autoua
×
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах

Мост метро перекрыт? (6/6)

Супер писатель! ***
26 лет за рулем, Киев
Сообщения: 3046
С нами с 31.10.2008

Re: Мост метро перекрыт? [Re: vit_lik]
      20 сентября 2019 в 09:28 Гілками

vit_lik 19.09.2019 20:53 пишет:

Є деякі питання, які, м'яко кажучи, мене турбують по мінуванню мосту і багато чого мені не подобається.


Це було шоу від МВД, з використанням спеців, снайперів, собак, БТРів, катерів, які чекали саме сутінок для зменшення можливості побачити щось зайвим очам. Військового ССОшника заставили піти на цю роль на попередньому затриманні і вилучення боєприпасів. Ще тоді йому зробили «непригодність», щоб так і зараз пізніше його відпустити. Ніякі снайпери не стріляли, хоча могли це 100 разів зробити - це ж терорист, які перемовини, він може підірвати міст (наприклад ще повна машина вибухівки). До нього прийшла група і положила на землю, при цьому ніхто окрім тих пари десятків силовиків нічого так і не побачить.
В нинішній Україні і МВС під командуванням Авакова я більше схиляюсь до теорії шоу. Тому що він більше усіх і отримує в цій ситуації.
Плюс - показати ще раз, що ветерани небезпечні, а шум ветеранів навколо відведення військ на Донбасі - це шум неврівноважених воєнних.

От така теорія, малята. І ніхто не дізнається правди в найближчому часі, але нам своє робити і не дати відступити на своїй землі.

П.С. Про вимогу «ні капітуляції на Донбасі» не знаю хто запустив, але такої вимоги точно не було.

Сергій Місюра




В конспирологические теории не верю. Но МВД со своими перекрытиями и закрытиями по простому звонку меня просто достало. Не дают ни жить, ни работать: дороги перекрываются, люди стоят под офисами вместо того, чтобы работать, проживающих в гостиницах встречают тренированные собаки. Возражения окружающих на мою позицию по типу "а вдруг взорвется" слышу уже пятый год, но ничего не происходит. Зае......и.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах
Додаткова інформація
1 користувачів і 29 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, LordAmid, Yorc, moderator, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 9227

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія