autoua
×
Autoua.netФорумШахраї

Доктор Шина, Бориспольский р-н, Иванков

ExГазировщик **
61 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 26163
С нами с 14.07.2003

Доктор Шина, Бориспольский р-н, Иванков
      21 ноября 2019 в 09:30 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Шиномонтаж Доктор Шина
Бориспольский район, село Иванков, улица Харьковская, д. 35А

Приказка:
Наприкінці серпня, на дачі виявив спущене колесо, накачав, але через суткі колесо знов буле майже пустим. Перед виїздом додому знов накачав, та й поїхали додому, дірочка була невеличка, їхати мені із дачі додому 150км, 40км до харьковської траси, та 110км вже по трасі рівнесеньким асфальтом. Виїхав на трасу, знов таки підкачав, та поїхав далі.
Так склалося, що "знайомі" шиномонтажі усі були зачинено, на ШМ біля березаньского посту не виявилося латок, знов підкачав.. Деякі ШМ по трассі пролетів.. Загалом майже доїхав до Київа (краще б вже доїхав), але у Іванкові побачив "дуже серьйозний" шиномонтаж і вирішив туди заїхати.
Обладнання вразило, бо дозволяє обробляти колеса від маленьких автомобілних і до величезних тракторних та спецтехніки, на подвір'ї лежали вже готові, та не готові величезні колеса більш мого зросту, але ж і моє 15" "дохтора" теж взялися полікувати.
"Ліковання" зайняло десь хвилин 40, вже тоді мені здалося що якось дуже повільно, але я нікуди не торопився, над душею в "дохторів" не стояв, роздивлявся коліса надворі, подивилися з дружиною старенький трахтор, якій хтось відновлював, так час і скоротали. Відремонтоване колесо встановили на машину, знов таки ж засмутила ціна десь біля 240Грн за латку, але теж не звернув уваги, бо на жарі вже хотілося додому.

Казка:
Другого листопада я поїхав перевзуватися на зимову гуму, на форумний ШМ на осокорках, все було добре, доки майстер не дійшов до заднього правого колеса, знявши колесо він тут же сказав:
- так в тебе тут камера!
- Та ну, та якак камера, в мене безкамерна резина, тіж самі "бубліки"
- "Камера", кажу - соска камерна.
-

Відкручувати ніпель - не відкручоється, із допомогою шила, "молотка та якоїь матері" зтравили воздух з колеса, розбортували колесо. Я не міг повірити до останнього, що у колесі дійсно камера...
Коли разбортували колесо сказати, що я був у шоці - не сказати нічого, у колесі дійсно була камера, а після осмотру розбортованного колеса "вдруХ" стало зрозуміло і "чому так довго" і "чому так не дешево" склалося у приказці.
"дохтура" пошкодили зовнішній борт, тишки намагалися його завулканізувати, а коли й це не вийшло також тишки вставили камеру, та відправили до каси.
Звичайно чеку з серпню в мене не зберіглося.

Шиномонтаж Доктор ШинаБориспольский район, село Иванков, улица Харьковская, д. 35АПриказка:Наприкінці серпня, на дачі виявив спущене колесо, накачав, але через суткі колесо знов буле майже пустим


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Опасный *
25 лет за рулем, Киев
Сообщения: 34706
С нами с 18.09.2012

Re: Доктор Шина, Бориспольский р-н, Иванков [Re: Amateur]
      22 ноября 2019 в 12:40 Гілками

И какое так сказать резюме ?
Кидок или рукопопики ?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
50 лет (21 год за рулем), Київ
Сообщения: 15526
С нами с 22.05.2007

Re: Доктор Шина, Бориспольский р-н, Иванков [Re: Рубан]
      22 ноября 2019 в 15:41 Гілками

Рубан 22.11.2019 12:40 пишет:

И какое так сказать резюме ?
Кидок или рукопопики ?



подозреваю 2в1


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
VWW
важничающий писатель *
46 лет за рулем, Белая Церковь
Сообщения: 1728
С нами с 26.04.2015

Re: Доктор Шина, Бориспольский р-н, Иванков [Re: Рубан]
      22 ноября 2019 в 20:10 Гілками

Рубан 22.11.2019 12:40 пишет:

И какое так сказать резюме ?




Резюме- не заезжайте обслуживать/ремонтировать шины легкового автомобиля- на шиномонтаж для грузовых авто.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 26163
С нами с 14.07.2003

Re: Доктор Шина, Бориспольский р-н, Иванков [Re: Рубан]
      24 ноября 2019 в 07:40 Гілками

Рубан 22.11.2019 12:40 пишет:

И какое так сказать резюме ?
Кидок или рукопопики ?



Дивне питання.

І кидок:
1. Зараз треба шукати колесо. Тобто я попав на гроші.
2. Зробили каку тишки, не попередили.

І рукожопи: Бо обладнання для обслуговування легковиків в них є, а от працювати з ним вони не вміють.

Ну и ціль поста була у третьому: Попередження для форум'ян туди не заїзджати.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 26163
С нами с 14.07.2003

Re: Доктор Шина, Бориспольский р-н, Иванков [Re: VWW]
      24 ноября 2019 в 07:45 Гілками

VWW 22.11.2019 20:10 пишет:

Рубан 22.11.2019 12:40 пишет:

И какое так сказать резюме ?




Резюме- не заезжайте обслуживать/ремонтировать шины легкового автомобиля- на шиномонтаж для грузовых авто.



Брєд, неважливо який шиномонтаж, нехай хоч шассі для самолетів перевзувають, при наяві обладнання, прямих рук, та адекватного керівницьтва.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
VWW
важничающий писатель *
46 лет за рулем, Белая Церковь
Сообщения: 1728
С нами с 26.04.2015

Re: Доктор Шина, Бориспольский р-н, Иванков [Re: Amateur]
      24 ноября 2019 в 19:05 Гілками

Amateur 24.11.2019 07:45 пишет:

VWW 22.11.2019 20:10 пишет:

Рубан 22.11.2019 12:40 пишет:

И какое так сказать резюме ?




Резюме- не заезжайте обслуживать/ремонтировать шины легкового автомобиля- на шиномонтаж для грузовых авто.



Брєд, неважливо який шиномонтаж, нехай хоч шассі для самолетів перевзувають, при наяві обладнання, прямих рук, та адекватного керівницьтва.



Ты не в теме. И слово "бред" - больше в мой адрес не употребляй.
Не хочешь слушать других людей, у тебя уже есть опыт ) - заезжай и дальше на грузовые шиномонтажи, гробь там свои покрышки и жалуйся потом на форуме.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 26163
С нами с 14.07.2003

Re: Доктор Шина, Бориспольский р-н, Иванков [Re: VWW]
      25 ноября 2019 в 07:56 Гілками

VWW 24.11.2019 19:05 пишет:

Amateur 24.11.2019 07:45 пишет:

VWW 22.11.2019 20:10 пишет:


В ответ на:

...




Резюме- не заезжайте обслуживать/ремонтировать шины легкового автомобиля- на шиномонтаж для грузовых авто.



Брєд, неважливо який шиномонтаж, нехай хоч шассі для самолетів перевзувають, при наяві обладнання, прямих рук, та адекватного керівницьтва.



Ты не в теме.



То якщо ти у темі, то розвивай! Розповіси нам!.

VWW 24.11.2019 19:05 пишет:

И слово "бред" - больше в мой адрес не употребляй.



Вибач, але не можу, бо "несеш" ти не тільки тут, але в тебе є нагода довести зворотнє.


VWW 24.11.2019 19:05 пишет:

Не хочешь слушать других людей, у тебя уже есть опыт ) - заезжай и дальше на грузовые шиномонтажи, гробь там свои покрышки и жалуйся потом на форуме.



Деякій час я їздив монтувати колеса на одно СТО, де обслуговували переважно фури, але в них було обладнання також для легковиків, та адекватні майстри, жодного разу в мене не виникло жодних нарікань, перестав туди їздити, бо неподалік з'явися форумний шиномонтаж, куди мені їздити спідручніше. Що я робив не так?
На трассі, якщо в мене стане спускати колесо я заїду на першій попавшій шиномонтаж, хоч він буде спеціалізуватися на грузовиках, хоч на лісапедах, якщо там буде обладнання для монтажу легковеків. Більш того, мене більш привабить СТО із свіжім обладнанням, ніж будка із древними ушатаними верстатами, але зазвичай таки їду до найближчого, особливо у не знайомій місцевості.
У цьому випадку мені не дуже пощастило, першій з перевірених ШМ у с.Шрамківка було зачинено у неділю, другий на яготиньскому посту (до речі із древнючими верстатами) не мав латок. Я тричі підкачував колесо, вже збирася качати учетверте, на мою думку у такому випадку краще заїхати на першій попавший ШМ, чим займатися підкачкою колес, Б - Безпека, ні, не чув?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
VWW
важничающий писатель *
46 лет за рулем, Белая Церковь
Сообщения: 1728
С нами с 26.04.2015

Re: Доктор Шина, Бориспольский р-н, Иванков [Re: Amateur]
      25 ноября 2019 в 12:29 Гілками

Amateur 25.11.2019 07:56 пишет:

VWW 24.11.2019 19:05 пишет:



То якщо ти у темі, то розвивай! Розповіси нам!.


Вибач, але не можу, бо "несеш" ти не тільки тут, але в тебе є нагода довести зворотнє.





Тебе лично, я доказывать и "доводити" ничего не хочу, но для остальных все таки выскажусь ,может кто то и прислушается и сбережет свои деньги и своё время- есть такое понятие "навык" , или проще- обученность.
Так вот у работников на грузовых шиномонтажах- НЕТ НАВЫКОВ качественно работать с легковыми шинами. Из станки заточены на примитивную грубую работу, по разборке грузовых шин ,они не понимают (НЕТ НАВЫКОВ, НЕ ОБУЧЕНЫ) как разобрать правильно легковую покрышку что бы не порвать бортовое кольцо- в чем кто то умный и убедился лично.

Резюме : не заезжайте ремонтировать /балансировать свои легковые шины -на шиномонтажи по обслуживанию грузовых шин.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумШахраї
Додаткова інформація
0 користувачів і 9 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви можете створювати нові теми
      Ви можете писати відповіді на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 6037

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія