autoua
×
Autoua.netФорумЗАЗ форум

лопнув гальмівний шланг

Достоевский **
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7160
С нами с 29.08.2001

лопнув гальмівний шланг
      3 мая 2019 в 15:42 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Доброго дня

Трапилась мені фотка (в аттачі) лопнутого переднього гальмівного шлангу з Ланоса (чи Сенса). Крім фотки більше нічого невідомо - ні року випуску авто, ні року випуску шланга. В результаті "педаль в пол, Ланос - в бампер"

А розкажіть будь-ласка в рамках лікбеза п'ятниці - хіба це нормально, коли так скручений гальмівний шланг? Пошук по картинках в гуглі не дуже допоміг з'ясувати.

І це ще авто стоїть рівно - а коли колесо стрибає на буграх і ямах місцевих доріг, то шланг згинається ще більше. То ж не дивно, що він лопнув саме в місці

З іншого боку, це ж Opel Kadet, авто, якихвженероблять (тм) - то ж хіба там шланг так само інженери конструктори зігнули?

Я добре шланги з Волги пам'ятаю тільки - так от там вони під такими кутами у положенні "колесо на землі" не були зігнуті (наприклад).

З іншого боку про тотальне лопання шлангів на ланосах щось не чутно, то ж може цьому шлангу років більше, ніж мені (ще з опеля кадета дідо переставив)

Доброго дняТрапилась мені фотка (в аттачі) лопнутого переднього гальмівного шлангу з Ланоса (чи Сенса). Крім фотки більше нічого невідомо - ні року випуску авто, ні року випуску шланга

Змінено oleksa (15:42 03/05/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
охотник **
44 года за рулем, Киев
Сообщения: 25510
С нами с 17.04.2003

Re: лопнув гальмівний шланг [Re: oleksa]
      5 мая 2019 в 21:52 Гілками

Забий. Воно того не варте. Шланги лопаються не просто так, то або брак був, або шланг дуже старим повинен бути. З вигляду не схоже що старий, значить просто брак. У мене на славуті прогнила тормозна трубка на задній балці - там трубки гнуті під кутом вниз, якраз знизу і кріпляться до балки, і в тому місці під кріпленням збиряється бруд, зимою сіль, а трубки ті стальні - от і гниють. А гальмівні шланги вкрилися сіточкою тріщин через рік, але через 15 років користування машину ту продав - шланги ще рідні стояли, жоден не лопнув.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
47 лет (28 лет за рулем), Львов
Сообщения: 4730
С нами с 29.04.2009

Re: лопнув гальмівний шланг [Re: oleksa]
      22 мая 2019 в 16:28 Гілками

Приєднуюсь до попереднього оратора - забий!
То на всіх ланосах так. В мене те ж саме. Поміняв був шланги на 40 тик, бо пішли тріщинки. Ну і на 100 ткм поміняв задні, хоча сервісмени й казали, що в мене ще не найгірший варіант, але ну його - зекономиш гривню, зате влетиш на сотню.
До речі, передні вже 80+ткм ходють і норм, на відміну від "рідних".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Все що робить Бог найкраще **
43 года за рулем, Киев
Сообщения: 15726
С нами с 26.03.2002

Ви шо втатил щось? [Re: Storag]
      30 июля 2019 в 19:21 Гілками

З моєю швидкістю тре не забувати, як зупинити автівку!

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЗАЗ форум
Додаткова інформація
0 користувачів і 0 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 30642

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія