autoua
Autoua.netФорумВыбор автомобиля

Поменять x3 f25 2.0 на f26 3.0

Супер писатель! **
26 лет за рулем, Бровары
С нами с 23.06.2009

Поменять x3 f25 2.0 на f26 3.0
      8 февраля 2019 в 20:34 Ветвями

Вот захотелось поменять свой 2.0d 2016 гв с пробегом 60 ткм на трехлитровый x4 оттуда.
Пробег авто рассматривается аналогичный как и гв.
Если опустить размер багажника, посадку сзади и свое знакомое vs чужое. Какой-то негатив по n57t есть? Насколько ему страшен европейский межсервисный и шумахеры за рулем?

Распечатать   Напомнить!   Уведомить модератора   Отправить по E-mail
Супер писатель! **
15 лет за рулем, Киев
С нами с 02.02.2008

Re: Поменять x3 f25 2.0 на f26 3.0 [Re: Gonchik74]
      8 февраля 2019 в 20:48 Ветвями

Очень крепкий мотор, только за цепью следить, лить масло с допусками и хорошее топливо

Достоевский ***
37 лет (21 год за рулем),
С нами с 17.08.2004

9 февраля 2019 в 21:15 Ветвями

а яка ціль ? Чи яка причина ?

Просто весна і своє авто "приїлося" ? Хочеться чогось нового ?

энтузиаст ***
С нами с 14.11.2014

10 февраля 2019 в 10:18 Ветвями

Очень хороший мотор. Мощный и крепкий. К вышеописанной цепи следить за вихревыми заслонками и демпфером коленвала.

Супер писатель! **
26 лет за рулем, Бровары
С нами с 23.06.2009

Re: Поменять x3 f25 2.0 на f26 3.0 [Re: Bimerok]
      10 февраля 2019 в 14:46 Ветвями

Bimerok 09.02.2019 21:15 пишет:

а яка ціль ? Чи яка причина ?

Просто весна і своє авто "приїлося" ? Хочеться чогось нового ?

Не те, щоб надоїло. Просто попадаються на очі на аукціонах за цілком прийнятні суми.
Зараз брат купив одну таку на продаж. Хочу взяти потестити пару тижнів, якщо ще по дорозі не продасть) Моя х3 все ж таки трохи валка. І мотора 190 кс на ці 1.8 т спорядженої маси якось малувато. На ф26 поголовно система налаштування підвіски. А ще у мене немає багато чого в комплектації, в тому числі іdrive. Жінчина ж q3 “оттуда” напакована доволі пристойно як для 13-го року. Наві, всякі там голосові набори тощо. Постійно щось нове там знаходжу. Днямт відкрив для себе автоматичне перемикання дальнє-ближнє - сподобалось. Так от, повертаючись до х3/х4, - мені доставити nbt, діодне світло, ходову зі змінами режимів руху винесе космічну суму, не говорячи вже про динаміку. Простіше продати своє і купити х4 3.0.

Достоевский ***
37 лет (21 год за рулем),
С нами с 17.08.2004

10 февраля 2019 в 20:58 Ветвями

В ответ на:

Не те, щоб надоїло. Просто попадаються на очі на аукціонах за цілком прийнятні суми.
Зараз брат купив одну таку на продаж. Хочу взяти потестити пару тижнів, якщо ще по дорозі не продасть) Моя х3 все ж таки трохи валка. І мотора 190 кс на ці 1.8 т спорядженої маси якось малувато. На ф26 поголовно система налаштування підвіски. А ще у мене немає багато чого в комплектації, в тому числі іdrive. Жінчина ж q3 “оттуда” напакована доволі пристойно як для 13-го року. Наві, всякі там голосові набори тощо. Постійно щось нове там знаходжу. Днямт відкрив для себе автоматичне перемикання дальнє-ближнє - сподобалось. Так от, повертаючись до х3/х4, - мені доставити nbt, діодне світло, ходову зі змінами режимів руху винесе космічну суму, не говорячи вже про динаміку. Простіше продати своє і купити х4 3.0.

ну я так і думав

надоїла )))

Хочеться більше сил, більше фаршу, щось новеньке з опцій

Тоді однозначно міняти,але головне в твоїйситуації - продати свій Х3 за бажану суму.

п.с. двигун дуже надійний. По суті і бензинові двигуни теж ок, я б не зупинявся тільки на 3л дизелі, бензин 3л теж ок

Изменено Bimerok (20:59 10/02/2019)

Супер писатель! **
26 лет за рулем, Бровары
С нами с 23.06.2009

Re: Поменять x3 f25 2.0 на f26 3.0 [Re: Bimerok]
      10 февраля 2019 в 21:48 Ветвями

Bimerok 10.02.2019 20:58 пишет:

В ответ на:

ну я так і думав

надоїла )))

Хочеться більше сил, більше фаршу, щось новеньке з опцій

Тоді однозначно міняти,але головне в твоїйситуації - продати свій Х3 за бажану суму.

п.с. двигун дуже надійний. По суті і бензинові двигуни теж ок, я б не зупинявся тільки на 3л дизелі, бензин 3л теж ок

Зараз європейці позбуваються дизельних авто. Ну і їжджу я не завжди агресивно, частіше тошню,
шашкую під настрій). У мене зараз середній за 60 ткм 6.7 л. Тут дизель 3.0 рулить ( ну по дописах з drive2 принаймні).
Щодо продажу - гадаєш мій х3 в m-обвісі з пробігом 60 і двома роками гарантії попереду продасться менш ніж за 35-37?

Изменено Gonchik74 (22:01 10/02/2019)

Autoua.netФорумВыбор автомобиля
Дополнительная информация
18 пользователей и 37 пожелавших остаться неизвестными читают этот форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator 

Распечатать всю тему

Права