autoua
×
Autoua.netФорумАвтотури за кордон

Харків-Угорщина-Хорватія-Чорногорія

читатель
45 лет, Харьков
Сообщения: 12
С нами с 26.07.2019

Харків-Угорщина-Хорватія-Чорногорія
      31 июля 2019 в 16:11 Гілками

Всім привіт. Моя перша тема на цьому форумі. Спочатку статистика, потім пояснення. Отже, поїхали.

Автомобіль: Шевроле лачетті універсал, 1,8 літра, газ-бензин, 2007 року випуску.

Людей: 4

Маршрут (ночівлі): Харків - Львів - Будапешт (Угорщина) - Загреб (Хорватія) - Сень (Хорватія) - Макарське (Хорватія) - Сень (Чорногорія) - Белград (Сербія) - Клуж-Напока (Румунія) - Чернівці - Подільські Товри - Вінниця - Харків

Протяжність маршруту: 5200 км.

Дата поїздки: 10.08.2019 - 28.08.2019 (18 діб)

бюджет:
- 16 ночей в готелях - 808 євро;
- витрати на паливо виходячи з середніх витрат 11 літрів (газ-бензин) та віньєтки - 530 євро;
- харчування (своє, без ресторанів та екскурсій) - 700 євро.
Загальний бюджет 2000 євро.

Минулий досвід поїздки в 2017 році до Греції показав, що поїздка на цій автівці дуже і дуже вдала. Все було без пригод, на таможнях стояли максимум годину (Румунія), а в деяких і по 5 хвилин (Греція). Але хочеться побачити більше, тому в цьому році вирішено поїхати по новому маршруту. Тут буду все описувати, а може навіть викладати в ютубі.

Для планування подорожі користувався наступними ресурсами:
- Бронювання (booking.com)
- Офф-лайн навігація на телефоні (maps.me)
- Всі ПДР, штрафи, податки, тощо (autotraveler.ru)

Також писати буду в наступному форматі:

День перший.
Маршрут:
Протяжність –
Час в дорозі –
Вартість пального в країні: бензин А-95 – , газ –
Час простою на кордоні –
Обов’язкові платежі в країні –
Вартість готелю –

Тому, якщо будуть побажання та зауваження, будь ласка пишіть.



Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец ****
Львов
Сообщения: 479
С нами с 12.06.2007

Re: Харків-Угорщина-Хорватія-Чорногорія [Re: HappyHiver]
      31 июля 2019 в 23:56 Гілками

А шо то за два різні Сені?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
45 лет, Харьков
Сообщения: 12
С нами с 26.07.2019

Re: Харків-Угорщина-Хорватія-Чорногорія [Re: euripid]
      1 августа 2019 в 08:59 Гілками

в Чорногорії Čanj. 11 км. нижче від Петровац на Мору. А як читається і не розбереш.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
21 год за рулем, Киев
Сообщения: 722
С нами с 25.06.2012

Re: Харків-Угорщина-Хорватія-Чорногорія [Re: HappyHiver]
      3 августа 2019 в 13:16 Гілками

HappyHiver 01.08.2019 08:59 пишет:

в Чорногорії Čanj. 11 км. нижче від Петровац на Мору. А як читається і не розбереш.


Чань читается.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 198
С нами с 03.07.2019

Re: Харків-Угорщина-Хорватія-Чорногорія [Re: HappyHiver]
      6 августа 2019 в 06:21 Гілками

Я би навпаки планував, щоб повертатися через Угорщину-Львів. Бо після відпочинку у Хорватії-Чорногорії дорога через Сербію-Румунію та частина Україною може зіпсувати всі враження після відпустки. Але то моє бачення. Вирішати Вам.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ****
55 лет (33 года за рулем), Киев
Сообщения: 972
С нами с 15.02.2010

Re: Харків-Угорщина-Хорватія-Чорногорія [Re: Ветальяно]
      6 августа 2019 в 10:46 Гілками

Ветальяно 06.08.2019 06:21 пишет:

Я би навпаки планував, щоб повертатися через Угорщину-Львів. Бо після відпочинку у Хорватії-Чорногорії дорога через Сербію-Румунію та частина Україною може зіпсувати всі враження після відпустки. Але то моє бачення. Вирішати Вам.




Згоден 100%. По затратах наче все вірно, що стосується маршруту - якщо є дуже велике бажання проїхати через Чернівці, Румунію, Сербію та Чорногорію, я б поїхав спочатку так а повернувся б через Будапешт Берегово.
Якщо бажання таке собі - можу поїхати а можу не поїхати, то Харків Львів Будапешт , от далі я б шукав зупинку в Слунь, поруч з Плитвицькими озерами, Макарська - назад Макарська, Кестхей, Берегово, Київ, Харків. Але, вибір безумовно за Вами.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
45 лет, Харьков
Сообщения: 12
С нами с 26.07.2019

Re: Харків-Угорщина-Хорватія-Чорногорія [Re: baraban]
      6 августа 2019 в 14:52 Гілками

В 2017 році їздив через Румунію, наче все було добре. Навіть дуже добре. Тоді погане враження склала Болгарія. Що стосується цієї подорожі, то так вирішив тому, що роблю великий стрибок до Львова, а далі вже розмірено.

Єдине питання до себе, чи ночувати у Львові, чи їхати зразу до кордону. Тому що черга на кордоні лякає, а хочеться у Будапешті побути трохи побільше.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 198
С нами с 03.07.2019

Re: Харків-Угорщина-Хорватія-Чорногорія [Re: HappyHiver]
      6 августа 2019 в 20:45 Гілками

У Вашому випадку мабуть краще до Львіва.Або, якщо ще є сили то не до самої граніци а, наприклад, до Шалє.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Харьков
Сообщения: 4542
С нами с 12.01.2004

Re: Харків-Угорщина-Хорватія-Чорногорія [Re: HappyHiver]
      6 августа 2019 в 21:30 Гілками

HappyHiver 06.08.2019 14:52 пишет:

Що стосується цієї подорожі, то так вирішив тому, що роблю великий стрибок до Львова, а далі вже розмірено.

Єдине питання до себе, чи ночувати у Львові, чи їхати зразу до кордону. Тому що черга на кордоні лякає, а хочеться у Будапешті побути трохи побільше.



В свое время пришел к тому, что надо выезжать после работы вечером и ночевать в Полтаве. Тогда к вечеру второго дня гарантированно переходишь границу и ночуешь уже в ЕС.
Основной бонус такой схемы: если как обычно последний рабочий день перед отпуском, это пятница, то переход границы получается в ночь с субботы на воскресенье - минимальные очереди.
Вспомогательный бонус: нет предстартового мандража, из-за которого я лично очень плохо сплю перед выездом.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ****
51 год (30 лет за рулем), Днепр
Сообщения: 1795
С нами с 26.12.2013

Re: Харків-Угорщина-Хорватія-Чорногорія [Re: juristkostya]
      7 августа 2019 в 09:32 Гілками

juristkostya 06.08.2019 21:30 пишет:

HappyHiver 06.08.2019 14:52 пишет:

Що стосується цієї подорожі, то так вирішив тому, що роблю великий стрибок до Львова, а далі вже розмірено.

Єдине питання до себе, чи ночувати у Львові, чи їхати зразу до кордону. Тому що черга на кордоні лякає, а хочеться у Будапешті побути трохи побільше.



В свое время пришел к тому, что надо выезжать после работы вечером и ночевать в Полтаве. Тогда к вечеру второго дня гарантированно переходишь границу и ночуешь уже в ЕС.
Основной бонус такой схемы: если как обычно последний рабочий день перед отпуском, это пятница, то переход границы получается в ночь с субботы на воскресенье - минимальные очереди.
Вспомогательный бонус: нет предстартового мандража, из-за которого я лично очень плохо сплю перед выездом.




Все плохо спят перед выездом
Я немного не так раскидал маршрут. Выезд в пятницу из Днепра в 14:30-15:00, ночевка в окрестностях Житомира. Вторая ночевка - Будапешт


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ****
55 лет (33 года за рулем), Киев
Сообщения: 972
С нами с 15.02.2010

Re: Харків-Угорщина-Хорватія-Чорногорія [Re: HappyHiver]
      7 августа 2019 в 10:52 Гілками

HappyHiver 06.08.2019 14:52 пишет:

В 2017 році їздив через Румунію, наче все було добре. Навіть дуже добре. Тоді погане враження склала Болгарія. Що стосується цієї подорожі, то так вирішив тому, що роблю великий стрибок до Львова, а далі вже розмірено.

Єдине питання до себе, чи ночувати у Львові, чи їхати зразу до кордону. Тому що черга на кордоні лякає, а хочеться у Будапешті побути трохи побільше.




Від Львова до угорського кордону, 4 години, скільки разів їхав, взагалі без зупинок, 4 години. Порахуйте ,щоб на кордоні бути о 19-20.00. 2 години на переход, перевод годинника на годину назад. о 21-22 будете в Угорщині. А в Угорщині шукайте ночівлю в Вашарошнамень, і з ранку на Будапешт Я так робив неодноразово. Прокинувся в Угорщині, подягнувся, поснідав и задоволений життям поїхав далі.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
45 лет, Харьков
Сообщения: 12
С нами с 26.07.2019

Re: Харків-Угорщина-Хорватія-Чорногорія [Re: HappyHiver]
      7 августа 2019 в 15:49 Гілками

Бронювання у Львові відмінив. Буду їхати спочатку так, як виходить. А в дорозі вже вирішу, де в Україні буду зупинятись. Коли їхав в Грецію, то робив так: їхав з Харкова до Київа вночі, потім годину поспав, потім доїхав до Умані, там два часи поспав і потім вже зупинились в Румунії. Тоді я проїхав 1000 км., але через три кордони та гірську дорогу Молдови. А це був треш.
Зараз мені їхати до Львова 1000 км. по прямій дорозі. Досвід їзди на такі відстані маю, в тому числі в цьому році 700 км. до Хмельницької області через .... погані дороги. Тому тут перепонів не маю. До речі в мене є анті-сон: така штукенція, що пищить, коли нахиляєш голову. Коштує копійки і при цьому дуже важлива річ. Ну і штурман в мене є. Моя жінка. Вона теж має права, але тільки має. А ось досвіду не має. Тому поки на неї не покладаюсь. Але по прямій може і їхати 70 км.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
45 лет, Харьков
Сообщения: 12
С нами с 26.07.2019

Re: Харків-Угорщина-Хорватія-Чорногорія [Re: HappyHiver]
      10 августа 2019 в 22:04 Гілками

День перший.
Маршрут: Харків-Мукачево;
Протяжність – 1230 км.;
Час в дорозі – 19:00;
Вартість пального в країні: бензин А-95 – 1 євро, газ – 0,4 євро;
Час простою на кордоні – не має;
Обов’язкові платежі в країні – відсутні;
Вартість готелю – 650 грн. Хостел, окрема кімната на 4 людини.

День перший. Виїхали з Харкова якраз опівночі, проїхали 1230 км. По дорозі спочатку вирішили доїхати до кордону і в Угорщині зняти апартаменти, але вартість 100 євро за 5 годин ночівлі нам здалася зависокою. Тому знайшли хостел в Мукачево, зняли кімнату на 4-х за 684 грн.
Перед дорогою в Харкові трохи поспав, але як завжди заважали різні думки, тому можна вважати, що не спав. Спав по одній годині після 300 км. від Харкова та 700 км. від Харкова. Все. Під кінець поїздки звісно боліли очі та була втомленість. Але, перший день самий має найбільший кілометраж, тому далі вже буде легко.
Щодо доріг. Дорогу в Полтаві потроху роблять. Принаймні в самому місті зробили трохи. Китайці роблять Житомирські траси. І за Львовом пів години загубили із-за того, що робили дорогу. Якщо від 19 годин відняти 2 години сну, 2 години ще різні заправки та пробку за Львовом, то середня швидкість становила біля 80 км. на годину. Враховуючи те, що частина дороги проходила через гори, то швидкість нормальна.

#ПодорожБаночкиМеду

До речі хеш-тег своїй подорожі я дав тому, що на просторах інету пакет з АТБ мандрує країнами. А я, як пасічник вирішив «вигуляти» свою баночку меду.






Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
45 лет, Харьков
Сообщения: 12
С нами с 26.07.2019

Re: Харків-Угорщина-Хорватія-Чорногорія [Re: HappyHiver]
      12 августа 2019 в 07:23 Гілками

День другий.

Маршрут: Мукачево-Будапешт (Венгрія);
Протяжність – 353 км.;
Час в дорозі – 8:30 (з них дорога 4 години);
Вартість пального в країні: бензин А-95 – 1,21 євро, газ – 0,73 євро;
Час простою на кордоні – 2:30;
Обов’язкові платежі в країні – він’єтка 11 євро;
Вартість готелю – 82,5 євро. Апартаменти на 1 кімнату.

Встали о 5 ранку і відразу поїхали до Чопу. Поки заправились, поки поїли, на митницю приїхали о 6 ранку. Але там всі спали: і водії, і митники. Ну і ми лягли спати. О 7 ранку відкрили митницю і почалося томне очікування. Українці випустили досить швидко, а ось угорці нас маринували досить довго. Виїхали з митниці о 9:30, тобто в черзі стояли 2:30 години.
На першій заправці відразу купили він’єтку і поїхали. Не забувайте, що фари повинні бути включені щорічно і цілодобово! Дорога добра, скрізь порядок. Доїхали до автобану і почалося «А-ля Барабашова в вихідний день». Машин на автобані просто море, якщо обганяти, то тільки мінімум на 140. А їхали стабільно 120 км./год.
До речі навігатор Waze почав тупити, тому я почав користуватися maps.me. Тим паче пости поліції та ями показувати в навігаторі не треба, бо їх там не має. Да і скрізь на автобані чи то радари, чи то камери є.
Що вразило? Так як я бджоляр, то перше, що скрізь ліси та посадки акації. У нас її нещадно вирубують, тут її нещадно засаджують. Друге – між зустрічними смугами посаджані якісь рослини. Це дуже красиво та вночі закриває від зустрічного світла.
О 14:00 заселились. Апартаменти маленькі, але дуже і дуже затишні. Не дарма цим апартаментам дали оцінку 9,7. А під’їзд в будинку – це просто фантастика! Розписи, вузенький двір колодязем, загальна площадка всередині двору.
Коли перекусили, поїхали по місту кататися. Для мене місто виявилося важким. Дорожні знаки маленькі, розташовані не так, як в Україні. Скрізь вузькі вулиці, як у Львові. А гугл навігатор, коли я відкрив, щоб доїхати до Рибальского бастіону, то так почав тупити, що прийшлося мені кружляти центром дуже довго. Місцями дороги трапляються латані-перелатані. Ввечері ж, коли приїхали додому, то парковки тю-тю – забиті. Ох і ах. Кружляли, кружляли, аж поки на сусідній вулиці знайшли одне містечко. До речі, сама парковка по місту в вихідний день безкоштовна, тому нам пощастило, що ми приїхали саме в неділю.
А пахне Будапешт вогкістю від будинків та ароматними стравами від ресторанів. В цілому гарне місто, куди треба приїхати ще раз і на ще більший строк.








Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 198
С нами с 03.07.2019

Re: Харків-Угорщина-Хорватія-Чорногорія [Re: HappyHiver]
      12 августа 2019 в 09:40 Гілками

Попробуйте навигатор Sygic скачать. Довольно не плохой функционал, а за относительно небольшие деньги его можно проапгрейдить. Ну а если денег совсем не жалко на хороший софт по навигации, то Igo тогда. Лично он мой топ-1.
PS. Интересно пишите, у меня так не выходит, поэтому и не пишу


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье
Киев
Сообщения: 71
С нами с 15.02.2015

Re: Харків-Угорщина-Хорватія-Чорногорія [Re: HappyHiver]
      12 августа 2019 в 20:20 Гілками

Не зрозумів по митниці. Перехід Чоп(Тиса)-Захонь цілодобовий.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
45 лет, Харьков
Сообщения: 12
С нами с 26.07.2019

Re: Харків-Угорщина-Хорватія-Чорногорія [Re: DmitryFranyuk]
      14 августа 2019 в 00:23 Гілками

Не знаю, як там працює, але годину було чути сопіння в сусідній автівці. Може пересмінка.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
45 лет, Харьков
Сообщения: 12
С нами с 26.07.2019

Re: Харків-Угорщина-Хорватія-Чорногорія [Re: HappyHiver]
      14 августа 2019 в 00:24 Гілками

День третій.

Маршрут: Будапешт (Угорщина) – Загреб (Хорватія);
Протяжність – 344 км.;
Час в дорозі – 5:30;
Вартість пального в країні: бензин А-95 – 1,21 євро, газ – 0,73 євро;
Час простою на кордоні – 0:20;
Обов’язкові платежі в країні – оплата за автобан 9 євро;
Вартість готелю біля Загребу – 40 євро. Апартаменти на 2 кімнати в домі з величезним балконом.

Проснулися, поїли та вирішили ще прогулятися Будапештом. Зібралися, забрали речі та пішли до автомобілю. На дворі 8:40 ранку. Нічого не віщувало біди. Аж раптом під склом червоний пакетик, а в ньому що? Правильно, штраф за неоплачене паркування, яке починалося з 8 ранку. 40 хвилин, Карл! Мабуть цей Карл тільки но проснувся і відразу ж пішов по ранковим вулицям штрафувати направо і наліво. Ну да ладно. Історія до речі мовчить, чи було оплачено паркування. Але, щоб Ви розуміли, для його оплати треба йти на пошту, там заповнювати бланк на угорській мові, а потім бланк відправити в якесь управління.

Но ми все рівно поїхали в центр, оплатили паркування 1 годину 550 форінтів (1,7 євро) та трохи прогулялися. Потім поїхали до центрального ринку Будапешту, де паркування коштує стільки ж. Ринок справив добре враження, трохи там прикупилися.

А потім поїхали до Хорватії. Але виїхати з денного Будапешту – ще той квест. В мене три навігатора (google maps, maps.me, waze). Але кожен вирішив потролити мене і давав свій маршрут. Аааааааа! Як лаються українською? Но все ж таки ми виїхали на автобан. Але там трафік такий був, що наш ринок Барабашова знову відпочиває. Ще більше автівок, та ще й пробка. Пробка на автобані! А все через те, що у однієї вантажівки розірвало колесо. Ні, він не перекрив автобан, а просто стояв на узбіччі. Але ж всі автомобілі пригальмовували, тому тривалий час ми їхали 20 км./год. Потім потік розсмоктався і ми їхали до кордону з Хорватією вже вільно. До речі, тут ніхто не стоїть на узбіччі траси з аварійкою тільки тому, що йому так закортіло. І ніхто не блимає фарами, щоб його пропустили.
На кордоні ми чомусь не сподобалися угорцям і нам показали їхати на узбіччя, де ми простояли хвилин 20-30, поки нас перевіряли. Хоча слідом їхали українці, їх не чіпали.
Але нам все таки віддали паспорти та сказали «фініш». По очам прикордонника, я зрозумів, що ми вільні люди і можемо їхати до свого світлого майбутнього

А, ще забув про той інфантилізм на двох з трьох заправок, де автомат не зміг закачати в моє авто газ.
- Заправник: Ам соррі, не працює!
- Я: Слухайте, вчора працювало, позавчора, я до Вас сюди доїхав на газу!
- Заправник: Не працює, ам соррі.
Мені здалося, що ці хлопці на заправках просто ходять, як роботи і ніяких зайвих рухів не роблять. Ам соррі і до побачення.

І ось ми нарешті проїхали ці нещасні 344 км. за 5 годин і 30 хвилин. Це по автобану! 65 км./год по автобану, де можна їхати 140 км! На годину!

Приїхавши до апартаментів поблизу Загребу, ми поїли та поїхали до міста. Але дивитися там особливо і нічого. А ще проблеми з паркуванням. Тому трохи погуляли, зробили декілька фоток та поїхали назад. Ось і все цього дня. Далі буде.







Змінено HappyHiver (00:33 14/08/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
45 лет, Харьков
Сообщения: 12
С нами с 26.07.2019

Re: Харків-Угорщина-Хорватія-Чорногорія [Re: HappyHiver]
      14 августа 2019 в 23:48 Гілками

День четвертий.

Маршрут: Загреб (Хорватія) – Плітвіцькі озера (Хорватія) – Сєнь (Хорватія);
Протяжність – 237 км.;
Час в дорозі – 5:00;
Вартість пального в країні: бензин А-95 – 1,39 євро, газ – 0,63 євро;
Час простою на кордоні – не має кордону;
Обов’язкові платежі в країні – оплата за автобан біля 6 євро, паркування 1 євро за годину (Плітвіцькі озера), або 12 євро за 12 годин;
Вартість готелю в м.Сєнь – 75 євро.

Прокинулися о 4:30, виїхали о 5:10, до озер їхали частково на автобані, частково місцевою дорогою. Автобан коштував біля 3 євро. Приїхали на озера о 7:30, тобто в дорозі були 2 години. Середня швидкість становила 75 км./год, що дуже добре, враховуючи гірську дорогу.

І ось ми заїхали на парковку (якщо її можна так назвати), та пішли купувати квитки. Але черга була вже величенька, і поки ми достоялися, то купили квитки тільки на 12 годину. Можна було купити через сайт, але коли я дивився, квитків не було. А все тому, що квитки продають тільки за дві доби, а я дивився набагато раніше. Тому майте це на увазі.
Квитки коштують на 2 дорослих, 1 студента та 1 дитину (15 років дитина ) 780 хорватських кун, або 105,5 євро. В цей квиток входить плата за річний катер та автобус в дві сторони. Поки дочекалися 12 години, пішов дощик. Но нас це не зупинить, тому ми сіли на автобус та поїхали до пункту висадки «десанту». І ось ми на стежці. Я чомусь протупив і вважав, що ось-ось буде нам катер і ми попливемо. Наївний. Йшли ми біля 7 км., поки дійшли до катеру. Але ж таки гарно, фантастично, незрівнянно! А потім, коли проплили на катері, теж думав, що ось-ось автобус. Аааааа, не має цього автобусу ні тут, на за кущиком. І знов потопали, але на цей раз вже наверх. Але це ще не проблема.

Проблема з’явилася раптово, як теща в гостях (шуткую ). Пропала молодша донька (15 років). Трохи почекали її та потопали вперед, вважаючи, що вона там. Угу, не має її ніде. Дійшли до автобусної зупинки – не має. І почалося. Спочатку я почав дзвонити, але всі номери заблоковані. Поки поповнив рахунки телефони дружини та доньок. Почав дзвонити доньці, її телефон розрядився. Щет (по нашому чьєрт побєрі).

Пішов я назад. А протопав за день вже 15 тисяч кроків. Спустився донизу, аж раптом дзвонить дружина. Каже знайшлася, але її направили на інший маршрут. Знову чьєрт побєри. Йду назад, вже хромаю (дає своє знати поламана п’ятка ноги). Дружина із старшою донькою пішли до неї. Але вона якимось чином приїхали на автобусі до мене. Знову чекаємо на дружину із старшою. В підсумку загубили час. Але і це не все

Сіли та поїхали до міста Сєнь. Ну їхали собі та їхали. І залишилось 20 км. Тут треба заїжджати на автобан. І я, вже стомлений, дуже стомлений, їду не до Сень, а до якогось іншого міста. Ну тобто назад по автобану. А шоб Ви розуміли, розворот знаходиться за 20 км. Ха? Да не ха, а хо.

В підсумку витратили ще час та зайві 6 євро за автобан. Але ми приїхали до цього Сеня чи Сеню. І шо Ви думаєте, що ще може трапитися о 22 годині? А те, що в місті дуже, дуже сильний вітер. Але то нам вже не цікаво, бо треба було лягати спати.





Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумАвтотури за кордон
Додаткова інформація
0 користувачів і 31 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *****
Переглядів теми: 3686
Подія в календарі: 31/07/2019

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія