autoua
×
Autoua.netФорумАвтотури за кордон

Київ - Мюнхен

ivv 1
важничающий писатель **
Киев, Троещина
Сообщения: 1628
С нами с 07.06.2005

Київ - Мюнхен
      18 марта 2019 в 12:39 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Доброго

Плануємо поїздку в Мюнхен, на Великдень. В Германію їдемо перший раз, отже хочу спитати досвіду.
Якщо виїхати з Києва зранку, десь о 5:00 ранку, 27/04 - це як раз перед Великоднем - чого очикувати на виїзді ? На мою думку повинно бути легше, бо більшість буде їхати в Україну, а не навпаки?

1. Якою дорогою краще їхати - Краковець - Краков - Вроцлав - Дрезден - Нюрнберг - Мюнхен (требе не сам Мюник, а трохи західніше) нормальний варіант, чи варто подумати через Угорщину - Австрію (2 кордони)

2. Де спланувати ночівлю - планую першу ніч стати десь в районі Кракова - встигнемо доїхати за день? Другу ночівлю - десь Дрезден - ОК? Їдемо з дітьми, подвигів не звершаємо.
3. Готелі букати на букінгу, чи може хтось знає перевірені недорогі точки -мотелі по маршруту на А4- буду вдячний.

Взагалі цікавить темп, на який розраховувати подорож. Зазвичай, я гугл множу на 1.5 наче виходить правильно. Вислухаю поради і підказки.
За кордон їздив, але на Румунію, Болгарію.

ДоброгоПлануємо поїздку в Мюнхен, на Великдень. В Германію їдемо перший раз, отже хочу спитати досвіду

Змінено ivv (12:50 18/03/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Сообщения: 744
С нами с 28.07.2008

Re: Київ - Мюнхен [Re: ivv]
      18 марта 2019 в 13:00 Гілками

ivv 18.03.2019 12:39 пишет:

Доброго

1. Якою дорогою краще їхати - Краковець - Краков - Вроцлав - Дрезден - Нюрнберг - Мюнхен (требе не сам Мюник, а трохи західніше) нормальний варіант, чи варто подумати через Угорщину - Австрію (2 кордони)






через Венгрию дольше где-то на 200 100 км, есть смысл только если затык на польской границе. Граница Венгрия-Австрия один раз только была небольшая тянучка из-за венгров, проверяющих виньетки. Можно ещё через Чехию, свернуть после Катовице, будет чуть короче чем если через Польшу-Германию. Да, и на наши праздники все венгры едут в Венгрию и образуется хуже чем на польской границе, так что скорей всего смысла нету, тем более что на польской вроде сейчас норм.

ivv 18.03.2019 12:39 пишет:


2. Де спланувати ночівлю - планую першу ніч стати десь в районі Кракова - встигнемо доїхати за день? Другу ночівлю - десь Дрезден - ОК? Їдемо з дітьми, подвигів не звершаємо.
3. Готелі букати на букінгу, чи може хтось знає перевірені недорогі точки -мотелі по маршруту на А4- буду вдячний.




мы обычно заранее букаем только когда домой едем, тогда есть смысл к вечеру подъехать под украинскую границу, переночевать, и утром дальше. Когда в Германию, после перехода границы можно всегда найти что-то в букинге вдоль дороги, когда понятно куда силы есть доехать. Ну и по А4 на многих стоянках есть небольшие гостиницы, на улице не останетесь.

За второй день до Мюнхена доехать можно не напрягаясь, вторая ночёвка под Дрезденом не нужна.

Змінено jnbu (19:00 18/03/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
53 года (33 года за рулем), Киев
Сообщения: 4239
С нами с 06.06.2014

Re: Київ - Мюнхен [Re: ivv]
      18 марта 2019 в 13:20 Гілками

Погоджуюсь з попереднім коментарем з приводу другої ночівлі. Вранці виїзжаєш з Києва, проходиш кордон (Польша, Угорщину зараз немає сенсу розглядати). Якщо пройдеш швидко, можна протягнути до Кракова, ні - я вчора ночував тут
https://www.booking.com/hotel/pl/jarosla...&#hotelTmpl
нам сподобалось.
Далі до Муніха за 10-11 годин доїхати реально. У мене в останніх подорожах що з гуглом, що з Sygic розрахований час збігався +- 15 хвилин.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
44 года (8 лет за рулем), Буча <-> Київ
Сообщения: 5539
С нами с 26.02.2016

Re: Київ - Мюнхен [Re: ivv]
      18 марта 2019 в 13:29 Гілками

Учтите, на нашу пасху будут увеличенные очереди на украинско-польской границе. На католическую в Германии закрыто просто все, даже супермаркеты которые 24\7. Только турки кебабы делают.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
UA 2
IesuiT **
пригород
Сообщения: 37182
С нами с 31.10.2005

Re: Київ - Мюнхен [Re: ivv]
      18 марта 2019 в 13:53 Гілками

через Венгрию если ехать то нужно ехать по дороге в горах в Украине, непонятно как там асфальт сейчас и участок в районе Берегово сейчас нет асфальта пишут, а так хоть и дольше но дорога красивее особенно в Австрии и граница быстрее вроде, но если польская граница до 5-6 часов, то логичнее через Польшу

Змінено UA (13:55 18/03/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ivv 1
важничающий писатель **
Киев, Троещина
Сообщения: 1628
С нами с 07.06.2005

Re: Київ - Мюнхен [Re: jnbu]
      18 марта 2019 в 13:58 Гілками

Тобто, можна планувати одну ночівлю в Польщі - "де ніч застане", а далі – вже тягнути до кінця? Щож, ідея робоча. Поляки питають якісь броні на кордоні? В аеропорту був так все випитував - де, що і страховки і грошей питав скільки маємо. Тут як з цим? Всі документи є, тільки от броні тоді не буде..

Ще підкажіть, яка середня ціна за ніч в мотелях орієнтовно?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Харьков
Сообщения: 4619
С нами с 12.01.2004

Re: Київ - Мюнхен [Re: ivv]
      18 марта 2019 в 14:18 Гілками

В ответ на:

чи варто подумати через Угорщину - Австрію (2 кордони)




дело не столько в двух границах, сколько в необходимости покупать венгерскую и австрийскую виньетки (а без них будет медленно)

В ответ на:

Де спланувати ночівлю - планую першу ніч стати десь в районі Кракова - встигнемо доїхати за день? Другу ночівлю - десь Дрезден - ОК? Їдемо з дітьми, подвигів не звершаємо.



на границе и даже в нейтральной зоне телефон ещё ловит сигнал без роуминга.
Соответственно, как пройдёте наших пограничников - уже будете вполне точно понимать, сколько вы ещё готовы проехать. Исходя из этого и забукаете.

В ответ на:

Взагалі цікавить темп, на який розраховувати подорож. Зазвичай, я гугл множу на 1.5 наче виходить правильно.


я обычно умножаю гугл на 1,2 (при том, что выше 110 езжу редко).
Также, мне очень нравится, как рассчитывает время Навител.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
45 лет (25 лет за рулем), Київ - Мюнхен
Сообщения: 890
С нами с 28.09.2003

Re: Київ - Мюнхен [Re: ivv]
      18 марта 2019 в 15:01 Гілками

ivv 18.03.2019 12:39 пишет:


1. Якою дорогою краще їхати - Краковець - Краков - Вроцлав - Дрезден - Нюрнберг - Мюнхен (требе не сам Мюник, а трохи західніше) нормальний варіант, чи варто подумати через Угорщину - Австрію (2 кордони)





У 2017 двічі їздив до Мюнхену саме першим маршрутом. Все ОК, окрім черг у Краківці

ivv 18.03.2019 12:39 пишет:


2. Де спланувати ночівлю - планую першу ніч стати десь в районі Кракова - встигнемо доїхати за день? Другу ночівлю - десь Дрезден - ОК? Їдемо з дітьми, подвигів не звершаємо.





Залежить від того, скільки часу втратиш на кордоні. Ми їхали так: виїзд о 8-9, обід під Рівно у "4х4", кордон біля 18ї, а далі - як пощастить. Ночівля у Кракові (останній раз тут - дуже сподобалося, але у нас обмеження вибору - потрібне було розміщення з собакою)
І другий день - з Кракова до Мюнхена.

GETZ з аеробоксом та повним завантаженням - їхали 120-130 максимум, тоже 1К км було трошки схоже на подвиг, бо дорогою треба зупинятися не лише на заправку, але і маля перевдягти/нагодувати. Але - зробили. Двічі.


ivv 18.03.2019 12:39 пишет:


Взагалі цікавить темп, на який розраховувати подорож. Зазвичай, я гугл множу на 1.5 наче виходить правильно. Вислухаю поради і підказки.
За кордон їздив, але на Румунію, Болгарію.




Гугл за кордоном дає точну відповідь "скільки часу в дорозі". Я не множу на коефіцієнт, а додаю приблизну кількість зупинок та їх тривалість. Мені так зручніше.
Автівку бажано перевірити перед дорогою, як завжди: підвіску і балансування коліс.
Ну і стандартні поради довгих подорожей - викрутку, запасні лампи, аптечку. Німці вимагають щоб кількість світловідбивних жилетів в авто відповідала кількості пасажирів, включно з дітьми - на випадок, якщо доведеться вийти з авто на автобані в сутінках/темряві.

Більшість пише, що заправлятися краще з’їжджати з автобану - але у мене бак маленький, біля 500км на трасі, тому мені шкода часу так часто кудись ломитися - тож заправлявся прямо на автобані.

З урахуванням пізнього заїзду в готель - раджу потурбуватися про їжу. Бо у Польщі о 22 чи щось магазини закриваються, тож краще заздалегідь подбати про це, наприклад придбавши на заправці.
В Баварії взагалі магазини до 20, і в неділю не працюють - із варіантів поза межами робочих годин лишаються заправки.
Бронюючи готель, раджу звернути увагу на роботу рецепції - позаминулого разу по-дурному вскочили в халепу, бо затрималися в дорозі, і приїхали в готель опівночі, а потім з’ясувалося, що рецепція до 23:00. Довелося швиденько і з використанням роумінгового інтернету шукати бодай щось що працювало цілодобово.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
32 года за рулем, Запорожье
Сообщения: 1729
С нами с 11.07.2012

Re: Київ - Мюнхен [Re: ivv]
      18 марта 2019 в 15:18 Гілками

ivv 18.03.2019 13:58 пишет:

Тобто, можна планувати одну ночівлю в Польщі - "де ніч застане", а далі – вже тягнути до кінця? Щож, ідея робоча. Поляки питають якісь броні на кордоні? В аеропорту був так все випитував - де, що і страховки і грошей питав скільки маємо. Тут як з цим? Всі документи є, тільки от броні тоді не буде..

Ще підкажіть, яка середня ціна за ніч в мотелях орієнтовно?



Я бы предложил в субботу доехать до Львова или чуть дальше до границы, остановиться в отеле на украинской стороне, а утром в Пасхальное воскресенье ехать на границу. На 99% на границе будет пусто и переход границы займет до часа. Дальше ехать через Польшу и Германию. У меня средняя скорость движения до вашего места обычно в районе 120. За 10-12 часов доедите до места. В воскресенье автобаны в Германии будут свободны от фур и ехать будет значительно легче. Перед границей с Германии съехать в сторону Згоржелеца на обед-ужин, заправку и за покупками.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ivv 1
важничающий писатель **
Киев, Троещина
Сообщения: 1628
С нами с 07.06.2005

Re: Київ - Мюнхен [Re: ivv]
      18 марта 2019 в 18:30 Гілками

Дуже круто! стільки нюансів, дякую всім. І наче все не нове, але так в одному місці зібрати - дуже круто!

Буду цілитися на Краків, а далі як пійде. Ще питання - оплата на дорозі через турнікети -шлагбаум чи купувати якісь віньети на АЗС? Скільки коштує дорога? І чи можна з собою брати яких бутерів (знаю, що мясо млеко яйко ні, але наскільки жорстко ні - бутер заберуть чи норм?) :-)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ivv 1
важничающий писатель **
Киев, Троещина
Сообщения: 1628
С нами с 07.06.2005

Re: Київ - Мюнхен [Re: ovc1313]
      18 марта 2019 в 18:34 Гілками

ovc1313 18.03.2019 15:18 пишет:

ivv 18.03.2019 13:58 пишет:

Тобто, можна планувати одну ночівлю в Польщі - "де ніч застане", а далі – вже тягнути до кінця? Щож, ідея робоча. Поляки питають якісь броні на кордоні? В аеропорту був так все випитував - де, що і страховки і грошей питав скільки маємо. Тут як з цим? Всі документи є, тільки от броні тоді не буде..

Ще підкажіть, яка середня ціна за ніч в мотелях орієнтовно?



Я бы предложил в субботу доехать до Львова или чуть дальше до границы, остановиться в отеле на украинской стороне, а утром в Пасхальное воскресенье ехать на границу. На 99% на границе будет пусто и переход границы займет до часа. Дальше ехать через Польшу и Германию. У меня средняя скорость движения до вашего места обычно в районе 120. За 10-12 часов доедите до места. В воскресенье автобаны в Германии будут свободны от фур и ехать будет значительно легче. Перед границей с Германии съехать в сторону Згоржелеца на обед-ужин, заправку и за покупками.




так думав, але за день кордон (хай і пустий), та всю Польшу і Німеччину не протягну. Я колись був в Болгарії закимарив, мало в відбійник не заїхав, ну його нафіг. Роки вже не ті %)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
32 года за рулем, Запорожье
Сообщения: 1729
С нами с 11.07.2012

Re: Київ - Мюнхен [Re: ivv]
      18 марта 2019 в 18:39 Гілками

Оплата в Польше на пунктах оплаты, талончик взял на следующем оплатил. Там могут быть затыки. Платить можно злотыми, евро или картами. В сумме около 8€, если не ошибаюсь.

Змінено ovc1313 (18:42 18/03/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Сообщения: 744
С нами с 28.07.2008

Re: Київ - Мюнхен [Re: ivv]
      18 марта 2019 в 19:26 Гілками

ivv 18.03.2019 13:58 пишет:

Ще підкажіть, яка середня ціна за ніч в мотелях орієнтовно?



около 50 евро за ночь за номер на четверых. В прошлом году в Катовице два номера за 25 были. Прямо у дороги будет чуть дороже, где-то до 100 евро.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 3164
С нами с 02.02.2008

Re: Київ - Мюнхен [Re: ovc1313]
      19 марта 2019 в 00:15 Гілками

ovc1313 18.03.2019 18:39 пишет:

Оплата в Польше на пунктах оплаты, талончик взял на следующем оплатил. Там могут быть затыки. Платить можно злотыми, евро или картами. В сумме около 8€, если не ошибаюсь.



В Польше два окошка и в каждом нужно по чуть чуть заплатить:)
2тс: ехать только львов-краков-мюнхен. Дорога платная только в Польше. Ценник что то около 5€ (в переводе с злотых естессно). Платить просто картой. Карта в Европе мастекард, перед поездкой позвони в банк что бы не залочили при подозрительных транзакциях из за рубежа.
Мне едется на одном дыхании до Мюнхена достаточно просто, если на краковце не застрять конечно. Но это мне, так что на истину не претендую.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ***
46 лет (25 лет за рулем), Germany, Nuernberg
Сообщения: 1212
С нами с 27.06.2009

Re: Київ - Мюнхен [Re: ivv]
      19 марта 2019 в 08:28 Гілками

1. Даже не раздумывай, едь через Польшу

2. Как правильно пишут - всё зависит от границы. Если повезёт и граница займёт не более 3 часов - до Кракова легко успеешь добраться. Лично я предпочитаю перед границей заночевать, потом, в шестом часу - на границу, очередь как правило небольшая, а там - часов в 4-5 дня уже в Нюрнберге.

3. Я в дороге смотрю через гуглмапс отели (уже со стоимостью) и в дороге уже решаю, где остановлюсь. В случае с непонятным временем перехода границы - так было бы оптимальнее


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
53 года (33 года за рулем), Киев
Сообщения: 4239
С нами с 06.06.2014

Re: Київ - Мюнхен [Re: ovc1313]
      19 марта 2019 в 13:10 Гілками

10 злотых,10 злотых и 16,20. Итого при нынешнем курсе злотого получается около 265 гривен. Я обычно покупаю злотые и не заморачиваюсь. Мало ли, карта не сработает, придется в евро платить.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
krk.pl
Сообщения: 9127
С нами с 14.10.2002

Re: Київ - Мюнхен [Re: ovc1313]
      20 марта 2019 в 13:31 Гілками

ovc1313 18.03.2019 18:39 пишет:

Оплата в Польше на пунктах оплаты, талончик взял на следующем оплатил.



это ты сейчас про италию рассказал.
на польской а4 просто платишь за заезд на следующий кусок трассы, никакой талончик не показываешь. стоит злотых по 10, табличка на каждой будке висит. еще и тариф прямо под окошком в будке на экранчике показывается


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
49 лет (21 год за рулем), Wroclaw, PL
Сообщения: 11826
С нами с 18.11.2002

Re: Київ - Мюнхен [Re: macman]
      20 марта 2019 в 13:33 Гілками

macman 20.03.2019 13:31 пишет:

ovc1313 18.03.2019 18:39 пишет:

Оплата в Польше на пунктах оплаты, талончик взял на следующем оплатил.



это ты сейчас про италию рассказал.
на польской а4 просто платишь за заезд на следующий кусок трассы, никакой талончик не показываешь. стоит злотых по 10, табличка на каждой будке висит. еще и тариф прямо под окошком в будке на экранчике показывается




Это на участке Краков-Катовице так. А на участке Катовице-Вроцлав именно так, как ovc1313 рассказал.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
krk.pl
Сообщения: 9127
С нами с 14.10.2002

Re: Київ - Мюнхен [Re: Cabai]
      20 марта 2019 в 13:35 Гілками

Cabai 20.03.2019 13:33 пишет:

macman 20.03.2019 13:31 пишет:

ovc1313 18.03.2019 18:39 пишет:

Оплата в Польше на пунктах оплаты, талончик взял на следующем оплатил.



это ты сейчас про италию рассказал.
на польской а4 просто платишь за заезд на следующий кусок трассы, никакой талончик не показываешь. стоит злотых по 10, табличка на каждой будке висит. еще и тариф прямо под окошком в будке на экранчике показывается




Это на участке Краков-Катовице так. А на участке Катовице-Вроцлав именно так, как ovc1313 рассказал.



гмммм....
тащемта, я там тоже ездил. правда, давно. ладно, мож и запамятовал


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
48 лет (20 лет за рулем), Кропивницький
Сообщения: 1085
С нами с 14.11.2005

Re: Київ - Мюнхен [Re: Andrey120]
      20 марта 2019 в 17:18 Гілками

Andrey120 19.03.2019 00:15 пишет:

... Карта в Европе мастекард, ...


с визой совсем не дружат?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумАвтотури за кордон
Додаткова інформація
0 користувачів і 52 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 6399

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія