autoua
×
Autoua.netФорумКурилка

Куда поехать на майские? (7/7)

подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24256
С нами с 31.10.2014

Re: Куда поехать на майские? [Re: xonix406]
      19 февраля 2019 в 17:47 Гілками

xonix406 19.02.2019 17:41 пишет:


Но вот как можно сравнивать количество шедевров на 1 кв. км, например, в Италии и в Украине? Одной поездки в Италию достаточно, чтобы переплюнуть все, что вы видели до того и увидите после того до конца своей жизни в Украине.




А що тут дивного? Десь читав, що ЮНЕСКО вважає, що на території Італії сконцентровано близько 60% культурної спадщни планети.
Ну так Італія - одна. А туристів приваблюють навіть країни, де відверто немає чого дивитися, на кшталт тих же країн Балтії, Фінляндії, Швеції, Польші, ...
Україна, як на мене, переважає зазначені країни за кількістю потенційно привабливих туристичних об'єктів, але ніхто у нас цим предметно не займається.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
39 лет (18 лет за рулем),
Сообщения: 4035
С нами с 22.03.2011

Re: Куда поехать на майские? [Re: harald67]
      19 февраля 2019 в 18:25 Гілками

harald67 19.02.2019 17:47 пишет:

xonix406 19.02.2019 17:41 пишет:


Но вот как можно сравнивать количество шедевров на 1 кв. км, например, в Италии и в Украине? Одной поездки в Италию достаточно, чтобы переплюнуть все, что вы видели до того и увидите после того до конца своей жизни в Украине.




А що тут дивного? Десь читав, що ЮНЕСКО вважає, що на території Італії сконцентровано близько 60% культурної спадщни планети.
Ну так Італія - одна. А туристів приваблюють навіть країни, де відверто немає чого дивитися, на кшталт тих же країн Балтії, Фінляндії, Швеції, Польші, ...
Україна, як на мене, переважає зазначені країни за кількістю потенційно привабливих туристичних об'єктів, але ніхто у нас цим предметно не займається.



і не кажіть. Не було ж ніякого Великого князівства Литовського ж. Це ж нецікаво, це ж не наша історія. Вільнюс - райцентр на кшалт Білої Церкви, Каунас - так взагалі якийсь Жашків.
А у Румунії взагалі одні цигани (і Дракула).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
Сообщения: 1101
С нами с 05.12.2018

Re: Куда поехать на майские? [Re: El Erizo]
      19 февраля 2019 в 20:43 Гілками

UT7UX 19.02.2019 17:35 пишет:

Enza Zaden 19.02.2019 16:56 пишет:

можете не ехать) их там 12))



Спиз украли, сцуке?



я к этому непричастен)) а то скажете что я 13-ую пушку вот на эти штанишки променял (с) Попандопало

Змінено Enza Zaden (20:45 19/02/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
Понаоставался тут
Сообщения: 1150
С нами с 29.02.2008

Re: Куда поехать на майские? [Re: Enza Zaden]
      19 февраля 2019 в 23:21 Гілками

В Ужгород, смотреть на Эйфелевую башню и цветение сакур.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *
5 лет (14 лет за рулем), Киев
Сообщения: 268
С нами с 02.01.2019

Re: Куда поехать на майские? [Re: Eglor]
      21 февраля 2019 в 14:10 Гілками

Eglor 19.02.2019 18:25 пишет:

А туристів приваблюють навіть країни, де відверто немає чого дивитися, на кшталт тих же країн Балтії, Фінляндії, Швеції, Польші, ...
Україна, як на мене, переважає зазначені країни за кількістю потенційно привабливих туристичних об'єктів, але ніхто у нас цим предметно не займається.




О так, більшість найпривабливіших туристичних пам"яток України, було побудовано за часів Польщі чи Австро-Угорщини. Тому в України є багато чого цікавого, а ось в Польщі немає)))

Потенційно привабливі туристичні пам"ятки України вже давно розвалюються. Про туристичний потенціал країни я ще вчив в 11 класі, коли здавав екзамен з географії, але від тоді нічого не змінилось. Ми не країна для туризму, бо інфраструктури в нас немає взагалі.

Змінено Hoffner (14:12 21/02/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Сообщения: 1877
С нами с 08.06.2006

Re: Куда поехать на майские? [Re: harald67]
      21 февраля 2019 в 14:29 Гілками

harald67 19.02.2019 17:47 пишет:

.... де відверто немає чого дивитися, на кшталт тих же країн Балтії, Фінляндії, Швеції, Польші, ...
Україна, як на мене, переважає зазначені країни за кількістю потенційно привабливих туристичних об'єктів, але ніхто у нас цим предметно не займається.




кому нужны эти объекты, если нет дорог. ездить в незнакомых местах просто опасно для жизни. опасные перекрестки, ямы, нет разметки, знаков, освещения.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумКурилка
Додаткова інформація
0 користувачів і 9 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator, Bivaliy, Sergu44o, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 4127

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія