autoua
×
Autoua.netФорумБесіди про бізнес

ФОП и Налог на землю.

Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44460
С нами с 11.04.2006

ФОП и Налог на землю.
      15 января 2020 в 14:36 Гілками

В ответ на:

Нагадуємо Вам, що ФОП власники землі та землекористувачі повинні щороку, не пізніше 20 лютого поточного року, і щомісяця, до 20 числа місяця наступного за звітнім, надсилати в ФСУ декларацію з плати за землю.




Отакое прислал прихватбанк. Ничего подобного я в прошлом году не сдавал, у меня деятельность вообще никак с землей не связана, но земля в собственности есть, мне сильрада насчитывает скоко платить, я плачу. Кто-то сдает что-то подобное?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ЕGOист **
Сообщения: 12565
С нами с 04.09.2003

Re: ФОП и Налог на землю. [Re: nickka]
      16 января 2020 в 21:36 Гілками

nickka 15.01.2020 14:36 пишет:

В ответ на:

Нагадуємо Вам, що ФОП власники землі та землекористувачі повинні щороку, не пізніше 20 лютого поточного року, і щомісяця, до 20 числа місяця наступного за звітнім, надсилати в ФСУ декларацію з плати за землю.




Отакое прислал прихватбанк. Ничего подобного я в прошлом году не сдавал, у меня деятельность вообще никак с землей не связана, но земля в собственности есть, мне сильрада насчитывает скоко платить, я плачу. Кто-то сдает что-то подобное?




Аренда земли. Всегда такое было. Если ФОП. До 20 февраля сдаю годовой отчет.
На днях был в налоговой, сказали прийти до 10 февраля возможно будут новые коэффициенты. Если нет, сдавать по-старому.
Это годовой отчет.

А "і щомісяця, до 20 числа місяця наступного за звітнім, надсилати в ФСУ декларацію з плати за землю." - за это первый раз слышу. Надо лучше узнать в налоговой.

Змінено ВЩ1983 (21:38 16/01/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумБесіди про бізнес
Додаткова інформація
0 користувачів і 6 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 1787

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія