autoua
×
Autoua.netФорумБесіди про бізнес

Все про касові апарати та їх впровадження. (2/2)

IesuiT **
Киев
Сообщения: 35918
С нами с 25.08.2004

Re: Все про касові апарати та їх впровадження. [Re: sashakiev]
      15 ноября 2019 в 16:53 Гілками

sashakiev 15.11.2019 16:30 пишет:

ГыГы 15.11.2019 15:38 пишет:

sashakiev 15.11.2019 15:13 пишет:

я чому написав що обоснуй? тому що отримав зовсім іншу інфу




Ты процитированное из закона читал? Вот тот 12 и 13 пункт? "Кроме ФОП" - непонятно написано?

По первому пункту поясняю: заздалегидь запрограмованых - это, например, за секунду до того как продал. В принципе ВСЕ программно-управляемые РРО (а сейчас это именно что все) так умели, умеют и будут уметь делать. Смысл не втом, что тебя учётом хотят закошмарить, а в том, что в чеке должно быть наименование, а не как до этого требования дваццать лет назад на отдел всё лупили. При торговле воткой тудаже в наименование УКТЗЕД вбивается. Ты торгуешь воткой? Не? Ну тогда какие вопросы?



тобто ти хочеш сказати, що я можу через РРО продати "образно" кіло яблук, кіло гвоздєй, два бу крила від авто на яких у мене нема документів (купив у бабки в селі оптом, купив у дєдкі в селі оптом, кум з євробляхі зняв) і вибити чек на це кіло яблук? і мені не потрібно мати накладних на ці товари?[
уточню питання
1. я можу продавати товари які не взяті на склад?
2. я можу не мати вхідних накладних на товар проданий через РРО?
як це все раніше можна було робити



Если ФОП - то можешь. И вчера мог, и в прошлом году. Склад вести не обязан, выручку ранее только в журнал записывал, а теперь и в кассу.

"Такі вимоги не поширюються на фізичних осіб - підприємців, які є платниками єдиного податку та не зареєстровані платниками податку на додану вартість;"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумБесіди про бізнес
Додаткова інформація
0 користувачів і 6 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 4750

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія