводилось ездить.
Едет не едет это все субъективно. Багажник таки мал.

Змінено ZinaZoya (11:52 31/01/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье *****
Киев
Сообщения: 91
С нами с 20.05.2005

Re: Subaru Forester 2019 vs Nissan X-trail [Re: pad]
      31 января 2019 в 12:10 Гілками

pad 30.01.2019 19:07 пишет:

по поводу ХВ - мое мнение об этой машине, за 810.000 гривен вы получаете машину, с 2 литра движком которая НЕ ЕДИТ, и просто машинка. без багажника, маленькая, куцая и простая.
за 810.000 - можно машину получше поискать, как по мне.
если бы ХВ стоял 700.000 - да, норм. но за 810.000 гривен - та ну.



Тут ідея в тому, що на все свій покупець - в різних людей різні пріоритети. Я дивився на XV за 880К з чимось (в топі), і вважав, що конкурентів немає на цьому ціновому рівні. Допоки не потестив Форестер і не зрозумів, що переплата того варта.

Що в XV сподобалося:
- Підвіска. Вона неперевершена, не гірше (але і не краще) лише у Форестері. Це для мене чи на найважливіший елемент. Я перетестив, певно, все, включно з Колеосом новим (нечасто побачиш машину, але в мене колись була минула версія - чудово накатав більше 150К км без проблем, то мене запросили ще на перший тест-драйв). Для мене близька підвіска в CX5 по відчуттях, і ще VAGах, але див. нижче. Усі інші конкуренти (які знаю - може, хтось сховався?) суттєво гірші.
- Кліренс. Аналогічно. В CX5 близький, особливо в попередньої версії, але по факту монопривід, що неприйнятно. В VAGах кліренсу ніц немає. Як немає і у інших конкурентів, окрім Ніссанів. Там близько, але там підвіска взагалі не задовольняє (був Мурано колись, усі його нагадують, тільки гірші). Якось так.
- ПП. Гарно працює, у комбінації з кліренсом взагалі немає конкурентів, хіба отой Форестер. Якщо кліренс відкинути, то, можливо, VAGи конкуренти. І то не факт, якщо всякі батли дивитися на ютубі.
- Відчуття на дорозі ніби ти в хетчбеку. По всьому. Це дорогого коштує, враховуючи підвіску, кліренс і ПП.
- Eyesight. Можливо, щось недогледів - в кого з конкурентів за 800-880 тис. є це все добро на борту? Для мене це важливо. Систем безпеки не буває забагато.

В заявленах на оглядах мінусах мотор-коробка-динаміка. Тут я ок, бо нічого не очікую від машини цього типу, вважаю рівень мінімально достатнім. В мене машини історично були швидші, а після багаторічного користування мотоциклом і і3 впродовж останнього року для мене не їде все, що коштує подібних грошей. В цьому ціновому діапазоні серед кросоверсів це правда. Наприклад, тестив Атеку за мільйон+ ціною на TSI 1.4. Так от, вона не їде абсолютно аналогічно. Тільки мотор звучить набагато гірше, коли в дзвін розкручується. XV я так не топтав, а розганявся він за відчуттями краще, звук був приємний.

Коробка мені дуже подобається, я за варіатор. Ніссанівський був набагато гірший, не було такого підхоплення на низьких оборотах. Але і він мені дуже подобався. Зараз в мене редуктор на електро, а з переключеннями я балуюсь на моті. Вверх без щеплення, вниз з перегазовкою - прикольно . На машині мені ці передачі аж взагалі не потрібні, головне прогнозована реакція на педаль акселератора, що у варіаторі є більше, аніж в гідротрансформаторі і навіть ДСГ (Атека не сподобалася на низьких передачах - затик, а потім стрибок - ніяк не полікують, бачу).

Тобто ці мінуси - вони ніби і мінуси, допоки не зрозумієш, що нічого кращого в грошах немає.

Щодо багажника - це дійсно жирнючий мінус. Дарма вони якусь докатку дрібну не поставили - збільшили б його бодай би на трохи, було б краще. Я б з ним легко змирився, оскільки можу скласти задній ряд. Велосипед і лижі ніби заходять, міряв, мені більше і не треба. Однак, це вже компроміс, хотілось би його уникнути.

От така точка зору може бути. Дуже суб'єктивна, але на те вона і моя, а не чужа


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье ****
Сообщения: 65
С нами с 28.12.2012

Re: Subaru Forester 2019 vs Nissan X-trail [Re: Чеширский Кот]
      4 февраля 2019 в 10:17 Гілками

Ребята, а кому попадался парт намбер светодиодных противотуманных фонарей на Форестер? Поделитесь, если есть. Спасибо!

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member
48 лет,
Сообщения: 116
С нами с 18.04.2014

Re: Subaru Forester 2019 vs Nissan X-trail [Re: d.pantin]
      10 февраля 2019 в 20:41 Гілками

d.pantin 04.02.2019 10:17 пишет:

Ребята, а кому попадался парт намбер светодиодных противотуманных фонарей на Форестер? Поделитесь, если есть. Спасибо!



Тоесть, ты хочешь в туманки светодиды вставить? я себе поменял на osram без кулера брал на автозвуке. Там стоят Н16


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье ****
Сообщения: 65
С нами с 28.12.2012

Re: Subaru Forester 2019 vs Nissan X-trail [Re: roun]
      13 февраля 2019 в 17:30 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

roun 10.02.2019 20:41 пишет:

d.pantin 04.02.2019 10:17 пишет:

Ребята, а кому попадался парт намбер светодиодных противотуманных фонарей на Форестер? Поделитесь, если есть. Спасибо!



Тоесть, ты хочешь в туманки светодиды вставить? я себе поменял на osram без кулера брал на автозвуке. Там стоят Н16



Нет. На американском рынке есть комплектация "Спорт". В ней идут светодиодные фанари.


Нет. На американском рынке есть комплектация "Спорт"

Змінено d.pantin (17:31 13/02/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 201
С нами с 27.05.2010

Re: Subaru Forester 2019 vs Nissan X-trail [Re: d.pantin]
      13 февраля 2019 в 21:13 Гілками

84501SJ010 left light 84501SJ000 right light 57731SJ150 left panel 57731SJ140 right panel The accessory fog kit is: H4510SJ000

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье ****
Сообщения: 65
С нами с 28.12.2012

Re: Subaru Forester 2019 vs Nissan X-trail [Re: Чеширский Кот]
      14 февраля 2019 в 10:34 Гілками

Чеширский Кот 13.02.2019 21:13 пишет:

84501SJ010 left light 84501SJ000 right light 57731SJ150 left panel 57731SJ140 right panel The accessory fog kit is: H4510SJ000




Мерси!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
53 года, Киев
Сообщения: 3102
С нами с 02.04.2014

Re: Subaru Forester 2019 vs Nissan X-trail [Re: pad]
      26 июня 2019 в 10:16 Гілками

pad 21.10.2018 22:40 пишет:

Вопрос автору темы - расскажите про ваше ощущения, после тест драйва.
Чо как он? Форик 2019




Ну, как-то так:
http://forum.autoua.net/showthreaded.php?Cat=0&Number=11735046&page=0&vc=1


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
53 года, Киев
Сообщения: 3102
С нами с 02.04.2014

Re: Subaru Forester 2019 vs Nissan X-trail [Re: Чеширский Кот]
      14 июля 2019 в 18:24 Гілками

Вопрос по топливу: в штатовском руководстве по эксплуатации (PDF удалось найти только для этого рынка) тип топлива регламентируется так:

Unleaded gasoline with 87 AKI (90 RON) or higher

Локализованный мануал для Украины я пока в руках не держал (но мне он был обещан "на почитать" в салоне, при подписании договора ), не терпится узнать, что сказано там? 90 RON означает, что можно лить наш 92-й или лучше, поправьте меня, если я ошибаюсь.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 201
С нами с 27.05.2010

Re: Subaru Forester 2019 vs Nissan X-trail [Re: Endorphinity]
      15 июля 2019 в 09:09 Гілками

Мне сказали лить 95й без добавок.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
53 года, Киев
Сообщения: 3102
С нами с 02.04.2014

Re: Subaru Forester 2019 vs Nissan X-trail [Re: Чеширский Кот]
      15 июля 2019 в 10:31 Гілками

Чеширский Кот 15.07.2019 09:09 пишет:

Мне сказали лить 95й без добавок.



Спасибо. Мне тоже так сказали, но, всё-таки, интересно, что на бумаге написано, двигатели-то одинаковы для обоих рынков


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
net
патриарх *
32 года за рулем, Киев
Сообщения: 1069
С нами с 24.05.2008

Re: Subaru Forester 2019 vs Nissan X-trail [Re: Endorphinity]
      20 июля 2019 в 18:06 Гілками

Двигатель одинаковый, настройки топлипных карт разные.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
53 года, Киев
Сообщения: 3102
С нами с 02.04.2014

Re: Subaru Forester 2019 vs Nissan X-trail [Re: net]
      5 августа 2019 в 18:25 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

С двигателем понятно, а топливная карта у меня ассоциируется только вот с этим, и даже гугление ничего нового не дало

net 20.07.2019 18:06 пишет:

Двигатель одинаковый, настройки топлипных карт разные.




С двигателем понятно, а топливная карта у меня ассоциируется только вот с этим, и даже гугление ничего нового не дало


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
4 користувачів і 94 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 83860

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія