autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Пришло с налоговой уведомление на оплату за недвигу

V.I.P **
Киев
Сообщения: 18540
С нами с 10.07.2001

Пришло с налоговой уведомление на оплату за недвигу
      11 июня 2019 в 19:56 Гілками

Кто может объяснить как выяснить за что именно насчитали эту сумму?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
NID
Достоевский *
-0 лет за рулем, Киев
Сообщения: 8062
С нами с 13.03.2007

Re: Пришло с налоговой уведомление на оплату за недвигу [Re: Yashka]
      11 июня 2019 в 19:58 Гілками

За квадрати понад 60 метрів для квартири, обо будинку, здається більше 100 чи 120.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 18540
С нами с 10.07.2001

Re: Пришло с налоговой уведомление на оплату за недвигу [Re: NID]
      11 июня 2019 в 20:00 Гілками

NID 11.06.2019 19:58 пишет:

За квадрати понад 60 метрів для квартири, обо будинку, здається більше 100 чи 120.



вроде бы ясно написал.... и сколько у меня излишков, где узнать?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
NID
Достоевский *
-0 лет за рулем, Киев
Сообщения: 8062
С нами с 13.03.2007

Re: Пришло с налоговой уведомление на оплату за недвигу [Re: Yashka]
      11 июня 2019 в 20:06 Гілками

Мей бі в реєстрі нерухомого майна.
А чо сам не в курсі скільки у тебе квартир?

ЗІ. Податком на нерухомість, в минулому році, займалась одна податкова на Київ, десь вона поблизу центру. Але там адіще і якщо сума невелика, то простіше забити і заплатити.

ЗІІ. В електронному кабінеті платника податків є інфа про нерухомість.

Змінено NID (21:03 11/06/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 18540
С нами с 10.07.2001

Re: Пришло с налоговой уведомление на оплату за недвигу [Re: NID]
      11 июня 2019 в 22:02 Гілками

NID 11.06.2019 20:06 пишет:

Мей бі в реєстрі нерухомого майна.
А чо сам не в курсі скільки у тебе квартир?

ЗІ. Податком на нерухомість, в минулому році, займалась одна податкова на Київ, десь вона поблизу центру. Але там адіще і якщо сума невелика, то простіше забити і заплатити.

ЗІІ. В електронному кабінеті платника податків є інфа про нерухомість.



Я то в курсе, но в уведомлении фигурирует адрес квартиры в Днепре, которую я продал со всеми налоговыми выплатами полностью официально около 8 лет назад.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
NID
Достоевский *
-0 лет за рулем, Киев
Сообщения: 8062
С нами с 13.03.2007

Re: Пришло с налоговой уведомление на оплату за недвигу [Re: Yashka]
      12 июня 2019 в 10:17 Гілками

Yashka 11.06.2019 22:02 пишет:

NID 11.06.2019 20:06 пишет:

Мей бі в реєстрі нерухомого майна.
А чо сам не в курсі скільки у тебе квартир?

ЗІ. Податком на нерухомість, в минулому році, займалась одна податкова на Київ, десь вона поблизу центру. Але там адіще і якщо сума невелика, то простіше забити і заплатити.

ЗІІ. В електронному кабінеті платника податків є інфа про нерухомість.



Я то в курсе, но в уведомлении фигурирует адрес квартиры в Днепре, которую я продал со всеми налоговыми выплатами полностью официально около 8 лет назад.




Тоді проблема.
Мені в тому році прийшло повідомленя за київську квартиру на адресу реєстрації, з якої я виписався 6 років тому.
Сходив у районну податкову, сказали, що я повинен при зміні реєстрації повідомляти також податкову і відправили кудись на кулички.
Плюнув - заплатив по тому, що було.

Ще в ел.кабінеті можно спробувати подати заявку на зміну даних.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 15
С нами с 29.12.2018

Re: Пришло с налоговой уведомление на оплату за недвигу [Re: Yashka]
      12 июня 2019 в 10:22 Гілками

На лескова 2 сидят эти криворукие. Мне тоже хотели прислать за проданную пару лет назад квартиру налог. Показал дог купли продажи,и сняли с розрахунка этот обьект,с меня. Часть моих пока не нашли))

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11125
С нами с 10.03.2005

Re: Пришло с налоговой уведомление на оплату за недвигу [Re: NID]
      12 июня 2019 в 10:34 Гілками

Yashka 11.06.2019 22:02 пишет:

Я то в курсе, но в уведомлении фигурирует адрес квартиры в Днепре, которую я продал со всеми налоговыми выплатами полностью официально около 8 лет назад.



Боюсь, тебе придется ехать в налоговую, выписавшую уведомление, и разбираться на месте, предъявляя договор купли-продажи. Можно попробовать сделать это по почте, но обычно эти убогие читают письма по диагонали и через слово, а потом пишут отписку ни о чем.

NID 12.06.2019 10:17 пишет:

Мені в тому році прийшло повідомленя за київську квартиру на адресу реєстрації, з якої я виписався 6 років тому.
Сходив у районну податкову, сказали, що я повинен при зміні реєстрації повідомляти також податкову і відправили кудись на кулички.



А до чого тут місце реєстрації? Ти або є (спів)власником квартири, або ні. Місце реєстрації до податку на нерухомість стосунку не має.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT *
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 35476
С нами с 30.10.2009

Re: Пришло с налоговой уведомление на оплату за недвигу [Re: Yashka]
      12 июня 2019 в 11:16 Гілками

я думаю это происходит из-за того, что в реестр подтянулись данные базы БТИ.
попробуйте поискать свою квартиру (кто продал около 8-10 лет назад) - порой если искать по адресу, то выдает вытяг на старого владельца.
а если искать потом по владельцу, то на него не выдает, а выдает на нового.
регистраторы объясняют это тем, что данные реестров задваиваются.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
NID
Достоевский *
-0 лет за рулем, Киев
Сообщения: 8062
С нами с 13.03.2007

Re: Пришло с налоговой уведомление на оплату за недвигу [Re: alt402]
      12 июня 2019 в 12:20 Гілками

alt402 12.06.2019 10:34 пишет:


А до чого тут місце реєстрації? Ти або є (спів)власником квартири, або ні. Місце реєстрації до податку на нерухомість стосунку не має.




Бамажка-квітанція, з якогось дива, фізично прийшла від обласної податкової іншої області у почтовий ящик на адресу в тій же іншій області, звідки я переєструвався 6 років тому. Квартира реальна київська.

Змінено NID (12:22 12/06/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11125
С нами с 10.03.2005

Re: Пришло с налоговой уведомление на оплату за недвигу [Re: NID]
      12 июня 2019 в 16:00 Гілками

NID 12.06.2019 12:20 пишет:

alt402 12.06.2019 10:34 пишет:


А до чого тут місце реєстрації? Ти або є (спів)власником квартири, або ні. Місце реєстрації до податку на нерухомість стосунку не має.



Бамажка-квітанція, з якогось дива, фізично прийшла від обласної податкової іншої області у почтовий ящик на адресу в тій же іншій області, звідки я переєструвався 6 років тому. Квартира реальна київська.



Ги, прикольно. Але ж податок на нерухомість - то місцевий податок. Тобто, за квартиру у Києві треба платити до київського бюджету. Яке відношення має податкова іншої області до нерухомості у Києві?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 13459
С нами с 07.02.2012

Re: Пришло с налоговой уведомление на оплату за недвигу [Re: alt402]
      12 июня 2019 в 16:05 Гілками

alt402 12.06.2019 16:00 пишет:

NID 12.06.2019 12:20 пишет:


Бамажка-квітанція, з якогось дива, фізично прийшла від обласної податкової іншої області у почтовий ящик на адресу в тій же іншій області , звідки я переєструвався 6 років тому. Квартира реальна київська.



Ги, прикольно. Але ж податок на нерухомість - то місцевий податок. Тобто, за квартиру у Києві треба платити до київського бюджету. Яке відношення має податкова іншої області до нерухомості у Києві?



Тут немає питань, лист прийшов від дфс області, де розташована стара квартира, на адресу цієї квартири старої квартири.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11125
С нами с 10.03.2005

Re: Пришло с налоговой уведомление на оплату за недвигу [Re: DKTigra]
      12 июня 2019 в 16:17 Гілками

DKTigra 12.06.2019 16:05 пишет:

alt402 12.06.2019 16:00 пишет:

NID 12.06.2019 12:20 пишет:


Бамажка-квітанція, з якогось дива, фізично прийшла від обласної податкової іншої області у почтовий ящик на адресу в тій же іншій області , звідки я переєструвався 6 років тому. Квартира реальна київська.



Ги, прикольно. Але ж податок на нерухомість - то місцевий податок. Тобто, за квартиру у Києві треба платити до київського бюджету. Яке відношення має податкова іншої області до нерухомості у Києві?



Тут немає питань, лист прийшов від дфс області, де розташована стара квартира, на адресу цієї квартири старої квартири.



Щось я заплутався . Податкова області може надіслати повідомлення лише про нерухомість, яка знаходиться на території тієї області, і яка (або частина) належить тобі. Звичайно, що буде надсилати на адресу тієї квартири. Тільки до чого тут реєстрація? І не зрозумів, до чого там "Квартира реальна київська."?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
NID
Достоевский *
-0 лет за рулем, Киев
Сообщения: 8062
С нами с 13.03.2007

Re: Пришло с налоговой уведомление на оплату за недвигу [Re: alt402]
      12 июня 2019 в 17:48 Гілками

alt402 12.06.2019 16:00 пишет:

NID 12.06.2019 12:20 пишет:

alt402 12.06.2019 10:34 пишет:


А до чого тут місце реєстрації? Ти або є (спів)власником квартири, або ні. Місце реєстрації до податку на нерухомість стосунку не має.



Бамажка-квітанція, з якогось дива, фізично прийшла від обласної податкової іншої області у почтовий ящик на адресу в тій же іншій області, звідки я переєструвався 6 років тому. Квартира реальна київська.



Ги, прикольно. Але ж податок на нерухомість - то місцевий податок. Тобто, за квартиру у Києві треба платити до київського бюджету. Яке відношення має податкова іншої області до нерухомості у Києві?




Так і платив до київського бюджету, так як квартира у Києві.
В шапці квитанції ДФС Чернігівської обл, в реквізитах оплати УДК у м Київ.
ДФС Чернігівської обл. до цих пір вважає мене своїм клієнтом, хоча я вже 6 років офіційно живу у Києві.
Як це змінити х.з. У районному київському відділенні щось розказували, що треба їхати до податкової за місцем минулої реєстрації і там повідомляти.
Поки забив і не парюсь.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11125
С нами с 10.03.2005

Re: Пришло с налоговой уведомление на оплату за недвигу [Re: NID]
      12 июня 2019 в 18:03 Гілками

NID 12.06.2019 17:48 пишет:

В шапці квитанції ДФС Чернігівської обл, в реквізитах оплати УДК у м Київ.



Зовсім цікаво. Тобто ДФС Чернігівської обл. надіслало повідомлення-припис (чи як його там?) щодо квартири в Києві? І платити треба до УДК Києва? Зовсім нічого не розумію.

NID 12.06.2019 17:48 пишет:

Поки забив і не парюсь.



А це ти дарма. Наскільки я розумію (хоча я вже геть нічого не розумію ), ДФС може звернутись до Виконавчої Служби з приводу несплати (а там є граничні терміни) і вони заарештують твою власність. Я х.з., що саме. В кращому випадку - лише ту власність, про яку йдеться, а може й усю наявну - тоді "сюрприз буде".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
NID
Достоевский *
-0 лет за рулем, Киев
Сообщения: 8062
С нами с 13.03.2007

Re: Пришло с налоговой уведомление на оплату за недвигу [Re: alt402]
      12 июня 2019 в 18:22 Гілками

alt402 12.06.2019 18:03 пишет:

NID 12.06.2019 17:48 пишет:

В шапці квитанції ДФС Чернігівської обл, в реквізитах оплати УДК у м Київ.



Зовсім цікаво. Тобто ДФС Чернігівської обл. надіслало повідомлення-припис (чи як його там?) щодо квартири в Києві? І платити треба до УДК Києва? Зовсім нічого не розумію.

NID 12.06.2019 17:48 пишет:

Поки забив і не парюсь.



А це ти дарма. Наскільки я розумію (хоча я вже геть нічого не розумію ), ДФС може звернутись до Виконавчої Служби з приводу несплати (а там є граничні терміни) і вони заарештують твою власність. Я х.з., що саме. В кращому випадку - лише ту власність, про яку йдеться, а може й усю наявну - тоді "сюрприз буде".




За що?
Я ж заплатив.
В кабінеті платника податків є квиташка і інформація про оплату.

Хоча пишуть, якщо повідомлення не отримува, то можно не платити.

Ще нагуглив, що таки треба повідомляти ДФС про зміну реєстрації https://blog.liga.net/user/emrachkovskaya/article/27630

Але мене, в минулому році, по новому місцю відправили х.з. куди. ))

Змінено NID (18:24 12/06/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11125
С нами с 10.03.2005

Re: Пришло с налоговой уведомление на оплату за недвигу [Re: NID]
      12 июня 2019 в 18:41 Гілками

NID 12.06.2019 18:22 пишет:

alt402 12.06.2019 18:03 пишет:

NID 12.06.2019 17:48 пишет:

Поки забив і не парюсь.



А це ти дарма. Наскільки я розумію (хоча я вже геть нічого не розумію ), ДФС може звернутись до Виконавчої Служби з приводу несплати (а там є граничні терміни) і вони заарештують твою власність. Я х.з., що саме. В кращому випадку - лише ту власність, про яку йдеться, а може й усю наявну - тоді "сюрприз буде".




За що?
Я ж заплатив.
В кабінеті платника податків є квиташка і інформація про оплату.



Я вже зовсім заплутався Ти заплатив відповідно до надісланого тобі повідомлення-припису? Якщо ні, то можуть.

NID 12.06.2019 18:22 пишет:

Хоча пишуть, якщо повідомлення не отримува, то можно не платити.



Ага, пишуть. Тільки вони спочатку заарештуються майно, а потім вже ти будеш бігати й доводити, що "не верблюд". Це ж головний принцип роботи наших державних органів

NID 12.06.2019 18:22 пишет:

Ще нагуглив, що таки треба повідомляти ДФС про зміну реєстрації https://blog.liga.net/user/emrachkovskaya/article/27630



Є така фігня. Тих сповісти, у воєнкоматі знімись, в іншому зареєструйся, комісію пройди и т.д. Саме тому я не зміню місце реєстрації, поки вони не зроблять цю зміну однією кнопкою на сайті в Інтернеті. Нехай шукають мене там, де я не живу вже 15 років.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11125
С нами с 10.03.2005

Re: Пришло с налоговой уведомление на оплату за недвигу [Re: alt402]
      4 июля 2019 в 18:16 Гілками

alt402 12.06.2019 10:34 пишет:

Yashka 11.06.2019 22:02 пишет:

Я то в курсе, но в уведомлении фигурирует адрес квартиры в Днепре, которую я продал со всеми налоговыми выплатами полностью официально около 8 лет назад.



Боюсь, тебе придется ехать в налоговую, выписавшую уведомление, и разбираться на месте



Новости с полей по Киеву.
Теперь нужно ехать на Лескова, 2 - там никто ничего не принимает, а дает бланк заявления, которое нужно заполнить и отнести на Лескова, 4 вместе с копиями всех подтверждающих документов. Там бумажки принимают, но никаких подтверждающих документов о принятии не дают, а посылают "ждать ответа".
Считаю, это просто победа.

У меня квартира на трех совладельцев, на мою долю приходится 25%. Смотрим в кабинет плательщика налогов:
"Загальна площа 71.1"
"Частка в загальній площі = 1"
Т.е., согласно реестру непойми чего, я являюсь владельцем 100% квартиры. Подозреваю, что у остальных 2х совладельцев абсолютно то же самое. А чо, удобно стричь всех трех совладельцев с полной площади. И, главное, никому ничего не докажешь, потому что никому ничего не надо.
И это при том, что 3 года назад уже носили все документы в Дарницкую налоговую и нам рассказывали, что все изменения внесены и больше никогда-никогда.

Змінено alt402 (18:20 04/07/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
54 года (31 год за рулем), Киев
Сообщения: 3441
С нами с 17.08.2005

Re: Пришло с налоговой уведомление на оплату за недвигу [Re: alt402]
      4 июля 2019 в 18:25 Гілками

alt402 04.07.2019 18:16 пишет:

alt402 12.06.2019 10:34 пишет:

Yashka 11.06.2019 22:02 пишет:

Я то в курсе, но в уведомлении фигурирует адрес квартиры в Днепре, которую я продал со всеми налоговыми выплатами полностью официально около 8 лет назад.



Боюсь, тебе придется ехать в налоговую, выписавшую уведомление, и разбираться на месте



Новости с полей по Киеву.
Теперь нужно ехать на Лескова, 2 - там никто ничего не принимает, а дает бланк заявления, которое нужно заполнить и отнести на Лескова, 4 вместе с копиями всех подтверждающих документов. Там бумажки принимают, но никаких подтверждающих документов о принятии не дают, а посылают "ждать ответа".
Считаю, это просто победа.

У меня квартира на трех совладельцев, на мою долю приходится 25%. Смотрим в кабинет плательщика налогов:
"Загальна площа 71.1"
"Частка в загальній площі = 1"
Т.е., согласно реестру непойми чего, я являюсь владельцем 100% квартиры. Подозреваю, что у остальных 2х совладельцев абсолютно то же самое. А чо, удобно стричь всех трех совладельцев с полной площади. И, главное, никому ничего не докажешь, потому что никому ничего не надо.
И это при том, что 3 года назад уже носили все документы в Дарницкую налоговую и нам рассказывали, что все изменения внесены и больше никогда-никогда.



Занимался подобным пару месяцев назад. Внесли изменения в реестр в течение 4-х дней от приёмки документов на Лескова 4.
Так что не переживайте, все будет хорошо.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11125
С нами с 10.03.2005

Re: Пришло с налоговой уведомление на оплату за недвигу [Re: Palex]
      4 июля 2019 в 18:44 Гілками

Palex 04.07.2019 18:25 пишет:

Занимался подобным пару месяцев назад. Внесли изменения в реестр в течение 4-х дней от приёмки документов на Лескова 4.
Так что не переживайте, все будет хорошо.



Да, да, в прошлый раз тоже "внесли изменения".
Но спасибо за инфо - будем контролировать.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
4 користувачів і 36 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: **
Переглядів теми: 6147

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія