autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Выбор семейного авто

Супер писатель! **
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 3061
С нами с 06.04.2004

Выбор семейного авто
      17 февраля 2019 в 10:47 Гілками

Уже 5 лет катаюсь на газовом Туксоне (машине 12 лет), за это время с семьей откатал пол Европы (реально тысяч 50-60). Дети растут (3 -е) и сзади уже становится тесновато. Пару раз порывался на замену - смотрел Туран, Шаран (думал притащить с Европы), Но после высокой машины и полного привода тяжело садится в другое. Последнее на чем остановился - близнецы КИА/Хюндай - Соренто/Санта Фе (ручка, 2,4 бензин или 2,2 дизель) - возраст до 5лет и цена до 20000 у.е.и С одной стороны бензин ближе + газ можно доставить, но возможно на дизель глянуть.
А что в этой машине смотреть? Или какие варианты я пропустил ?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Выбор семейного авто [Re: Polalol]
      17 февраля 2019 в 12:54 Гілками

Якщо шукаєте просторий крос і до того ж не цураєтесь ГБО, то я б глянув на Хайлендер мого покоління в рестайлі 2012-2013 років (якраз перед виходом нового кузова). Там і так косяків було мало, а в рестайлі їх точно всі прибрали.
Плюс двигун прекрасно дружить з газом (стикався з людьми, котрі з нуля поставили і 300ткм+ пройшли без жодних нарікань і проблем)

По салону я в таких же сімейних умовах юзав всі три ряди в подорожах. Двоє ззаду, а хтось дуже складного підліткового віку безапеляційно окуповує собі всю гальорку
І всі щасливі До того ж трансформація цього покоління дозволяє тупо вийняти середню сидушку і другий ряд юзати як капітанські крісла (а також шоб вилазити з 3-го ряду)

В мене він ось вже 11 років а чи не єдина з натяжкою до нього претензія - споживання. Ну але це тому що я газу не хочу
Бо інакше навіть відкинувши фактор ціни я тупо не знаходжу достойної альтернативи такого ж рівня практичності Імхо американці шарять - для сімейного кроса ось ці пілот-хайлендери це бест оф зе бест


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
1 користувачів і 63 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 1300

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія