autoua
×
Autoua.netФорумБудівництво та ремонт нерухомості

приймаю поради, щодо утеплення фундаменту

Тайный мастЕр ***
108 лет (41 год за рулем), дети родились в Киеве
Сообщения: 10223
С нами с 05.07.2005

приймаю поради, щодо утеплення фундаменту
      13 мая 2019 в 18:49 Гілками

в наявності є будинок, збудований наприкінці 80-х, зараз готуюсь до утеплення фасаду, відповідно, з усіх боків чую поради, щодо утеплення фундаменту...
фундамент, по факту, комбінований (фундаментні блоки + залитий бетон) на глубину 1,5м, майже весь фундамент знаходиться нижче рівня землі, тобто цоколь, як такий, не дуже високий (10-15-20 см)
от як я все собі бачу:
1 відкопати траншею, вздовж всього фундаменту (шириною до 1 м, глубиною теж на 1 метр)
2. почистити фундамент від землі, бруду
3. нанести грунтовку типу СТ 17
4. утеплення планую робити пінополістиролом
5. клеїти думаю на BauGut KLT
6. засипати траншею та зробити вимощування (без всякого утеплення)

а ось тепер питання:
1. грунт в мене достатньо сухий (води в підвалі немає), то правильно я роблю, що відмовляюсь від додаткової гідроізоляції?
2. штукатурити ту частину, яка буде під землею, чи ні? бо вичитав, що загальна мета тієї штукатурки - захист від механічного пошкодження (грунтами та/або мишами) дві цитати
В ответ на:

Важливий етап – захист утеплювача. До числа недоліків пінополістиролу відносяться його невисока механічна міцність та ймовірність пошкодження гризунами. Тому для збереження цілісності теплоізоляційного шару необхідний його захист за допомогою армованої сітки або дерев’яних щитів. Сітки або щити кріплять по периметру фундаменту на висоту засипки за допомогою дюбель-цвяхів. Поверх сітки можна обштукатурити фундамент цементним розчином з додаванням гідроізоляційних компонентів, що допоможе також уникнути намокання


В ответ на:

Оздоблення цоколю. Оздоблення необхідне для захисту утеплювача від механічних пошкоджень та надання декоративного вигляду цокольній частині фундаменту. На плити утеплювача кріплять арматурну малярську сітку з допомогою клею на основі цементу, після чого чекають висихання клею та виконують оштукатурювання цоколю. На штукатурку можна кріпити будь-який облицювальний матеріал, або пофарбувати цоколь фарбою.



тобто ніхто ніде не каже, чи штукатурити ту частину, яка буде потім засипана


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
22 года за рулем, Uppsala
Сообщения: 16326
С нами с 05.05.2008

Re: приймаю поради, щодо утеплення фундаменту [Re: driver251]
      14 мая 2019 в 08:44 Гілками

driver251 13.05.2019 18:49 пишет:


1. грунт в мене достатньо сухий (води в підвалі немає), то правильно я роблю, що відмовляюсь від додаткової гідроізоляції?




підвал тече не тільки від високих грунтовод, але й (найчастіше) після дощу, тож раджу продумати водовідведення/дренаж подалі від будинку.

зараз мене найбільш імовірно закидають тапцями, але я б цього відкопування/відмивання/приклеювання не робив. такі речі робляться під час будівництва нового будинку та, можливо, якщо в наявності реальні проблеми в підвалі, який необхідно використовувати. обмежився б водовідведенням, або як максимум -- поверхневим утепленням грунту по периметру будинку на відстань до 2-х метрів (закопав би гідроізоляційну мембрану та шар еппс на глибину +\-40см).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
O.V.L.
Анонім
Сообщения:
С нами с

Re: приймаю поради, щодо утеплення фундаменту [Re: driver251]
      14 мая 2019 в 09:56 Гілками

Чесно говоря не вижу смысла в данном действе. Подвал до этого промерзал, затекал?

Змінено O.V.L. (10:03 14/05/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Тайный мастЕр ***
108 лет (41 год за рулем), дети родились в Киеве
Сообщения: 10223
С нами с 05.07.2005

Re: приймаю поради, щодо утеплення фундаменту [Re: ]
      14 мая 2019 в 16:33 Гілками

O.V.L. 14.05.2019 09:56 пишет:

Чесно говоря не вижу смысла в данном действе. Подвал до этого промерзал, затекал?


ні, не затікав та не промерзав
головна мета - зробити будинок більш теплішим для зимового життя


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Тайный мастЕр ***
108 лет (41 год за рулем), дети родились в Киеве
Сообщения: 10223
С нами с 05.07.2005

Re: приймаю поради, щодо утеплення фундаменту [Re: Вредный Хряк]
      14 мая 2019 в 16:49 Гілками

Вредный Хряк 14.05.2019 08:44 пишет:

driver251 13.05.2019 18:49 пишет:


1. грунт в мене достатньо сухий (води в підвалі немає), то правильно я роблю, що відмовляюсь від додаткової гідроізоляції?




підвал тече не тільки від високих грунтовод, але й (найчастіше) після дощу, тож раджу продумати водовідведення/дренаж подалі від будинку.

зараз мене найбільш імовірно закидають тапцями, але я б цього відкопування/відмивання/приклеювання не робив. такі речі робляться під час будівництва нового будинку та, можливо, якщо в наявності реальні проблеми в підвалі, який необхідно використовувати. обмежився б водовідведенням, або як максимум -- поверхневим утепленням грунту по периметру будинку на відстань до 2-х метрів (закопав би гідроізоляційну мембрану та шар еппс на глибину +\-40см).


якщо зірки будуть посміхатись мені, та вистачить грошей та часу в цьому сезоні, то це теж заплановано

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
22 года за рулем, Uppsala
Сообщения: 16326
С нами с 05.05.2008

Re: приймаю поради, щодо утеплення фундаменту [Re: driver251]
      15 мая 2019 в 09:17 Гілками

driver251 14.05.2019 16:33 пишет:

O.V.L. 14.05.2019 09:56 пишет:

Чесно говоря не вижу смысла в данном действе. Подвал до этого промерзал, затекал?


ні, не затікав та не промерзав
головна мета - зробити будинок більш теплішим для зимового життя




якщо зимове життя передбачається в будинку, а не в підвалі, то достатньо буде відвести воду, утеплити грунт по периметру і перекриття підвалу. ну й стіни звичайно. таке моє імхо. справа, яку ти задумав, реально важка і масштабна, а ефекту на виході сильно більше не стане.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумБудівництво та ремонт нерухомості
Додаткова інформація
0 користувачів і 2 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 2461

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія