autoua
×
Autoua.netФорумKia форум

KIA Ceed 2012-2016. Виключно про це авто! (28/49)

V.I.P **
Київ
Сообщения: 10267
С нами с 15.08.2012

Re: KIA Ceed 2012-2016. Виключно про це авто! [Re: Sashok_Accent]
      15 июля 2019 в 12:35 Гілками

Про Корея Моторс (далі по тексту "КМ"), ну ті що на Подолі...

Десь в мене на Сіді, чи то колодка передня залипає, чи то наперекос стає, чи ще що - хз. Але факт в тому, що час від часу з'являється "шаркання" в передніх гальмах і нагрівається гальмівний і колісний диски.

Записуюсь до них, приїжджаю, розказую симптоми, прошу розібратись, знайти причину і пофіксити все. Наголошую, що їду в далеку поїздку в гори і, в гальмах, маю бути впевнений на всі 100%.
Прийомщик каже - ок, зараз все зробимо, проходьте, пийте каву і всьо такоє.

Пройшла година з лишнім, мені віддають ключі і кажуть що все пофіксили, от чек на 700грн - щасливої дороги.
Питаю, а що ж було, що робили - самому просто цікаво, та й на майбутнє знати не лишнім буде.
КМ: та всьо норм, все зробили, я ж прийомщик а не майстер, тому точно не знаю що там робили, от в наряді прочистка і змазка супортів, направляющих і т.д. Всьо, щасливої дороги.

І тут в мене виникли підозри... в мене стоять секретки на колесах, а ключ від них, в мене ніхто не питав як робили і що робили без зняття коліс?

Кажу, поїхали проїдемось! Сідає прийомщик за кермо і, - бінго! шаркання в гальмах на літсо!
Вертаємось, заганяють машину знов в рем.зону. Аж тільки тут, вони запитали в мене про ключ від секреток

Питаю прийомщика, що там мають робити і чи можна зайти глянути?
КМ: то у Вас, мабуть, окалини на гальмівних дисках, зараз майстер їх зніме і спробуєм ще раз проїхатись.

ОК. Заходимо в ремонту зону і, картина Рєпіна "Пріплилі" - горе-майстер, ключом на ~27, іпошить по гальмівному диску, збиваючи з нього окалини ті окалини летять по сторонам, в т.ч. на машину, яка висить на сусідньому підйомнику я, м'яко кажучи, в шоці...

Проїхались, з прийомщиком, знову. Шаркання пропало. Але, воно й не завжди проявлялось. Кажуть - шаркання нема, значить і проблеми нема і на 100% завіряють, що проблема була в окалинах. Ок, а нахабі ви тоді, щось там "чистили і змащували" за 700грн? Ладно, пофіг, часу обмаль, спішу на зустріч, - їду звідти.
Наступного дня, нікуди особо не їздив, тому виявити проблему не вдалось.

Збираюсь у поїздку, виїхали, ніби все ок. Їдем.
Приїхали в гори, перший перевал і.., ну ви вже мабуть здогадались шарк-шарк-шарк-шарк-шарк-шарк-шарк

Приїхав з відпустки, залишив жалобу у Фалькон-Авто. Ті передзвонили, розпитали що/де/як, сказали що трохи на ай-яй-яй-кали керінику сервіса Корея Моторс і запрошують мене туди на виправлення проблеми.
Приїжаю на СТО, а там болт забили на Фалькон-Авто, болт забили на мене і, цитую "у нас куча работы, нам некогда заниматься херней с Вами" "Гарантійщик" (Діма, якщо не помиляюсь) - хамло яке ще треба пошукати.
Дзвоню в Фалькон-Авто (мені дали номер, напряму до керівника), розказую, відправляю йому відео з записом шаркання, він сильно здивований... передзвонює мені трохи згодом і пропонує зустрітись в трьохсторонньому форматі мінських домовленостей. Домовляємось про день і час.
На жаль, в той день я не зміг приїхати на СТО в робочий день і робочий час, в четвертий раз поспіль

п.с. Корея Моторс, три роки назад (та навіть рік назад) і сьогодні - це тупо дві різні контори, хоча персонал то й же. Зараз, на клієнта їм абсолютно насрплювати. Видно, на заробленій раніше репутації, поток клієнтів валить, розслабились, можна і побикувати на тих, хто гроші та роботу приносить
Поки їздите на ТО (масло-фільтр), то проблему і не видно, а от тільки крок в сторону, особливо коли часу потрібно витратити на діагностику багато, а грошей заробиш мало - тут і проявляється вся їхня суть.
Правда, тепер, після ключа від секреток, після збивання окалин, в мене дуже великі сумніви, що вони і ТО роблять по людськи. От де гарантія, що вони з таким же успіхом, таки міняють масло і фільтр, а не просто роблять вигляд? Де гарантія, що правильно міняють гальмівну рідину?

Змінено San40S (12:49 15/07/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (19 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38762
С нами с 25.02.2005

Re: KIA Ceed 2012-2016. Виключно про це авто! [Re: San40S]
      15 июля 2019 в 15:32 Гілками

там надо отогнуть защиту-жестянку
у меня такое было
и устраняли они же на Корее.
а так... я не удивлен, рано или поздно все сервисы скатываются в фигню
я колодки ездил менял уже на Хюндай на Гонты 1 - они мне удобно возле работы находятся, а гарантия после 100К у нас такая себе уже...

кстати - походу стойки стаба выдержали ровно 100К и загрюкали.

Печально... к каким официалам ездить я прям хз
на Столичку мне далеко
на окружной - отзывы "такое"
на Петровке - мне лично не нравится
груздь...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Київ
Сообщения: 10267
С нами с 15.08.2012

Re: KIA Ceed 2012-2016. Виключно про це авто! [Re: Sashok_Accent]
      15 июля 2019 в 15:43 Гілками

Sashok_Accent 15.07.2019 15:32 пишет:

там надо отогнуть защиту-жестянку
у меня такое было
и устраняли они же на Корее.
а так... я не удивлен, рано или поздно все сервисы скатываются в фигню
я колодки ездил менял уже на Хюндай на Гонты 1 - они мне удобно возле работы находятся, а

на Петровке - мне лично не нравится


а в тебе диск теж нагрівався так, що можна яєшню смажити? бо якщо трабла таки в цій бляхі, то

п.с. на Гонти, я свій Хундай обслуговував, досить норм СТО.
На Петрівку я звертався двічі по дрібницях і двічі, по крайній мірі відношення до клієнта, було дуже навіть норм. Один із разів, хз як але прихватило морозом омивайку і під пластиковою накладкою перед лобовухою - злетів шланг, дістатись туди до шланга я не зміг. Мені потрібно було терміново їхати далеченько, Петрівка була найближчим сервісом по дорозі, так вони без черги мене прийняли, швидко все зробили, так сказати увійшли в положення


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Київ
Сообщения: 10267
С нами с 15.08.2012

Re: KIA Ceed 2012-2016. Виключно про це авто! [Re: San40S]
      15 июля 2019 в 16:13 Гілками

Ще помітив (але це 100%) таку закономірність із "шарканням", - з'являється коли прогріваються гальма.
Якщо на вулиці жара, то буквально 10 раз пригальмував - і вже є шаркання. От зараз холодно (і коли на СТО їздив, теж було прохолодно), якщо мало гальмуєш, то все ок. Але, досить пару разів нормально так витормозитись, - з'явиться шаркання. Постоїш трохи, щоб вистигло - все норм

Змінено San40S (16:13 15/07/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
47 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 2998
С нами с 21.09.2006

Re: KIA Ceed 2012-2016. Виключно про це авто! [Re: San40S]
      15 июля 2019 в 16:27 Гілками

джентльмены, а нафига вы к официалам по проблемам с тормозами ездите-то?
это ж не гарантийный и соответственно платный случай при любом раскладе
я понимаю гарантийное ТО там пройти вынужденно, но в тормоза лазить могут гораздо более вменяемые механики нежеди официалы


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Київ
Сообщения: 10267
С нами с 15.08.2012

Re: KIA Ceed 2012-2016. Виключно про це авто! [Re: Пфыр]
      15 июля 2019 в 17:18 Гілками

а вдруг це брак хай виправляють

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (19 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38762
С нами с 25.02.2005

Re: KIA Ceed 2012-2016. Виключно про це авто! [Re: Пфыр]
      15 июля 2019 в 19:55 Гілками

Пфыр 15.07.2019 16:27 пишет:

джентльмены, а нафига вы к официалам по проблемам с тормозами ездите-то?
это ж не гарантийный и соответственно платный случай при любом раскладе
я понимаю гарантийное ТО там пройти вынужденно, но в тормоза лазить могут гораздо более вменяемые механики нежеди официалы



Та я специально не езжу
К то подошло то и пожаловался

2 San4os диск не помню, может и грелся
Я шарканье услышал и пожаловался


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (19 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38762
С нами с 25.02.2005

Re: KIA Ceed 2012-2016. Виключно про це авто! [Re: San40S]
      20 июля 2019 в 21:16 Гілками

Ездил на столичку
Обнюхал ПроСид
Хочу
Вот прям щас срочно хочу
Офигенный


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Київ
Сообщения: 10267
С нами с 15.08.2012

Re: KIA Ceed 2012-2016. Виключно про це авто! [Re: Sashok_Accent]
      22 июля 2019 в 13:15 Гілками

за скільки Сід свій продаєш?

Знайшов вугільний фільтр салону/кондиціонера, який підходить нам і продається в нас - SAKURA CAC28260. Вже протестовано.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ntv
приверженец *
Киев
Сообщения: 480
С нами с 16.11.2005

Re: KIA Ceed 2012-2016. Виключно про це авто! [Re: San40S]
      23 июля 2019 в 10:29 Гілками

San40S 15.07.2019 12:35 пишет:



Десь в мене на Сіді, чи то колодка передня залипає, чи то наперекос стає, чи ще що - хз. Але факт в тому, що час від часу з'являється "шаркання" в передніх гальмах і нагрівається гальмівний і колісний диски.






таже фигня, причем то есть то нет... такое ощущение что не "отлипают" колодки после прекращения торможения, в инетах пишут что это типа грязь попадает т.к. не предусмотрена защита с внутренней стороны тормозного диска (пластинка такая ... на мазде стояла), и еще имеет место неравномерный износ диска внутренняя часть сильнее или наоборот, непомню..., ездил на подол с этим -сказали что это типа норм. , показали такие же сиды подвешеные - таки да... хотя как по мне это не правильно, усилие то одинаковое.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
47 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 2998
С нами с 21.09.2006

Re: KIA Ceed 2012-2016. Виключно про це авто! [Re: ntv]
      23 июля 2019 в 11:53 Гілками

ntv 23.07.2019 10:29 пишет:

San40S 15.07.2019 12:35 пишет:



Десь в мене на Сіді, чи то колодка передня залипає, чи то наперекос стає, чи ще що - хз. Але факт в тому, що час від часу з'являється "шаркання" в передніх гальмах і нагрівається гальмівний і колісний диски.






таже фигня, причем то есть то нет... такое ощущение что не "отлипают" колодки после прекращения торможения, в инетах пишут что это типа грязь попадает т.к. не предусмотрена защита с внутренней стороны тормозного диска (пластинка такая ... на мазде стояла), и еще имеет место неравномерный износ диска внутренняя часть сильнее или наоборот, непомню..., ездил на подол с этим -сказали что это типа норм. , показали такие же сиды подвешеные - таки да... хотя как по мне это не правильно, усилие то одинаковое.




та пластинка называется защита тормозного диска, на рестайлах обычно стояла, на послерестайле обычно нету, поэтому грязь больше попадает.
доставить можно, на drive2 народ даже парт-намбером делился
ну и этта, хорошее правило - раз в год перебирать тормоза на предмет почистить помазать и поглядеть износ


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Київ
Сообщения: 10267
С нами с 15.08.2012

Re: KIA Ceed 2012-2016. Виключно про це авто! [Re: Пфыр]
      23 июля 2019 в 13:29 Гілками

Пфыр 23.07.2019 11:53 пишет:

ну и этта, хорошее правило - раз в год перебирать тормоза на предмет почистить помазать и поглядеть износ


почистили, змастили, а проблема нікуди не ділась.

На Петрівці, мені взагалі видали, - о, то у Вас диски з колодками вже зносились, того і шаркає, - тре мімєти (с)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
Киев
Сообщения: 524
С нами с 26.06.2017

Re: KIA Ceed 2012-2016. Виключно про це авто! [Re: San40S]
      8 августа 2019 в 13:53 Гілками

San40S 20.09.2018 13:18 пишет:

pradd 20.09.2018 11:09 пишет:

Начал вонять кондер на старте - первые пару секунд после включения, вчера отвез почистить + было ТО с заменой воздушного фильтра. Но сегодня утром все так же, это что то недочистили или нужно с ним поездить и подождать пока химия подействует?



А як чистили?

З мого досвіду попердніх авто, запах може бути з двох причин:
1) через конденсат. Їдеш з кондішином, заглушив двигун і пішов, а на вулиці жара, пішов конденсат + бруд = "грибок". Щоб такого не було, за 1-2 хвилини до стоянки, вимкнути кондєй, щоб продулось теплим повітрям (геморно і не зручно в наш час ). Ну, або періодично робити профілактичну чистку - флакон хлоргексидину в аптеці (коштує кілька гривень), включай кондєй на максимум і з вулиці в забірник повітря бризкаєш хлоргексидином, заодно і дезинфекція салону Або є всякі ЛіквіМолі і т.д.
2) радіатор забивається листям, сміттям і т.д., а дякуючи тому ж конденсату, всьо то добро гниє + пцнкт 1. Тут допоможе ПОВНА чистка системи, а не балончик ЛіквіМолі А повна чистка - це і інші гроші та час. Офіціали, наскільки мені відомо, таке не роблять.



Подыму свой вопрос. После прошлой промывки химией кондера и наступившего примерно тогда же похолодания проблема пропала.
С приходом жары в этом году вылезла снова. Проблема думаю не в кондере вообще, т.к. при выключеном климате при старте авто первые пару секунду дует с запашком. Через время запах пропадает, или пропадает при включении кондиционера.
Куда с такой проблемой можно обратиться?
Пока отзвонился к официалам предлагают за 300 грн прочистить воздуховоды, каким то дымом. Прошлый раз они промывали дренаж кондера химией.
Походу что-то такое https://www.youtube.com/watch?v=imWO9mVey3g, но по коменту оттуда хватает месяца на два.

Змінено pradd (14:12 08/08/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
47 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 2998
С нами с 21.09.2006

Re: KIA Ceed 2012-2016. Виключно про це авто! [Re: pradd]
      8 августа 2019 в 15:24 Гілками

есть ещё озоновая чистка, как салона, так и воздуховодов.
гуглится за минуту, в киеве точек много.
видимо у тебя бактерии ещё где-то живут что запашок при запуске есть
может возле воздухозаборника (под дворниками) что-то типа прелых листьев лежит и подванивает


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (19 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38762
С нами с 25.02.2005

пробег 103500, ТО 105 000 [Re: San40S]
      20 августа 2019 в 17:23 Гілками

сделал ТО 105 тысяч, пробег 103500
ТО 3200 на НабережноЛуговой
умерла одна стойка стаба - 1100 грн, поменял обе.

Потеет передний сальник коленвала - надо менять, в наличии не было

под замекну задние тормозные диски и колодки. На набережной несуразно дорого, 2300 за диск

буду делать в другом месте.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Київ
Сообщения: 10267
С нами с 15.08.2012

Re: пробег 103500, ТО 105 000 [Re: Sashok_Accent]
      21 августа 2019 в 17:52 Гілками

Sashok_Accent 20.08.2019 17:23 пишет:

под замекну задние тормозные диски и колодки. На набережной несуразно дорого, 2300 за диск


а нагадай, передні диски вже/коли міняв?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (19 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38762
С нами с 25.02.2005

Re: пробег 103500, ТО 105 000 [Re: San40S]
      21 августа 2019 в 18:02 Гілками

передние не менял
а вот задние говорят - приехали
ну и похоже на то, судя по некоторым вибрациям


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Київ
Сообщения: 10267
С нами с 15.08.2012

Re: пробег 103500, ТО 105 000 [Re: Sashok_Accent]
      21 августа 2019 в 18:30 Гілками

тоді дивно, бо зазвичай передні спершу стираються

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (19 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38762
С нами с 25.02.2005

Re: пробег 103500, ТО 105 000 [Re: San40S]
      22 августа 2019 в 08:59 Гілками

San40S 21.08.2019 18:30 пишет:

тоді дивно, бо зазвичай передні спершу стираються




Ты меня прям цитируешь
Но вот как-то так
Сам удивился


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
47 лет (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 2998
С нами с 21.09.2006

Re: пробег 103500, ТО 105 000 [Re: Sashok_Accent]
      22 августа 2019 в 12:57 Гілками

Sashok_Accent 21.08.2019 18:02 пишет:

передние не менял
а вот задние говорят - приехали
ну и похоже на то, судя по некоторым вибрациям



и мне пора задние диски менять, колодки сзади уже раз менял (сейчас стоят Sangsin Hardron)
задние диски:
Hyundai/Kia, P/n: 58411-A6200 - EPB (оригинал)
Hyundai/Kia, P/n: 58411-A6300 - механический ручник (оригинал)
себе надумал Rotinger привезти из Поляндии: тыц
248злотых пара
ну, мне ещё на субарку передние диски надо, тоже там думаю


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумKia форум
Додаткова інформація
0 користувачів і 1 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *****
Переглядів теми: 189731

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія