autoua
×
Autoua.netФорумАвтотури за кордон

Лижи. Майргофен та Skiwelt.

V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14654
С нами с 24.07.2005

Лижи. Майргофен та Skiwelt.
      8 января 2020 в 13:56 Гілками

Цього року вдалося розтягнути австрійську новорічну каталку на 2 тижні, але для цього довелося суттєво обмежити комфорт проживання (відмовитися від традиційної SPA зони, їздити до каталки машиною та готувати їжу власноруч), також вдалися до нетрадиційної логістики заїзду та виїзду.

Обкатані регіони Майргофен -142 км спусків(з Хінтертуксом але без Агорну) та SkiWelt (284км якщо мало, то є стиковка 2 зупинки скібусом до Кітцбюелю).

Переїзд туди.
Субота 21 грудня. Дві машини з вантажем (газована 4л Toyota Prado та 1.9TDI VW Caravelle). По Україні на 120км/г Прадо з витратою в 16-17 літрів виходив більш економним ніж 8-9 літрів дизелю Каравели. Різниця в ціні LPG-дизель в Європі значно менша ніж у нас, тому на автобанах ситуація кардинально змінилася, до того ж з підвищенням швидкості до 140-150 Каравела їла всього 10 літрів, Прадо всі 20.

Кордон пройшли в Краковці за 3 години, перед в'їздом до нашого пункту виявили, що перегоріла одна лампа підсвітки номеру Каравелли, наш митник побачивши як вовтузимось біля машини - сказав, що поляки не пустять, (запасної лампи не було, бо Каравелла сама була запасним варіантом і до дороги взагалі не готувалася). Але полякам вистачило витягання всіх сумок та їх відкриття.

Заночували в Кракові. Ранком забрали в аеропорту Катовіце пасажирів, що долетіли Ryanair по 10 євро з носу і за 9 годин спокійно добралися до Швендау (Майргофен). В неділю пробки на австрійських автобанах суттєво менші ніж в суботу. Затримка була десь на 10 хвилин - перевірка документів на кордоні Австрія/Німеччина. Десь по середині між Віднем та Зальцбургом на автобані двічі спіймалися на автоматичну камеру, не знаю куди піде той штраф.

З урахуванням того, що заселення до апартів було до 22:00, про всяк випадок заслали невелику групу захвату через Мюнхен, яка з двома пересадками на поїздах прибула значно швидше всіх інших. Без вантажу це самий комфортний варіант але і найдорожчий.

Народу було досить багато навіть більше ніж снігу, але якщо від'їхати трохи далі (підйомник на 150 чоловік в бік EggAlm то ставало значно простіше. Дивно на різдвяний тиждень там практично не було росіян, хоча у них Майргофен дуже популярний курорт. Суттєвий для мене мінус - останній спуск треба робити в кабінках, траси до низу підйомнику нема, навіть якби був сніг.
Останній день в цьому регіоні відправилися на льодовик до Hintertux, який порадував гарною погодою, порожнечею на схилах, та -15 на висоті 3250м. Однозначно найкраще місце для каталки, треба буде заїхати до них літом. Зимою день на день там не приходиться, власне тому народу було так небагато.


Зустрічати Новий Рік перебралися до Hophgarten (регіон Skiwelt). Народу було досить багато, часом нагадувало Буковель. По-перше, це найближче містечко досяжне з автобану, по-друге поїздом сюди теж зручно добиратися. На трасах цього ж регіону в Шеффау (дуже непогана чорно-червона №60 з гори до самого низу), Ельмау, Гоінг народу значно менше, до того ж, як виявилося при виїзді, звідти ще й на півгодини ближче до Відня, якщо не їхати через Кітцбюель чи німецьким автобаном. Бачив там кілька хатинок, що точно мають бути Ski In/Out але вільними для бронювання вони мені не потрапляли. Через Бріксентал переїджаємо на іншу гору в напрямку Кірхбергу , де є короткий переїзд до регіону Кітцбюель. На зворотній дорозі оглядаємо траси Вестендорфу (зручне місце для початківців). Та спускаємося назад до Бріксентал найкращою трасою цієї відпустки - №11 (спортивна траса швидкісного спуску).

Частина пасажирів летить з Відня по 42 євро Wizzair. Інші неспішно з двома ночівлями та відвідинами Відня та Кракова доїжджають до Києва.
Одна з машин щоправда потрапляє в австрійську засідку на автобані та платить 40 євро за перевищення +20 на знак 80 на автобані. Оплата картою на місці, або готівкою без здачі.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец ****
19 лет за рулем, Днепр
Сообщения: 427
С нами с 26.03.2014

Re: Лижи. Майргофен та Skiwelt. [Re: Daugava]
      8 января 2020 в 19:50 Гілками

Класс! Мы ездим в Герлос. Но в низкий сезон, вторая половина января.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14654
С нами с 24.07.2005

Re: Лижи. Майргофен та Skiwelt. [Re: Gura*]
      8 января 2020 в 20:03 Гілками

Gura* 08.01.2020 19:50 пишет:

Класс! Мы ездим в Герлос. Но в низкий сезон, вторая половина января.



В Герлосі були пару років тому, дуже сподобався цей нідерландський альпійський анклав. Я тоді встиг відкатати весь регіон, з нього 2/3 в останній день. 23-го їздили через нього до водоспадів в Крімль, снігу валило добряче, в Кенігсляйтені навіть не встигали чистити дорогу, боявся, що на перевал без ланцюгів можуть не пустити, але обійшлося.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
46 лет (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 7116
С нами с 30.11.2001

Re: Лижи. Майргофен та Skiwelt. [Re: Daugava]
      8 января 2020 в 20:32 Гілками

prado - 150???
психи


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *****
Сообщения: 264
С нами с 07.08.2018

Re: Лижи. Майргофен та Skiwelt. [Re: Daugava]
      8 января 2020 в 21:44 Гілками

Daugava 08.01.2020 13:56 пишет:

...

Обкатані регіони Майргофен -142 км спусків(з Хінтертуксом але без Агорну) та SkiWelt (284км якщо мало, то є стиковка 2 зупинки скібусом до Кітцбюелю).

Переїзд туди.
Субота 21 грудня. Дві машини ....та 1.9TDI VW Caravelle).


часом не зелений бус snegtravel?

Та ще, якщо не важко, можна якісь деталі по маршруту (оплати..вінєтки та інше) а також по проживанню, скіпасам ...
Цікавить як інфо так и бюджет.
Дякую.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14654
С нами с 24.07.2005

Re: Лижи. Майргофен та Skiwelt. [Re: hollywood]
      8 января 2020 в 22:34 Гілками

hollywood 08.01.2020 20:32 пишет:

prado - 150???
психи



Я в Прадо швидше 50 (в магазин за хлібом) не їздив. 150 їхав на Каравеллі Німеччиною за кумом, він після цього жалівся, що бокс на даху після 120 дуже шумить. Другий кум, більш обережний, на зворотньому шляху просив швидше 140 не їхати.
Взагалі, на мій погляд, Карааелла значно придатніша для довгих подорожей ніж Прадо з багатьох причин.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14654
С нами с 24.07.2005

Re: Лижи. Майргофен та Skiwelt. [Re: averes]
      8 января 2020 в 23:12 Гілками

Бус - банальний сріблястий VW з кенгуріним обвісом, який постійно в паркінгах стирчав за межі місця. З іншого боку Прадо з боксом на даху не влазив туди зовсім, а маршрут був досить насичений паркінгами та аеропортами.
По оплаті доріг стандартні два пункти оплати по 10PLN між Краків-Катовіце. Місячна віньєтка в Чехії (є тижнева, але дві тижневі коштують дорожче однієї місячної). В Австрії навпаки взяли дві по 10 діб, місячної не було, а 2 місячна дорожча. На фоні вартості скіпасів це все копійки. Скіпаси - стандартна австрійська ціна 55 євро за добу, з істотним дисконтувнням від кількості днів або для любителів поспати є навіть за 28 євро (вихід на гору після 14:00).

Бюджет проживання на новий рік істотно дорожчий звичайного, але не так сильно як в Буковелі. Шале на 12 осіб в Хопфгартені обійшлося в 2400 євро за новорічний тиждень. Але в ньому було кілька але: всього два санвузли, нема місця для сушки чобіт, до підйомнику та магазинів пішки більше кілометру, машиною після 9ої ранку їхати сенсу нема, бо паркінг зайнятий а від інших йти не набагато ближче.
Чоботи вирішуються депотами на підйомнику, але це знову гроші.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14654
С нами с 24.07.2005

Re: Лижи. Майргофен та Skiwelt. [Re: Daugava]
      9 января 2020 в 08:30 Гілками

Забув додати, снігу було небагато. SkiWelt (Wilder Kaiser - Brixental) відносно невисокі гори, всі найвищі гори регіони менші 2км. Було досить тепло (кілька днів навіть на самій горі +5), але багато північних схилів дозволяли тримати траси в гарному стані.

По дорогам
Польща 40 PLN
Чехія 440 CZK (місячна він'єтка, на 10 діб 310 CZK)
Австрія 18.80 EUR (2 він'єтки по 10 діб)
Всі разом десь 47 EUR, тобто менше вартості одного скіпасса на один день.

Оренда середніх лиж - біля 100 EUR за 5 днів, чоботи - десь 30, скідепот з сушаркою від нуля (деякі ренти надають таку послугу для свого обладнання) до 6 EUR на день. В Хопфгартені депот InterSport-у мені не сподобався, якось не стандартно для Австрії мав неприємний запах, ходити до нього треба було через магазин туди-назад, обладнання фактически лишається без охорони (хоча з цим там особливо ніхто не переймається). В касі підйомнику можна було орендувати стандартний депот без цих проблем.

Глювайн/Ягерті на горі 4.50-6. Гуляш 5-6.50. Пательня з картоплею та м'ясом - 12-14.
Ціни на продукти в магазинах не сильно відрізняються від наших, щось дорожче (яйця), щось дешевше (свіжі овочі). Продуктові магазини дуже не люблять працювати на свята, тому на велику компанію треба постійно робити запаси, бо альтернатива магазинчик на АЗС, має маленький вибір та істотні націнки. Наприклад, 6 яєць за 4.5 євро.

Змінено Daugava (09:08 09/01/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
18 лет за рулем, Киев
Сообщения: 4557
С нами с 25.06.2012

Re: Лижи. Майргофен та Skiwelt. [Re: Daugava]
      9 января 2020 в 10:44 Гілками

Daugava 09.01.2020 08:30 пишет:

Забув додати, снігу було небагато.



Я был в середине декабря и совсем грустно было. Настолько зеленого Циллерталя никогда не видел
То есть на трассах был порядок... но с пухляком вообще беда. В один из дней ближе к вечеру увидел +9 внизу одной из Майрхофенских креселок

Daugava 09.01.2020 08:30 пишет:


Продуктові магазини дуже не люблять працювати на свята, тому на велику компанію треба постійно робити запаси, бо альтернатива магазинчик на АЗС, має маленький вибір та істотні націнки. Наприклад, 6 яєць за 4.5 євро.



Там где-то в районе Майрхофена, если правильно помню, есть Спар, который работает по воскресеньям и даже до относительно позднего времени. Подозреваю, что это первый сезон, когда он работает по такому графику. Не помню, чтобы раньше была возможность в воскресенье вечером нормально скупиться. Не исключено, что в праздники туда тоже можно попасть.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14654
С нами с 24.07.2005

Re: Лижи. Майргофен та Skiwelt. [Re: onedrew]
      9 января 2020 в 12:24 Гілками


Вид на Швендау 23.12.2019.

Майргофенський SPAR працював, але не на Різдво. 24-го ранком працювало все, ми встигли затарітися всім до 7:00. Після обіду вже все було зачинено по 26-те.
В Хопфгартені всі магазини 31-го працювали до 16:00. У центрі Відня в неділю 5-го працювали всі сувеніри, але з супермаркетів тільки одна Billa Corso і те в ній працювали тільки продуктові відділи.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
UA 2
IesuiT **
пригород
Сообщения: 37182
С нами с 31.10.2005

Re: Лижи. Майргофен та Skiwelt. [Re: Daugava]
      9 января 2020 в 20:36 Гілками

Billa та что возле собора недалеко?
хороший магазин-)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
29 лет за рулем, Ровно
Сообщения: 26695
С нами с 09.08.2002

Re: Лижи. Майргофен та Skiwelt. [Re: onedrew]
      10 января 2020 в 01:33 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

onedrew 09.01.2020 10:44 пишет:

Daugava 09.01.2020 08:30 пишет:

Забув додати, снігу було небагато.



Я был в середине декабря и совсем грустно было. Настолько зеленого Циллерталя никогда не видел
То есть на трассах был порядок... но с пухляком вообще беда. В один из дней ближе к вечеру увидел +9 внизу одной из Майрхофенских креселок






Для поддержания разговора сегодня на высоте примерно 1800...

Для поддержания разговора  сегодня на высоте примерно 1800.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец ****
19 лет за рулем, Днепр
Сообщения: 427
С нами с 26.03.2014

Re: Лижи. Майргофен та Skiwelt. [Re: onedrew]
      10 января 2020 в 05:50 Гілками

onedrew 09.01.2020 10:44 пишет:

Daugava 09.01.2020 08:30 пишет:

Забув додати, снігу було небагато.



Я был в середине декабря и совсем грустно было. Настолько зеленого Циллерталя никогда не видел
То есть на трассах был порядок... но с пухляком вообще беда. В один из дней ближе к вечеру увидел +9 внизу одной из Майрхофенских креселок

Daugava 09.01.2020 08:30 пишет:


Продуктові магазини дуже не люблять працювати на свята, тому на велику компанію треба постійно робити запаси, бо альтернатива магазинчик на АЗС, має маленький вибір та істотні націнки. Наприклад, 6 яєць за 4.5 євро.



Там где-то в районе Майрхофена, если правильно помню, есть Спар, который работает по воскресеньям и даже до относительно позднего времени. Подозреваю, что это первый сезон, когда он работает по такому графику. Не помню, чтобы раньше была возможность в воскресенье вечером нормально скупиться. Не исключено, что в праздники туда тоже можно попасть.



Справедливости ради хочу сказать, что в Кенигсляйтене Спар работает по вс с 15до 18. Может и в Майрхорфене так же.

Змінено Gura* (05:51 10/01/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14654
С нами с 24.07.2005

Re: Лижи. Майргофен та Skiwelt. [Re: UA]
      10 января 2020 в 09:11 Гілками

UA 09.01.2020 20:36 пишет:

Billa та что возле собора недалеко?
хороший магазин-)



Саме вона. Зазначу, що часи роботи багатьох австрійських закладів на свята досить точно показував Google Maps. З мережами супермаркетів взагалі жодного проколу, помилка була тільки зі станцією офіціала VW, але думаю це їх косяк а не Google, чимось вони мені кримській сервіс нагадали з бажанням рубити грошей по простому на туристах у халепі.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14654
С нами с 24.07.2005

Re: Лижи. Майргофен та Skiwelt. [Re: nope]
      10 января 2020 в 09:18 Гілками

nope 10.01.2020 01:33 пишет:


Для поддержания разговора сегодня на высоте примерно 1800...



В SkiWelt на сонці було майже так само, але на північних схилах навіть в самому низі (на висоті десь 700 метрів) траса навіть під вечір в порядку.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14654
С нами с 24.07.2005

Re: Лижи. Майргофен та Skiwelt. [Re: Daugava]
      10 января 2020 в 14:23 Гілками

Не забувайте реєструвати свої скіпаси в мобільному додатку SkiLine. Хоча б для того, щоб отримати відео зі своїм кострубатим катанням.


http://youtu.be/qesplNJOlVk


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
23 года за рулем, Краков - Киев
Сообщения: 3914
С нами с 18.12.2007

Re: Лижи. Майргофен та Skiwelt. [Re: Daugava]
      10 января 2020 в 15:06 Гілками

в марте еду опять туда же.. а все из-за Хинтертукса) он мне так запал в душу лучшее место где я был, Австрию уже обкатал прилично вдоль и поперек)
С твоим уровнем катания можно смело ездить в Словакию по погоде, жить в Попраде и кататься то в Ломницу то в Ясну или Кубинскую Холу... для неспешной учебной езды самое-то, советую


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14654
С нами с 24.07.2005

Re: Лижи. Майргофен та Skiwelt. [Re: maxcrdi]
      10 января 2020 в 16:09 Гілками

maxcrdi 10.01.2020 15:06 пишет:


С твоим уровнем катания можно смело ездить в Словакию по погоде, жить в Попраде и кататься то в Ломницу то в Ясну или Кубинскую Холу... для неспешной учебной езды самое-то, советую




Відео було не для похвастатися моїм рівнем катання (7 років по 5 днів раз на рік це небагато), а про те, що воно взагалі існує в подібних місцях. Я ніколи до того не їздив слалом та не збирався їхати на результат абсолютно незнайомою мені трасою на якій перед тим впали дві значно більш досвідчені людини, причому мені був відомий тільки факт їх падіння, а не місце.

Щодо Вашої поради про Словаччину вважаю її абсолютно недоречною, дозвольте мені самому вибирати коли, куди і з ким їздити.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
23 года за рулем, Краков - Киев
Сообщения: 3914
С нами с 18.12.2007

Re: Лижи. Майргофен та Skiwelt. [Re: Daugava]
      10 января 2020 в 16:51 Гілками

Daugava 10.01.2020 16:09 пишет:


Щодо Вашої поради про Словаччину вважаю її абсолютно недоречною, дозвольте мені самому вибирати коли, куди і з ким їздити.




дозволяю!)
...
чому недоречною?, я не маю ніяких докорів до твого катання) мені це не важливо
просто рекомендація по гарних курортах для новачків - які є ближчими, дешевшими.. і для катання досить атракційними. А види навкруги будуть не менш захоплюючими)
Австрія вона дуже різна, і підходить для всіх... я знаю)
Ти забув написати що можеш роздрукувати свої спуски і дізнатися скільки і де проїхав за день.
Колись давно у Гудаурі я зустрів трьох дядьків з Криму, одних з них (років під 50 як ти) крутив бугельочок на АйПетрі яко механік - і він п"яний в отелі меня сказав - "лижи в нашем возрасте, это в первую очередь комплекс мероприятий, а не спорт"
Бажаю тобі гарних лижних заходів і веселих канікул) не переймайся

Змінено maxcrdi (16:51 10/01/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14654
С нами с 24.07.2005

Re: Лижи. Майргофен та Skiwelt. [Re: maxcrdi]
      10 января 2020 в 17:40 Гілками

Вік для лиж не важливий, багато хто згорає раніше, але багато і таких, що добре катають у 70+. Це приблизно як я у 18 думав, що програмістів після 30 не існує.

Щодо роздруківки.
Знову таки, я надто балуваний Альпами, щоб їхати до Словаччини, тім більше, що вся моя компанія їде в Альпи. Ось наш типовий денний пробіг, якщо діти та жінки не їдуть з нами. Фактично це у двічі більше, ніж найбільший словацький курорт, що там робити більше ніж півдня?

10,350 vert.m., 91 downhill distance, 23 lifts, 458 minutes fun


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумАвтотури за кордон
Додаткова інформація
0 користувачів і 54 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 10118

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія