autoua
×
Autoua.netФорумЕлектротранспорт

е гольф (2/4)

V.I.P **
Киев
Сообщения: 16654
С нами с 10.10.2002

Re: е гольф [Re: Ganni]
      20 декабря 2019 в 15:56 Гілками

А якого року в Вас Гольф та скылькі він приблизно коштє. Як він за прискоренням?

Чи порівнювали ви його з Больтом? Памьятаю Ви завжди хотіли маленькй авто для міста, чому саме Гольф?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: е гольф [Re: Andrew82]
      20 декабря 2019 в 17:19 Гілками

Andrew82 20.12.2019 15:56 пишет:

А якого року в Вас Гольф та скылькі він приблизно коштє. Як він за прискоренням?


Рестайл 17 року батарея 35кВт (в дорестайлі як в Ліфа - 24). Зараз вони по Києву +- від 22 до 30 в залежності від комплектації (у мене бюджетна).

Andrew82 20.12.2019 15:56 пишет:

Чи порівнювали ви його з Больтом? Памьятаю Ви завжди хотіли маленькй авто для міста, чому саме Гольф?


В Шеві сидів, не радують дизайном - не моє зовсім. Тому далі не цікавився.
Гольф компактніший за Ліф (японець передутий шо капець, хоча мабуть це все заради аеродинаміки але тим не менше), тому тут якраз все чотко - пересів на компактнішу електричку


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Nero Provocatore **
38 лет (13 лет за рулем), Киев
Сообщения: 21067
С нами с 31.03.2008

Re: е гольф [Re: Ganni]
      20 декабря 2019 в 21:20 Гілками

Вітаю!

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: е гольф [Re: Jaxx]
      21 декабря 2019 в 14:30 Гілками

Дякую
Практично одночасно оновились


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Киев
Сообщения: 3208
С нами с 03.02.2008

Re: е гольф [Re: Ganni]
      2 января 2020 в 00:13 Гілками

Ganni 20.12.2019 17:19 пишет:

Зараз вони по Києву +- від 22 до 30 в залежності від комплектації (у мене бюджетна).






це штатівські ?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: е гольф [Re: crashman]
      2 января 2020 в 22:26 Гілками

crashman 02.01.2020 00:13 пишет:

Ganni 20.12.2019 17:19 пишет:

Зараз вони по Києву +- від 22 до 30 в залежності від комплектації (у мене бюджетна).






це штатівські ?


Ага

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Київ
Сообщения: 5917
С нами с 18.06.2013

Re: е гольф [Re: kolt7777]
      3 января 2020 в 00:07 Гілками

Вітання!
Як він на ходу в порівнянні з бензовим?
Відчувається якось нижчий центр ваги?
Ззаду багатоважілька?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: е гольф [Re: Igorchyk]
      3 января 2020 в 11:15 Гілками

Igorchyk 03.01.2020 00:07 пишет:

Вітання!
Як він на ходу в порівнянні з бензовим?
Відчувається якось нижчий центр ваги?
Ззаду багатоважілька?



Дякую!
Підвіска комфортніша за європейця. Ну або може це банально різниця "нове VS сильно юзане нашими дорогами"
Я на зимовій гумі не пробував вкручуватись в повороти щоб з"ясувати по нижчому центру ваги - весною перевзуюсь і вже тоді буду тестити.

А от щодо підвіски, то ви мене питанням застали зненацька Я навіть не удосужився глянути за час юзання)) Але задок напрочуд комфортний - відчутно комфортніший за Спортвагени, котрі я тестив Ото буде номер якщо то так балку допиляли - сяду в калюжу прямо на форумі


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
Киев
Сообщения: 21094
С нами с 18.09.2007

Re: е гольф [Re: Ganni]
      5 января 2020 в 00:41 Гілками

Ganni 18.12.2019 12:08 пишет:

HelloFromHell 18.12.2019 10:43 пишет:

Ganni 18.12.2019 10:31 пишет:

Пересів на сабж. Якщо є якісь питання - задавайте




Поздравляю!

Шо, лиф таки замучил убогостью?
Тож бу и тоже проходили мимо салона и хопа, спонтанная покупка?
Как в общих чертах после лифа? Приемистость, range.


Да

При чому спочатку націлився на дорестайл 24кВт, бо вони зараз за ціною Ліфів розлітаються, але в останній момент придушив свою жабу і взяв рестайл на 35кВт (в останню зиму відверто запасу на Ліфі не вистачало)

Загалом я дуже суб"єктивний і заангажований відносно гольфів, тому мої слова треба потім самому перепровіряти Але враження ніби після ланоса сів в... нормального німця ггг))) Хіба що підігріву керма не вистачає (це єдиний суттєвий недолік)

Загалом електрогольф на фоні ліфа справляє враження серйознішої машини, в той час як Ліф - мультяшна цяцька Наприклад, олдскульна механічна приборка де рівень заряду а-ля в бензинки просто замість піктограми заправки намальована розетка. Чи статус зарядки не мультяшні три ліхтарика на приборці, а невеличка піктограма біля заправочної горловини з кількома варіантами мигання (повільне - зарядка, швидке - таймер, жовтий колір - нема току на шнурці тощо). Там же кнопка зняття з таймера.
Кращий борткомп"ютер з ширшим функціоналом. Наприклад, можна виставляти обмеження зарядки (я поставив на 80% щоб не вбивати батарею - і все рівно на день заряду з головою вистачає, принаймні коли температура в районі нуля). Показання пробігу значно точніші: якщо я виїжджаю з дому з цифрою 140 км, то після проїзду сотні км я повертаюсь додому ну нехай з цифрою 25-30. В Ліфа ж цю шкалу в американському інтернеті прозвали guess-o-meter, бо там відхилення куди сильніші

Навіть якщо при зарядці 80% перейти в режим Еко+, то покаже пробіг в районі 200 км і це не може не радувати. Влітку слоупоки, кажуть, під 300 видавлюють але це не про нас)))

Загалом поки ейфорія від купівлі не прошла, об"єктивної критики годі чекати. Ось за місяць-другий, впевнений, якийсь негатив точно повилазить


Ну, во-первых - мои поздравления
А это сравнение с первым Лифом или с последней генерацией? Где-то там в глубине, зреет мысль пересесть на электричку


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: е гольф [Re: Outdriver]
      5 января 2020 в 11:37 Гілками

Outdriver 05.01.2020 00:41 пишет:

Ну, во-первых - мои поздравления
А это сравнение с первым Лифом или с последней генерацией? Где-то там в глубине, зреет мысль пересесть на электричку




Дякую!

Я порівнюю винятково зі своєю електробричкою - шо там собою являє остання генерація Ліфа я поняття не маю. Лиш знаю що там батарея 40кВт і це круто, от тільки ергономіка салону Ніссана ну зооооовсім не моє Я краще частіше заряджатиму, аніж мучатимусь в незручному салоні

п.с. Якщо є де заряджати, то однозначно є сенс подумати про електроконика Ну і особливо якщо великі пробіги по місту. Я 45к пройшов на Ліфі, ось вже 5к на Гольфі за два місяці.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
Киев
Сообщения: 21094
С нами с 18.09.2007

Re: е гольф [Re: Ganni]
      5 января 2020 в 22:15 Гілками

Ganni 05.01.2020 11:37 пишет:

Outdriver 05.01.2020 00:41 пишет:

Ну, во-первых - мои поздравления
А это сравнение с первым Лифом или с последней генерацией? Где-то там в глубине, зреет мысль пересесть на электричку




Дякую!

Я порівнюю винятково зі своєю електробричкою - шо там собою являє остання генерація Ліфа я поняття не маю. Лиш знаю що там батарея 40кВт і це круто, от тільки ергономіка салону Ніссана ну зооооовсім не моє Я краще частіше заряджатиму, аніж мучатимусь в незручному салоні

п.с. Якщо є де заряджати, то однозначно є сенс подумати про електроконика Ну і особливо якщо великі пробіги по місту. Я 45к пройшов на Ліфі, ось вже 5к на Гольфі за два місяці.


Ну запас хода с моими пробегами не критична. Максимальный суточный пробег - 120 км, обычно 50-60км. Годовой пробег до 10тыс.км. Машина планируется второй. С зарядкой проблем быть не должно- пригород, частный сектор.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: е гольф [Re: Outdriver]
      5 января 2020 в 22:48 Гілками

Outdriver 05.01.2020 22:15 пишет:

Ganni 05.01.2020 11:37 пишет:

Outdriver 05.01.2020 00:41 пишет:

Ну, во-первых - мои поздравления
А это сравнение с первым Лифом или с последней генерацией? Где-то там в глубине, зреет мысль пересесть на электричку




Дякую!

Я порівнюю винятково зі своєю електробричкою - шо там собою являє остання генерація Ліфа я поняття не маю. Лиш знаю що там батарея 40кВт і це круто, от тільки ергономіка салону Ніссана ну зооооовсім не моє Я краще частіше заряджатиму, аніж мучатимусь в незручному салоні

п.с. Якщо є де заряджати, то однозначно є сенс подумати про електроконика Ну і особливо якщо великі пробіги по місту. Я 45к пройшов на Ліфі, ось вже 5к на Гольфі за два місяці.


Ну запас хода с моими пробегами не критична. Максимальный суточный пробег - 120 км, обычно 50-60км. Годовой пробег до 10тыс.км. Машина планируется второй. С зарядкой проблем быть не должно- пригород, частный сектор.


Тю, так у вас то шо дохтор прописав Зараз гольфи дорестайли за 15к віддають, перед Ліфами народ як мінімум в столиці вже носом крутить

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: е гольф [Re: Ganni]
      8 января 2020 в 10:46 Гілками

Так ось ти яка підвіска без пакету погані дороги

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: е гольф [Re: Ganni]
      24 марта 2020 в 14:30 Гілками

10 тисяч км намотав, можна вже й проміжний звіт зробити в порівнянні з Ліфом.

Плюси не буду писати, бо буде суб”єктивно і несерйозно (бо несерйозно порівнювати недорозуміння з автомобілем)).

Отже основні мінуси:
- Мультяшний підхід Ліфа до індикації зарядки трьома великими лампами на торпеді мені до сих пір видається кумедним, але коли тобі достатньо визирнути в вікно (якщо авто запарковане носом до тебе) і ти бачиш стан зарядки, то це дійсно зручно. В гольфа все по-німецьки серйозно - маленька пипка-індикатор біля традиційної “горловини” при чому з різними режимами і кольорами. Більш солідно мабуть, але об”єктивно менш юзер-френдлі (хоча справедливості ради там, де ці автомобілі продаються офіційно, є різні аплікухи на телефон)

- Дуууууже тугий штепсель - Ліф під”єднати навіть мала дитина могла без напрягів, а в Гольф навіть мені треба двома руками засовувати силою. Одного разу довірив іншій людині цю, здавалося б, просту процедуру і вранці лишився з пустою батареєю. До того ж на шнурі нема ковпачка, котрий трохи рятує від потрапляння води/снігу/бруду. Дойче інжиніри компенсують вищим класом захисту (ніби можна взагалі в відро з водою кидати), але морально все одно не вистачає ковпачка

- Нема підігріву керма. Нічим крить. Але після карантину спробую поїхати кудись шарящим рібятам на колхоз віддати

- Чуда з обігрівом взимку не виникло - традиційна пічка від традиційного двигуна традиційного згорання традиційно кочегарить салон краще. Тому якщо на бензинці я можу плюс-мінус 22 градуси тримати цілорічно, то на електричці я в мінус змушений був до 25 піднімати. Хоча температуру потім тримає рівномірно (а не так як в Ліфі коли права нога потна від спеки, а ліва вже починає відмерзати). На жаль потестити в серйозні морози нижче -5 не вийшло через Грету Тунберг

Поки що якось так


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Київ
Сообщения: 5917
С нами с 18.06.2013

Re: е гольф [Re: Ganni]
      24 марта 2020 в 17:40 Гілками

Ganni 24.03.2020 14:30 пишет:

10 тисяч км намотав, можна вже й проміжний звіт зробити в порівнянні з Ліфом.

Плюси не буду писати, бо буде суб”єктивно і несерйозно (бо несерйозно порівнювати недорозуміння з автомобілем)).

Отже основні мінуси:
- Мультяшний підхід Ліфа до індикації зарядки трьома великими лампами на торпеді мені до сих пір видається кумедним, але коли тобі достатньо визирнути в вікно (якщо авто запарковане носом до тебе) і ти бачиш стан зарядки, то це дійсно зручно. В гольфа все по-німецьки серйозно - маленька пипка-індикатор біля традиційної “горловини” при чому з різними режимами і кольорами. Більш солідно мабуть, але об”єктивно менш юзер-френдлі (хоча справедливості ради там, де ці автомобілі продаються офіційно, є різні аплікухи на телефон)

- Дуууууже тугий штепсель - Ліф під”єднати навіть мала дитина могла без напрягів, а в Гольф навіть мені треба двома руками засовувати силою. Одного разу довірив іншій людині цю, здавалося б, просту процедуру і вранці лишився з пустою батареєю. До того ж на шнурі нема ковпачка, котрий трохи рятує від потрапляння води/снігу/бруду. Дойче інжиніри компенсують вищим класом захисту (ніби можна взагалі в відро з водою кидати), але морально все одно не вистачає ковпачка

- Нема підігріву керма. Нічим крить. Але після карантину спробую поїхати кудись шарящим рібятам на колхоз віддати

- Чуда з обігрівом взимку не виникло - традиційна пічка від традиційного двигуна традиційного згорання традиційно кочегарить салон краще. Тому якщо на бензинці я можу плюс-мінус 22 градуси тримати цілорічно, то на електричці я в мінус змушений був до 25 піднімати. Хоча температуру потім тримає рівномірно (а не так як в Ліфі коли права нога потна від спеки, а ліва вже починає відмерзати). На жаль потестити в серйозні морози нижче -5 не вийшло через Грету Тунберг

Поки що якось так



Так ззаду таки багатоважілька?:)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: е гольф [Re: Igorchyk]
      24 марта 2020 в 22:01 Гілками

Igorchyk 24.03.2020 17:40 пишет:


Так ззаду таки багатоважілька?:)


Звісно, вона рідненька
Моя дупа таки не підвела в оцінці (хоча коли ліз під машину то промайнула думка на секунду - оце буде прикол якщо це ТАК балка ідеально трудиться)


Чистокровна підвіска без ППД в порівнянні з балкою - небо і земля (а от наша навіть людська підвіска для України - більш гупаюча)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Київ
Сообщения: 5917
С нами с 18.06.2013

Re: е гольф [Re: Ganni]
      24 марта 2020 в 22:20 Гілками

Ganni 24.03.2020 22:01 пишет:

Igorchyk 24.03.2020 17:40 пишет:


Так ззаду таки багатоважілька?:)


Звісно, вона рідненька
Моя дупа таки не підвела в оцінці (хоча коли ліз під машину то промайнула думка на секунду - оце буде прикол якщо це ТАК балка ідеально трудиться)


Чистокровна підвіска без ППД в порівнянні з балкою - небо і земля (а от наша навіть людська підвіска для України - більш гупаюча)




Може тут ще грає роль нижчий центр ваги?
Які реальні пробіги зараз забезпечує батарея?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: е гольф [Re: Igorchyk]
      25 марта 2020 в 01:57 Гілками

Igorchyk 24.03.2020 22:20 пишет:

Може тут ще грає роль нижчий центр ваги?


Ні, якогось особливого нижчого центру ваги я не відчуваю. По-перше, бо звичайні сидіння без хорошої бокової підтримки. А по-друге мова ж не про проходження поворотів, а звичайне відпрацьовування українських реалій під колесами Підвіска реально комфортніша і тихіша за мою на бензі, при тому що там в мене товстіша гума на 15 дисках, а на електричці 205/55/16

Igorchyk 24.03.2020 22:20 пишет:

Які реальні пробіги зараз забезпечує батарея?


Дуже хороші - 36 кВт це все ж 36 Заряджаю 80% щоденно і пару разів до повного коли передбачались великі пробіги. Так от повний бак з помірною температурою зовні в районі 8-10 градусів (як було пару днів тому) давав понад 200км якщо не зважати на клімат. А якщо ним користуватись з розумом плюс не розганятись більше ліміту в 70км/год, то десь під 250 буде

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Київ
Сообщения: 5917
С нами с 18.06.2013

Re: е гольф [Re: Ganni]
      25 марта 2020 в 22:19 Гілками

Ganni 25.03.2020 01:57 пишет:

Igorchyk 24.03.2020 22:20 пишет:

Може тут ще грає роль нижчий центр ваги?


Ні, якогось особливого нижчого центру ваги я не відчуваю. По-перше, бо звичайні сидіння без хорошої бокової підтримки. А по-друге мова ж не про проходження поворотів, а звичайне відпрацьовування українських реалій під колесами Підвіска реально комфортніша і тихіша за мою на бензі, при тому що там в мене товстіша гума на 15 дисках, а на електричці 205/55/16

Igorchyk 24.03.2020 22:20 пишет:

Які реальні пробіги зараз забезпечує батарея?


Дуже хороші - 36 кВт це все ж 36 Заряджаю 80% щоденно і пару разів до повного коли передбачались великі пробіги. Так от повний бак з помірною температурою зовні в районі 8-10 градусів (як було пару днів тому) давав понад 200км якщо не зважати на клімат. А якщо ним користуватись з розумом плюс не розганятись більше ліміту в 70км/год, то десь під 250 буде



Вогонь!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
Киев
Сообщения: 419
С нами с 03.03.2010

Re: е гольф [Re: Igorchyk]
      29 марта 2020 в 21:37 Гілками

Igorchyk 25.03.2020 22:19 пишет:

Ganni 25.03.2020 01:57 пишет:

Igorchyk 24.03.2020 22:20 пишет:

Може тут ще грає роль нижчий центр ваги?


Ні, якогось особливого нижчого центру ваги я не відчуваю. По-перше, бо звичайні сидіння без хорошої бокової підтримки. А по-друге мова ж не про проходження поворотів, а звичайне відпрацьовування українських реалій під колесами Підвіска реально комфортніша і тихіша за мою на бензі, при тому що там в мене товстіша гума на 15 дисках, а на електричці 205/55/16


В ответ на:

...



Ні, якогось особливого нижчого центру ваги я не відчуваю. По-перше, бо звичайні сидіння без хорошої бокової підтримки. А по-друге мова ж не про проходження поворотів, а звичайне відпрацьовування українських реалій під колесами Підвіска реально комфортніша і тихіша за мою на бензі, при тому що там в мене товстіша гума на 15 дисках, а на електричці 205/55/16

Igorchyk 24.03.2020 22:20 пишет:

Які реальні пробіги зараз забезпечує батарея?


Дуже хороші - 36 кВт це все ж 36 Заряджаю 80% щоденно і пару разів до повного коли передбачались великі пробіги. Так от повний бак з помірною температурою зовні в районі 8-10 градусів (як було пару днів тому) давав понад 200км якщо не зважати на клімат. А якщо ним користуватись з розумом плюс не розганятись більше ліміту в 70км/год, то десь під 250 буде



Вогонь!



Завидую белой завистью.
Когда купил Лиф - сын на меня смотрел как на [*****] какую-то. Он Гольф обожает. Я пожлобился. Теперь - жалею. Сам от Гольфа фанатею, а тут электричка.......


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЕлектротранспорт
Додаткова інформація
0 користувачів і 3 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  UFO 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 70424

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія