autoua
×
Autoua.netФорумПаливо, ПММ та двигуни

Скидки Газ Shell OKKO WOG ділимось досвідом

Супер писатель! **
5 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3056
С нами с 01.07.2018

Скидки Газ Shell OKKO WOG ділимось досвідом
      15 февраля 2019 в 22:44 Гілками

На ГБО недавно, з середини липня (21 тис км), на початку заправлявся в любій бочці при дорозі, потім зрозумів що краще на цих АЗС що в заголовку теми, принаймі побачив що в стандартних бочках часто мені на 1-3 літри газу більше вливають ( дурять) ніж на ОККО і Шел, та і якість газу не завжди одинакова. Тільки хочеться заправлятись на брендових АЗС і щоб по ціні бочки чи дешевше.
Поділіться досвідом у кого які скидки та яким чином, чи доступні любому пересічному на ці АЗС, мене в першу чергу Шел та Окко цікавить, когось може і Wog.
Що знаю на даний момент:
ОККО - по фішці вертають 50 коп від ціни на АЗС. Також якщо скористатись ОККО Pay то може бути ще плюс 50 коп., поки що з цим методом не розібрався.
Шелл - при заправці від 30 літрів скидка 40 коп, що досить мало.
Зараз заправляюсь через програму "Toplyvo"(для андроїда), спочатку стабільно 1 грн на газ скидка Окко була, зараз чуть урізали, 90 коп, і таке враження що будуть далі урізати. Добавилось ут і Шелл, та через цю програму є свої незручності, наприклад на Шел талони газу кратні тільки 10 та 20 літрів, а наприклад 35 залити не получиться. Якщо взяти 40 літрів і кілька літрів не влізе то ці гроші просто пропадуть. На Окко через "Toplyvo" чуть зручніше, кратно 5 літрів та іноді є можливість довільне число літрів вибрати ( наприклад 38), та все одно не надто подобається заправлятись через ці QR-талони.
Отже поділіться в кого які варіанти отримання максимальної знижки від цих АЗС, цікавить все що в районі 1 грн +-.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумПаливо, ПММ та двигуни
Додаткова інформація
1 користувачів і 23 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  annex, Amateur, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 1929

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія