autoua
×
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

Штраф

читатель
Сообщения: 1
С нами с 22.01.2020

Штраф
      22 января 2020 в 12:29 Гілками

Добрый день!
У меня такая ситуация:
мы сплатили штраф вовремя за не при стегнутый ремень безопасности у водителя,там 51грн.
Прошло месяц как исполнительная служба (з
Запорожской обл.так как автомобиль зарегистрирован там и оштафовали там)прислала письмо что мы не оплатили,мы им предоставили чек об оплате ,так как они не видят платежа,но в Киеве видят оплату!
Всвою очередь исполнительная служба хочет чтобы мы оплатили их нии услуги!
Что нам делать?
Почему мы должны оплачивать услуг испол.службы если мы оплатили вовремя?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 5658
С нами с 09.02.2004

Re: Штраф [Re: Тина22.24]
      22 января 2020 в 13:41 Гілками

отправте им ЗАКАЗНЫМ письмом копию квитанции. Текст письма ниже

Дійсним інформую, що мною, УУУУУУУ, було сплачено штраф (постанова від ХХ.ХХ.ЦЦЦЦ) такого-то читла такого то місяця в розмірі 51. 00 грн. Копія квитанції про сплату додається.
Враховуючи викладене, прошу припинити впровадження у зв’язку зі своєчасною сплатою штрафу відповідно п. 8 ст. 49 Закону України «Про виконавче впровадження» та повідомити мене про завершення впровадження встановленим порядком.
Додаток: копія квитанції, 1 арк.

Если не отменят, через месяц следующее письмо

ХХХ року мною, ЦЦЦ, було сплачено штраф (постанова від ЦЦЦ) в розмірі 51.00 грн.
ЙЙЙ було відкрито виконавче провадження номер ЩЩЩЩ щодо стягнення згаданого штрафу.
ККК мною було надано (а відділом отримано) відповідні копії документів про сплату (рекомендованим повідомленням) з проханням припинити впровадження у зв’язку зі своєчасною сплатою штрафу відповідно п. 8 ст. 49 Закону України «Про виконавче впровадження»
Станом на ХХХХ провадження залишається відкритим.
Виникає питання – це службова недбалість відповідального виконавця? В даному випадку пані Имярек? Недостатність професійного рівня, аби своєчасно розглянути копії документів про сплату та вчинити необхідні дії? Чи зумисне нехтування виконанням функцій, визначених державою? Доречі, утримання згаданого виконавця (і в цілому органів влади) відбувається за мої податки. І мені б дуже хотілося б бачити належну ефективність роботи.
Я прошу дати правову оцінку діям (чи радше бездіяльності) пані ЦЦЦ щодо невчинення дій у виконавчому впровадженні ХХХХХ та забезпечити належне виконання завдань Вашими підлеглими у ввіреному Вам відділі.

В моем случае все работало (дважді)
ОБщение только заказніми письмами

Змінено Andrey-Mil (13:42 22/01/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЗапитати Autoua
Додаткова інформація
0 користувачів і 6 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Yorc, AVB, Hrust, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 931

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія