autoua
×
Autoua.netФорумБудівництво та ремонт нерухомості

А как понять, что плиточник толковый? (2/3)

подсевший на форум **
Sunshine state
Сообщения: 21397
С нами с 04.11.2003

Re: А как понять, что плиточник толковый? [Re: Вредный Хряк]
      17 июля 2019 в 06:34 Гілками

Вредный Хряк 17.07.2019 00:02 пишет:

тоже интересно, у меня мокрые места затёрты эпоксидной затиркой, мне кажется это камень, который нельзя ничем пропитать. видимо речь об обычной затирке.




похоже он называется у вас Гидрофобизатор; я пользовала
511 Impregnator. но они есть и у других производителей. оно пропитывает плитку. и швы. на глянце бесполезно, на плитке типа под паркет которая шершава - вообще зверь. гуглите так же tile grout penetrating sealer, возможно найдете аналоги.
мапей как миниму тоже делает и они вроде есть в киеве.

оно ведет себя после пропитки как будто поверхность жирная, но это вообще никак не видно ни на свет/цвет/ощупь. вода просто лежит круглой каплей.
плюс обработки в душе типа моего всего пола в том, что вода не расползается повсюду. у меня просто душевая стенка стеклянная и уклон непосредственно под душем и все.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
29 лет за рулем, Донецк
Сообщения: 6303
С нами с 25.12.2008

Re: А как понять, что плиточник толковый? [Re: RF178]
      17 июля 2019 в 09:36 Гілками

Спасибо. Поищу. Интересный эффект по описанию. Мне нравится.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24268
С нами с 31.10.2014

Re: А как понять, что плиточник толковый? [Re: RF178]
      17 июля 2019 в 10:08 Гілками

RF178 17.07.2019 06:34 пишет:



оно ведет себя после пропитки как будто поверхность жирная, но это вообще никак не видно ни на свет/цвет/ощупь. вода просто лежит круглой каплей.
плюс обработки в душе типа моего всего пола в том, что вода не расползается повсюду. у меня просто душевая стенка стеклянная и уклон непосредственно под душем и все.




А імовірність послизнутися не підвищується? За Вашими власними відчуттями.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
29 лет за рулем, Донецк
Сообщения: 6303
С нами с 25.12.2008

Re: А как понять, что плиточник толковый? [Re: harald67]
      17 июля 2019 в 17:07 Гілками

harald67 17.07.2019 10:08 пишет:

RF178 17.07.2019 06:34 пишет:



оно ведет себя после пропитки как будто поверхность жирная, но это вообще никак не видно ни на свет/цвет/ощупь. вода просто лежит круглой каплей.
плюс обработки в душе типа моего всего пола в том, что вода не расползается повсюду. у меня просто душевая стенка стеклянная и уклон непосредственно под душем и все.




А імовірність послизнутися не підвищується? За Вашими власними відчуттями.



Думаю, що наврядчи. Це ж тільки шви оброблюватися мають. Хоча...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
Sunshine state
Сообщения: 21397
С нами с 04.11.2003

Re: А как понять, что плиточник толковый? [Re: harald67]
      17 июля 2019 в 17:49 Гілками

harald67 17.07.2019 10:08 пишет:

RF178 17.07.2019 06:34 пишет:



оно ведет себя после пропитки как будто поверхность жирная, но это вообще никак не видно ни на свет/цвет/ощупь. вода просто лежит круглой каплей.
плюс обработки в душе типа моего всего пола в том, что вода не расползается повсюду. у меня просто душевая стенка стеклянная и уклон непосредственно под душем и все.




А імовірність послизнутися не підвищується? За Вашими власними відчуттями.




я в під душем клала мозаіку крупну, тому що попробовала як основна плитка з милом відчувається. після укладкі я як планувала усе пропитала, і пожалілася що клала мозаіку, воно схоже стає гидрофобним і з того не такім слизьким. можна мозаіку було не класти. воно не стає шершавим, на відчуття як зввичайне.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
Sunshine state
Сообщения: 21397
С нами с 04.11.2003

Re: А как понять, что плиточник толковый? [Re: DiSi]
      17 июля 2019 в 17:50 Гілками

DiSi 17.07.2019 17:07 пишет:

harald67 17.07.2019 10:08 пишет:

RF178 17.07.2019 06:34 пишет:



оно ведет себя после пропитки как будто поверхность жирная, но это вообще никак не видно ни на свет/цвет/ощупь. вода просто лежит круглой каплей.
плюс обработки в душе типа моего всего пола в том, что вода не расползается повсюду. у меня просто душевая стенка стеклянная и уклон непосредственно под душем и все.




А імовірність послизнутися не підвищується? За Вашими власними відчуттями.



Думаю, що наврядчи. Це ж тільки шви оброблюватися мають. Хоча...




вся плитка, якщо вона трохи поріста, то дуже гарно працює. на глянцевій ніяк не працюе. тількі шви. в мене і та і та, я перевіряла.


взагалі я думаю що воно гарне для коридоров та ін, меньше грязюки буде наліплятись. но в мене поки нема.

Змінено RF178 (17:52 17/07/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
44 года (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 4097
С нами с 31.10.2005

Re: А как понять, что плиточник толковый? [Re: moose]
      17 июля 2019 в 17:58 Гілками

Для меня один из элементов толковости это как плиточник раскладывает плитку по стенам. Если от угла, то это не толковый.

ЗЫ. Хотя класть качественно он при этом может конечно.

ЗЫ2. Я за то, чтобы сначала все выложить плиткой, а потом ставить ванную. Это и гидроизоляция, и ремонтопригодность, если ванную поменять понадобиться.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
Sunshine state
Сообщения: 21397
С нами с 04.11.2003

Re: А как понять, что плиточник толковый? [Re: Researcher]
      17 июля 2019 в 19:49 Гілками

Researcher 17.07.2019 17:58 пишет:

Для меня один из элементов толковости это как плиточник раскладывает плитку по стенам. Если от угла, то это не толковый.

ЗЫ. Хотя класть качественно он при этом может конечно.

ЗЫ2. Я за то, чтобы сначала все выложить плиткой, а потом ставить ванную. Это и гидроизоляция, и ремонтопригодность, если ванную поменять понадобиться.





а по стенам нужно с середины начинать?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
44 года (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 4097
С нами с 31.10.2005

Re: А как понять, что плиточник толковый? [Re: RF178]
      18 июля 2019 в 08:55 Гілками

RF178 17.07.2019 19:49 пишет:


а по стенам нужно с середины начинать?




Вот хорошо рассказано https://youtu.be/U6vunPg3OGw


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
Sunshine state
Сообщения: 21397
С нами с 04.11.2003

Re: А как понять, что плиточник толковый? [Re: Researcher]
      21 июля 2019 в 01:59 Гілками

Researcher 18.07.2019 08:55 пишет:

RF178 17.07.2019 19:49 пишет:


а по стенам нужно с середины начинать?




Вот хорошо рассказано https://youtu.be/U6vunPg3OGw




дякую. я думала что так как он рекомендует класть это логично и мне в голову не приходило, что можно иначе ). теперь я знаю почему меня раздражала прежняя моя ванная , вот этими огрызками висящими криво!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24268
С нами с 31.10.2014

Re: А как понять, что плиточник толковый? [Re: Researcher]
      21 июля 2019 в 07:43 Гілками

Researcher 17.07.2019 17:58 пишет:

Я за то, чтобы сначала все выложить плиткой, а потом ставить ванную. Это и гидроизоляция, и ремонтопригодность, если ванную поменять понадобиться.




Ну як на мене, то стосовно підлоги це не принципово, а от стосовно стін? Невже вважаєш раціональним спочатку викласти дві стіни кахелем і потім в цей кут вставити ванну? А як стик заробити? А по довгій стороні ванни точно співпадуть ванна та стінка, чи десь буде зазор у палець завтовшки (ні тільки ж стіна буває нерівна, а й ванна), який треба буде чимось замазати


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24268
С нами с 31.10.2014

Re: А как понять, что плиточник толковый? [Re: RF178]
      21 июля 2019 в 07:45 Гілками

RF178 17.07.2019 17:50 пишет:

меньше грязюки буде наліплятись. но в мене поки нема.




Парова швабра легко та швидко вирішує питання із брудом. А от чи не змиє вона ту пропитку?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3797
С нами с 31.10.2013

Re: А как понять, что плиточник толковый? [Re: harald67]
      21 июля 2019 в 08:58 Гілками

harald67 21.07.2019 07:43 пишет:


Ну як на мене, то стосовно підлоги це не принципово, а от стосовно стін? Невже вважаєш раціональним спочатку викласти дві стіни кахелем і потім в цей кут вставити ванну? А як стик заробити? А по довгій стороні ванни точно співпадуть ванна та стінка, чи десь буде зазор у палець завтовшки (ні тільки ж стіна буває нерівна, а й ванна), який треба буде чимось замазати



Плитка упирающаяся на ванну , имхо , выглядит дико . И почему вы думаете что в плохо загерметизированный вертикальный шов , вода не просочиться ? А именно в таком состоянии , плохо сделанный шов имеет больше шансов быть нарушенным .
ПС. Если вы конечно рассчитываете на "зазор у палець завтовшки" , то тут могу только посочувствовать .


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
spd
IesuiT **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 36244
С нами с 01.10.2005

Re: А как понять, что плиточник толковый? [Re: Пеший]
      21 июля 2019 в 11:06 Гілками

В ответ на:

Плитка упирающаяся на ванну , имхо , выглядит дико .



А в чем разница, не совсем понятно? Что от пола плитка кладется, что сверху ванны - в любом случае стык приходится чем-то герметизировать от самой плитки до ближней к ней верхней точки закругления бортика, и эта деталь занимает место. Я делал уголком для плитки на силиконе. Конечно, когда плитка нависает над ванной на 2-3-4 см - это не феншуй. У меня была ванна вплотную к оштукатуренной стене, сбил штукатурку выше ванны до кирпича, потом еще выравнивал раствором, и плитка в итоге отодвинулась от стенки максимум на 5-6 мм, как раз оперлась на ванну.

Змінено spd (11:15 21/07/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *
Сообщения: 211
С нами с 16.02.2013

Re: А как понять, что плиточник толковый? [Re: moose]
      21 июля 2019 в 11:32 Гілками

О гидроизоляции. Может кто скажет ее смысл?
Если нету порогов и все по уровню то квартира вся через 15минут будет затоплена, с порогами чуть дольше. Лучше в защитную автоматику при протечке деньги вложить.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11125
С нами с 10.03.2005

Re: А как понять, что плиточник толковый? [Re: harald67]
      21 июля 2019 в 21:30 Гілками

harald67 21.07.2019 07:43 пишет:

Researcher 17.07.2019 17:58 пишет:

Я за то, чтобы сначала все выложить плиткой, а потом ставить ванную. Это и гидроизоляция, и ремонтопригодность, если ванную поменять понадобиться.



Ну як на мене, то стосовно підлоги це не принципово, а от стосовно стін? Невже вважаєш раціональним спочатку викласти дві стіни кахелем і потім в цей кут вставити ванну? А як стик заробити? А по довгій стороні ванни точно співпадуть ванна та стінка, чи десь буде зазор у палець завтовшки (ні тільки ж стіна буває нерівна, а й ванна), який треба буде чимось замазати



В мене так зроблено - все викладено плиткою, а потім вже вана поставлена.

Єдина проблема була, що розмір приміщення сантиметрів на 5 більший за довжину вани. Ну закрив "поличкою" з білої вагонки, стики замазав звичайною затиркою для плитки - там діти свої іграшки складали, з якими купались. А "поличку" цю все одно було не бачити за занавіскою, хоч виглядає й не дуже добре. Хоча вана 1990 року випуску теж не взірець дизайну

Але! Зараз мені треба ту вану поміняти, бо емаль розтріскалась і грибком пішла. І от тут я без проблем цю викину і поставлю нову, скоріш за все сталеву, причому навіть не буду заморочуватись про її висоту, бо ж плитка до підлоги. І не треба нічого шаманити з плиткою, бо вона мене цілком задовільняє, хоча ремонту вже 12 років.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ssb
Достоевский **
35 лет (16 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6737
С нами с 25.01.2008

Re: А как понять, что плиточник толковый? [Re: harald67]
      21 июля 2019 в 22:09 Гілками

harald67 21.07.2019 07:43 пишет:

А як стик заробити?





Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24268
С нами с 31.10.2014

Re: А как понять, что плиточник толковый? [Re: Пеший]
      22 июля 2019 в 09:01 Гілками

Пеший 21.07.2019 08:58 пишет:

И почему вы думаете что в плохо загерметизированный вертикальный шов , вода не просочиться ? А именно в таком состоянии , плохо сделанный шов имеет больше шансов быть нарушенным .
ПС. Если вы конечно рассчитываете на "зазор у палець завтовшки" , то тут могу только посочувствовать .




У вертикальний шов вода має набагато менше шансів просякнути, ніж у горизонтальний, бо з вертикального шва вода стікає, а на горизонтальному стоїть, а реально навіть затікає.
Щодо зазору між стіною та ванною - палець - то гіперболізація. Але от вивести стінку рівну можна, а ванна вже яка є. Те саме і з прямим кутом. І коли ванну притуляєш до штукатурки, усе це можна компенсувати, а коли вже до викладених кахелем стін - то ніяк. Тільки шов товщий зробити.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3797
С нами с 31.10.2013

Re: А как понять, что плиточник толковый? [Re: harald67]
      22 июля 2019 в 10:03 Гілками

harald67 22.07.2019 09:01 пишет:


У вертикальний шов вода має набагато менше шансів просякнути, ніж у горизонтальний, бо з вертикального шва вода стікає, а на горизонтальному стоїть, а реально навіть затікає.
Щодо зазору між стіною та ванною - палець - то гіперболізація. Але от вивести стінку рівну можна, а ванна вже яка є. Те саме і з прямим кутом. І коли ванну притуляєш до штукатурки, усе це можна компенсувати, а коли вже до викладених кахелем стін - то ніяк. Тільки шов товщий зробити.



Стіна рівна , ванна рівна ( і правильно змонтована , прямий кут зробити в 21 ст не є проблематично . Зазор мінімальний , правильно загерметизований правильним герметиком . Вода нікуди не затікає . Що не так ?
+ естетичний вигляд самої ванни( думаю , сперечатися не будемо , а у випадку з плиточним кутиком зовсім мовчу ), та естетичний вигляд розкладки плитки ( у випадку від ванни , скоріше буде підрізка потім біля підлоги , або тре робити підрізку над ванною
+ легкісь в подальшій заміні , якщо це буде потрібно .
Знову ж таки , імхо .
А так , вам там митися , робіть як вважаєте за легше\практичніше , на температуру води це ні як не вплине .

Змінено Пеший (10:04 22/07/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24268
С нами с 31.10.2014

Re: А как понять, что плиточник толковый? [Re: Пеший]
      22 июля 2019 в 10:26 Гілками

Пеший 22.07.2019 10:03 пишет:


Стіна рівна , ванна рівна ( і правильно змонтована , прямий кут зробити в 21 ст не є проблематично . Зазор мінімальний , правильно загерметизований правильним герметиком . Вода нікуди не затікає . Що не так ?
+ естетичний вигляд самої ванни( думаю , сперечатися не будемо , а у випадку з плиточним кутиком зовсім мовчу ), та естетичний вигляд розкладки плитки ( у випадку від ванни , скоріше буде підрізка потім біля підлоги , або тре робити підрізку над ванною
+ легкісь в подальшій заміні , якщо це буде потрібно .
Знову ж таки , імхо .





Зробити прямий кут між стінками не проблема, проблема, щоб при литві ванни дотримали прямий кут гарантії чого немає.
Естетично - як на мене набагато природніше виглядає кахель, що спускається на бортик ванної, аніж зароблений чимось шов між ванною та кахелем. З урахуванням того, що самий край бортика ванни має ухил до низу, щоб там не стояла вода шов треба робити досить широким, що знов таки мінус естетиці.
Крім цього притуляння ванни до штукатурки економить пару сантиметрів ширина санвузла.
А щодо заміни ванни. По-перше - не бачу причин її часто міняти. По друге - у чому проблема наступну вивести регульованими ніжками на ту ж висоту.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумБудівництво та ремонт нерухомості
Додаткова інформація
0 користувачів і 8 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 6825

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія