autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Subaru Forester V или Toyota LC Prado 150? (3/5)

СуперСтар **
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 4527
С нами с 27.12.2012

Re: Subaru Forester V или Toyota LC Prado 150? [Re: VP_Son]
      14 мая 2019 в 19:00 Гілками

VP_Son 14.05.2019 18:32 пишет:


У Прадо є один великий недолік - їде де завгодно і не ламаєЦЦа, гад!



Есть еще один - посредственный комфорт.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Киев
Сообщения: 13373
С нами с 07.05.2005

Re: Subaru Forester V или Toyota LC Prado 150? [Re: skov]
      14 мая 2019 в 19:29 Гілками

skov 14.05.2019 19:00 пишет:

VP_Son 14.05.2019 18:32 пишет:


У Прадо є один великий недолік - їде де завгодно і не ламаєЦЦа, гад!



Есть еще один - посредственный комфорт.


ТЮ - комфорт, це якраз його плюс.
На далекі відстані зовсім не втомлює - зручні крісла, багато простору, впевнена їзда по дорозі любої якості.
Хоча хто що під "комфортом" розуміє.
Можете рюшечок, подушечок, картиночок на свій смак розвісити.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 4527
С нами с 27.12.2012

Re: Subaru Forester V или Toyota LC Prado 150? [Re: VP_Son]
      14 мая 2019 в 19:37 Гілками

VP_Son 14.05.2019 19:29 пишет:

ТЮ - комфорт, це якраз його плюс.



Если не пробовать ничего лучшего - возможно.

В ответ на:

На далекі відстані зовсім не втомлює - зручні крісла, багато простору, впевнена їзда по дорозі любої якості.



... в сочетании с дубовой, табуреточной подвеской и валкостью в поворотах. Для оффроада и надежности - прекрасно, а для комфорта - плохо.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Киев
Сообщения: 13373
С нами с 07.05.2005

Re: Subaru Forester V или Toyota LC Prado 150? [Re: skov]
      14 мая 2019 в 19:48 Гілками

skov 14.05.2019 19:37 пишет:

VP_Son 14.05.2019 19:29 пишет:

ТЮ - комфорт, це якраз його плюс.



Если не пробовать ничего лучшего - возможно.

В ответ на:

На далекі відстані зовсім не втомлює - зручні крісла, багато простору, впевнена їзда по дорозі любої якості.



... в сочетании с дубовой, табуреточной подвеской и валкостью в поворотах. Для оффроада и надежности - прекрасно, а для комфорта - плохо.


Може не варто судити про інших людей не маючи уявлення на чому вони в своєму житті їздили?
Так підвіска "валка" чи "табуреточна"? Ви вже визначіться.
Так, підвіска валкувата.
І для "шашечок" на дорозі не годиться.
Як і весь форм-фактор авто.
Але саме за рахунок цього вона м'яка і комфортна на довгі подорожі.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Subaru Forester V или Toyota LC Prado 150? [Re: VP_Son]
      14 мая 2019 в 22:34 Гілками

VP_Son 14.05.2019 18:32 пишет:


Ось уже сім років і ніби міняти давно пора на щось новеньке, а як придивишся ближче - нє, поки ще на старенькому поїжджу.


Да, у тойоти це прекрасно вдається - випустити нове покоління так, щоб при цьому власники старого не образились
Це у німців як з айфонами - нове покоління вийшло і ти вже автоматично лох з галімим старим поколінням

Змінено Ganni (22:35 14/05/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Киев
Сообщения: 13373
С нами с 07.05.2005

Re: Subaru Forester V или Toyota LC Prado 150? [Re: Ganni]
      14 мая 2019 в 22:38 Гілками

Ganni 14.05.2019 22:34 пишет:

VP_Son 14.05.2019 18:32 пишет:


Ось уже сім років і ніби міняти давно пора на щось новеньке, а як придивишся ближче - нє, поки ще на старенькому поїжджу.


Да, у тойоти це прекрасно вдається - випустити нове покоління так, щоб при цьому власники старого не образились
Це у німців як з айфонами - нове покоління вийшло і ти вже автоматично лох з галімим старим поколінням


Так Прадо нового покоління поки що нема - одні фейсліфти та рестайли.
Може наступний вже електричкою одразу буде? Тоді задумаюсь. )))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 4527
С нами с 27.12.2012

Re: Subaru Forester V или Toyota LC Prado 150? [Re: VP_Son]
      15 мая 2019 в 12:10 Гілками

VP_Son 14.05.2019 19:48 пишет:

Може не варто судити про інших людей не маючи уявлення на чому вони в своєму житті їздили?



Я вообще не касаюсь людей, просто оцениваю свойства прадика по собственному опыту.

В ответ на:

Так підвіска "валка" чи "табуреточна"? Ви вже визначіться.



Именно так, как я написал - и валкая (крены в поворотах, клевки) и табуреточная, то есть жесткая. Вся мелочь и средние неровности транслируются в салон (темы оффроада не касаюсь, это отдельный разговор).

В ответ на:

Так, підвіска валкувата. І для "шашечок" на дорозі не годиться. Як і весь форм-фактор авто. Але саме за рахунок цього вона м'яка і комфортна на довгі подорожі.



Я не знаю с чем вы сравниваете (кстати, а с чем?), что такое комфорт подвески "для долгих поездок" и чем он отличается от комфорта для поездок на небольшие расстояния. Для меня комфорт подвески определяется прохождением неровностей всех калибров и способностью противостоять кренам/клевкам. Какая разница сколько я при этом собираюсь проехать - не очень ясно.

И вот при сравнении по упомянутым критериями прадо проигрывает практически всем: и премиальным большим кроссоверам GLE (пневма/пружины) и одноклассниками типа Туарега (также ездил и на пневме и на пружинах) и даже многим заурядным седанам. Конечно, если ездить только на Прадо, то, наверное, привыкнешь. Но при пересаживании в другой авто разница просто бросается в глаза.

К слову, колесная база (которая не связана с подвеской, но все таки влияет на ездовой комфорт) у Прадо, для таких габаритов, тоже весьма скромная.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
28 лет за рулем, Киев
Сообщения: 5702
С нами с 09.10.2012

Re: Subaru Forester V или Toyota LC Prado 150? [Re: skov]
      15 мая 2019 в 12:13 Гілками

skov 15.05.2019 12:10 пишет:


Именно так, как я написал - и валкая (крены в поворотах, клевки) и табуреточная, то есть жесткая. Вся мелочь и средние неровности транслируются в салон (темы оффроада не касаюсь, это отдельный разговор).




Это как?))) Подвеска комфортная и мягкая, ну а то что валкая привыкать нужно))))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 4527
С нами с 27.12.2012

Re: Subaru Forester V или Toyota LC Prado 150? [Re: alexkit]
      15 мая 2019 в 12:39 Гілками

alexkit 15.05.2019 12:13 пишет:

skov 15.05.2019 12:10 пишет:


Именно так, как я написал - и валкая (крены в поворотах, клевки) и табуреточная, то есть жесткая. Вся мелочь и средние неровности транслируются в салон (темы оффроада не касаюсь, это отдельный разговор).




Это как?



А вот так. И от мелочевки трясет, и крены допускает. Мягкости на плохом асфальте нет от слова совсем.

P.S. Ездил на двух версиях прадо - 2009 модельный год и 2013-й. Разницы в поведении не ощутил.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
CRX
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 2628
С нами с 09.06.2005

Re: Subaru Forester V или Toyota LC Prado 150? [Re: skov]
      15 мая 2019 в 12:59 Гілками

skov 15.05.2019 12:39 пишет:


А вот так. И от мелочевки трясет, и крены допускает. Мягкости на плохом асфальте нет от слова совсем.




Полностью согласен. Те же впечатления Машина на тест-драйве совсем разочаровала. Допускаю, что на разбитых региональных дорогах она самое то, но для Киева это далеко не лучший выбор.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Subaru Forester V или Toyota LC Prado 150? [Re: CRX]
      15 мая 2019 в 15:36 Гілками

CRX 15.05.2019 12:59 пишет:

skov 15.05.2019 12:39 пишет:


А вот так. И от мелочевки трясет, и крены допускает. Мягкости на плохом асфальте нет от слова совсем.




Полностью согласен. Те же впечатления Машина на тест-драйве совсем разочаровала. Допускаю, что на разбитых региональных дорогах она самое то, но для Киева это далеко не лучший выбор.


Саме так і є. Я для себе тему Прадо закрив ще в 2008 після тест-драйву (а 3-рядний Прадо в мене теж фігурував в списку).

З іншого боку пару років тому зі знайомим фермером покатався качанами однієї нашої не найкращої в дорожному плані області і просто кайфонув - на те шо під колесами тупо не звертаєш уваги Тому да, треба розуміти хто про які дороги зараз пише


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *
Сообщения: 130
С нами с 30.08.2017

Re: Subaru Forester V или Toyota LC Prado 150? [Re: doctor_b]
      15 мая 2019 в 18:07 Гілками

doctor_b 14.05.2019 12:29 пишет:


Конечно вброс от продаванов Сабару.
Цену только тот троль зря написал. 40 платить за Форестер, когда есть корейцы и ваги за те же деньги разумной назвать нельзя



Ну не знаю, я когда изучал этот вопрос, не нашел ну совсем ничего , что сравнилось бы с форестером в полной комплектации за его цену. С его ходовыми качествами сравнятся наверно только авто за 50+. Про корейцев вообще молчу. Вот вроде как Тигуан есть за 37 (не было когда я смотрел), и если его комплектация не совсем нулевая, то может только он и может составить конкуренцию.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
41 год, Киев
Сообщения: 3732
С нами с 28.12.2005

Re: Subaru Forester V или Toyota LC Prado 150? [Re: ozzless]
      15 мая 2019 в 18:41 Гілками

ozzless 15.05.2019 18:07 пишет:

doctor_b 14.05.2019 12:29 пишет:


Конечно вброс от продаванов Сабару.
Цену только тот троль зря написал. 40 платить за Форестер, когда есть корейцы и ваги за те же деньги разумной назвать нельзя



Ну не знаю, я когда изучал этот вопрос, не нашел ну совсем ничего , что сравнилось бы с форестером в полной комплектации за его цену. С его ходовыми качествами сравнятся наверно только авто за 50+. Про корейцев вообще молчу.



KIA нещодавно розпродувала Соренто 2018 року в комплектації Пристиж (майже топова) за 43к дл. За 40т можна взяти нову Санту 19 року в середній комплектації.
Форестеру до них як до неба пішки


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *
Сообщения: 130
С нами с 30.08.2017

Re: Subaru Forester V или Toyota LC Prado 150? [Re: vasikk]
      15 мая 2019 в 23:32 Гілками

vasikk 15.05.2019 18:41 пишет:

ozzless 15.05.2019 18:07 пишет:

doctor_b 14.05.2019 12:29 пишет:


Конечно вброс от продаванов Сабару.
Цену только тот троль зря написал. 40 платить за Форестер, когда есть корейцы и ваги за те же деньги разумной назвать нельзя



Ну не знаю, я когда изучал этот вопрос, не нашел ну совсем ничего , что сравнилось бы с форестером в полной комплектации за его цену. С его ходовыми качествами сравнятся наверно только авто за 50+. Про корейцев вообще молчу.



KIA нещодавно розпродувала Соренто 2018 року в комплектації Пристиж (майже топова) за 43к дл. За 40т можна взяти нову Санту 19 року в середній комплектації.
Форестеру до них як до неба пішки



Ну такой себе вариант . Искал авто выезжающее из 8 секунд, с как можно более всеядной подвеской, хорошим клиренсом, и чтоб быть уверенным зимой. За 35к, форестер (турбо) по всем этим показателям гораздо приятнее чем названные авто. В комплекте идет прекрасная аудио система, и панорамная крыша. К тому же, за 43к уже можно взять что то типа финика qx50 новой модели который уже совершенно другой уровень.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
41 год, Киев
Сообщения: 3732
С нами с 28.12.2005

Re: Subaru Forester V или Toyota LC Prado 150? [Re: ozzless]
      16 мая 2019 в 00:32 Гілками

ozzless 15.05.2019 23:32 пишет:

vasikk 15.05.2019 18:41 пишет:

ozzless 15.05.2019 18:07 пишет:


В ответ на:

...




Ну не знаю, я когда изучал этот вопрос, не нашел ну совсем ничего , что сравнилось бы с форестером в полной комплектации за его цену. С его ходовыми качествами сравнятся наверно только авто за 50+. Про корейцев вообще молчу.



KIA нещодавно розпродувала Соренто 2018 року в комплектації Пристиж (майже топова) за 43к дл. За 40т можна взяти нову Санту 19 року в середній комплектації.
Форестеру до них як до неба пішки



Ну такой себе вариант . Искал авто выезжающее из 8 секунд, с как можно более всеядной подвеской, хорошим клиренсом, и чтоб быть уверенным зимой. За 35к, форестер (турбо) по всем этим показателям гораздо приятнее чем названные авто. В комплекте идет прекрасная аудио система, и панорамная крыша. К тому же, за 43к уже можно взять что то типа финика qx50 новой модели который уже совершенно другой уровень.



Тут сперечатися не буду - у корейських сувів пріоритеті зміщені в бік практичності, комфорту та надійності. Для сімейного використання (дальняки з трьома дітьми) чомусь мені здається довгобазий дизельний кореець дасть фору і ліснику і фініку.
І комплектації в останніх моделях вже нічим не поступаються не те що японцям, але і німцям.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Subaru Forester V или Toyota LC Prado 150? [Re: ozzless]
      16 мая 2019 в 02:42 Гілками

ozzless 15.05.2019 23:32 пишет:

vasikk 15.05.2019 18:41 пишет:

ozzless 15.05.2019 18:07 пишет:


В ответ на:

...




Ну не знаю, я когда изучал этот вопрос, не нашел ну совсем ничего , что сравнилось бы с форестером в полной комплектации за его цену. С его ходовыми качествами сравнятся наверно только авто за 50+. Про корейцев вообще молчу.



KIA нещодавно розпродувала Соренто 2018 року в комплектації Пристиж (майже топова) за 43к дл. За 40т можна взяти нову Санту 19 року в середній комплектації.
Форестеру до них як до неба пішки



Ну такой себе вариант . Искал авто выезжающее из 8 секунд, с как можно более всеядной подвеской, хорошим клиренсом, и чтоб быть уверенным зимой. За 35к, форестер (турбо) по всем этим показателям гораздо приятнее чем названные авто. В комплекте идет прекрасная аудио система, и панорамная крыша. К тому же, за 43к уже можно взять что то типа финика qx50 новой модели который уже совершенно другой уровень.


Так шо невже субару до нас знов почала возити турбофорі?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
pad
опытный писатель *
40 лет, Киев
Сообщения: 1316
С нами с 01.12.2009

Re: Subaru Forester V или Toyota LC Prado 150? [Re: Ganni]
      16 мая 2019 в 09:38 Гілками

Ganni 16.05.2019 02:42 пишет:

ozzless 15.05.2019 23:32 пишет:

vasikk 15.05.2019 18:41 пишет:


В ответ на:

...




KIA нещодавно розпродувала Соренто 2018 року в комплектації Пристиж (майже топова) за 43к дл. За 40т можна взяти нову Санту 19 року в середній комплектації.
Форестеру до них як до неба пішки



Ну такой себе вариант . Искал авто выезжающее из 8 секунд, с как можно более всеядной подвеской, хорошим клиренсом, и чтоб быть уверенным зимой. За 35к, форестер (турбо) по всем этим показателям гораздо приятнее чем названные авто. В комплекте идет прекрасная аудио система, и панорамная крыша. К тому же, за 43к уже можно взять что то типа финика qx50 новой модели который уже совершенно другой уровень.


Так шо невже субару до нас знов почала возити турбофорі?




субару вообшще от трубо отказалась. если что глобально
теперь там тупо атмосфера и варик.

сел-поехалвмагазин-приехал домой
про качество салона почитайте драйв2

субару уныло


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
Киев
Сообщения: 525
С нами с 27.01.2009

Re: Subaru Forester V или Toyota LC Prado 150? [Re: Sonnenschein]
      16 мая 2019 в 10:39 Гілками

Якщо в цій темі (раптом) дійсно є людина, що знаходиться в процесі вибору автомобіля, то в мене порада наступна - робіть якомога більше тест-драйвів і визначте максимально точно, для чого Ви плануєте використовувати цей автомобіль.

Якість салону та "унилість" потрібно також кожному індивідуально оцінювати. Мені форестерівський салон сподобався найбільше. В півфіналі я особисто вибирав з наступних машин: мпс, тігуан, рав4 та форестер. МПС випав як машина все таки значно більш загострена в бік бездоріжжя, а також через тісний і сумнуватий (для мене) салон. Тігуан дуже сподобався зовні, але тіснуватий (знову ж таки, порівняно з іншими авто зі списку)на другому ряду і з усим, що мені хотілося, виходив на 10к дорожчим. В фіналі був рав4 і форестер. РАВ4 220сильний потрібно було довго чекати, він виходив трохи дорожчим (не критично), менше сподобався салон і якісь були нюанси по комплектації (навіть для топу щось потрібно було докуповувати, а чогось не було в принципі; нюансів не памятаю вже).

Так і було вибрано форестер, в якому мені особисто не вистачало лише дзеркала з автозатемненням, яке я самостійно докупив і встановив на сервісі. З поставленими задачами, а саме комфортним перевезенням родини/друзів та проходженням помірного бездоріжжя, справляється поки що на ура =)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24279
С нами с 31.10.2014

Re: Subaru Forester V или Toyota LC Prado 150? [Re: pad]
      16 мая 2019 в 10:43 Гілками

pad 16.05.2019 09:38 пишет:



субару вообшще от трубо отказалась. если что глобально






страница


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24279
С нами с 31.10.2014

Re: Subaru Forester V или Toyota LC Prado 150? [Re: vasikk]
      16 мая 2019 в 10:46 Гілками

vasikk 15.05.2019 18:41 пишет:


KIA нещодавно розпродувала Соренто 2018 року в комплектації Пристиж (майже топова) за 43к дл. За 40т можна взяти нову Санту 19 року в середній комплектації.
Форестеру до них як до неба пішки




Нова Санта у продажу з серпня. Новий форестер - з листопада. У підсумку нову санту у Києві я бачив одного разу та й те на львівських номерах, а нових форестерів вже повно. Мабуть таки покупці щось знають.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
3 користувачів і 119 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 50870

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія