autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

місце проходження практики

старый писатель **
35 лет (16 лет за рулем), Рівне
Сообщения: 942
С нами с 23.05.2018

місце проходження практики
      25 февраля 2019 в 12:53 Гілками

Ситуйовина наступна - в мене працює дівчинка-студентка, і в неї на носі практик (5 курс, магістр, треба пари проводити). Якщо вона звалить на практику, не зможе працювати пару тижнів - а це ні в її, ні в моїх інтересах. Чи можна таку практику пройти в іншому універі? чи то має бути виключно той ВУЗ де вона вчиться?

буду вдячний за відповіді чи які підказки по толку

п.с. вона не планує іти далі викладати, а тому норм варіантом є і за $$$ рішити питання , головне зрозуміти чи можна по вищеописаній схемці;)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
36 лет (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7958
С нами с 18.06.2013

Re: місце проходження практики [Re: Sergio225]
      25 февраля 2019 в 12:57 Гілками

Sergio225 25.02.2019 12:53 пишет:

Ситуйовина наступна - в мене працює дівчинка-студентка, і в неї на носі практик (5 , магістр, треба пари проводити). Якщо вона звалить на практику, не зможе працювати пару тижнів - а це ні в її, ні в моїх інтересах. Чи можна таку практику пройти в іншому універі? чи то має бути виключно той ВУЗ де вона вчиться?

буду вдячний за відповіді чи які підказки по толку

п.с. вона не планує іти далі викладати, а тому норм варіантом є і за $$$ рішити питання , головне зрозуміти чи можна по вищеописаній схемці;)



Конечно можно за $$$ Знал бы ты сколько воинов так службу несет на в.к.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
35 лет (16 лет за рулем), Рівне
Сообщения: 942
С нами с 23.05.2018

Re: місце проходження практики [Re: sarbkiev]
      25 февраля 2019 в 12:58 Гілками

sarbkiev 25.02.2019 12:57 пишет:

Sergio225 25.02.2019 12:53 пишет:

Ситуйовина наступна - в мене працює дівчинка-студентка, і в неї на носі практик (5 , магістр, треба пари проводити). Якщо вона звалить на практику, не зможе працювати пару тижнів - а це ні в її, ні в моїх інтересах. Чи можна таку практику пройти в іншому універі? чи то має бути виключно той ВУЗ де вона вчиться?

буду вдячний за відповіді чи які підказки по толку

п.с. вона не планує іти далі викладати, а тому норм варіантом є і за $$$ рішити питання , головне зрозуміти чи можна по вищеописаній схемці;)



Конечно можно за $$$ Знал бы ты сколько воинов так службу несет на в.к.




ну то армія, а то наука) значить кажу їй хай шукає виходи і працює собі далі не парячи голову)))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
43 года,
Сообщения: 11709
С нами с 08.06.2015

Re: місце проходження практики [Re: Sergio225]
      25 февраля 2019 в 13:00 Гілками

Практика проводиться на будь-якому підприємстві, яке, плюс-мінус, підходить по спеціальності. Досить лише заключити договір практики, і все (але проходити практику у іншому ВУЗі - я такого ще не чув).
Проводити пари - це, як мені здається, усього кілька занять на увесь термін практики (якщо це не педагогічний ВУЗ - там я хз). Якщо це так - то простіше провести їх, і забути.
Дайте їй відпустку (це я говорю з точки зору викладача). Перед захистом диплому - їй усе-рівно потрібна буде відпустка, щоб нормально попрацювати над дипломом.

Ну і не стосовно питання, особисто моя думка - нафік вона взагалі вступала на 5-курс, якщо в неї вже є робота, і по спеціальності працювати не збирається? Ви їй, як магістру - підвищите зарплату?

Змінено VovkZ (13:09 25/02/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
35 лет (16 лет за рулем), Рівне
Сообщения: 942
С нами с 23.05.2018

Re: місце проходження практики [Re: VovkZ]
      25 февраля 2019 в 13:36 Гілками

VovkZ 25.02.2019 13:00 пишет:

Практика проводиться на будь-якому підприємстві, яке, плюс-мінус, підходить по спеціальності. Досить лише заключити договір практики, і все (але проходити практику у іншому ВУЗі - я такого ще не чув).
Проводити пари - це, як мені здається, усього кілька занять на увесь термін практики (якщо це не педагогічний ВУЗ - там я хз). Якщо це так - то простіше провести їх, і забути.
Дайте їй відпустку (це я говорю з точки зору викладача). Перед захистом диплому - їй усе-рівно потрібна буде відпустка, щоб нормально попрацювати над дипломом.

Ну і не стосовно питання, особисто моя думка - нафік вона взагалі вступала на 5-курс, якщо в неї вже є робота, і по спеціальності працювати не збирається? Ви їй, як магістру - підвищите зарплату?




мені не жаль було б її відпустити, але тут питання робоче - колектив у нас досить малий, і якщо іде одна людина в пік сезону, це значні перегрузки всім іншим, + їй же самій не буде на той час зп

щодо ремарки про 5 курс - влучно - але як на мене це ще не один десяток років мине доки вже не ми, а наші діти/внуки відмовляться від ідеї обо'язковості вищої освіти - зараз за винятком держконтор на це і не дивляться. я особисто культурно послав одного такого апліканта який вимагав від мене читати його резюме, бо це на його думку мало його висвітити як супер-пупер, і пох на те що він дубовий в мові і тупо не зможе виконувати своїх обов'язків - в нього ж диплом

п.с. від її ступеню вченого ставка ні вправо, ні вліво)))

Змінено Sergio225 (13:39 25/02/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11125
С нами с 10.03.2005

Re: місце проходження практики [Re: Sergio225]
      25 февраля 2019 в 14:22 Гілками

Sergio225 25.02.2019 13:36 пишет:

щодо ремарки про 5 курс - влучно - але як на мене це ще не один десяток років мине доки вже не ми, а наші діти/внуки відмовляться від ідеї обо'язковості вищої освіти



Так наче дипломи бакалавра після 4-го курсу видають - це вже вища освіта начебто. А магістратура - це вже майже науковий ступінь, а не просто вища освіта. Чи я щось плутаю?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
35 лет (16 лет за рулем), Рівне
Сообщения: 942
С нами с 23.05.2018

Re: місце проходження практики [Re: alt402]
      25 февраля 2019 в 14:23 Гілками

alt402 25.02.2019 14:22 пишет:

Sergio225 25.02.2019 13:36 пишет:

щодо ремарки про 5 курс - влучно - але як на мене це ще не один десяток років мине доки вже не ми, а наші діти/внуки відмовляться від ідеї обо'язковості вищої освіти



Так наче дипломи бакалавра після 4-го курсу видають - це вже вища освіта начебто. А магістратура - це вже майже науковий ступінь, а не просто вища освіта. Чи я щось плутаю?




це вже не перший рік так, але як казав вже вище - треба це захавати і перетравити)))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
50 лет (33 года за рулем), Кропивницкий/Киев
Сообщения: 4466
С нами с 22.04.2009

Re: місце проходження практики [Re: alt402]
      25 февраля 2019 в 16:39 Гілками

alt402 25.02.2019 14:22 пишет:

[ А магістратура - це вже майже науковий ступінь, а не просто вища освіта. Чи я щось плутаю?



дуже плутаєш.
магістр - просто вища освіта. зараз спеціалістів (як раніше) не дають.
бакалавр і магістр.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Та самая **
40 лет (17 лет за рулем), Киев
Сообщения: 21426
С нами с 13.08.2009

Re: місце проходження практики [Re: Ревизор]
      25 февраля 2019 в 16:56 Гілками

Ревизор 25.02.2019 16:39 пишет:

alt402 25.02.2019 14:22 пишет:

[ А магістратура - це вже майже науковий ступінь, а не просто вища освіта. Чи я щось плутаю?



дуже плутаєш.
магістр - просто вища освіта. зараз спеціалістів (як раніше) не дають.
бакалавр і магістр.



Не просто вища, а повна вища)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
2 користувачів і 33 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 1510

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія