autoua
×
Autoua.netФорумМото

Стоит ли брать Макси скутер 15 лет?

старожил *
Сообщения: 538
С нами с 31.12.2016

Стоит ли брать Макси скутер 15 лет?
      4 июня 2019 в 19:39 Гілками

Всем привет. Хочу пополнить ряды мотоциклистов. Начать хочу с макси скутера. Денег в обрез 3000$ И хочеться помощнее от 600 кубов. За эти деньги можно вложиться в мот начала нулевых. Стоит ли делать такую покупку, или же он будет больше в ремонте чем в езде?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Стоит ли брать Макси скутер 15 лет? [Re: silvian]
      5 июня 2019 в 09:13 Гілками

silvian 04.06.2019 19:39 пишет:

Всем привет. Хочу пополнить ряды мотоциклистов. Начать хочу с макси скутера. Денег в обрез 3000$ И хочеться помощнее от 600 кубов. За эти деньги можно вложиться в мот начала нулевых. Стоит ли делать такую покупку, или же он будет больше в ремонте чем в езде?




Як скутерист, котрий свого часу 10 років ними від'їздив раджу не брати нового китайця. З досвіду 50 кубовим відмучив 8 500 км, 75 кубовим 16 000 км., 150 кубовим 21 тис.км., мотор вкатав лише останнім. Але китаєць непередбачуваний і щоденно могло щось трапитись - запчастини слід пошукати, а потім ще слід творчість виявити, щоб якось поставити, мати кріпку нервову систему та терпіння. Щодо японців - знайомий має хонду сільвер 400 кубову 2002 р.в., придбав її років 8-9 тому, мотора робив пару років тому. Нарікань на цей скутер від нього не чув, їздить ним - задоволений. Свого часу теж спостерігав, що старенькі японці їздять, а я та такі ж, котрі повелися на нове китайське або повикидали його, або мучилися з ним.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумМото
Додаткова інформація
0 користувачів і 4 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Bivaliy, KEV, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 11899

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія