autoua
×
Autoua.netФорумІнші подорожі

Турція-2019: РБ набирає оберти! (5/6)

мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Турція-2019: РБ набирає оберти! [Re: owner_kiev]
      18 февраля 2019 в 10:23 Гілками

owner_kiev 15.02.2019 17:17 пишет:

мне тут в ухо шепчут Тунис!



я ездил в Тунис до 2016 года, когда обрушилась Турция в 16 то поехал в Турцию , сейчас опять Тунис просматриваю.

Нам Тунис очень нравиться классная и интересная страна. НО отели там похуже, могут быть водоросли и медузы (которые больно жалят, пару раз попадал)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
43 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3873
С нами с 03.08.2006

Re: Турція-2019: РБ набирає оберти! [Re: Vladya]
      18 февраля 2019 в 10:49 Гілками

в яких регіонах бував і в якому місяці на медуз натрапляв?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44457
С нами с 11.04.2006

Re: Турція-2019: РБ набирає оберти! [Re: Vladya]
      18 февраля 2019 в 11:13 Гілками

Vladya 18.02.2019 10:23 пишет:

owner_kiev 15.02.2019 17:17 пишет:

мне тут в ухо шепчут Тунис!



я ездил в Тунис до 2016 года, когда обрушилась Турция в 16 то поехал в Турцию , сейчас опять Тунис просматриваю.

Нам Тунис очень нравиться классная и интересная страна. НО отели там похуже, могут быть водоросли и медузы (которые больно жалят, пару раз попадал)




Тараканы размером 10 см и летают
Грязнее Турции.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
молод душой и телом **
47 лет, Киев
Сообщения: 19497
С нами с 01.08.2005

Re: Турція-2019: РБ набирає оберти! [Re: tarakan]
      18 февраля 2019 в 11:32 Гілками

Греция
пусть 400 евро перелет
900 - жилье
остается на питание 1200 на 20 дней. это по 60 евро/день
частично гоотовить самим, частично - в кафе/ресторанах
вполне можно на 2500 на 43 недели хватить


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44457
С нами с 11.04.2006

Re: Турція-2019: РБ набирає оберти! [Re: Diamond_77]
      18 февраля 2019 в 11:36 Гілками

Diamond_77 18.02.2019 11:32 пишет:

Греция
пусть 400 евро перелет
900 - жилье
остается на питание 1200 на 20 дней. это по 60 евро/день
частично гоотовить самим, частично - в кафе/ресторанах
вполне можно на 2500 на 43 недели хватить




вот посоветуйте где вы жилье ищете надолго при самостоятельных поездках. На букингах? Хочется на месяц на какую-то виллу в Испании заехать и почуствовать себя алегархом.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
молод душой и телом **
47 лет, Киев
Сообщения: 19497
С нами с 01.08.2005

Re: Турція-2019: РБ набирає оберти! [Re: nickka]
      18 февраля 2019 в 11:39 Гілками

nickka 18.02.2019 11:36 пишет:

Diamond_77 18.02.2019 11:32 пишет:

Греция
пусть 400 евро перелет
900 - жилье
остается на питание 1200 на 20 дней. это по 60 евро/день
частично гоотовить самим, частично - в кафе/ресторанах
вполне можно на 2500 на 43 недели хватить




вот посоветуйте где вы жилье ищете надолго при самостоятельных поездках. На букингах? Хочется на месяц на какую-то виллу в Испании заехать и почуствовать себя алегархом.



букинг
а насчет вилл - вот здесь бывают хорошие предложения
https://www.facebook.com/RentinEurope/


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Турція-2019: РБ набирає оберти! [Re: tarakan]
      18 февраля 2019 в 11:54 Гілками

tarakan 18.02.2019 10:49 пишет:

в яких регіонах бував і в якому місяці на медуз натрапляв?



як що курорти то відпочивали в Сусі та Монастирі, хотіли ще якось взяти готель в Хаммамет, але там чогось завжди було дороге. Більше сподобався Сус, і ми жили в центрі міста, є змога гуляти по місту, поїхати в Порт ель Кантауї на, там взагалі багато розваг.
а так всі знають про курорти Сус, Монастір, Хаммамет, Махдія, о.Джерба
Готелі треба ретельно читати відгуки, в один готель несе водорості та медузи, а поруч готель так нічого немає, особливості приливів
А так багато мандрували по країні, і по античним містам і по пустелі і столиця. Завжди їздили на 15 днів. Був час їздити. І брали екскурсії і наймали окремо машину с екскурсоводом і самостійно. Мандрувати одне задоволення.
Ще плануємо на північ поїхати, там Туніська Европа ))Хочему у Бізерту, там не тільки пляжі, а різні гроти, термальні джерела то що ...
найголовніша перевага, це пляжі с м’яким піском, вільне пересування по країни, обожнюють дітей.
Хоча я також зараз давлюсь самостійно поїхати у Турцію, в том році знайома їздила з дитиною на місяць, винаймали житло в закритому комплексі з басейном в Анталії, незручності, так треба самому готувати їсти ходити на базар але місяць і вона за все проїзд житло проживання потратила 50тгрн.
Дивлюсь різні варіанти перельоту той же Пегас на мої дати коштує 20 тгрн на трьох з пересадкою в Анкарі (все займає 4,3 годин)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44457
С нами с 11.04.2006

Re: Турція-2019: РБ набирає оберти! [Re: Vladya]
      18 февраля 2019 в 12:26 Гілками

Vladya 18.02.2019 11:54 пишет:


Хоча я також зараз давлюсь самостійно поїхати у Турцію, в том році знайома їздила з дитиною на місяць, винаймали житло в закритому комплексі з басейном в Анталії, незручності, так треба самому готувати їсти ходити на базар але місяць і вона за все проїзд житло проживання потратила 50тгрн.
Дивлюсь різні варіанти перельоту той же Пегас на мої дати коштує 20 тгрн на трьох з пересадкою в Анкарі (все займає 4,3 годин)




Я в Бодруме видел такие коттеджные городки под сдачу с бассейном, рестораном и собственным пляжем. Пляж, правда, похуже отельных, но все равно, лежаки, матрасы... Мигрос рядом, там куриные окорочка продаются и прочая ерунда, базарчик небольшой. Рядом с домом столик на улице, стоянка для машины. Даже что-то вроде про трансфер говорилось на доске объявлений. До города маршрутка регулярно ходит, чтобы по набережной пошататься.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
52 года (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 9242
С нами с 12.02.2009

Re: Турція-2019: РБ набирає оберти! [Re: nickka]
      18 февраля 2019 в 12:59 Гілками

nickka 18.02.2019 12:26 пишет:

Vladya 18.02.2019 11:54 пишет:


Хоча я також зараз давлюсь самостійно поїхати у Турцію, в том році знайома їздила з дитиною на місяць, винаймали житло в закритому комплексі з басейном в Анталії, незручності, так треба самому готувати їсти ходити на базар але місяць і вона за все проїзд житло проживання потратила 50тгрн.
Дивлюсь різні варіанти перельоту той же Пегас на мої дати коштує 20 тгрн на трьох з пересадкою в Анкарі (все займає 4,3 годин)




Я в Бодруме видел такие коттеджные городки под сдачу с бассейном, рестораном и собственным пляжем. Пляж, правда, похуже отельных, но все равно, лежаки, матрасы... Мигрос рядом, там куриные окорочка продаются и прочая ерунда, базарчик небольшой. Рядом с домом столик на улице, стоянка для машины. Даже что-то вроде про трансфер говорилось на доске объявлений. До города маршрутка регулярно ходит, чтобы по набережной пошататься.


Мигрос дорого спешиал фо турыстов

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44457
С нами с 11.04.2006

Re: Турція-2019: РБ набирає оберти! [Re: owner_kiev]
      18 февраля 2019 в 13:13 Гілками

owner_kiev 18.02.2019 12:59 пишет:

Мигрос дорого спешиал фо турыстов





Понятно, но до остального надо на маршрутке ехать, а этот вон он, прямо у входа


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Турція-2019: РБ набирає оберти! [Re: nickka]
      18 февраля 2019 в 13:21 Гілками

nickka 18.02.2019 12:26 пишет:

Vladya 18.02.2019 11:54 пишет:


Хоча я також зараз давлюсь самостійно поїхати у Турцію, в том році знайома їздила з дитиною на місяць, винаймали житло в закритому комплексі з басейном в Анталії, незручності, так треба самому готувати їсти ходити на базар але місяць і вона за все проїзд житло проживання потратила 50тгрн.
Дивлюсь різні варіанти перельоту той же Пегас на мої дати коштує 20 тгрн на трьох з пересадкою в Анкарі (все займає 4,3 годин)




Я в Бодруме видел такие коттеджные городки под сдачу с бассейном, рестораном и собственным пляжем. Пляж, правда, похуже отельных, но все равно, лежаки, матрасы... Мигрос рядом, там куриные окорочка продаются и прочая ерунда, базарчик небольшой. Рядом с домом столик на улице, стоянка для машины. Даже что-то вроде про трансфер говорилось на доске объявлений. До города маршрутка регулярно ходит, чтобы по набережной пошататься.




Я Бодрум смотрел на майские так перелет пегасус стоил вообще шару и там можно на Кос греческий съездить или даже в Афины паромы ходят. В итоге отказался поедем в Копенгаген.
Но когда я смотрел Пегасус в Бодрум и Измир, то у меня укрепилось мнение что вообще то можно легко поехать самому. Правда по жилью на букинге цены не радовали, наверняка нужно жилье искать в другом месте, а не на букинге.
Турцию своим ходом я еще с прошлого года мониторю, хоть в том году и ездил по тур поездке, в этом году явно не осилить. Надо искать альтернативу.

К слову еще смотрел Грецию, перелет шара даже МАУ 350 уе стоит на троих, но по жилью и главное месту где жить и как с морем, то пока больше вопросов.

Змінено Vladya (14:38 18/02/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
43 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3873
С нами с 03.08.2006

Re: Турція-2019: РБ набирає оберти! [Re: Vladya]
      18 февраля 2019 в 13:29 Гілками

Vladya 18.02.2019 11:54 пишет:

tarakan 18.02.2019 10:49 пишет:

в яких регіонах бував і в якому місяці на медуз натрапляв?



як що курорти то відпочивали в Сусі та Монастирі, хотіли ще якось взяти готель в Хаммамет, але там чогось завжди було дороге. Більше сподобався Сус, і ми жили в центрі міста, є змога гуляти по місту, поїхати в Порт ель Кантауї на, там взагалі багато розваг.
а так всі знають про курорти Сус, Монастір, Хаммамет, Махдія, о.Джерба





мені сподобались відгуки по о. Джерба і готелі там хвалять... вроді як кращі, ніж в інших регіонах... правда?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
мандрівник **
46 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 12137
С нами с 10.10.2003

Re: Турція-2019: РБ набирає оберти! [Re: tarakan]
      18 февраля 2019 в 14:36 Гілками

tarakan 18.02.2019 13:29 пишет:

Vladya 18.02.2019 11:54 пишет:

tarakan 18.02.2019 10:49 пишет:

в яких регіонах бував і в якому місяці на медуз натрапляв?



як що курорти то відпочивали в Сусі та Монастирі, хотіли ще якось взяти готель в Хаммамет, але там чогось завжди було дороге. Більше сподобався Сус, і ми жили в центрі міста, є змога гуляти по місту, поїхати в Порт ель Кантауї на, там взагалі багато розваг.
а так всі знають про курорти Сус, Монастір, Хаммамет, Махдія, о.Джерба





мені сподобались відгуки по о. Джерба і готелі там хвалять... вроді як кращі, ніж в інших регіонах... правда?



Джерба, так там круті пляжі, але це рибацьки села. Наприклад ми в Сус їхали бо хотіли місто, музеї то що ... На джербі німа нічого там тількі пляжний відпочінок.

Але ж всетаки радив поїхати античними містами, круть. Ми були Дугга, Ель-Джем, Удна, Тубурбо-Маджус, Загван. А також столиця Туніс, музей Бардо, Багато де були в Сусі та Монастірі. Але це буде далеко від Джерби.
Ну і зрозуміло Карфаген, Сіді-Бу-Саід, Кайруан, Манмата, Дуз де починається пустеля ну і звісно Шотт ель Джерід
Ні всеж таки, круто там, у мене є путівничок повністтю заюзаний нашими мадрами Тунісом.

Змінено Vladya (14:36 18/02/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
53 года (33 года за рулем), Киев
Сообщения: 4236
С нами с 06.06.2014

Re: Турція-2019: РБ набирає оберти! [Re: Vladya]
      18 февраля 2019 в 17:39 Гілками

В Турции последний раз был в июле 2013 года именно своим ходом.Туда еще Виззаир летал из Жулян. Билеты обошлись 1500 гривен туда обратно с человека. Билеты покупал как сейчас помню 3 января на 29 июня. Нашел отель 5* с Оллом на Букинге в Окуджаларе, по хорошей цене, но нужно было сразу платить. Загуглил его название и нашел сайт. Написал туда письмо и через 2 часа получил ответ, что без проблем, 500 долларов за бронь переводом и 2 семейных 2-х комнатных номера ваши (ездили двумя семьями 4 и 3 человека). У них же заказали трансфер из аэропорта. Вышли из квартиры в 16.00, в 23.00 уже кушали вечерний супчик в отеле. В аэропорту Анталии нас встречал новый 20-ти местный микроавтобус Мерседес на нас семерых. Водитель с табличкой стоял на выходе из аэропорта. Стоил этот трансфер 100 евро за 7-х. (ехать 120 км.)
Ради интереса позвонил в турагенство (за 3 месяца до даты вылета) и попросил посчитать сколько будет стоить этот отель с перелетом на наши даты. Объявленная сумма превышала на 1000 долларов ту, что мы потом потратили вместе с рафтингом и легким шопингом.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 12957
С нами с 29.03.2005

Re: Турція-2019: РБ набирає оберти! [Re: tarakan]
      19 марта 2019 в 14:18 Гілками

Я так понял, никто РБ в Турцию не воспользовался в этом году?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
43 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3873
С нами с 03.08.2006

Re: Турція-2019: РБ набирає оберти! [Re: igg]
      19 марта 2019 в 15:28 Гілками

я... перший раз в житті... не пожалкував... чи буду повторювати? не впевнений... дуже багато "якщо"...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24164
С нами с 31.10.2014

Re: Турція-2019: РБ набирає оберти! [Re: Vladya]
      19 марта 2019 в 17:38 Гілками

Vladya 18.02.2019 13:21 пишет:

nickka 18.02.2019 12:26 пишет:

Vladya 18.02.2019 11:54 пишет:


Хоча я також зараз давлюсь самостійно поїхати у Турцію, в том році знайома їздила з дитиною на місяць, винаймали житло в закритому комплексі з басейном в Анталії, незручності, так треба самому готувати їсти ходити на базар але місяць і вона за все проїзд житло проживання потратила 50тгрн.
Дивлюсь різні варіанти перельоту той же Пегас на мої дати коштує 20 тгрн на трьох з пересадкою в Анкарі (все займає 4,3 годин)




Я в Бодруме видел такие коттеджные городки под сдачу с бассейном, рестораном и собственным пляжем. Пляж, правда, похуже отельных, но все равно, лежаки, матрасы... Мигрос рядом, там куриные окорочка продаются и прочая ерунда, базарчик небольшой. Рядом с домом столик на улице, стоянка для машины. Даже что-то вроде про трансфер говорилось на доске объявлений. До города маршрутка регулярно ходит, чтобы по набережной пошататься.




Я Бодрум смотрел на майские так перелет пегасус стоил вообще шару и там можно на Кос греческий съездить или даже в Афины паромы ходят. В итоге отказался поедем в Копенгаген.
Но когда я смотрел Пегасус в Бодрум и Измир, то у меня укрепилось мнение что вообще то можно легко поехать самому. Правда по жилью на букинге цены не радовали, наверняка нужно жилье искать в другом месте, а не на букинге.
Турцию своим ходом я еще с прошлого года мониторю, хоть в том году и ездил по тур поездке, в этом году явно не осилить. Надо искать альтернативу.

К слову еще смотрел Грецию, перелет шара даже МАУ 350 уе стоит на троих, но по жилью и главное месту где жить и как с морем, то пока больше вопросов.




Що робити у бодрумі на початку травня?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 12957
С нами с 29.03.2005

Re: Турція-2019: РБ набирає оберти! [Re: tarakan]
      19 марта 2019 в 21:05 Гілками

tarakan 19.03.2019 15:28 пишет:

я... перший раз в житті... не пожалкував... чи буду повторювати? не впевнений... дуже багато "якщо"...



поделись опытом, что\почем\на когда?...
и это...не пожалкував - про що?....что имеешь в виду, что хорошую цену выловил, и она точно не будет ниже?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
43 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3873
С нами с 03.08.2006

Re: Турція-2019: РБ набирає оберти! [Re: igg]
      20 марта 2019 в 09:30 Гілками

Звичайно! Які питання?

Значить діло було так...

по перше, на літній відпочинок із дитиною на 3 тижні плюс-мінус ми їздимо в один і той же час (кінець серпня-початок вересня) в один і той же готель (верніше в 2, які є ексклюзивом у Анекса останні 3-4 роки... моє пояснення може бути трішки схоже на марення... короче... є 2 готелі один напроти другого - один то Клуб Дем Спа - старезний але реновований і чисто сімейний з олл ін і напроти нього новенький Кватро Біч з ультра олл чисто тусовочний, як на мене. У них один власник і хотел менеджер Кватри керує і Клуб Дем. У нас із ним дружні стосунки. Так ось, жити ми полюбляємо у двохповерхових бунгало в саду Клуб Дем, а туснячити в Кватрі. Тому за домовленістю з шефом ми оплочуємо Кватру, а селять нас в Клуб Дем і надягають подвійний браслет двох готелів - такі вони ввели буквально рік-два тому - і вільно абсолютно користуємося всією інфраструктурою двох готелів)...це прилюдія

так як минулого року, коли ми нарешті навесні були готові бронювати свій літній відпочинок ми були дуже неприємно здивовані - найдешевші номери були вже недоступні... доступна категорія номерів коштувала десь +$1 200 від найдешевшого. Це нас жодним чином не влаштовувало і ми домовились з менеджером, що на один день Анекс відкриє доступ для України на бронювання найдешевших номерів, щоб ми забронювались. Так і зробили. Але, по приїзду, нам було сказано, що політика готелів дуже проста і щоб ми не чекали до останнього, а бронювались по ранньому так як тоді і місць валом і прайс найнижчий.
Цьогоріч, як тільки на сайті Анекса наші готелі стали доступні, за попередньою згодою з менеджментом готелів, ми відразу забронювались на 16.08.2019 р.
Плюс один у цьому всьому... верніше два... перший, що ми точно забронювали те, що хотіли. І другий - то мінімальний прайс. Зараз вже прайс виріс на 155 евро за 2+1 16 ночей.
Мінуси... суто для мене... Перший, з вильотами по РБ ніякої визначеності - згодом потрібно корегувати і доплачувати за пізній виліт. Рейси то з'являються, то зникають - безлад, одним словом повний! А я цього не люблю.
Другий - дуже неприємний! Анекс, падлюка, в односторонньому порядку змінює "правила гри" - при бронюванні умови були 30% передплати і 70% за два тижні до вильоту. І тут в кінці січня раптом Анекс вимагає ще 20%, при чому дає три дні на внесення грошей. Вирішив послати їх! Але місцевому тур агенту, з яким ми катаємось вже роки з три, вдалося домовитись про відтермінування платежу до кінця лютого. Це нас влаштовувало. Оплатили але осад неприємний залишився!

Такі справи...

зі: трохи не ця тема, але теж РБ...і є зв'язок опосередкований з Туреччиною...

Забронювали в ТУЇ Шарм на травень. І тут раптом в березні після закінчення РБ прайс просідає на $61...не значно, але неприємно... при зверненні агенту до ТУЇ була отримана відмова в перерахуванні ціни! Взагалі не зрозумів політику ТУЙ і у них зарікся бронюватись по РБ. А так як на наступний рік придивився собі новий готельчик, який є ексклюзивом у ТУЇ я крепко задумався про його РБ і з кожним днем я все більше переконуюсь, що у ТУЇ по РБ я не маю ніякого бажання його бронювати, щоб тупо не попасти на бало!

У мене все!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
51 год (34 года за рулем), Киев
Сообщения: 2076
С нами с 10.07.2010

Re: Турція-2019: РБ набирає оберти! [Re: igg]
      20 марта 2019 в 13:06 Гілками

igg 19.03.2019 14:18 пишет:

Я так понял, никто РБ в Турцию не воспользовался в этом году?



Почему никто. Мы забронировали через Анекс. Внесли 3 января 30 процентов, до марта ещё, чтоб было 50, теперь до двух недель перед вылетом нужно внести остальное.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумІнші подорожі
Додаткова інформація
0 користувачів і 24 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 16853

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія