autoua
×
Autoua.netФорумКнига відгуків та пропозицій

Відповідальність за зміст посилання

V.I.P *
Киев
Сообщения: 13373
С нами с 07.05.2005

Відповідальність за зміст посилання
      17 июня 2019 в 11:56 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Власне - сабж.
Щось змінилось в Правилах форуму?
Користувач тепер несе відповідальність не лише за те, що сам власноручно написав, а й за зміст посилання, яке він дав?
Тобто - несе відповідальність за інших осіб?
Питання виникло на підставі винесеного попередження
Причому в публікації просто оцінено відео.
Де суть відображена абсолютно вірно - людей "послали".
Просто "ввічливі" слова, якими охорона "посилає" робітників замінені на їх "нарідну суть".

Власне - сабж.Щось змінилось в Правилах форуму

Змінено VP_Son (11:58 17/06/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Киев
Сообщения: 35918
С нами с 25.08.2004

Re: Відповідальність за зміст посилання [Re: VP_Son]
      17 июня 2019 в 12:30 Гілками

Юзеров мало осталось вот и боремся со скуки за право называться образцовой гимназией. Хотя казалось бе, людям по 40-50 лет уже.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
spd
IesuiT **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 36159
С нами с 01.10.2005

Re: Відповідальність за зміст посилання [Re: VP_Son]
      18 июня 2019 в 21:22 Гілками

А я говорив, що політичці прийде капець

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Киев
Сообщения: 13373
С нами с 07.05.2005

Re: Відповідальність за зміст посилання [Re: spd]
      18 июня 2019 в 21:34 Гілками

Мене дивує пасивність представників "влади" в цій темі.
Бо це "відвертий факап" на мою імху.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
spd
IesuiT **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 36159
С нами с 01.10.2005

Re: Відповідальність за зміст посилання [Re: VP_Son]
      18 июня 2019 в 21:48 Гілками

Отут я процитую адміністратора:
В ответ на:

1. Срок модерирования раздела "политический" модератором Lacett не достаточно продолжителен для выводов. Да, переходный период от одного модератора к другому может быть весьма болезненным в силу разных обстоятельств, но это еще не показатель модерирования раздела в целом.


http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=11724366&an=0&page=0#Post11724366

"Дайте ему 100 дней!"

ЗІ. Взагалі під 4.3 б) можна що завгодно підвести:

В ответ на:

4.3. Запрещается помещение сообщений, содержащих:
б) Заведомо ложную информацию, клевету, а также нечестные приемы ведения дискуссий в виде "передергиваний" высказываний собеседников, правки/удаления своих собственных сообщений с целью исказить/скрыть их первоначальный смысл, а также провокаций, направленных на участников конференции, в результате чего могут быть нарушены данные Правила.




Тобто треба брати до уваги, якщо даємо посилання на джерело - ще потрібно подумати, чи не сприйме це модератор як порушення 4.3 б). Це зрозуміло, що маразм, але виходить саме так.

Змінено spd (22:00 18/06/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Сообщения: 4943
С нами с 15.06.2014

Re: Відповідальність за зміст посилання [Re: VP_Son]
      18 июня 2019 в 22:58 Гілками

VP_Son 18.06.2019 21:34 пишет:

Мене дивує пасивність представників "влади" в цій темі.
Бо це "відвертий факап" на мою імху.



Якось раніше преди в політичсі вас влаштовували. Бо робилися тільки „ворогам народу“ так? А зараз якось некомфортно стало чи шо?
А як взагалі мене завжди дратувала активність деяких юзерів в політичсі, які їі просто використовували для перепостів, цітуючі особо популярних фейсбучників, або вбрасуючі відео та якійсь тексти. Це форум для спілкування, а не для набрасування матеріалів на вентилятор.
І взагалі може треба змінити правила, щоб посилання використовувались тільки на меті додаткового розуміння думки автора, а не як основна мета самого посту? Тоді або кажи свою власну думку, або мовчи. І тоді власно буде також зрозуміло кого і за що наказувати.

Змінено lingvo (23:00 18/06/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 13431
С нами с 07.02.2012

Re: Відповідальність за зміст посилання [Re: lingvo]
      19 июня 2019 в 00:18 Гілками

lingvo 18.06.2019 22:58 пишет:

VP_Son 18.06.2019 21:34 пишет:

Мене дивує пасивність представників "влади" в цій темі.
Бо це "відвертий факап" на мою імху.



Якось раніше преди в політичсі вас влаштовували. Бо робилися тільки „ворогам народу“ так? А зараз якось некомфортно стало чи шо?
А як взагалі мене завжди дратувала активність деяких юзерів в політичсі, які їі просто використовували для перепостів, цітуючі особо популярних фейсбучників, або вбрасуючі відео та якійсь тексти. Це форум для спілкування, а не для набрасування матеріалів на вентилятор.
І взагалі може треба змінити правила, щоб посилання використовувались тільки на меті додаткового розуміння думки автора, а не як основна мета самого посту? Тоді або кажи свою власну думку, або мовчи. І тоді власно буде також зрозуміло кого і за що наказувати.



В нас і неполітичка (наприклад проблеми на дорозі) містить дуже багато стартових повідомлень, що є цитатами, або посиланнями на події, що розташовані у тих самих соцмережах, новинних сатйах, ютубах та інших. Це так само заборонити?

У тому пості було посилання на відео, та якщо це посилання буде дивитись не бібізяна, що далі заголовку повідомлення читати не вміє, то буде зрозуміло про що йде мова, та зробить власні висновки. Але якщо таки буде саме вона, та побачить лише заголовок - то так, вона отримує наклеп та провокацію, від якої цю бібізяну захистить високоосвітня людина, призначена модератором політички

Так, мені здається, що "Так мы ж вас выбирали - Я вам ничего не должен" було б набагато кращим описом до того відео, але це теж могло б, судячи з нових тенденцій, вважатись наклепом та провокацією.

А щодо правил - відповідь адміністрації:
В ответ на:

Не все в правилах прописано очевидно, и да, их надо дописывать, обновлять, актуализировать, этим займемся - но пока, тут только администрация в помощь в их трактовке.


Одже те, з чим погодився користувач при реєстрації - до "жеппы_", як і будь-які закони у виконавчій гілці влади на даний час, тому пора до цього звикати, але простіше б було цю фразу додати по правил і, мабуть, забути про форум

Змінено DKTigra (00:25 19/06/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Сообщения: 4943
С нами с 15.06.2014

Re: Відповідальність за зміст посилання [Re: DKTigra]
      19 июня 2019 в 00:52 Гілками

DKTigra 19.06.2019 00:18 пишет:

lingvo 18.06.2019 22:58 пишет:

VP_Son 18.06.2019 21:34 пишет:

Мене дивує пасивність представників "влади" в цій темі.
Бо це "відвертий факап" на мою імху.



Якось раніше преди в політичсі вас влаштовували. Бо робилися тільки „ворогам народу“ так? А зараз якось некомфортно стало чи шо?
А як взагалі мене завжди дратувала активність деяких юзерів в політичсі, які їі просто використовували для перепостів, цітуючі особо популярних фейсбучників, або вбрасуючі відео та якійсь тексти. Це форум для спілкування, а не для набрасування матеріалів на вентилятор.
І взагалі може треба змінити правила, щоб посилання використовувались тільки на меті додаткового розуміння думки автора, а не як основна мета самого посту? Тоді або кажи свою власну думку, або мовчи. І тоді власно буде також зрозуміло кого і за що наказувати.



В нас і неполітичка (наприклад проблеми на дорозі) містить дуже багато стартових повідомлень, що є цитатами, або посиланнями на події, що розташовані у тих самих соцмережах, новинних сатйах, ютубах та інших. Це так само заборонити?



І шо, це призводить до вбросу перепостів, та пропагандиських матеріалів? Чи комусь не щрозуміло, що там це має сенс? Ну то додайте там зверху, що пости з одного посилання дозволені. Ще більше бачу сенс в відокремленні політички.
В ответ на:


У тому пості було посилання на відео, та якщо це посилання буде дивитись не бібізяна, що далі заголовку повідомлення читати не вміє, то буде зрозуміло про що йде мова, та зробить власні висновки. Але якщо таки буде саме вона, та побачить лише заголовок - то так, вона отримує наклеп та провокацію, від якої цю бібізяну захистить високоосвітня людина, призначена модератором політички


соррі, але це ви якось дуже нагло записали когось в бібізяни, а когось ні тільки на підставі того, шо хтось повинен подивитись якесь відео. Вибачте, але не усім це цікаво, а деякі навіть не мають часу. Напршіть спочатку, шо ви хотіли цим відко сказати і про що воне - може хтось, кому це не цікаво, просто мовчки пройде мимо, та позбавить вас(і нас) від виклику модератора?
В ответ на:



Так, мені здається, що "Так мы ж вас выбирали - Я вам ничего не должен" було б набагато кращим описом до того відео, але це теж могло б, судячи з нових тенденцій, вважатись наклепом та провокацією.




Не знаю, я це відео не бачив. Але з патріотичної точки зору, що люба критика влади воюючої країни знижує довіру до неї, що може призвести до дестабілізації та кризи, і це йде на користь ворогу, і може застосовуватись ним у цілях пропаганди, то напевно так. І це правило модерювання вже давно застосовувалося в політичці. То вас це тепер не влаштовує?

Змінено lingvo (00:53 19/06/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 13431
С нами с 07.02.2012

Re: Відповідальність за зміст посилання [Re: lingvo]
      19 июня 2019 в 01:00 Гілками

lingvo 19.06.2019 00:52 пишет:

І шо, це призводить до вбросу перепостів, та пропагандиських матеріалів?



В ответ на:

Не знаю, я це відео не бачив. Але з патріотичної точки зору




Ну як так можна? Це треба до цитатників занести. "Не читал, но осуждаю"

"Пишите заголовки, а дальше я все равно читать не буду"

З патріотичної точки зору, мабуть, можна все. Але іноді це приводить к доволі негативним наслідкам (найкращий приклад - Німеччина до 1945 року). І не застосовувалося воно в політичці до цього.

Кажеш - барига - доведи (не заголовками, а відповідними даними, посиланнями на першоджерела, фактами цифрами, відео-фотодоказами). На відміну від цього відеодоказ там є з прямою новою, а кожний його оцінює так, як може. Але ж ти навіть не дивився.


Доречі - то відео не про Зеленського, та й не про його охорону, що виконувала свої обов'язки в межах своїх компетенцій (корректно), а про той самий "нарід", що дивився Слугу Народу, лісапед, оце все, обрав (за прямою мовою з відео) президента, а після чого прокинувся не в телевізійному світі художніх серіалів, а у реальному, та диви ж воно як виходить

Змінено DKTigra (01:56 19/06/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Киев
Сообщения: 13373
С нами с 07.05.2005

Re: Відповідальність за зміст посилання [Re: DKTigra]
      19 июня 2019 в 07:50 Гілками

DKTigra 19.06.2019 01:00 пишет:

lingvo 19.06.2019 00:52 пишет:

І шо, це призводить до вбросу перепостів, та пропагандиських матеріалів?



В ответ на:

Не знаю, я це відео не бачив. Але з патріотичної точки зору




Ну як так можна? Це треба до цитатників занести. "Не читал, но осуждаю"

"Пишите заголовки, а дальше я все равно читать не буду"



Ну це ж класика! Давно треба завести "цитатник" форуму.
До речі, про відео.
А мат там таки є. Хоч і не той, за який винесене попередження.
Там жінка згадує новітній "український бренд" у відповідь на ввічливе "посилання" охорони.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
spd
IesuiT **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 36159
С нами с 01.10.2005

Re: Відповідальність за зміст посилання [Re: lingvo]
      19 июня 2019 в 08:09 Гілками

В ответ на:

Але з патріотичної точки зору, що люба критика влади воюючої країни знижує довіру до неї, що може призвести до дестабілізації та кризи, і це йде на користь ворогу, і може застосовуватись ним у цілях пропаганди, то напевно так.



Якще вже так, то на сьогодні постити дебільні фотожаби про Порошенка - то це теж критика влади. Бо країна теж воювала за тієї влади, а лити зараз лайно на неї - все одно, що ставити під сумнів доцільність її дій та йде на користь ворожій пропаганді. Але реакції адміністрації на це немає - отже, оці твої слова про патріотизм та критку влади під час війни не мають відношення до суті справи.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Сообщения: 4943
С нами с 15.06.2014

Re: Відповідальність за зміст посилання [Re: VP_Son]
      19 июня 2019 в 08:25 Гілками

В ответ на:

І не застосовувалося воно в політичці до цього.



А, ну то тоді зрозумів. Патріоти перевдяглися в повітрі.

І не треба перекручувати мої слова. Так, я відео не бачив, і поки що не збираюсь, а розкритикував тільки ваш текст про то, шо «ничего не должен» - то ви ж критикуєте, а не відео?

В ответ на:

Але реакції адміністрації на це немає - отже, оці твої слова про патріотизм та критку влади під час війни не мають відношення до суті справи.



Я бачу, що реакція вже є. Задоволені? То старі часи знов повертаються.

Змінено lingvo (08:36 19/06/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
spd
IesuiT **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 36159
С нами с 01.10.2005

Re: Відповідальність за зміст посилання [Re: lingvo]
      19 июня 2019 в 08:46 Гілками

В ответ на:

Я бачу, що реакція вже є. Задоволені?


Є - ну то й чудово. Модератор реагує на це лайно - це нормально.

В ответ на:

То старі часи знов повертаються.



Вибачте, а що змінилося? Немає вже війни? Зеленський все розрулив?

Змінено spd (10:16 19/06/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 13431
С нами с 07.02.2012

Re: Відповідальність за зміст посилання [Re: lingvo]
      19 июня 2019 в 10:35 Гілками

В ответ на:

І не треба перекручувати мої слова. Так, я відео не бачив, і поки що не збираюсь, а розкритикував тільки ваш текст про то, шо «ничего не должен» - то ви ж критикуєте, а не відео?



Це я казав фразу "я вам ничего не должен" підчас передвиборчої компанії? То подивіться відео, а потім критикуйте, може й зрозумієте до чого вона, а може й ні


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Сообщения: 4943
С нами с 15.06.2014

Re: Відповідальність за зміст посилання [Re: DKTigra]
      19 июня 2019 в 10:57 Гілками

В ответ на:

Це я казав фразу "я вам ничего не должен" підчас передвиборчої компанії?



Звичайно Зеленський це казав як відповідь на те, шо він там шось повинен прокоментувати журналісту якогось видання, причому той проігнорував звичайний повсякденний принцип порядних людей - хочеш взяти інтервью в відомої людини - заплануй з ним зустріч, а не підловлюй. Та людина тобі, як журналісту, нічого не повинна.

Боже, да про таку подію звичайні люди через п’ять хвилин забувають, бо вона не варта уваги. Нахамили один одному та розішлись. І тільки деякі роблять з цього політичні лозунги, а інші потім їх цітують через день - то це або за відсутністі мозгів, або свідомо, як пропаганду, бо політики там нуль.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
33 года за рулем,
Сообщения: 7642
С нами с 05.12.2013

Re: Відповідальність за зміст посилання [Re: lingvo]
      19 июня 2019 в 15:08 Гілками

lingvo 19.06.2019 10:57 пишет:

В ответ на:

Це я казав фразу "я вам ничего не должен" підчас передвиборчої компанії?



Звичайно Зеленський це казав як відповідь на те, шо він там шось повинен прокоментувати журналісту якогось видання, причому той проігнорував звичайний повсякденний принцип порядних людей - хочеш взяти інтервью в відомої людини - заплануй з ним зустріч, а не підловлюй. Та людина тобі, як журналісту, нічого не повинна.

Боже, да про таку подію звичайні люди через п’ять хвилин забувають, бо вона не варта уваги. Нахамили один одному та розішлись. І тільки деякі роблять з цього політичні лозунги, а інші потім їх цітують через день - то це або за відсутністі мозгів, або свідомо, як пропаганду, бо політики там нуль.




Воспитания и культуры тоже "0".
Иногда лучше без комментариев.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Киев
Сообщения: 13373
С нами с 07.05.2005

Re: Відповідальність за зміст посилання [Re: VP_Son]
      29 июля 2019 в 16:40 Гілками

За посилання на любу з публікацій Горького Лука тепер будуть попереджати за мат?

"Жаль... Жаль, что нам так и не удалось послушать начальника транспортного цеха."


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумКнига відгуків та пропозицій
Додаткова інформація
0 користувачів і 6 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *
Переглядів теми: 6735

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія