autoua
×
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах

Водії-інкасатори - це діагноз?

читатель
Сообщения: 18
С нами с 14.10.2013

Водії-інкасатори - це діагноз?
      6 сентября 2019 в 22:21 Гілками

Сьогодні сталась неприємна ситуація. Звісно, це моя сторона медалі,і шкода, що історія не отримала продовження.
Тупикова вулиця, обидві сторони якої, в тому числі і тротуари, заставлені автомобілями. В кінці вулиці - ворота на територію лікарні. Сотні людей за день ходять тротуарами і проїзною частиною, яка давно схожа на житлову зону, а не на дорогу. Люди виходять з воріт і попадають на дорогу. Ніколи не було конфліктів з водіями, тому що вони рухаються там 5 кмч, оскільки з обох сторін авто і малі інтервали. Але не герой п'ятниці - водій інкасації. Я вийшов з воріт і рухався по дорозі,автомобілів, що рухалися, не було. Я спокійно встигав дійти до місця де можна вийти на тротуар. Але не тут то було. На горизонті з'явилося авто інкасації, водій якого втопив педаль газу в підлогу і вирішив протестувати розгін до сотні. Без ближнього світла фар, без люстри - летить на крилах п'ятниці "воно". Не можу відтворити в голові подію, але на 100% впевнений, що уникнути дтп вдалося лише завдяки тому, що я різко притиснувся спиною до припаркованого авто. Обурений ситуацією, підійшов до авто. Розуміючи, що "воно" має зброю і явно не адекватне, остлронь показав, що з головою не все гаразд у "воно". Діалог почався добре, я запитав чи бачив мене водій, а "воно" спитав, чи добре у мене із зором, адже я на дорозі, а не тротуарі , на що я відповів, що я "перешкода для руху" , з часом вияснивши, що все таки "небезпека для руху", не даючи подальшого пояснення, що це означає для водія, а саме - зниження швидкості, в тому числі зупинка. Тобто, наявність пішохода на дорозі, не дає права свідомо її збивати. В результаті "воно" мене послало, оскільки 1. Знає, що може образити і нічого не буде 2. Службове положення.
Розвивати ситуацію за участі поліції не було сенсу, адже дтп не було.
Так от. Ні швидка допомога, ні пжежники, ні поліція - не дозволяють собі такі маневри. Навіть увімкнена люстра синього кольору не дає права давити людей на дорозі. Водій не оцінив ситуацію, не вибрав безпечну для руху швидкість, можливо навіть перевищив обмеження швидкості. Всі тротуари заставлені такими як "воно". Тис паче, що, до припаркованих авто підходять водії, виходиш з авто, закривпєш двері, ставиш на сигналізацію, обертаєшся - і отрисуєш удар від "воно"? Вважаю, що в даній ситуації водій оцінив не дорожню обстановку, а мене - як об єкт, на якому можна виплеснути свій "хороший" настрій. Адже навряд чи "воно" поводив би себе так, якби там була жінка чи дитина, чи з коляскою людина ( там це часте явище, рух не інтенсивний, паркуються/аиїжджають, а в лікарню потік людей великий). Не дає мені дана ситуація спокою, оскільки водій дозволив собі образи, на вагу моїм доводам по пдр.
Питання : водії інкасації всі такі "пупки' землі? Чи мені попалася еліта? І як діяти наступного разу? Стояти посеред дороги, може пригальмує? Дякую що дочитали.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Сообщения: 6378
С нами с 01.06.2012

Re: Водії-інкасатори - це діагноз? [Re: akineo]
      6 сентября 2019 в 22:24 Гілками

Так, це діагноз. Можна пошуком пройтися по форуму...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
бЭндеровец **
8 лет (28 лет за рулем), Донецк - Киев
Сообщения: 64787
С нами с 10.10.2005

Re: Водії-інкасатори - це діагноз? [Re: akineo]
      6 сентября 2019 в 22:35 Гілками

А может ты специально там шел, чтобы остановить машину инкассаторов? Где были твои вооруженные сообщники?
Не срослось, потому что инкассатор не остановился?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Сообщения: 18
С нами с 14.10.2013

Re: Водії-інкасатори - це діагноз? [Re: Mangust]
      7 сентября 2019 в 11:57 Гілками

Mangust 06.09.2019 22:35 пишет:

А может ты специально там шел, чтобы остановить машину инкассаторов? Где были твои вооруженные сообщники?
Не срослось, потому что инкассатор не остановился?



зачем ему опасаться? У него есть право давить? Пусть включает люстру, буду уступать и "утримуватись". Я думаю, что человек просто болен головой. Там проехать можно было спокойно, а не 60 кмч
Запросы в гугл "инкасатор и пешеход" говорят о том, что это дятел рано или поздно сядет.

Змінено akineo (12:25 07/09/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Киев
Сообщения: 8313
С нами с 08.06.2013

Re: Водії-інкасатори - це діагноз? [Re: akineo]
      7 сентября 2019 в 12:44 Гілками

Умиляют эти попытки классифицировать все на свете. А если бы это был, скажем, мусоровоз - топик назывался бы "Водії-сміттевози - це діагноз?"?
Вариант индивидуальности каждого водителя (вне зависимости от рода службы и тп.) не рассматривается в принципе?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Сообщения: 6378
С нами с 01.06.2012

Re: Водії-інкасатори - це діагноз? [Re: Rucha]
      7 сентября 2019 в 13:01 Гілками

Нет. Когда на определенную работу проходит спецотбор по определенным характеристикам, включающим неадекватность вождения как обязательное условие - то это к индивидуальности водителя имеет такое себе отношение. Это-то понятно, что проблема конкретной прокладки, но на кошельки только такие прокладки и садят.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Киев
Сообщения: 8313
С нами с 08.06.2013

Re: Водії-інкасатори - це діагноз? [Re: MaksymS]
      7 сентября 2019 в 13:32 Гілками

MaksymS 07.09.2019 13:01 пишет:

проходит спецотбор по определенным характеристикам, включающим неадекватность вождения как обязательное условие


Это стеб такой или вы всерьёз?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
41 год (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 686
С нами с 30.04.2007

Re: Водії-інкасатори - це діагноз? [Re: Mangust]
      7 сентября 2019 в 19:16 Гілками

Часто на инкасаторских машинах вижу номер телефона для жалоб на водителей

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Ign
Супер писатель! *
14 лет за рулем, Киев
Сообщения: 3312
С нами с 15.04.2013

Re: Водії-інкасатори - це діагноз? [Re: Rucha]
      7 сентября 2019 в 21:45 Гілками

Rucha 07.09.2019 12:44 пишет:

Умиляют эти попытки классифицировать все на свете. А если бы это был, скажем, мусоровоз - топик назывался бы "Водії-сміттевози - це діагноз?"?
Вариант индивидуальности каждого водителя (вне зависимости от рода службы и тп.) не рассматривается в принципе?



Как раз водитель-мусоровоза - это нужно быть хорошим водилой с железными нервами. Протискиваться постоянно между быдлопаркованцами занятие не для слабонервных


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Все що робить Бог найкраще **
43 года за рулем, Киев
Сообщения: 15726
С нами с 26.03.2002

Re: Водії-інкасатори - це діагноз? [Re: akineo]
      16 сентября 2019 в 23:29 Гілками

akineo 06.09.2019 22:21 пишет:

Я вийшов з воріт і рухався по дорозі,автомобілів, що рухалися, не було. Я спокійно встигав дійти до місця де можна вийти на тротуар. Але не тут то було. На горизонті з'явилося авто інкасації, водій якого втопив педаль газу в підлогу і вирішив протестувати розгін до сотні. Без ближнього світла фар, без люстри - летить на крилах п'ятниці "воно". Не можу відтворити в голові подію, але на 100% впевнений, що уникнути дтп вдалося лише завдяки тому, що я різко притиснувся спиною до припаркованого авто.


Ти по дорозі для автівок йшов. Нащо водію знати спокійно, чи ні ти би встиг би вийти на тротуар. Ти колись не думав пр. Бажана перебігти, щоби встигнути?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member **
Сообщения: 181
С нами с 08.03.2013

Re: Водії-інкасатори - це діагноз? [Re: Феодосійович]
      17 сентября 2019 в 09:16 Гілками

Сергей 16.09.2019 23:29 пишет:

akineo 06.09.2019 22:21 пишет:

Я вийшов з воріт і рухався по дорозі,автомобілів, що рухалися, не було. Я спокійно встигав дійти до місця де можна вийти на тротуар. Але не тут то було. На горизонті з'явилося авто інкасації, водій якого втопив педаль газу в підлогу і вирішив протестувати розгін до сотні. Без ближнього світла фар, без люстри - летить на крилах п'ятниці "воно". Не можу відтворити в голові подію, але на 100% впевнений, що уникнути дтп вдалося лише завдяки тому, що я різко притиснувся спиною до припаркованого авто.


Ти по дорозі для автівок йшов. Нащо водію знати спокійно, чи ні ти би встиг би вийти на тротуар. Ти колись не думав пр. Бажана перебігти, щоби встигнути?



Так автор же писал :
В ответ на:

Всі тротуари заставлені такими як "воно".



Интересно, а как вы проходите тротуары, заставленные машинами?
Я тоже иду по проезжей части, если тротуар заставлен. Бывает "воно" сигналит, я ему говорю - "выйди и пройдись по этому тротуару". После этого быстро замолкает и уезжает недовольный.

Ну и хватает ещё "таких", которые не понимают (ну то есть давят в "пол" и сигналят, если по дороге идти), как будет таким забитым тротуаром идти человек:
- с коляской
- с велосипедом
- с большими сумками с магазина
- ...

А потом будут недовольны - "ты мне машину поцарапал!!!", когда пытался пробраться через непроходимый тротуар.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 5664
С нами с 09.02.2004

Re: Водії-інкасатори - це діагноз? [Re: holstenberg]
      17 сентября 2019 в 09:21 Гілками

а еще можно достать из кармана ключик/гвоздик, и идти смело по тротуару, оставляя на бортах паркованцев характерный след. Тогда "протискивание" будет доставлять даже некоторую садо-мазо-радость.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах
Додаткова інформація
0 користувачів і 23 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, LordAmid, Yorc, moderator, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 2732

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія