autoua
×
Autoua.netФорумШини та диски

Підкажіть майстерню по ремонту литих дисків у Києві

патриарх *
Підкажіть майстерню по ремонту литих дисків у Києві
      22 сентября 2019 в 12:07 Гілками

Підкажіть майстерню по ремонту литих дисків у Києві

після довгих пошуків, купив нарешті комплект литих дисків, з параметрами що є найближчі до того що мені захотілось
але є проблема - всі диски мають механічні дефекти. Відтак, потрібна рихтовка і аргонна зварка.

Відтак, підкажіть майстерню.

потрібен інженерно правильний ремонт, щоб диски тримали розрахункові навантаження.
скільки часу ремонт триватиме - в принципі, все одно. місяць-два часу точно є.
косметика неважлива від слова зовсім, якщо будуть видимі зварні шви і отаке все інше - нехай так і буде. фарбувати, звісно, теж немає потреби.

потрібно зробити щоб надійно і порівняно дешево. швидко і красиво - не потрібно.
(відома точка на тодішньому червонозоряному проспекті - не підходить, за їх ціни на ремонт без проблем можна замовити комплект дисків без дефектів)

можливо є якісь меншебюджетніші варіанти?

Змінено lambert (12:10 22/09/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
VWW
важничающий писатель *
46 лет за рулем, Белая Церковь
Сообщения: 1728
С нами с 26.04.2015

Re: Підкажіть майстерню по ремонту литих дисків у Києві [Re: lambert]
      22 сентября 2019 в 12:53 Гілками

lambert 22.09.2019 12:07 пишет:



потрібен інженерно правильний ремонт, щоб диски тримали розрахункові навантаження.




Этот пункт- не выполним. Сам по себе ремонт диска ,правка -сварка- это насилие над структурой диска.Поэтому никто не сможет гарантировать вам ,что после ремонта будет выполнено это пожелание -"щоб диски тримали розрахункові навантаження." На словах да -пообещать смогут ),но после ремонта, никто у нас не делает рентген-контроль) отремонтированного диска.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх *
Re: Підкажіть майстерню по ремонту литих дисків у Києві [Re: lambert]
      22 сентября 2019 в 13:00 Гілками

так, в цілому я згоден
зрозуміло що диск після зварювання не буде як після заводської штамповки
змінюється внутрішня структура металу у зоні ремонту, внутрішні напруження і таке все інше..

але мені доводилося бачити дуже незграбні ремонти, відверта халтура, і тут я хотів би зробити акцент на то щоб при зварюванні не залишались внутрішні пустоти і такі інші ремонтні дефекти
після такого "ремонту" шов зачищали, шпатлювали і далі фарбували порошковою фарбою
виглядав "як новий", але я б не хотів подібне ставити на свої машини

ці мої диски хоч і не їздитимуть з низькопрофільними шинами як раніше, але експлуатацію матимуть по бездоріжжю і хтозна що там буде. швидкості суттєво нижчі, то зрозуміло, але динамічні навантаження може й схожі

Змінено lambert (13:05 22/09/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
VWW
важничающий писатель *
46 лет за рулем, Белая Церковь
Сообщения: 1728
С нами с 26.04.2015

Re: Підкажіть майстерню по ремонту литих дисків у Києві [Re: lambert]
      22 сентября 2019 в 14:57 Гілками

lambert 22.09.2019 13:00 пишет:

так, в цілому я згоден
зрозуміло що диск після зварювання не буде як після заводської штамповки
змінюється внутрішня структура металу у зоні ремонту, внутрішні напруження і таке все інше..

але мені доводилося бачити дуже незграбні ремонти, відверта халтура, і тут я хотів би зробити акцент на то щоб при зварюванні не залишались внутрішні пустоти і такі інші ремонтні дефекти
після такого "ремонту" шов зачищали, шпатлювали і далі фарбували порошковою фарбою
виглядав "як новий", але я б не хотів подібне ставити на свої машини

ці мої диски хоч і не їздитимуть з низькопрофільними шинами як раніше, але експлуатацію матимуть по бездоріжжю і хтозна що там буде. швидкості суттєво нижчі, то зрозуміло, але динамічні навантаження може й схожі



Все зависит от мастера, его умения правильно подготовить место сварки, уметь проварить с двух сторон и присадочных материалов. А правка ,только на станке с гидроцилиндром ,никаких "прокаток". Подсказать не смогу к сожалению, т.к все упирается в профессионализм мастера, а в Киеве профи -практически нет. Шарамыжники )


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
Сообщения: 545
С нами с 20.11.2007

Re: Підкажіть майстерню по ремонту литих дисків у Києві [Re: lambert]
      27 сентября 2019 в 00:08 Гілками

На железнодорожном шоссе есть шиномонтажка. Если ехать со стороны лыбедской, то после автосалона Пежо. Подьедь туда, поспрашивай. У них и рихтовка есть с помощью гидроцилиндров и ремонтом занимаются.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумШини та диски
Додаткова інформація
0 користувачів і 7 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  LordAmid, AVB, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 2936

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія