autoua
×
Autoua.netФорумКурилка

Скорость и ДТП в Киеве (9/9)

Супер писатель! **
16 лет за рулем, Буча
Сообщения: 3769
С нами с 15.06.2007

Re: Скорость и ДТП в Киеве [Re: Gold Fish]
      11 июня 2019 в 15:11 Гілками

Gold Fish 11.06.2019 15:02 пишет:


летом 80 зимой 50
https://goo.gl/maps/VpAfDcpF2KnwAF7d9



А в Ісландії можна 80 на грунтовці


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Киев
Сообщения: 35918
С нами с 25.08.2004

Re: Скорость и ДТП в Киеве [Re: Forth]
      11 июня 2019 в 15:13 Гілками

Forth 11.06.2019 15:11 пишет:

Gold Fish 11.06.2019 15:02 пишет:


летом 80 зимой 50
https://goo.gl/maps/VpAfDcpF2KnwAF7d9



А в Ісландії можна 80 на грунтовці



У нас тоже можно - хто тебе запретит?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
7 лет (10 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5123
С нами с 25.06.2012

Re: Скорость и ДТП в Киеве [Re: Sergu44o]
      11 июня 2019 в 15:33 Гілками

В ответ на:

поки не поїздите, не зрозумієте. це як смак чогось нового намагатись передати словами.



ясно. доступно. думаю, так в Мюнхені і думали - а давайте 110 поставимо, щоб відчути смак чогось нового
Справедливості для - відкрив панорами Мюнхена, на дорогах міських є знаки 110, але переходів-світлофорів там не знайшов. Зате знайшов знаки 80 перед з"їздами. Збоченці, одним словом.
В ответ на:

Вот и объясните мне логику ограничений. Вы же большой знаток?



Підозрюю, що хтось десь колись провів "статистичні дослідження", що на даній ділянці в зимовий період стається "достовірно" більше ДТП, ніж у літній. Підходить пояснення? Чи я занадто добре думаю про наші служби?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Киев
Сообщения: 35918
С нами с 25.08.2004

Re: Скорость и ДТП в Киеве [Re: базилио]
      11 июня 2019 в 15:49 Гілками

базилио 11.06.2019 15:33 пишет:

Чи я занадто добре думаю про наші служби?



Аха


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Киев
Сообщения: 6425
С нами с 23.10.2006

Re: Скорость и ДТП в Киеве [Re: базилио]
      11 июня 2019 в 15:54 Гілками

базилио 11.06.2019 15:33 пишет:

В ответ на:

поки не поїздите, не зрозумієте. це як смак чогось нового намагатись передати словами.



ясно. доступно. думаю, так в Мюнхені і думали - а давайте 110 поставимо, щоб відчути смак чогось нового
Справедливості для - відкрив панорами Мюнхена, на дорогах міських є знаки 110, але переходів-світлофорів там не знайшов. Зате знайшов знаки 80 перед з"їздами. Збоченці, одним словом.
В ответ на:

Вот и объясните мне логику ограничений. Вы же большой знаток?



Підозрюю, що хтось десь колись провів "статистичні дослідження", що на даній ділянці в зимовий період стається "достовірно" більше ДТП, ніж у літній. Підходить пояснення? Чи я занадто добре думаю про наші служби?






Вы слииииишком зорошо о них думаете

Просто населенный пункт и не населенный пункт. Кстати там где летом 80, до этого года па лет просто забывали вешать знаки на лето.

И это вам тут пытаются доказать, что подход к ограничениям не должен быть простой формальностью, а четким поиском баланса между комфортом и безопасностью. А сводить все под одно правило это тупизм

Вот вам еще наглядность
две улицы с ограничением 50

https://goo.gl/maps/pDPhQwTwNZCx3RjU7
https://goo.gl/maps/UBCvK4ZT9oTb1ZAp8


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
7 лет (10 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5123
С нами с 25.06.2012

Re: Скорость и ДТП в Киеве [Re: CRX]
      11 июня 2019 в 16:13 Гілками

В ответ на:

А сводить все под одно правило это тупизм



мій викладач кафедри військової підготовки, полковник, на диво чудесна людина і педагог, коли я пробував оспорити положення уставу подібними заявами, говорив - "тут нє надо думать, тут нужно виполнять. за вас уже подумали. ети пункти прописани кровью."
Якщо кожен учасник дорожнього руху буде менше думати над покращенням світового порядку, а більше почне виконувати те, що уже прописано - тоді, можливо, норми можна буде переглянути.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Киев
Сообщения: 6425
С нами с 23.10.2006

Re: Скорость и ДТП в Киеве [Re: базилио]
      11 июня 2019 в 16:18 Гілками

базилио 11.06.2019 16:13 пишет:

В ответ на:

А сводить все под одно правило это тупизм



мій викладач кафедри військової підготовки, полковник, на диво чудесна людина і педагог, коли я пробував оспорити положення уставу подібними заявами, говорив - "тут нє надо думать, тут нужно виполнять. за вас уже подумали. ети пункти прописани кровью."
Якщо кожен учасник дорожнього руху буде менше думати над покращенням світового порядку, а більше почне виконувати те, що уже прописано - тоді, можливо, норми можна буде переглянути.




А вы сами их выполняете? Без оговорок, без +20?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
7 лет (10 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5123
С нами с 25.06.2012

Re: Скорость и ДТП в Киеве [Re: Gold Fish]
      11 июня 2019 в 16:20 Гілками

якщо чесно - то дуже стараюсь. По крайній мірі свідомо не порушую. А що, це проблема?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
XS1
Достоевский **
Сообщения: 7505
С нами с 10.10.2010

Re: Скорость и ДТП в Киеве [Re: базилио]
      11 июня 2019 в 16:53 Гілками

базилио 11.06.2019 16:13 пишет:

... тоді, можливо, норми можна буде переглянути.


Оці "перегляди" у більшості країн, на жаль, мають зовсім не той вектор змін, з яким погодяться ваші опоненти (і я в тому числі). При цьому машини роблять все більш прудкими і технологічними.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 57873
С нами с 03.09.2001

Re: Скорость и ДТП в Киеве [Re: Gold Fish]
      11 июня 2019 в 18:05 Гілками

Gold Fish 11.06.2019 14:07 пишет:

Почему в Мюнхене, Дубаях могут на дорогах, аналогах Столички, поставить ограничение 120, а у нас нет?



С этого места можно подробнее? Можно увидеть в Мюнхене кусок дороги в черте города через промзону с общественным транспортом и его остановками, длиной в 6 км, и ограничением в 120 круглый год в любую погоду?
За Дубаи - ну, у дикарей свои правила. В индии, вона, вообще ограничений скорости нет, равно как и каких-либо других средств организации дорожного движения. 140+ тысяч трупов в год, это только тех, кого посчитали, а кто там тех индусов особо считает. Штраф за сбитого пешебега - избиение водителя всей деревней. Высокая культура быта, чо.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Region Hovedstaden, DK
Сообщения: 17541
С нами с 17.02.2005

Re: Скорость и ДТП в Киеве [Re: Drunkard]
      11 июня 2019 в 18:11 Гілками

Drunkard 11.06.2019 18:05 пишет:

Gold Fish 11.06.2019 14:07 пишет:

Почему в Мюнхене, Дубаях могут на дорогах, аналогах Столички, поставить ограничение 120, а у нас нет?



С этого места можно подробнее? Можно увидеть в Мюнхене кусок дороги в черте города через промзону с общественным транспортом и его остановками, длиной в 6 км, и ограничением в 120 круглый год в любую погоду?




Ці ваші "зупинки транспорту" - дрібниці. Кількість рядів - співпадає? Асфальт - є? Ну все, навалюй 120. (сарказм мод офф)
Було б ще цікаво почути від тих, хто "плавав - знає!" - чому на автобанах обмежень нема, а на моторвеях - є, хоча і асфальт там такий самий, і кількість рядів


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ****
Киев
Сообщения: 1322
С нами с 14.04.2009

Re: Скорость и ДТП в Киеве [Re: Nofate]
      12 июня 2019 в 10:38 Гілками

В ответ на:

Було б ще цікаво почути від тих, хто "плавав - знає!" - чому на автобанах обмежень нема


Дык как бы автобан - вообще тепличное место. Левых поворотов нет, разворотов нет, светофоров нет, полосы широкие, в случае чего есть ещё правая-левая обочина шириной в машину, опережение справа запрещено, остановка без очень весомой причины - запрещена, разгонной полосы на выезде хватит, чтобы взлететь кукурузнику.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Region Hovedstaden, DK
Сообщения: 17541
С нами с 17.02.2005

Re: Скорость и ДТП в Киеве [Re: Rascko]
      12 июня 2019 в 10:43 Гілками

Rascko 12.06.2019 10:38 пишет:

В ответ на:

Було б ще цікаво почути від тих, хто "плавав - знає!" - чому на автобанах обмежень нема


Дык как бы автобан - вообще тепличное место. Левых поворотов нет, разворотов нет, светофоров нет, полосы широкие, в случае чего есть ещё правая-левая обочина шириной в машину, опережение справа запрещено, остановка без очень весомой причины - запрещена, разгонной полосы на выезде хватит, чтобы взлететь кукурузнику.



Все те саме є і на моторвеї - але чому на ньому діють обмеження швидкості, а на автобані - ні?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
16 лет за рулем, Буча
Сообщения: 3769
С нами с 15.06.2007

Re: Скорость и ДТП в Киеве [Re: ГыГы]
      12 июня 2019 в 10:46 Гілками

ГыГы 11.06.2019 15:13 пишет:


У нас тоже можно - хто тебе запретит?



Та в нас обмежень завсім не має. Хіба що потужність двигуна, або віртульно-форумні обмеження


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
16 лет за рулем, Буча
Сообщения: 3769
С нами с 15.06.2007

Re: Скорость и ДТП в Киеве [Re: базилио]
      12 июня 2019 в 10:50 Гілками

базилио 11.06.2019 16:13 пишет:


Якщо кожен учасник дорожнього руху буде менше думати над покращенням світового порядку, а більше почне виконувати те, що уже прописано - тоді, можливо, норми можна буде переглянути.



Тю, так я вже викладав фотки заборони проїзду на Богатирській, пішохідної зони на Перемоги. Нещодавно ганяв по житомирці, то там теж спостерігаются знаки, які забороняють рух. Але ж чомусь всі думають і їдуть

Змінено Forth (10:57 12/06/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
7 лет (10 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5123
С нами с 25.06.2012

Re: Скорость и ДТП в Киеве [Re: Forth]
      12 июня 2019 в 11:38 Гілками

Forth 12.06.2019 10:50 пишет:

базилио 11.06.2019 16:13 пишет:


Якщо кожен учасник дорожнього руху буде менше думати над покращенням світового порядку, а більше почне виконувати те, що уже прописано - тоді, можливо, норми можна буде переглянути.



Тю, так я вже викладав фотки заборони проїзду на Богатирській, пішохідної зони на Перемоги. Нещодавно ганяв по житомирці, то там теж спостерігаются знаки, які забороняють рух. Але ж чомусь всі думають і їдуть



відповім коротко - не їжте огірки.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумКурилка
Додаткова інформація
7 користувачів і 15 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator, Bivaliy, Sergu44o, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 4805

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія