autoua
×
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити

Прямое урегулирование или?

V.I.P. ***
Киев
Сообщения: 37331
С нами с 21.07.2001

Прямое урегулирование или?
      16 апреля 2019 в 11:34 Гілками

Вчера попал в ДТП. Первый раз за х..р знает сколько лет, с оформлением ментами так вообще первое.

Одна из двух девочек (лет так по 20 с (хвостиком"), кто именно не знаю - пока вылез не видел, решила поправить правый бок моей машины.

Ехал по Якуба Коласа в сторону Героев Космоса, на перекрестке с Гната Юры на зеленый ехали оба. Я - прямо, коза - из правого ряда встречной ломанула налево. Причем, в левом ряду ехала машина тоже прямо, она ее не задела. Как потом сказала, "А он нам не давал повернуть".

Я такого не ожидал, увернуться не мог, и хорошо - справа от меня была остановка ОТ.

Менты, оформление, все дела. У меня побита вся левая (водительская) сторона на Ланосе.

Вопросы:

1. Мне сказали, что суд может быть и без меня. Как узнать решение, без него не выплатят.
2. У меня ВУСО, у нее - БрокБизнес. Можно получить выплату по прямому урегулированию. Как лучше - брать у БрокБизнеса или по прямому у ВУСО?
3. Мне вернули документы, протокол не составляли. Я так понял, виновна она.
4. В ВУСО позвонил вчера, в БрокБизнес сегодня. Типа предупредил.
5. Дальнейшие мои действия?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 26161
С нами с 14.07.2003

Re: Прямое урегулирование или? [Re: AlexAudiCoupe]
      16 апреля 2019 в 11:48 Гілками

1. Узнать в какой суд передано (будет) дело, можно попытаться по телефону через недельку позвонить в админ.концелярию и узнать дату рассмотрения и судью. Для этого как минимум нужно знать ФИО виновницы. После суда нужно подъехать и получить решение, после чего передать его в СК.
2. Выплату можно получать и по прямому, теоретически даже лучше (твоя СК будет получать возмещение у СК виновницы и теоретически будут не так сильно нахлобучивать).
3. Пока можно ехать в СК, писать заяву на возмещение и собирать доки, если все сложится - выписка суда будет последней и с момента ее предоставления начнут тикать 90 дней.
4. Заяву в свою СК должна подавать виновница -- это не твои проблемы, у нее на это есть три рабочих дня.
5. Если планируешь таки получать по прямому урегулированию - общайся со своей СК, но в любом варианте следи за экспертизой и обязательно ознакомся с результатами, они могут очень сильно отличаться от ожиданий.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member ***
Сообщения: 158
С нами с 11.01.2013

Re: Прямое урегулирование или? [Re: AlexAudiCoupe]
      16 апреля 2019 в 16:25 Гілками

1. Якщо ти в протоколі значишся як потерпіла сторона - твоєї присутності не потрібно.
2. Теоретично без різниці. Брокбізнес нормальна СК, проблем з виплатою не буде.
3. На неї складали протокол? Посвідчення водія в неї вилучали? Ти схему ДТП підписував? Вину буде визначати суд, поліція тільки складає протокол та надсилає справу до суду.
4. Ок.
5. Маєш звернутись в СК(в яку - залежно від того чи вибереш по прямому врегулюванні чи ні) написати заяву, після якої протягом 10-ти днів з тобою має зв*язатись експерт для огляду автомобіля. При собі мати паспорт/ідент код, якщо ти власник авто. Також можна відразу вказати реквізити для виплати відшкодування(окрема заява). Після огляду експерта - він дасть тобі на підпис перелік пошкоджень, уважно дивись, що там написано і чи все включено. Також пройде тиждень-два після огляду - озвучать суму відшкодування, можеш погоджуватись або не погоджуватись з нею. Подзвони в управління патрульної поліції, дізнайся в який суд будуть надсилати матеріали. Суд відбувається достатньо швидко, переважно до місяця часу з моменту ДТП(в моєму випадку це було 10 днів). Копію рішення суду тобі обов*язково потрібно буде віднести в СК для отримання відшкодування. Копія видається на 12-ий день після дати суду, для отримання копії попередньо необхідно написати заяву в суді(її можна також надіслати електронною поштою). Також копію суду можна отримати звичайною поштою, хоча надійніше напевно забрати особисто.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити
Додаткова інформація
1 користувачів і 25 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Rudenko, BorisB, Максим, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 3249

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія