autoua
×
Autoua.netФорумRenault, Dacia форум

Megane-III Универсал эксплуатация (121/143)

Супер писатель! ***
45 лет (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3220
С нами с 23.02.2009

Re: Megane-III Универсал эксплуатация [Re: Gastus]
      29 ноября 2019 в 12:07 Гілками

Я для себя решил менять каждые 60-70 тыс. последний раз залил вольф, оно чистая синтетика, по сравнению с мотюлем дктф - полусинтетикой, но более жидкое.
Если что - гугл по допуску renault bot 450

Змінено Maxisdark (12:25 29/11/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
23 года за рулем,
Сообщения: 8416
С нами с 19.08.2005

Re: Megane-III Универсал эксплуатация [Re: Maxisdark]
      29 ноября 2019 в 12:23 Гілками

Зачем?
Ну вот реально зачем?
Одно из преимуществ робота по сравнению с вариком и гидрачем - отсутствие необходимости каждые 50-60тыс менять масло и фильтр, что опять же: А) экономия Б) экологичность.
Сама коробка просто набор шестеренок шо механика, зачем так часто менять масло?
Я честно говоря не собираюсь вообще туда лазить без надобности, может и до замены сцеп не буду трогать то масло - заводское все же лучше.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
45 лет (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3220
С нами с 23.02.2009

Re: Megane-III Универсал эксплуатация [Re: Chamonix]
      29 ноября 2019 в 12:26 Гілками

Ну, голоса в моей голове сказали, что им скучно, и нужно что-то делать

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
23 года за рулем,
Сообщения: 8416
С нами с 19.08.2005

Re: Megane-III Универсал эксплуатация [Re: Maxisdark]
      29 ноября 2019 в 12:31 Гілками

Ааа, тогда да, ок надо надо )
Раз в 40 лучше!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст
33 года, Днепр
Сообщения: 375
С нами с 01.03.2017

Re: Megane-III Универсал эксплуатация [Re: Chamonix]
      29 ноября 2019 в 14:08 Гілками

А тут тоже фильтр надо менять как и в обычном автомате??

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
45 лет (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3220
С нами с 23.02.2009

Re: Megane-III Универсал эксплуатация [Re: Gastus]
      29 ноября 2019 в 14:23 Гілками

Gastus 29.11.2019 14:08 пишет:

А тут тоже фильтр надо менять как и в обычном автомате??



Никакого фильтра нет, старое слил, новое залил. Все.
Сливать - пробка внизу.
Заливать - пластиковая пробка сбоку. Легче заливать из шприца с шлангом


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
25 лет за рулем, Ірпінь
Сообщения: 2430
С нами с 26.01.2009

Re: Megane-III Универсал эксплуатация [Re: Maxisdark]
      29 ноября 2019 в 19:12 Гілками

Maxisdark 29.11.2019 10:04 пишет:

мда.. я понимаю, что в твоем конкретном случае замены масла в коробке было не избежать.
Но масло + замена = 2700 - это жесть.
по хорошему, в спокойной обстановке, масло 600 (2 литра мотюль дктф) + замена - ну 300.
Мои соболезнования..



Нє, ну чо, завжди можна відмовитись, навіть коли авто вже на підйомнику

Можна й мотюль і самому, але я цей прикол вже знаю, зроби де попало, а потім створюй теми "поміняв масло в коробці загорівся чек геарбокс" або "зарядив акум - горить чек" як тут нещодавно. Щоб так робити треба бути гуру як Chamonix, або економія вилазить боком. А я лише звичайний автолюбитель, так що я краще поїду до спеціаліста, коротше сам захотів

Але початково був хомутик на пильнику правої гранати. Справа в тому, що до офа їду якщо роблю щось специфічне, а якщо по дріб’язку тіпа ходовки або те що роблять всі то по місцю бо туди далеко їхати. Коротше міняв весною біля себе аміки, резинки, і поміняв цей пильник бо був порваний. Скільки з таким порваним їздив хз, помітив наче вчасно, граната була жива. Замінили, десь через пару тижнів побачив що сильно ослабився хомут з тоншого боку, хомути були в комплекті з пильником. Приїхав назад, поставили якийсь там супер-пупер універсальний, я заспокоївся й забув. А це заїжджав кілька днів тому туди ж на діагностику (маю звичку двічі на рік заїжджати просто на огляд) сказали знов висить. Блін зараз на носі зима, думаю треба зробить, і тут чувак заявляє що треба супер хомут, бо звичайний затиснути проблема, ті що йдуть з пильником затискаються спецінструментом. Фігасє. А я цю тему знаю бо колись міняв у бобчека тяги так ті "специ" пильники затягували пластиковими затяжками, не знаю як зараз роблять, але я мав тоді клопіт. Ще побачили сальник півосі запотівший, але наче живий. Думаю скільки там того хомута, заїду на арму у них і хомути є, і інструмент. Заодно і масло в коробці поміняю.
Поки дочекався черги приїхав, а з сальника вже капає. Ну ось поміняв і сальник
Масло було реально галіме, ща норм


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
25 лет за рулем, Ірпінь
Сообщения: 2430
С нами с 26.01.2009

Re: Megane-III Универсал эксплуатация [Re: hant]
      29 ноября 2019 в 20:19 Гілками

Але це тільки половина історії, сьогодні було продовження

Приїхав вчора, від арми до мене км 30, все норм. Сьогодні виїхав, шоркався туди-сюди, десь км через 20 замітив якщо входиш в не дуже стрімкий лівий поворот то щось стукає. Думаю пля мабуть правій гранаті таки кранти, хоча на повному вивороті нічого не тріщить. Ну думаю до весни хай ходить, а там побачим. Ще пошоркався км 20, вже сильніше стукає, причому так чітко при наборі швидкості тук-тук-тук, реально гранаті торба, де пильник був розкритий. Вийшов подивився, перевірив колеса, шарові, посвітив на пильник нічого не видно. Ще через деякий час ібенить так що в руль віддає, при чому вже під час руху прямо Думаю сука набокопорили з валом коли сальник міняли. Дзвоню на арму така справа, кажуть приїжджай. Ну я зі швидкістю 5 км/год, все одно пробки, насилу доплентався.

До прийомщика така фігня, він оформляє каже якщо не їх вина з мене 200 грн, кажу без проблем, але сам уже на взводі. Сідаєм разом, я на пасажирське, здаєм задом наче тихо, вперед - гуц-гуц-гуц, звук передать не можна, десь там, всередині, металевий гуц-гуц-гуц. На підйомник, моя присутність понятно обов’язкова, стоїмо втрьох я, прийомщик, механік. Механік посмикав там, перевірив шарові, колесо, яке до речі було пофарбоване голубою фарбою тіпа гарантійна пломба, каже наче все норм. Сідаєм втрьох в авто, водій, механік на пасажирське, я на заднє. Їдем коло - чітко, ясно і голосно ібенить "десь там", я жопою відчуваю отетот стук Питаю може щось там ззаду, кажуть та там нічого немає щоб так тук-тук-тук, балка, сайленти і все - такого звуку не зроблять, вони чуюють звук десь спереду тільки непонятно чи зліва чи зправа. Знов на підйомник.

Вже стоїмо вчотирьох, я, водій, механік, прийомщик, всі в ах"є, найбільше в ах"є я і механік. Ну що стояти, треба шукати. Прийомщик пішов в зал, механік за рукавицями. Водій з ще одним механіком стоять гадають що ж там може так ібенити, версій купа Я подумки розумію як висихають мої нервові клітини і можливо тоншає мій гаманець


І тут я спираюсь на ступицю заднього лівого колеса і опа - болти ворушаться в руках
Кажу всьо пацани, проблема вирішена
Кажуть та ну на, кажу да, вот! Механік затягує колесо, сідаєм втрьох їдем коло - пєсня! Тихо, класно, офігєнно!

Добре що я по життю не скандаліст і морально стійкий, а то було б стидно
Просто вибачились один перед одним за те що погано думали один на одного
Ціна питання 200 грн

Ось така історія. При чому зимові колеса поміняв вже днів 10 тому, більше того маю звичку після шиномонтажу вдома перевіряти і самостійно дотягувати болти, що робив і цього разу. Але вот

Зато тепер маю фірмовий реношний хомут за 50 грн на пильнику гранати, і нове масло в коробці за 2700.

До речі таки да, сьогодні механік казав що треба було масло поміняти разом зі зчепою рік тому, чому не поміняли хз, може щоб не шокувати додатково 2700 грн до зчепи

А так то каже міняють масло коли лізуть в коробку наприклад після дтп або поломки, або коли міняють зчепу

Змінено hant (20:39 29/11/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
45 лет (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3220
С нами с 23.02.2009

Re: Megane-III Универсал эксплуатация [Re: hant]
      29 ноября 2019 в 23:50 Гілками



Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сумы
Сообщения: 12251
С нами с 23.08.2002

Re: Megane-III Универсал эксплуатация [Re: hant]
      2 декабря 2019 в 11:03 Гілками

hant 29.11.2019 20:19 пишет:

Але це тільки половина історії, сьогодні було продовження

Приїхав вчора, від арми до мене км 30, все норм. Сьогодні виїхав, шоркався туди-сюди, десь км через 20 замітив якщо входиш в не дуже стрімкий лівий поворот то щось стукає. Думаю пля мабуть правій гранаті таки кранти, хоча на повному вивороті нічого не тріщить. Ну думаю до весни хай ходить, а там побачим. Ще пошоркався км 20, вже сильніше стукає, причому так чітко при наборі швидкості тук-тук-тук, реально гранаті торба, де пильник був розкритий. Вийшов подивився, перевірив колеса, шарові, посвітив на пильник нічого не видно. Ще через деякий час ібенить так що в руль віддає, при чому вже під час руху прямо Думаю сука набокопорили з валом коли сальник міняли. Дзвоню на арму така справа, кажуть приїжджай. Ну я зі швидкістю 5 км/год, все одно пробки, насилу доплентався.

До прийомщика така фігня, він оформляє каже якщо не їх вина з мене 200 грн, кажу без проблем, але сам уже на взводі. Сідаєм разом, я на пасажирське, здаєм задом наче тихо, вперед - гуц-гуц-гуц, звук передать не можна, десь там, всередині, металевий гуц-гуц-гуц. На підйомник, моя присутність понятно обов’язкова, стоїмо втрьох я, прийомщик, механік. Механік посмикав там, перевірив шарові, колесо, яке до речі було пофарбоване голубою фарбою тіпа гарантійна пломба, каже наче все норм. Сідаєм втрьох в авто, водій, механік на пасажирське, я на заднє. Їдем коло - чітко, ясно і голосно ібенить "десь там", я жопою відчуваю отетот стук Питаю може щось там ззаду, кажуть та там нічого немає щоб так тук-тук-тук, балка, сайленти і все - такого звуку не зроблять, вони чуюють звук десь спереду тільки непонятно чи зліва чи зправа. Знов на підйомник.

Вже стоїмо вчотирьох, я, водій, механік, прийомщик, всі в ах"є, найбільше в ах"є я і механік. Ну що стояти, треба шукати. Прийомщик пішов в зал, механік за рукавицями. Водій з ще одним механіком стоять гадають що ж там може так ібенити, версій купа Я подумки розумію як висихають мої нервові клітини і можливо тоншає мій гаманець


І тут я спираюсь на ступицю заднього лівого колеса і опа - болти ворушаться в руках
Кажу всьо пацани, проблема вирішена
Кажуть та ну на, кажу да, вот! Механік затягує колесо, сідаєм втрьох їдем коло - пєсня! Тихо, класно, офігєнно!

Добре що я по життю не скандаліст і морально стійкий, а то було б стидно
Просто вибачились один перед одним за те що погано думали один на одного
Ціна питання 200 грн

Ось така історія. При чому зимові колеса поміняв вже днів 10 тому, більше того маю звичку після шиномонтажу вдома перевіряти і самостійно дотягувати болти, що робив і цього разу. Але вот

Зато тепер маю фірмовий реношний хомут за 50 грн на пильнику гранати, і нове масло в коробці за 2700.

До речі таки да, сьогодні механік казав що треба було масло поміняти разом зі зчепою рік тому, чому не поміняли хз, може щоб не шокувати додатково 2700 грн до зчепи

А так то каже міняють масло коли лізуть в коробку наприклад після дтп або поломки, або коли міняють зчепу



на клумбах не парковался, проезды не перегораживал, соседям не "гадил"?
Кто-то открутил. Мож аферисты, какие?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
23 года за рулем,
Сообщения: 8416
С нами с 19.08.2005

Re: Megane-III Универсал эксплуатация [Re: Lusha]
      2 декабря 2019 в 13:31 Гілками

хорошие мастера
Есть карта осмотра ходовки, она начинается с осмотра и демонтажа колес.
Просто надо было ее выполнить.
Но конечно - все ж умнее.
ЗЫ
хотя похоже на развод...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Сообщения: 811
С нами с 26.01.2013

Re: Megane-III Универсал эксплуатация [Re: ich_will777]
      2 декабря 2019 в 14:13 Гілками

прошу прощения,что тут вопрос задаю. На меган 4 ксенон покупать с обманкой или без?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
23 года за рулем,
Сообщения: 8416
С нами с 19.08.2005

Re: Megane-III Универсал эксплуатация [Re: Fuchsman]
      2 декабря 2019 в 14:22 Гілками

Fuchsman 02.12.2019 14:13 пишет:

прошу прощения,что тут вопрос задаю. На меган 4 ксенон покупать с обманкой или без?



Да влазь конечно, в чем вопрос!
А куда ты его ставить собрался?
В те фары что НЕ лед, линзы там НЕ для ксенона, эффект тебя огорчит - возьми лучше лед.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Сообщения: 811
С нами с 26.01.2013

Re: Megane-III Универсал эксплуатация [Re: Chamonix]
      2 декабря 2019 в 17:55 Гілками

Chamonix 02.12.2019 14:22 пишет:

[возьми лучше лед.



так все-таки нужна обманка или нет?

Змінено Fuchsman (22:02 02/12/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
25 лет за рулем, Ірпінь
Сообщения: 2430
С нами с 26.01.2009

Re: Megane-III Универсал эксплуатация [Re: Lusha]
      2 декабря 2019 в 18:14 Гілками

Lusha 02.12.2019 11:03 пишет:


на клумбах не парковался, проезды не перегораживал, соседям не "гадил"?
Кто-то открутил. Мож аферисты, какие?



Та наче ні.
Грішу на шиномонтаж, заїджав поговорить з монтажником який монтував - його вже звільнили за розгільдяйство, й тижня не проробив. Але доказів не маю, тому хз, тим більше сам перевіряв. Хоча я вже ні в чому не впевнений, може так перевіряв як він монтував, коротше треба бути уважним.

Пару моментів пока свіже в пам’яті - пильники бажано брати оригінальні, або дивитись уважно - неориг без бортиків на краях - по цій причині злітають хомути, у мене був оригінальний але злітав через неякісний монтаж чи тоже непонятно.
По сальнику півосі, розбирались чого потік, ну крім старості, прийомщик сказав, і потім механік підтвердив, що сальник одноразовий, тобто якщо його демонтувати то потім назад не ставлять, по інструкції беруть новий. Рік тому міняв зчепу, сальник не міяв, можливо тому й потік, але тоже хз.

Змінено hant (18:15 02/12/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
23 года за рулем,
Сообщения: 8416
С нами с 19.08.2005

Re: Megane-III Универсал эксплуатация [Re: ich_will777]
      2 декабря 2019 в 22:16 Гілками

Все сальники одноразовые.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Сообщения: 811
С нами с 26.01.2013

Re: Megane-III Универсал эксплуатация [Re: Fuchsman]
      2 декабря 2019 в 22:49 Гілками

так все-таки нужна обманка или нет?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
23 года за рулем,
Сообщения: 8416
С нами с 19.08.2005

Re: Megane-III Универсал эксплуатация [Re: Fuchsman]
      3 декабря 2019 в 11:10 Гілками

Fuchsman 02.12.2019 22:49 пишет:

так все-таки нужна обманка или нет?



у тебя галоген ?
нече не надо там.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст
33 года, Днепр
Сообщения: 375
С нами с 01.03.2017

Re: Megane-III Универсал эксплуатация [Re: Fuchsman]
      3 декабря 2019 в 15:04 Гілками

Я на Флюенс в галогенную линзу обманку не ставил, светит хорошо, даже галочку прорисовывает почти идеально, но за 2 года появились слегка тёмные пятна на асфальте, думаю начал отражатель выгорать...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
45 лет (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 3220
С нами с 23.02.2009

Re: Megane-III Универсал эксплуатация [Re: Gastus]
      7 декабря 2019 в 20:27 Гілками

Коллеги, есть вопрос: на хечбеке задние стопсигналы только во внешних фонарях, или в тех, что на крышке багажника тоже? ( имею ввиду двухспиральные лампы стоп/габарит)

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумRenault, Dacia форум
Додаткова інформація
0 користувачів і 5 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Eli, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 278375

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія